Jump to content

Πόσα και ποια αξεσουάρ έχετε στην κατοχή σας;


DINFUN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://farm4.staticflickr.com/3828/12618481863_536a3b75d5_b.jpg

 

Είναι γεγονός, η Apple είναι εθισμός! Από τη στιγμή που αποκτήσετε την πολυπόθητη συσκευή κι αφού συνηθίσετε τη κατοχή της, περνάμε στην επόμενη φάση αναζητώντας την κατάλληλη θήκη η οποία θα την προστατέψει. Ναι σωστά μαντέψατε, λίγοι θα παραμείνουν μόνο σε μία θήκη.

 

Συνήθως θα αγοράσετε και δεύτερη και τρίτη. Μέτα θα αναζητήσετε ένα dock station, επιπλέον καλώδια φόρτισης, bluetooth ηχεία και πάει λέγοντας. Προσωπικά έχω μία τάση να αναζητώ διάφορα αξεσουάρ και να τα παρουσιάζω, συνήθως πριν την κυκλοφορία τους. Μετά μου περνάει και γλυτώνω κάποια χρήματα. Πάντως κάθε αγορά δεν πάει χαμένη καθώς προικίζω την μεταπώληση της, με την έλευση της επόμενης. Αυτά ως πρόλογος η έρωτησή μου είναι:

 

Πόσα και ποια αξεσουάρ για iOS συσκευές κατέχετε; Θα είχε ενδιαφέρον για τα υπόλοιπα μέλη η εμπειρία σας, ώστε να προτιμήσουν ή να αποφύγουν ένα συγκεκριμένο αξεσουάρ. Περιμένουμε να μάθουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Λοιπον γραφω εδω γιατι δεν ξερω που αλλου να το γραψω.Εκανα χτες παραγγελια απο ενα σαιτ και συγκεκριμενα απο το mobilefun.gr ενα gamepad το gamevice για να παιζω κανα παιχνιδι στο κινητο και ενω οταν εκανα την παραγγελια ελεγε οτι ηταν in stock μολις εγινε μου γραφει οτι ειναι out of stock.Τους εστειλα μαιλ να μου βαλουν τα λεφτα πισω αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση,το συγκεκριμενο σαιτ το ξερετε επεσα σε απατεωνες για πειτε γιατι μου φαινεται εμπλεξα με αυτους.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γραφω εδω γιατι δεν ξερω που αλλου να το γραψω.Εκανα χτες παραγγελια απο ενα σαιτ και συγκεκριμενα απο το mobilefun.gr ενα gamepad το gamevice για να παιζω κανα παιχνιδι στο κινητο και ενω οταν εκανα την παραγγελια ελεγε οτι ηταν in stock μολις εγινε μου γραφει οτι ειναι out of stock.Τους εστειλα μαιλ να μου βαλουν τα λεφτα πισω αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση,το συγκεκριμενο σαιτ το ξερετε επεσα σε απατεωνες για πειτε γιατι μου φαινεται εμπλεξα με αυτους.

 

To πιο πιθανό ήταν να είχαν ένα κομμάτι και μόλις ολοκλήρωσες την παραγγελία να βγήκε out of stock. Τι απέγινε τελικά;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Τα χρησιμοποιώ ένα μήνα περίπου κ είμαι απόλυτα ευχαριστημένη!!!

Αξίζουν ειδικά τώρα που έχει πέσει κ η τιμή τους :p

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τα AirPods τα έχω εδώ και πολύ καιρο

Είναι άψογα από πολλές πλευρές

Τα φοράω κάθε μερα αλλα και όταν κάνω ποδήλατο

Είναι πολύ ελαφριά και είναι σαν να μην τα φορας

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...