Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχουμε καμμία ενημέρωση αν οι νέες κάρτες κλωνοποιούνται......?

Αν και χλωμό το βλέπω......

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=1798

 

Εδώ θα βρείς αναλυτικές οδηγίες.

 

Νομίζω ότι δεν μπορεί να γίνει με τις κάρτες της τελευταίας πενταετίας τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν μπορεί να γίνει με τις κάρτες της τελευταίας πενταετίας τουλάχιστον.

Οχι αυτο που λες δεν ισχυει....

Εχω κλωνοποιησει καρτα τελευταιου ετους....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Στο μαγαζί που αναφέρεται στο παραπάνω link ή με κάτι άλλο? Περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ (και sorry για το off topic).
Link to comment
Share on other sites

Στο μαγαζί που αναφέρεται στο παραπάνω link ή με κάτι άλλο? Περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ (και sorry για το off topic).

 

Μην διαβάζεις την πρώτη σελίδα μόνο... υπάρχει ολόκληρο "γεμάτο" θέμα που αναλύει το πως μπορείς να κλωνοποιήσεις μια κάρτα SIM.....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Μην διαβάζεις την πρώτη σελίδα μόνο... υπάρχει ολόκληρο "γεμάτο" θέμα που αναλύει το πως μπορείς να κλωνοποιήσεις μια κάρτα SIM.....

 

που μπορουμε να βρουμε αυτην την διαδικασία της κλονοποιησεις?

Link to comment
Share on other sites

που μπορουμε να βρουμε αυτην την διαδικασία της κλονοποιησεις?

 

Με αρκετό διάβασμα......

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=1798

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια μεγαλη ΠΡΟΣΟΧΗ. Εχω φοιτητικο νουμερο και ειχα ενεργοποιηση το πακετακι 1000+1000 το οποιο εληγε χτες στης 12 το βραδυ. Μπαινω κατα της 10 το βραδυ στην εφαρμογη και κανω διπλη ενημερωση και βλεπω οτι εχω 170mb. Λεω ωραια και βγαζω την σιμ και την βαζω σε εναι αρχαιο τηλεφωνακι του 1800 για να μην με χρεωση daily internet οπως τον προηγουμενο μηνα μεχρι να παω σε ενα καταστημα να βαλω λευφτα σημερα το πρωι και να ενεργοποιησω τα 1000+1000 γιατι δεν ειχα αρκετο υπολοιπο μεσα και φοβομουνα.Παιρνω τηλ σημερα το πρωι και τι να δω. Ειμαι μειον 1ε. Μπηκα στο φεις καιι τους τα χωσα. Μου φενεται το εχουν συστηματικο οταν τελειωνη το πακετο των 1000 και δεν εχεις ενεργοποιηση αμεσα πακετο πριν ληξη το προηγουμενο να σου κανουν την λαδια και σε οποιον τα φανε.Καλα αμα το νουμερο δεν το ειχε ολος ο κοσμος μου και δεν ειχε αυτη την τρελη προσφορα θα ειχε φαη σουταρισμα.Γιαυτο μεγαλη προσοχη!!!!

 

Καλημέρα το ίδιο πράγμα συνέβη και σε μένα δεύτερη φορά όχι συνεχόμενους μήνες. Το θέμα είναι ότι αυτή τη φορά είχα 0,79 €, πως αυτοί μου στέλνουν μήνυμα και μου λένε ότι με χρεώσαν 1 mobile internet daily αξίας 1 € αφού δεν υπήρχε καν το ποσό; Να πάρω τηλέφωνο να τους τα χώσω ή θα μου ζητάνε φοιτητικο πάσο κλπ και γίνει κάποιο μπέρδεμα, γιατί το πακέτο είναι από τα promotion δεν είμαι φοιτητής;

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω την WIND , αλλά έχει αναφερθεί από πολλούς ότι το πακέτο internet λήγει στις 20:00. Η WIND μάλιστα στέλνει και μήνυμα στις 20:00 που επιβεβαιώνει ότι το internet τέλειωσε.

Το ότι το APP γράφει υπόλοιπο δεν έχει κανένα νόημα εφόσον στάλθηκε ενημερωτικό μήνυμα.

Τέλος από καμμία επίσημη σελίδα δεν περιγράφεται ότι το internet λήγει στις 24:00 .

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω την WIND , αλλά έχει αναφερθεί από πολλούς ότι το πακέτο internet λήγει στις 20:00. Η WIND μάλιστα στέλνει και μήνυμα στις 20:00 που επιβεβαιώνει ότι το internet τέλειωσε.

Το ότι το APP γράφει υπόλοιπο δεν έχει κανένα νόημα εφόσον στάλθηκε ενημερωτικό μήνυμα.

Τέλος από καμμία επίσημη σελίδα δεν περιγράφεται ότι το internet λήγει στις 24:00 .

 

Το θέμα είναι ότι ποτέ δεν με ενημερώσανε ότι έχουν λήξει τα Gb που έχω ή ότι λήγουν στις 20:00 και εγώ δεν μπήκα καθόλου στο internet χθες με το τηλέφωνο για να μου χρεώσουν το 1 €, αυτό μου κάνει εντύπωση. Απλά την επόμενη ημέρα δηλαδή σήμερα μου έστειλαν το μήνυμα ότι με χρεώσανε το 1 €.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω την WIND , αλλά έχει αναφερθεί από πολλούς ότι το πακέτο internet λήγει στις 20:00. Η WIND μάλιστα στέλνει και μήνυμα στις 20:00 που επιβεβαιώνει ότι το internet τέλειωσε.

Το ότι το APP γράφει υπόλοιπο δεν έχει κανένα νόημα εφόσον στάλθηκε ενημερωτικό μήνυμα.

Τέλος από καμμία επίσημη σελίδα δεν περιγράφεται ότι το internet λήγει στις 24:00 .

 

Να ενημεροσω και εγω οτι της 2 τελευταιες φορες και της αλλες φορες που με χρεωσε 1ε για το daily internet δεν μου ειχε ερθη ποτε μηνυμα οτι στης 8 ληγουν τα mb ισως εσκεμενα. αλλα το μηνυμα που αναφερη οτι ληγη ολο το φοιτητικο πακετο ερχεται συνεχεια το οποιο αναφερεται στο συνολο και οτι ληγη στης 12. τωρα ομως ξερω και προσεχω. και να ρωτησω κατι. δεν ειναι κουφο απο το φοιτητικο πακετο τα mb να ληγουν στης 8 το βραδυ και τα λεπτα στης 12 ?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα για τις 8 η ώρα αναφέρθηκε ότι έρχονται από τις 27 Φεβρουαρίου . Πιο πρίν δεν γινότανε.
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα για τις 8 η ώρα αναφέρθηκε ότι έρχονται από τις 27 Φεβρουαρίου . Πιο πρίν δεν γινότανε.

 

επειδή έχω να σβήσω τα μηνύματα κανένα χρόνο!! έχω μήνυμα "μόλις έληξαν τα mb" στις 20:00 από τον οκτώβριο 2014!!!! :rolleyes:

 

το μήνυμα όμως αφορά τα mb που κερδίζουμε από ανανέωση... για τα mb από το φοιτητικό, απ'ότι βλέπω, έρχεται μήνυμα γύρω στις 12 το μεσημέρι που λέει ότι λήγουν απόψε... όχι ότι έχουν ήδη λήξει..

Edited by evoula_

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ . Αυτό που έγραψα είναι ότι στις 27 Φεβρουαρίου αναφέρθηκε για πρώτη φορά στο myphone. Μέχρι τώτε δεν είχε αναφερθεί από κανέναν ότι τα ΜΒ λήγουν με μήνυμα στις 20:00
Link to comment
Share on other sites

για να μάθει κάποιος το υπόλοιπο των mb από την ανανέωση στέλνει την λέξη "BONUS" χωρίς τα εισαγωγικά στο 12012.. αν σε κάποιον λήγουν τώρα κοντά ας στείλει ένα μήνυμα μετά τις 20:00 που έρχεται το μήνυμα ότι έληξαν να δούμε τι λέει κι αυτό, αφού στο myF2G τα δείχνει κανονικά... τα δικά μου λήγουν σε 1 μήνα! ελπίζω να θυμηθώ ως τότε να το τσεκάρω κι εγώ!!!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί εμείς θα πρέπει να σπάμε το κεφάλι μας εδώ για το πότε λήγουν τα πακέτα μας και να μην διορθώσει επιτέλους η wind αυτή την κατάσταση? Ας γράφει ώρα λήξης η εφαρμογή εάν πακέτα δεν λήγουν στην αλλαγή της μέρας. Έχω βαρεθεί να προσπαθούν κάποιοι (και δεν το λέω με μομφή για κανένα) να δικαιολογούν καταστάσεις όταν η ίδια η εταιρεία μπορεί να το φτιάξει πολύ ευκολότερα τόσο καιρό. Προφανώς την βολεύει αυτή η κατάσταση γιαυτό και δεν την διορθώνει
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να μην εκλαμβάνετε την απλή παράθεση πληροφοριών ως προσπάθεια δικαιολόγησης.

Η πληροφορία δεν αξιολογείται ούτε αρνητικά ούτε θετικά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα το ακόλουθο μήνυμα:

 

http://i59.tinypic.com/wccup5.jpg

 

Άρα τέρμα η ανανέωση χρόνου με 5€ ;

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα το ακόλουθο μήνυμα:

 

http://i62.tinypic.com/2d6ks2a.png

 

Άρα τέρμα η ανανέωση χρόνου με 5€ ;

Μόλις το έλαβα κι εγώ! το φοιτητικό είναι; αντί για πέντε έγινε οκτώ τώρα;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...