Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως για το 8αρι την ξέχασα προ πολλού.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να ρωτησω κατι;για το 10αρι να δωθει επισημα η λολιποπ το ξεχναμε;

Παίζεται ακόμα...Αναλόγως αν έχει στα σκαριά κάποιο tablet να δώσει αμέσως στην 5.1.1 η Samsung & νομίζοντας θα τρέξουν να αγοράσουν όσοι έμειναν απ έξω. .Το έχει κάνει αμέτρητες φορές το κόλπο. Ήταν μαζί 10.1 & 8.4 σε pending Q3, το πήγε Q4, (για 2015 μιλάμε Q3=ιουλ-αυγ-σεπτ. Q4= οκτ-νοεμ-δεκ ) και τελικά το πήγε testing τώρα το 8.4... Βάλανε πρωτα εναν λαγό μπροστά από τη Samsung Αγγλίας να δουν αντιδράσεις κι αφού άκουσε τα μπινελίκια του το πήραν πίσω & το έχουν ακόμα testing...Το 10.1 κατα 90% θα πάρει lp 5.1.1 & τέλος. ..Το 8.4 θα παιχτεί μέχρι τέλους χωρίς να αποκλείεται τίποτα. ..Ίσως πάρουν & τα δύο & εκεί τελειώνουν βέβαια. ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν παιδιά, να συνοψίσω τα προβλήματά μου.

 

1. Δεν μου δουλεύει η αυτόματη περιστροφή στον launcher. Όλα γυρνάνε σε landscape εκτός από αυτόν.

 

2. Δεν δουλεύει η "Συλλογή". Δεν βλέπει τίποτα! Ενώ βλέπει φακέλους, ονόματα, δεν δείχνει ούτε παίζει τίποτα. (πανω απο 1200 φωτό +100 τόσα βίντεο)

 

3. Το google photos διαβάζει καμιά 10αριά και μετά κρασάρει. (FC)

 

4. Δεν "βλέπει" κανένα αρχείο ήχου ή ειδοποίησης για να αλλάξω αυτά που έχει με δικά μου.

 

5. Δεν γουστάρει με τίποτα τον λογαριασμό μου στο hotmail.gr. Κρασάρει (FC)

 

Εντάξει μετά από όλα αυτά επέστρεψα ξανά στην 12 και για το hotmail κατέβασα την εφαρμογή τους.

 

Αυτά!

Έχει μεγάλο πρόβλημα ο trebuchet & μάλλον θα τον αποσύρουν στο τέλος, τον κρατάνε με ενέσεις χάρη στη δουλειά των πολύ καλών developers που έχει τώρα στο team.Βαλε τον Google launcher να δεις πως θα δουλέψει η landscape αμέσως. Δεν είναι bug της rom δηλαδή αλλά της μαπιτσας που λανσάρει η cm για launcher...

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Έχει μεγάλο πρόβλημα ο trebuchet & μάλλον θα τον αποσύρουν στο τέλος, τον κρατάνε με ενέσεις χάρη στη δουλειά των πολύ καλών developers που έχει τώρα στο team.Βαλε τον Google launcher να δεις πως θα δουλέψει η landscape αμέσως. Δεν είναι bug της rom δηλαδή αλλά της μαπιτσας που λανσάρει η cm για launcher...

 

Καλημέρα!

Πιστεύεις δηλαδή οτι τα προβλήματα οφείλονται στον launcher? Εντάξει το rotate αλλά και τα fc's.

Και οι δύο rom (resurrection & temasek) μου έκαναν ακριβώς τα ίδια. Είναι όμως αλήθεια ότι δεν άλλαξα launcher. Χρησιμοποίησα τον default.

 

Και ενα τελευταίο! Μα τι χαζό animation είναι αυτό στην αρχή! Τι ανθρωπακια και λ@λ@κιες! Βγαίνει αυτό?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πιστεύεις δηλαδή οτι τα προβλήματα οφείλονται στον launcher? Εντάξει το rotate αλλά και τα fc's.

Και οι δύο rom (resurrection & temasek) μου έκαναν ακριβώς τα ίδια. Είναι όμως αλήθεια ότι δεν άλλαξα launcher. Χρησιμοποίησα τον default.

 

Και ενα τελευταίο! Μα τι χαζό animation είναι αυτό στην αρχή! Τι ανθρωπακια και λ@λ@κιες! Βγαίνει αυτό?

 

Εγω έχω βάλει και την cm13 να την δοκιμάσω πολύ καλά πάει και αυτή με 8 ώρες μπαταρία φυσικά έχω Nova launcher θέματα με fc's δεν έχω αυτά

Link to comment
Share on other sites

κι εγω με CM13 temasek v4 και nova launcher σχεδον κανενα προβλημα, ουτε ενα FC..

 

λιγο battery drain νομιζω εχω, οταν ειναι το wifi ανοιχτό. σε 2,5 ημέρες δηλαδή με κανα 20λεπτο οθονη, ειχα 12% μπαταρια.

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πιστεύεις δηλαδή οτι τα προβλήματα οφείλονται στον launcher? Εντάξει το rotate αλλά και τα fc's.

Και οι δύο rom (resurrection & temasek) μου έκαναν ακριβώς τα ίδια. Είναι όμως αλήθεια ότι δεν άλλαξα launcher. Χρησιμοποίησα τον default.

 

Και ενα τελευταίο! Μα τι χαζό animation είναι αυτό στην αρχή! Τι ανθρωπακια και λ@λ@κιες! Βγαίνει αυτό?

Μέσα από τα Themes αλλάζεις αν θέλεις μονο το boot animation-και υπάρχουν ένα σωρό themes-αλλά εγώ ρε παίδες γύρισα στη μαμά γιατί με παγωμένες καμιά 30 παπ...ριές τις samy στο titanium πιστεύω ότι εναι πιό γρήγορο καί πιό βολικό....καί με exposed κάνεις ότι θέλεις και στή μαμά ρομ.Συν του ότι κάτι επανεκινήσεις από την μία καί κάτι πού δέν μπούταρε πάντα με την μία,στο showbox δεν μπορούσα να δω με mx player,καί κάτι άλλα ψιλά η 6.01 μου είχε κάνει τη ζωή δύσκολη...Είπα καί πιό πάνω καί γιά τα νούμερα quadrant έχω τώρα 22.700,καί από μπαταρία έχω την εντύπωση ότι πάνε ίδια.Αυτά από εμένα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πιστεύεις δηλαδή οτι τα προβλήματα οφείλονται στον launcher? Εντάξει το rotate αλλά και τα fc's.

Και οι δύο rom (resurrection & temasek) μου έκαναν ακριβώς τα ίδια. Είναι όμως αλήθεια ότι δεν άλλαξα launcher. Χρησιμοποίησα τον default.

 

Και ενα τελευταίο! Μα τι χαζό animation είναι αυτό στην αρχή! Τι ανθρωπακια και λ@λ@κιες! Βγαίνει αυτό?

Το animation αλλαζει αλλα θα πρεπει μετα απο καθε update να ξαναφλασαρεις το zip(και δεν ξερω αν υπαρχει & καποιο κρυφο script εκει που μπορει να επιρεαζει τη συσκευη να bootαρει).Ναι ο trebuchet φταιει,το ξερουν βεβαια αλλα το "πνιγουν" σιωπηλα κι αν δεις κανεις απο τους παλιους χρηστες που ξερουν τι συμβαινει δεν το αναφερει στα bugs,απλα αλλαζει launcher και δεν μιλαει...Σε καμια rom πλεον απο οσες ειναι στο χτισιμο & ειδικα στη 6.0 Μ δεν υπαρχει μονος ο trebuchet αλλα παρεα με τον google κατ αναγκη γιατι εκαναν γκαφα πριν 2-3 χρονια κι ενω χρησιμοποιουσαν και οι τρεις(cm-omni-slim) τον καλυτερο launcher μακραν,τον Nova,τα εσπασαν & τον εδιωξαν & τωρα δεν εχουν μουτρα να ξαναπανε παρακαλωντας μενοντας με τη μαπιτσα αυτη τωρα..Τα ονοματα που αναφερεις δεν ειναι cm?Σχεδον ολοι οι developers πλεον πλην πολυ ελαχιστων εξαιρεσεων εχουν αμεση σχεση με τη cm γιατι καλο το μερακι & τα hacks αλλα δεν τρωγονται.Το πορτοφολι τωρα ειναι η cm,που πριν 2 χρονια δεν ειχε να πληρωσει τους συντηρητες των rom & πηρε απο ανταγωνιστρια εταιρεια 70 εκ.δολαρια...Θελει πολυ χρημα αυτο το σπορ & πλεον επαψε να ειναι σπορ οπως πριν χρονια...

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τα Themes αλλάζεις αν θέλεις μονο το boot animation-και υπάρχουν ένα σωρό themes-αλλά εγώ ρε παίδες γύρισα στη μαμά γιατί με παγωμένες καμιά 30 παπ...ριές τις samy στο titanium πιστεύω ότι εναι πιό γρήγορο καί πιό βολικό....καί με exposed κάνεις ότι θέλεις και στή μαμά ρομ.Συν του ότι κάτι επανεκινήσεις από την μία καί κάτι πού δέν μπούταρε πάντα με την μία,στο showbox δεν μπορούσα να δω με mx player,καί κάτι άλλα ψιλά η 6.01 μου είχε κάνει τη ζωή δύσκολη...Είπα καί πιό πάνω καί γιά τα νούμερα quadrant έχω τώρα 22.700,καί από μπαταρία έχω την εντύπωση ότι πάνε ίδια.Αυτά από εμένα

Θα συμφωνησω μαζί σου. Προσπάθησα μια -δυο φορές να κάνω το ίδιο με σένα στην μαμά, πριν βάλω cm αλλά είχα πολλά freeze και ανεξήγητα λαγκαρισματα απο το πουθενά. Κατα πάσα πιθανότητα να είχα παγώσει μεταξύ αλλων και πράγματα που δεν θα έπρεπε.

Ήθελε αρκετό ψάξιμο και βάζοντας μαζί και το ότι την είχα βαρεθεί, με έκαναν να πάω σε custom παρόλο που είχα πει οτι δεν θα ξανά μπω σε τέτοιες ιστορίες.

Το animation αλλαζει αλλα θα πρεπει μετα απο καθε update να ξαναφλασαρεις το zip(και δεν ξερω αν υπαρχει & καποιο κρυφο script εκει που μπορει να επιρεαζει τη συσκευη να bootαρει).Ναι ο trebuchet φταιει,το ξερουν βεβαια αλλα το "πνιγουν" σιωπηλα κι αν δεις κανεις απο τους παλιους χρηστες που ξερουν τι συμβαινει δεν το αναφερει στα bugs,απλα αλλαζει launcher και δεν μιλαει...Σε καμια rom πλεον απο οσες ειναι στο χτισιμο & ειδικα στη 6.0 Μ δεν υπαρχει μονος ο trebuchet αλλα παρεα με τον google κατ αναγκη γιατι εκαναν γκαφα πριν 2-3 χρονια κι ενω χρησιμοποιουσαν και οι τρεις(cm-omni-slim) τον καλυτερο launcher μακραν,τον Nova,τα εσπασαν & τον εδιωξαν & τωρα δεν εχουν μουτρα να ξαναπανε παρακαλωντας μενοντας με τη μαπιτσα αυτη τωρα..Τα ονοματα που αναφερεις δεν ειναι cm?Σχεδον ολοι οι developers πλεον πλην πολυ ελαχιστων εξαιρεσεων εχουν αμεση σχεση με τη cm γιατι καλο το μερακι & τα hacks αλλα δεν τρωγονται.Το πορτοφολι τωρα ειναι η cm,που πριν 2 χρονια δεν ειχε να πληρωσει τους συντηρητες των rom & πηρε απο ανταγωνιστρια εταιρεια 70 εκ.δολαρια...Θελει πολυ χρημα αυτο το σπορ & πλεον επαψε να ειναι σπορ οπως πριν χρονια...

Βασικά είμαι παλι πίσω σε cm 12 .1 με τον δικο της launcher (δεν ξέρω αν είναι αυτός που λες), όμως δεν έχω εδώ κανένα πρόβλημα.

Αν εξαιρεσω το play store που μπορεί να ρίξει κανένα fc στο εντελώς ξεκαρφωτο, είμαι άψογα.

Έχω εναν ενδοιασμό με το blue tooth και το file transfer αλλά θέλω να το ξαναδώ. Ίσως να ήταν και δικο μου λάθος, λόγω βιασύνης, που δεν μου δούλεψε σε μια φάση.

Μάλλον θα κάτσω λίγο στ' αυγά μου, μιας και έγινε μια ανανέωση στο tablet, που την ήθελα. Και βλέποντας και κάνοντας.

Εκτός αυτού, νομίζω οτι η cm13 θέλει να της δώσουμε λίγο χρόνο. Δεν είναι "έτοιμη", ακόμη.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω μαζί σου. Προσπάθησα μια -δυο φορές να κάνω το ίδιο με σένα στην μαμά, πριν βάλω cm αλλά είχα πολλά freeze και ανεξήγητα λαγκαρισματα απο το πουθενά. Κατα πάσα πιθανότητα να είχα παγώσει μεταξύ αλλων και πράγματα που δεν θα έπρεπε.

Ήθελε αρκετό ψάξιμο και βάζοντας μαζί και το ότι την είχα βαρεθεί, με έκαναν να πάω σε custom παρόλο που είχα πει οτι δεν θα ξανά μπω σε τέτοιες ιστορίες.

 

Βασικά είμαι παλι πίσω σε cm 12 .1 με τον δικο της launcher (δεν ξέρω αν είναι αυτός που λες), όμως δεν έχω εδώ κανένα πρόβλημα.

Αν εξαιρεσω το play store που μπορεί να ρίξει κανένα fc στο εντελώς ξεκαρφωτο, είμαι άψογα.

Έχω εναν ενδοιασμό με το blue tooth και το file transfer αλλά θέλω να το ξαναδώ. Ίσως να ήταν και δικο μου λάθος, λόγω βιασύνης, που δεν μου δούλεψε σε μια φάση.

Μάλλον θα κάτσω λίγο στ' αυγά μου, μιας και έγινε μια ανανέωση στο tablet, που την ήθελα. Και βλέποντας και κάνοντας.

Εκτός αυτού, νομίζω οτι η cm13 θέλει να της δώσουμε λίγο χρόνο. Δεν είναι "έτοιμη", ακόμη.

Mιλαω για το android 6.0 που χτίζουν τώρα για διάφορες συσκευές.Επρεπε ήδη να έχουν έτοιμο τον launcher κι όχι να τους μπαίνει εμπόδιο τώρα...Υπάρχει η λύση του google ,αλλά τι σχέση έχει σαν launcher με τον Nova. ..Για κάποιον που έχει μια ακριβή συσκευή θέλει παραμετροποιηση κι ο google σε αυτό παίρνει 0... (αν με το file transfer εννοείς πρόβλημα αναγνώρισης της συσκευής από τα Windows θα το κάνεις από recovery, παντα δουλεύει)(βάλε το galaxy theme να έχεις το animation της Samsung ή κάποιο άλλο. ..)

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ενας πολυ ευκολος τροπος εγκαταστασης της twrp 3.0 recovery for tab pro 8.4 ειναι εδω: 1] κατεβαζουμε το .img αρχειο της twrp 3.0 για τη συσκευη(το link ειναι γνωστο). 2] Το βαζουμε στη ριζα της καρτας μας SD. 3] Το μετονομαζουμε σε twrp.img 4] Παμε playstore & κατεβαζουμε τον terminal emulator. 5] Aνοιγουμε τον terminal emulator & κανουμε copy/paste την εντολη που ακολουθει : su

 

dd if=/sdcard/twrp.img of=/dev/block/platform/dw_mmc.0/by-name/RECOVERY ....( su για να παρουμε δικαιωματα,το twrp.img που μετονομασαμε φαινεται στην εντολη,και ακολουθει το διαμερισμα & στο τελος η recovery εντολη) ενας απο τους πλεον ευκολους & γρηγορους τροπους....

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ενας πολυ ευκολος τροπος εγκαταστασης της twrp 3.0 recovery for tab pro 8.4 ειναι εδω: 1] κατεβαζουμε το .img αρχειο της twrp 3.0 για τη συσκευη(το link ειναι γνωστο). 2] Το βαζουμε στη ριζα της καρτας μας SD. 3] Το μετονομαζουμε σε twrp.img 4] Παμε playstore & κατεβαζουμε τον terminal emulator. 5] Aνοιγουμε τον terminal emulator & κανουμε copy/paste την εντολη που ακολουθει : su

 

dd if=/sdcard/twrp.img of=/dev/block/platform/dw_mmc.0/by-name/RECOVERY ....( su για να παρουμε δικαιωματα,το twrp.img που μετονομασαμε φαινεται στην εντολη,και ακολουθει το διαμερισμα & στο τελος η recovery εντολη) ενας απο τους πλεον ευκολους & γρηγορους τροπους....

 

Θέλει να είσαι ήδη ρουτ!

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Θέλει να είσαι ήδη ρουτ!

Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται..Για να χρησιμοποιησουμε οποιοδήποτε root tool πρέπει ήδη να ειμαστε root ...(η εντολή ξεκινάει με su δεν το βλέπεις? )

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται..Για να χρησιμοποιησουμε οποιοδήποτε root tool πρέπει ήδη να ειμαστε root ...(η εντολή ξεκινάει με su δεν το βλέπεις? )

 

Το γράφω για αυτούς που δεν ξέρουν! Μην τρελαίνεσαι

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Το γράφω για αυτούς που δεν ξέρουν! Μην τρελαίνεσαι

Φίλε μου αν καθίσω να κάνω μάθημα στους χρήστες του forum 1+1=2 2+1=3 είναι σαν να παίζω με τη νοημοσύνη τους.Ειπαμε η εντολή ξεκινάει με su κάτι που ποτέ δεν μπορεί να γίνει σε stock rom -εργοστασιακη συσκευή, κι όταν δεν υπάρχει εγκατεστημενος υπερχρηστης στη συσκευή ...Λες δηλαδή οι χρήστες του forum εδώ που φλασαρουν custom rom ,recovery κλπ στις συσκευές τους να μην το ξέρουν αυτό? Θα ηταν εντελως γελοίο να κανω κατι τετοιο..Οσο για οποιον δεν ξέρει μπορεί να ρωτήσει,και ειναι οτι καλυτερο για οποιον θελει πραγματικα να μαθει,αλλά δεν βάζει θαυμαστικό στο τέλος της πρότασης του..

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επείσης και ο twrp manager στο playstore. Θέλει επείσης root.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις το flashfire από εδώ https://mega.nz/#!RRUiEApa!BmSvKYkESQ8DtKkdOsHUgPp6ojcqgSzolQneOJKq_O4

 

Και περνάς το καινούργιο twrp v3.0.0.2 από εδώ https://mega.nz/#!MRskxRIb!CBMSAwjtvFmfbHRpfYTIThx42nzxm1WPdR-Rg4OtVCY

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα και update σε 3.0.0.2! Καλά δεν υπάρχει δηλαδή! Του βάζεις την συσκευή, ψάχνει, βρίσκει αν υπάρχει νεώτερη έκδοση, την κατεβάζει, την φλασαρει και that's it!

Ποιο απλό δεν νομίζω να γίνεται!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις το flashfire από εδώ https://mega.nz/#!RRUiEApa!BmSvKYkESQ8DtKkdOsHUgPp6ojcqgSzolQneOJKq_O4

 

Και περνάς το καινούργιο twrp v3.0.0.2 από εδώ https://mega.nz/#!MRskxRIb!CBMSAwjtvFmfbHRpfYTIThx42nzxm1WPdR-Rg4OtVCY

 

πως περνας το συγκεκριμενο img?ουτε το odin το διαβαζει,ουτε το recovery το βλεπει σαν zip....

Link to comment
Share on other sites

Το twrp εχει επιλογή, install image ή install zip. Στο μενού του install, κάτω δεξιά.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ενας πολυ ευκολος τροπος εγκαταστασης της twrp 3.0 recovery for tab pro 8.4 ειναι εδω: 1] κατεβαζουμε το .img αρχειο της twrp 3.0 για τη συσκευη(το link ειναι γνωστο). 2] Το βαζουμε στη ριζα της καρτας μας SD. 3] Το μετονομαζουμε σε twrp.img 4] Παμε playstore & κατεβαζουμε τον terminal emulator. 5] Aνοιγουμε τον terminal emulator & κανουμε copy/paste την εντολη που ακολουθει : su

 

dd if=/sdcard/twrp.img of=/dev/block/platform/dw_mmc.0/by-name/RECOVERY ....( su για να παρουμε δικαιωματα,το twrp.img που μετονομασαμε φαινεται στην εντολη,και ακολουθει το διαμερισμα & στο τελος η recovery εντολη) ενας απο τους πλεον ευκολους & γρηγορους τροπους....

Για τους χρηστες του forum με tablet pro 10.1 SM-T520 που θελουν να φλασαρουν την TWRP 3.0 η να αναβαθμισουν απο την 2.8.7.2 μπορουν ευκολα απο το επισημο νημα της twrp επιλεγοντας τον τροπο εγκαταστασης που προτιμαει ο καθε ενας ειτε με Odin & αρχειο img.tar εδω: https://dl.twrp.me/picassowifi/twrp-3.0.0-0-picassowifi.img.tar.html _η το αρχειο .img εδω: https://dl.twrp.me/picassowifi/twrp-3.0.0-0-picassowifi.img.html .... (εδω το Odin 3.10.7 για οποιον το ψαξει): http://d-h.st/JtF2 _Για όσους θέλουν το flashfire μπορούν και από τη σελίδα του Chainfire εδώ :https://plus.google.com/+Chainfire/posts/Q7YYVPwv8Fx _η και από το test playstore απλά δεχόμενοι να πάρουν μέρος στις δοκιμές .. (χωρίς να σημαίνει κάτι αυτό ) μπορεί όποιος θέλει να διαβάσει & να πάρει πληροφορίες από το νήμα του στο XDA εδώ :http://forum.xda-developers.com/general/paid-software/flashfire-t3075433

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Το twrp εχει επιλογή, install image ή install zip. Στο μενού του install, κάτω δεξιά.

στην 3.0.0.2 λυθηκε το προβλημα που υπηρχε με την εγκαταστασει με αρωμα?

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/GIZMOS®-GENUINE-SAMSUNG-SM-T327A-Packaging/dp/B00UOZSYYU/ref=pd_sim_sbs_23_4?ie=UTF8&dpID=411BmCKnodL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=0BXTXZGKETPK6QMADKX0

 

Αυτη την μπαταρια βρηκα για να αγορασω για το pro tab 8.4 μου, μετα απο πολλα προβληματα και επανεκκινησεις που εμφανισε, την γνωρίζει καποιος και θα μου την συνεστηνε κανεις; δεν ειμαστε σε θεση για για το 50αρι της αντιπροσωπιας. Ευχαριστω εκ των προτερων!

Edited by toutsos12
Link to comment
Share on other sites

Μεταφορικά πόσα? Γύρω στα 25 ευρώ έχει μονο σαν μπαταρία!

Γιατί δεν κοιτάς ebay πλευρά? Θα βρεις σίγουρα φθινοτερη.

Εγώ την είχα βρει 20 ευρώ με δωρεάν μεταφορικά και περιλάμβανε και τα βασικά εργαλεία για την αλλαγή της!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

16€ και δεν είναι original.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...