Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και κάτι ακόμα.. Όσοι δεν χρησιμοποιείτε συστηματικά το "φοιτητικό" f2g βάζετε κανονικά κάθε δύο μήνες κάρτα για να μην χαθεί το ποσό ή έχει τύχει να μην βάλετε κ να παραμείνει;; Δλδ αν δεν βάλεις λεφτά στο δίμηνο είναι στάνταρ ότι θα μηδενιστεί το υπόλοιπο σε χρήματα;; 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 2/9/2021 at 4:58 ΜΜ, thansof_7 said:

Και κάτι ακόμα.. Όσοι δεν χρησιμοποιείτε συστηματικά το "φοιτητικό" f2g βάζετε κανονικά κάθε δύο μήνες κάρτα για να μην χαθεί το ποσό ή έχει τύχει να μην βάλετε κ να παραμείνει;; Δλδ αν δεν βάλεις λεφτά στο δίμηνο είναι στάνταρ ότι θα μηδενιστεί το υπόλοιπο σε χρήματα;; 

εγω βαζω τα τελευταια 2 χρονια, καθε 6 μηνες (παρα κατι μερες) και το πακετο το φοιτητικο παραμενει. βασικα εχω το προνομιακο. ειναι ιδιο με το φοιτητικο απλα δε ληγει ποτε. μου το χαν πει και απο τη wind οτι αν βαζω μια φορα το εξαμηνο δεν εχω θεμα. βεβαια στην ελλαδα ειμαστε, μην παρω κανεναν στο κεφαλι μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Νέα πακέτα unlimited....ομιλίας και data ....μάλλον έχουν διαλύσει τον ανταγωνισμό με τα νέα πακέτα μετά από μια γρήγορη ματιά !!!!

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, smetcfu said:

Νέα πακέτα unlimited....ομιλίας και data ....μάλλον έχουν διαλύσει τον ανταγωνισμό με τα νέα πακέτα μετά από μια γρήγορη ματιά !!!!

Για ποια πακετα μιλας ακριβως

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, therock said:

Για ποια πακετα μιλας ακριβως

Έχει 3 νέα πακέτα , με απεριόριστη ομιλία και κάποια GB internet....μου φαίνονται αρκετά δυνατά πακέτα . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, therock said:

Εννοεις στην εφαρμογη στις καρτελες Unlimtied talk και Unlimtied data?

Ναι επιπλέον στο προνομιακό/φοιτητικό ένα επιπλέον με απεριόριστη ομιλία και 3GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To unlimited data η ειναι οντως απεριοριστα η εχει 2/5/10/20/30 gb φερειπην σα πολιτικη ορθης χρησης?

Αν δεν εχει κοφτη, και το διατηρησουν και δεν ειναι καποια προωθητικη ενεργεια των καιρων για αυτο το μηνα τοτε αυτο θα ειναι φοβερο

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2022 at 2:10 ΜΜ, smetcfu said:

Ναι επιπλέον στο προνομιακό/φοιτητικό ένα επιπλέον με απεριόριστη ομιλία και 3GB

ποιο πακετο ενωεις φιλε γιατι εχω το φοιτητικο

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kostascbr said:

ποιο πακετο ενωεις φιλε γιατι εχω το φοιτητικο

Ένα με απεριόριστη ομιλία ...3 GB ,με 12,90€ αλλά μάλλον δεν συμφέρει αφού στα στάνταρ πακέτα υπάρχει ένα με απεριόριστη ομιλία , 200sms , και 2GB στα ίδια χρήματα

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, smetcfu said:

Ένα με απεριόριστη ομιλία ...3 GB ,με 12,90€ αλλά μάλλον δεν συμφέρει αφού στα στάνταρ πακέτα υπάρχει ένα με απεριόριστη ομιλία , 200sms , και 2GB στα ίδια χρήματα

εμενα και 200 λεπτα ομηλια και περιπου 3 γιγα και χωρις σμσ μου κανει ποιο πακετο απο αυτα ειναι ποιο κοντα σε αυτο που θελω φιλε; και φτηνωτερα  ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kostascbr said:

εμενα και 200 λεπτα ομηλια και περιπου 3 γιγα και χωρις σμσ μου κανει ποιο πακετο απο αυτα ειναι ποιο κοντα σε αυτο που θελω φιλε; και φτηνωτερα  ευχαριστω

Αν έχεις φοιτητικό /προνομιακό wind νομίζω αυτό το κλασσικό με 10,40€ (1500 λεπτά , 2 GB ) αλλά για 25 μέρες . 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, smetcfu said:

Αν έχεις φοιτητικό /προνομιακό wind νομίζω αυτό το κλασσικό με 10,40€ (1500 λεπτά , 2 GB ) αλλά για 25 μέρες . 

τελικα μαλλον αυτο με συμφερη... σε ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ξέρει κανείς αν έχει ακόμη περιαγωγή δεδομένων το φοιτητικό/ειδικό πακέτο; Στους όρους λέει εδώ και καιρό πως δεν έχει αλλά κάπου είχα διαβάσει πως στην πράξη δεν το είχαν κόψει. Το έχει δοκιμάσει κανείς;

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ξέρουμε αν θα ως Nova f2g θα βγουν αντίστοιχα φοιτητικά πακέτα σαν του CU και του What's Up;Κακά τα ψέματα αλλά δεν έχει καλό φοιτητικό πακέτο. Ούτε sms δεν περιλαμβάνει

Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβη ακόμα η κινητή.

Όταν σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες με 9 ευρώ πάνω κάτω έχεις απεριόριστα και 4gb internet τουλάχιστον,εδώ σου ακυρώνουν την κάρτα ανανέωσης σε 2- 3 μήνες.

Μα κανείς να μην παραπονείται γι'αυτό;

Όλα καλά δηλαδή?

Τι να πω .

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε άλλες Ευρωπαϊκές χώρες ποιες ακριβώς εννοείται; 

Πάντως είναι γνωστό ότι οι τιμές δεν είναι ίδιες σε όλες της χώρες της Ε. Ε. όπως ούτε και οι μισθοί. 

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα παιδια. επειδη πεταω για πραγα μεθαυριο, μπορει καποιος να μου θυμησει, σε περιαγωγη, τι ισχυει απο το φοιτητικο πακετο? δεδομενα ή χρονος ομιλιας? για να ξερω τι πακετο να βαλω. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2022 at 3:49 ΠΜ, BURNIN_AMBITION said:

καλησπερα παιδια. επειδη πεταω για πραγα μεθαυριο, μπορει καποιος να μου θυμησει, σε περιαγωγη, τι ισχυει απο το φοιτητικο πακετο? δεδομενα ή χρονος ομιλιας? για να ξερω τι πακετο να βαλω. ευχαριστω

Αν πατήσεις το i δεξιά πάνω από το πακέτο στην εφαρμογή γράφει ότι το πακέτο ισχύει για χρήση στην ευρωπαϊκή ένωση.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγη ώρα υπάρχει πρόβλημα στην απόδοση των δώρων του tap & get it.

Επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση και μου είπαν ότι το γνωρίζουν και ότι θα αποκατασταθεί πολύ σύντομα.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...