Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους! Ξέρουμε κάποιο άλλο τρόπο να περάσουμε τα απεριόριστα δεδομένα εκτός της εφαρμογής f2g γιατί μου βγάζει συνέχεια σφάλμα

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εάν δεν έχει γίνει ανανέωση της τελευταίες 30 μέρες δεν θα το δώσει με κανένα τρόπο

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει γενικό θέμα με την εφαρμογή τις τελευταίες μέρες, δεν ενεργοποιείται κανενα πακέτο.
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν έχει γίνει ανανέωση της τελευταίες 30 μέρες δεν θα το δώσει με κανένα τρόπο

 

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό, αφού είχα κάνει τελευταία ανανέωση την 6/10/20 και, με το υπόλοιπο που είχα, όχι μόνο πήαα τα απεριόριστα λήξης 3/1/21, αλλά αγόρασα και 2 πακέτα 1) την 4/12/20 και 2) την 27/12/20, με αντίστοιχη παράταση των νέων υπολοίπων μέχρι 27/1/21!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλο η παράταση απο αγορά πακέτου αλλο η ανανέωση. Λεφτα θέλει να εχεις τις τελευταίες 30 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα, αν γνωρίζει κάποιος, το τηλέφωνο κάποιας κοπέλας/κάποιου πωλητή, που να δίνει νούμερα ειδικής προσφοράς. Βασικά, ενδιαφέρομαι για προνομιακό νούμερο Q, αλλά στο νήμα της Q, λόγω αυξημένης κινητικότητας με αφορμή τις τιμολογιακές αλλαγές, η ερώτησή μου έχει ήδη πάει πολύ πίσω. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν επιτρεπεται να βαλω λινκ,υπαρχει κανονικο καταστημα με "ευκολα νούμερα" καρτοκινητης,το οποιο δινει και προνομιακους απο 10 ευρω. Γκουγκλαρε το,2ο-3ο αποτελεσμα βγαινει μετα τις αγγελιες. Θα προτεινα να τους τηλεφωνησεις,να ζητησεις αν γινεται,καποιο νουμερο με την προσφορα εκτος αυτων που εχουν δημοσια στο site.

edit βλεπω μονο προνομιακο F2G σε λογικη τιμη,της q ειναι πανακριβα. Ισως αν δεν βιαζεσαι να βαλουν φτηνοτερα,ή απο το τηλεφωνο να σου στειλουν λιγότερο "ευκολο" νούμερο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

υποψην δεν ειχα ποτε συναλλαγη με το συγκεκριμενο καταστημα οποτε δεν εχω εμπειρια για θεματα ασφαλειας κλπ. Έχει βεβαια κανονικη διευθυνση τηλεφωνα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα, αν γνωρίζει κάποιος, το τηλέφωνο κάποιας κοπέλας/κάποιου πωλητή, που να δίνει νούμερα ειδικής προσφοράς. Βασικά, ενδιαφέρομαι για προνομιακό νούμερο Q, αλλά στο νήμα της Q, λόγω αυξημένης κινητικότητας με αφορμή τις τιμολογιακές αλλαγές, η ερώτησή μου έχει ήδη πάει πολύ πίσω. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Γνωρίζω τηλέφωνο επικοινωνίας όμως για προνομιακό myf2go όχι για Q. Αν δεν τα καταφέρεις με Q και θες Wind στείλε μου πμ.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το δικό μου "φοιτητικό" F2G, το είχα αγοράσει πέρυσι το καλοκαίρι, τότε που έδινε επιπλέον απεριόριστα λεπτά προς Wind/Q και 1GB με την πρώτη ανανέωση κάθε μήνα. Σήμερα, μου τηλεφώνησε μία πωλήτρια της WIND, για να μου προτείνει μετατροπή του αριθμού μου σε συμβόλαιο. Αρνήθηκα, ισχυριζόμενος ότι έχω φοιτητικό και επιπλέον απεριόριστα προς WIND&Q+1GB κάθε μήνα. Μου απάντησε, πως όλες οι εν λόγω προσφορές, θα διακοπούν οριστικά στις 25 Αυγούστου στον αριθμό μου, ο οποίος και θα μετατραπεί σε ένα απλό F2G νούμερο. Ρώτησα στο messenger του F2G, όπου και μου επιβεβαίωσαν τα μαύρα μαντάτα. Τι λέτε να έγινε? Μου "φούσκωσαν" ψευτοφοιτητικό? Ποιός μου έκανε τη φουστιά? Η κοπέλα που μου το πούλησε? Ή μήπως όσα φοιτητικά πήραμε μαζί με την προσφορά με τα απεριόριστα, ισχύουν μόνο για ένα χρόνο? Στεναχωρήθηκα πολύ. Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω, καθώς γνωρίζει πλέον αρκετός κόσμος τον εν λόγω αριθμό μου και δε θα ήθελα με τίποτα να τον αποχωριστώ τόσο νωρίς. Εγώ πάντως, δεν έχω ξανακούσει ποτέ για φοιτητικό F2G με διάρκεια ένα χρόνο. Μήπως γνωρίζει κανείς τι πραγματικά ισχύει? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το δικό μου "φοιτητικό" F2G, το είχα αγοράσει πέρυσι το καλοκαίρι, τότε που έδινε επιπλέον απεριόριστα λεπτά προς Wind/Q και 1GB με την πρώτη ανανέωση κάθε μήνα. Σήμερα, μου τηλεφώνησε μία πωλήτρια της WIND, για να μου προτείνει μετατροπή του αριθμού μου σε συμβόλαιο. Αρνήθηκα, ισχυριζόμενος ότι έχω φοιτητικό και επιπλέον απεριόριστα προς WIND&Q+1GB κάθε μήνα. Μου απάντησε, πως όλες οι εν λόγω προσφορές, θα διακοπούν οριστικά στις 25 Αυγούστου στον αριθμό μου, ο οποίος και θα μετατραπεί σε ένα απλό F2G νούμερο. Ρώτησα στο messenger του F2G, όπου και μου επιβεβαίωσαν τα μαύρα μαντάτα. Τι λέτε να έγινε? Μου "φούσκωσαν" ψευτοφοιτητικό? Ποιός μου έκανε τη φουστιά? Η κοπέλα που μου το πούλησε? Ή μήπως όσα φοιτητικά πήραμε μαζί με την προσφορά με τα απεριόριστα, ισχύουν μόνο για ένα χρόνο? Στεναχωρήθηκα πολύ. Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω, καθώς γνωρίζει πλέον αρκετός κόσμος τον εν λόγω αριθμό μου και δε θα ήθελα με τίποτα να τον αποχωριστώ τόσο νωρίς. Εγώ πάντως, δεν έχω ξανακούσει ποτέ για φοιτητικό F2G με διάρκεια ένα χρόνο. Μήπως γνωρίζει κανείς τι πραγματικά ισχύει? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Το ετήσιο προμο το είχε ξεκινήσει η vodafone (είχα πάρει και το άφησα να λήξει) και πλέον το κάνει προφανώς και η wind. Μέσα στην εφαρμογή στο "ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΟΝΟ" (σε όσους βγαίνει) το γράφει στους όρους χρήσης "Οι συνδρομητές θα ενημερώνονται με σχετικό sms κατά την λήξη της 12μηνης διάρκειας της εκάστοτε προσφοράς" .

Μάλλον.τέτοιο νούμερο αγόρασες...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, δεν την πάτησα. Η φοιτητική προσφορά στη γραμμή μου δεν λήγει. Αυτό που λήγει στις 25 Αυγούστου, είναι το έξτρα bonus που δίνει απεριόριστα λεπτά προς Wind&Q+1GB, στην πρώτη online ανανέωση κάθε μήνα. Από ό,τι μου είπαν, το εν λόγω bonus λήγει στους δώδεκα μήνες από την ενεργοποίηση του αριθμού, για όλους τους χρήστες που το έχουν.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, δεν την πάτησα. Η φοιτητική προσφορά στη γραμμή μου δεν λήγει. Αυτό που λήγει στις 25 Αυγούστου, είναι το έξτρα bonus που δίνει απεριόριστα λεπτά προς Wind&Q+1GB, στην πρώτη online ανανέωση κάθε μήνα. Από ό,τι μου είπαν, το εν λόγω bonus λήγει στους δώδεκα μήνες από την ενεργοποίηση του αριθμού, για όλους τους χρήστες που το έχουν.

 

Πάλι καλά. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη τα απεριόριστα data της καλοκαιρινής προσφοράς είναι μόνο 5323 όπως δείχνει στην εφαρμογή;;; ;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη τα απεριόριστα data της καλοκαιρινής προσφοράς είναι μόνο 5323 όπως δείχνει στην εφαρμογή;;; ;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Αυτά είναι για χρήση εντός ΕΕ.

Για χρήση εντός Ελλάδος είναι απεριόριστα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wind: Η εταιρεία που αρνείται τον εαυτό της!

Πες μου πώς γίνεται (που λέει και το άσμα), η εταιρεία να βγάζει μία επιπλέον (εξαιρετική κατά τα άλλα) φοιτητική προσφορά (2000' προς όλους+3GB με 12€ για 25 ημέρες), την οποία δίνει μόνο για ένα (πολύ περιορισμένο) χρονικό διάστημα, εντός του οποίου τρέχει μία ακόμη καλύτερη προσφορά (2000'+200SMS προς όλους+4GB για 30 ημέρες), με το ίδιο ακριβώς κόστος, περισσότερες παροχές, μεγαλύτερη χρονική διάρκεια και ευρύτερο κοινό (είναι για όλους, όχι μόνο για φοιτητές). Σήμερα ενεργοποίησα την τελευταία, θα ήμουν ηλίθιος αν ενεργοποιούσα τη φοιτητική, όσο καλή και αν είναι. Συμπέρασμα: Έβγαλε μία επιπλέον φοιτητική προσφορά, την οποία καταδίκασε να πεθάνει πριν ακόμη γεννηθεί. Σύνηθες φαινόμενο για την Wind, ανέκαθεν είχε την τάση να αυτοαναιρείται.

Link to comment
Share on other sites

Wind: Η εταιρεία που αρνείται τον εαυτό της!

Πες μου πώς γίνεται (που λέει και το άσμα), η εταιρεία να βγάζει μία επιπλέον (εξαιρετική κατά τα άλλα) φοιτητική προσφορά (2000' προς όλους+3GB με 12€ για 25 ημέρες), την οποία δίνει μόνο για ένα (πολύ περιορισμένο) χρονικό διάστημα, εντός του οποίου τρέχει μία ακόμη καλύτερη προσφορά (2000'+200SMS προς όλους+4GB για 30 ημέρες), με το ίδιο ακριβώς κόστος, περισσότερες παροχές, μεγαλύτερη χρονική διάρκεια και ευρύτερο κοινό (είναι για όλους, όχι μόνο για φοιτητές). Σήμερα ενεργοποίησα την τελευταία, θα ήμουν ηλίθιος αν ενεργοποιούσα τη φοιτητική, όσο καλή και αν είναι. Συμπέρασμα: Έβγαλε μία επιπλέον φοιτητική προσφορά, την οποία καταδίκασε να πεθάνει πριν ακόμη γεννηθεί. Σύνηθες φαινόμενο για την Wind, ανέκαθεν είχε την τάση να αυτοαναιρείται.

Η δεύτερη προσφορά ήταν προφανώς προσωπική;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η δεύτερη προσφορά ήταν προφανώς προσωπική;

Όχι, είναι η καλοκαιρινή προσφορά που έχει (προσώρας) αντικαταστήσει το πακέτο των 17,5€.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, είναι η καλοκαιρινή προσφορά που έχει (προσώρας) αντικαταστήσει το πακέτο των 17,5€.

Αυτή η προσφορά δίνει 2gb, όχι 4.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η προσφορά δίνει 2gb, όχι 4.

Α ναι, τώρα το είδα. Παρόλα αυτά, για άγνωστο λόγο, σε μένα που την ενεργοποίησα χθες, έδωσε 4GB και όχι 2. Anyway, η βάση του προβλήματος που έθεσα παραμένει πάντως. Δε νομίζω ότι θα είναι πολλοί αυτοί που θα το ενεργοποιήσουν με μόνο κίνητρο το έξτρα 1GB, αντιπαρερχόμενοι την πρόωρη (πέντε ημέρες νωρίτερα) λήξη της διάρκειας ισχύος του και την παντελή έλλειψη SMS (που πρακτικά συνεπάγεται ότι και ένα μήνυμα να στείλεις, θα το πληρώσεις χρυσάφι με τη βασική χρέωση τιμοκαταλόγου). Και όλα αυτά, την ώρα που υπάρχει πακέτο με την ίδια ακριβώς τιμή, χωρίς τα ανωτέρω προβλήματα. Θα το ήθελα ως μόνιμη φοιτητική προσφορά από Σεπτέμβρη, όταν το "κανονικό" πακέτο, θα κοστίζει 17,5€. Με τον τρόπο αυτό, θα μπορούσε άνετα να δικαιολογήσει την ύπαρξή του ως πακέτο "ειδικής προσφοράς".

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Θα πρέπει να γίνει μόνιμο πακέτο.

Θα το ενεργοποιήσει και η σύζυγος αύριο οπότε θα δω αν πάρει 4gb.

Το συγκεκριμένο πακέτο, talk full summer, πήρε παράταση για ενεργοποιήσεις μέχρι 08/08.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο "μόνο για φοιτητές plus", έχει πάρει παράταση έως και τις 7 Σεπτεμβρίου. Ειλικρινά, δε μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που τους ωθεί να μην το δίνουν ως μόνιμο πακέτο.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Θα πρέπει να γίνει μόνιμο πακέτο.

Θα το ενεργοποιήσει και η σύζυγος αύριο οπότε θα δω αν πάρει 4gb.

Το συγκεκριμένο πακέτο, talk full summer, πήρε παράταση για ενεργοποιήσεις μέχρι 08/08.

 

Τελικά πήρε;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρε;

Ναι, μόλις το τσέκαρα στην εφαρμογή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, δεν την πάτησα. Η φοιτητική προσφορά στη γραμμή μου δεν λήγει. Αυτό που λήγει στις 25 Αυγούστου, είναι το έξτρα bonus που δίνει απεριόριστα λεπτά προς Wind&Q+1GB, στην πρώτη online ανανέωση κάθε μήνα. Από ό,τι μου είπαν, το εν λόγω bonus λήγει στους δώδεκα μήνες από την ενεργοποίηση του αριθμού, για όλους τους χρήστες που το έχουν.

 

Πόσο σίγουρο είναι αυτό;

έχω παράδειγμα με νούμερο που έχει αυτήν την προσφορά κλεισμένα τρία χρόνια, τι δώδεκα μήνες σου είπαν;!

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...