Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η φοιτητική του είναι στο δικό μου όνομα!!! Την ταυτότητα μου είχα δώσει τότε που του την πήρα.... Σας ευχαριστώ Παιδιά. Δεν ήξερα ότι άλλαξε από 5€ στα 8€ η χρέωση. Δεν μου είχε πει κάτι. Εγώ δεν έχω wind και δεν ξέρω τα περί χρεώσεων. Για τα υπόλοιπα θα το ψάξω παραπάνω!!

 

Και μια Ερώτηση ακόμα. Αν αλλάξει εταιρία στο τελος και πάει βονταφον η κοσμοτε, υπάρχει η δυνατότητα με κάποιο τρόπο να κρατήσει το νουμερακι που έχει τωρα? Πάλι σε καρτοκινητό θα το κάνει αν ειναι. Για συνδέσεις ούτε που το σκέφτεται

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις την εξυπηρέτηση πελατών και θα ρωτήσεις τι γίνονται τα χρήματα.

Απειδή μιλάς για άλλο άτομο , που απο την περιγραφή σου είναι και λίγο άσχετος, Πρόσεξε ότι μετά το τέλος των δωρεάν λεπτών η χρέωση είναι περίπου 0,50 το λεπτό .

Αρκεί μια κλήση μεγάλης διάρκειας για να καταναλώσει όλο το υπόλοιπο.

Γιαυτό ανανεώνουμε πάντα πρίν λήξη το πακέτο.

Σε όποια ετιαρείς θέλει μπορει να πάει , με το νούμερο του,αλλά φοιτητικό μόνο αν είναι φοιτητής.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις την εξυπηρέτηση πελατών και θα ρωτήσεις τι γίνονται τα χρήματα.

Απειδή μιλάς για άλλο άτομο , που απο την περιγραφή σου είναι και λίγο άσχετος, Πρόσεξε ότι μετά το τέλος των δωρεάν λεπτών η χρέωση είναι περίπου 0,50 το λεπτό .

Αρκεί μια κλήση μεγάλης διάρκειας για να καταναλώσει όλο το υπόλοιπο.

Γιαυτό ανανεώνουμε πάντα πρίν λήξη το πακέτο.

Σε όποια ετιαρείς θέλει μπορει να πάει , με το νούμερο του,αλλά φοιτητικό μόνο αν είναι φοιτητής.

 

Ναι είναι λίγο άσχετος με αυτά. Έληγε το πακέτο κ έβαζε νεο μετά από λίγες ώρες. Στο ενδιάμεσο όμως δεν μίλαγε ούτε μηνύματα έστελνε μέχρι να βάλει το νεο πακετο. Θα πάει σε απλή κοσμοτε καρτα τωρα!!! Αλλά τον ενδιαφέρει τουλάχιστον για το νουμερο. Να κρατήσει το ίδιο γιατί είναι βαβουρα να δίνει τον καινούριο αριθμό ξανά σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεί . Η φορητότητα γίνεται με τό ίδο νούμερο.
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι λίγο άσχετος με αυτά. Έληγε το πακέτο κ έβαζε νεο μετά από λίγες ώρες. Στο ενδιάμεσο όμως δεν μίλαγε ούτε μηνύματα έστελνε μέχρι να βάλει το νεο πακετο. Θα πάει σε απλή κοσμοτε καρτα τωρα!!! Αλλά τον ενδιαφέρει τουλάχιστον για το νουμερο. Να κρατήσει το ίδιο γιατί είναι βαβουρα να δίνει τον καινούριο αριθμό ξανά σε ολους.

 

Θα πρέπει να κανεις εσύ την μεταφορά αφού είναι στο ονομά σου.Μετά το μεταφέρεις στο δικό του.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι λίγο άσχετος με αυτά. Έληγε το πακέτο κ έβαζε νεο μετά από λίγες ώρες. Στο ενδιάμεσο όμως δεν μίλαγε ούτε μηνύματα έστελνε μέχρι να βάλει το νεο πακετο. Θα πάει σε απλή κοσμοτε καρτα τωρα!!! Αλλά τον ενδιαφέρει τουλάχιστον για το νουμερο. Να κρατήσει το ίδιο γιατί είναι βαβουρα να δίνει τον καινούριο αριθμό ξανά σε ολους.

 

 

 

Εγώ περισσότερο θα έψαχνα να βρω την αιτια που χάνονται τα χρήματα.. παρα να κάνετε φορητότητα γιατί πολλή απλά τα λεπτά που δίνουν στα κανονικά καρτοκινητά δεν είναι τίποτα μπροστά στο φοιτητικό και εάν μιλάει πολλά λεπτά θα του στοιχίζει πολλή παραπάνω από τα 8 ευρώ που δίνει τώρα.. για λιγότερα λεπτά

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά από το yellowday και το F2G

Link

 

Την πηρες αυτη την προσφορα σε φοιτητικο αριθμο?

Link to comment
Share on other sites

Την πηρες αυτη την προσφορα σε φοιτητικο αριθμο?

 

όχι,απλά το είδα σε ένα φόρουμ και το πόσταρα,κι αν κατάλαβα καλά,μπορεί να το ενεργοποιήσει όποιος θέλει.

Link to comment
Share on other sites

όχι,απλά το είδα σε ένα φόρουμ και το πόσταρα,κι αν κατάλαβα καλά,μπορεί να το ενεργοποιήσει όποιος θέλει.

 

Ναι μπορει να το παρη οποιος θελει με 15ε με καρτα πειραιως στο ονομα του αλλιως 20ε αλλη καρτα στο ονομα του. Εγω δεν θα το παρω γιατι δεν εχω πειραιως και με αλλη καρτα δεν με συμφερη 20ε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορει να το παρη οποιος θελει με 15ε με καρτα πειραιως στο ονομα του αλλιως 20ε αλλη καρτα στο ονομα του. Εγω δεν θα το παρω γιατι δεν εχω πειραιως και με αλλη καρτα δεν με συμφερη 20ε.

 

Καποιος δεν μπορει να σε εηυπηρετησει? Του δινεις τα λεφτα στο χερι και κανεις την δουλεια σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καποιος δεν μπορει να σε εηυπηρετησει? Του δινεις τα λεφτα στο χερι και κανεις την δουλεια σου

 

Απο οτι μου ειπε το παιδι στο νημα για τα καρτοκινητα που την πηρε την προσφορα οτι οταν ερθη ο κουριερ πρεπει κατα την παράδοση του κούριερ θα πρέπει να έχω φωτοτυπία της ταυτότητας μου και να δείξω την κάρτα που έγινε η αγορά. αμα γινη η αγορα σε αλλο ονομα ειτε συγγενηκο ειτε ασχετο ισως υπαρξη προβλημα.

Δηλαδη οποιος δεν εχει πιστωτικη πειραιως να δωση το 20ρακι ε ετσι δεν συμφερη.

Edited by kostas123464
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά. Θα είμαι Τουρκία για 7 ημέρες. Υπάρχει κάποιο πακέτο για DATA στο εξωτερικό που να.άξιζει να.ενεργοποίησω ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Για Τουρκία δεν Υπάρχει πακέτο, Άρα κρατάς τα Data κλειστά εκτός αν θές να πληρώσεις μία περιουσία.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την προσφορα οπου με ανανεωση 10 ευρω μου δινει δωρο 8,93 για ενα μηνα. Θα ταξιδεψω κυπρο. Οσο ειμαι σε roaming θα τραβαει απο τα 8,93 του διπλασιασμου η απο το κανονικο υπολοιπο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω την προσφορα οπου με ανανεωση 10 ευρω μου δινει δωρο 8,93 για ενα μηνα. Θα ταξιδεψω κυπρο. Οσο ειμαι σε roaming θα τραβαει απο τα 8,93 του διπλασιασμου η απο το κανονικο υπολοιπο?

 

Τα χρήματα του διπλασιασμού και γενικά τα όποια bonus δεν ισχύουν σε κατάσταση roaming.....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Εχω την προσφορα οπου με ανανεωση 10 ευρω μου δινει δωρο 8,93 για ενα μηνα. Θα ταξιδεψω κυπρο. Οσο ειμαι σε roaming θα τραβαει απο τα 8,93 του διπλασιασμου η απο το κανονικο υπολοιπο?

 

Επειδή όπως σου είπαν δεν γίνεται δώσε 10€ και πάρε το roaming πακέτο. https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/?gclid=CKKzye3C5McCFSgGwwodQaIJSA

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

 

αν για καποιο μηνα ενεργοποιησω καποιο αλλο πακετο απο το φοιτητικο των 8 ευρω, χανω μετα την δυνατοτητα επανεργοποιησης του φοιτητικου ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

 

αν για καποιο μηνα ενεργοποιησω καποιο αλλο πακετο απο το φοιτητικο των 8 ευρω, χανω μετα την δυνατοτητα επανεργοποιησης του φοιτητικου ;

Όχι, δεν χάνεις τη δυνατότητα επανεργοποίησης του φοιτητικού.

Το φοιτητικό, μπορείς να το ενεργοποιείς όποτε θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν χάνεις τη δυνατότητα επανεργοποίησης του φοιτητικού.

 

Το φοιτητικό, μπορείς να το ενεργοποιείς όποτε θέλεις.

 

 

 

ευχαριστω.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

 

αν για καποιο μηνα ενεργοποιησω καποιο αλλο πακετο απο το φοιτητικο των 8 ευρω, χανω μετα την δυνατοτητα επανεργοποιησης του φοιτητικου ;

 

Όχι βέβαια.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, επειδη με ρωτανε πολλα παιδια αν δινει η γνωστη μου φοιτητικα , δινει κανονικα 1+1 . Για πληροφοριες κλπ ΡΜ σε μενα και σας δινω κινητο της να κανονισετε κλπ
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό μπορώ να το χρησιμοποίησω τώρα που θα βρίσκομαι για κάποιες ημέρες στο εξωτερικό (Γερμανία);

 

Αν ναι, χρειάζεται να κάνω κάποια αίτηση;

 

Αν όχι, έχω κάποια εναλλακτική λύση;

 

(Δεν ξέρω αν βοηθά το γεγονός ότι έχω και ένα what's up στο όνομα μου..;; )

Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό μπορώ να το χρησιμοποίησω τώρα που θα βρίσκομαι για κάποιες ημέρες στο εξωτερικό (Γερμανία);

 

Αν ναι, χρειάζεται να κάνω κάποια αίτηση;

 

Αν όχι, έχω κάποια εναλλακτική λύση;

 

(Δεν ξέρω αν βοηθά το γεγονός ότι έχω και ένα what's up στο όνομα μου..;; )

 

Κανένα πακέτο δεν χρησιμοποιείται εκτός Ελλάδος.

Δες αυτά, ίσως σε καλύψουν. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ανανέωση σε φοιτητικό μέσω PayPal 10 € και το 1 gb δεν μου το έδωσε.......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...