Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Όσοι πήραν το φοιτητικό πακέτο τώρα που το δίνουν σε όλους, όταν ενεργοποιήθηκε ο αριθμός πήραν 50 μηνύματα προς όλους. Αυτό ήταν μόνο για μία φορά ή μπορεί να ξανά ενεργοποιηθεί αν για παράδειγμα κάνεις ανανέωση σε κάποιο κατάστημα ή κάτι άλλο;;

 

Εοναι δωρο μονο στην αρχη!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

πληροφοριακα να ξερετε οτι μια απο τις διαφημιστικες που εχουν ακομα και δινουν φοιτητικα , μου ειπαν τα κοριτσια οτι τους ειπαν απο την εταιρια τους ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΕΝΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ με 6 ευρω στο καθενα !!!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όσοι πήραν το φοιτητικό πακέτο τώρα που το δίνουν σε όλους, όταν ενεργοποιήθηκε ο αριθμός πήραν 50 μηνύματα προς όλους. Αυτό ήταν μόνο για μία φορά ή μπορεί να ξανά ενεργοποιηθεί αν για παράδειγμα κάνεις ανανέωση σε κάποιο κατάστημα ή κάτι άλλο;;

 

 

 

 

Επισης καθε εβδομαδα μπορεις να εχεις 20sms δωρεαν μεσω του log n win.!!

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Επισης καθε εβδομαδα μπορεις να εχεις 20sms δωρεαν μεσω του log n win.!!

αρκει να εχεις ανανεωσει με 5€\μηνα

Link to comment
Share on other sites

για να ανανεωσεις τα 1000 λεπτα στο φοιτητικο ποσα € πρεπει να εχεις μεσα ?

πχ αν εχω 0 και παρω καρτα 5ε γινεται? (λογω φορου)

Link to comment
Share on other sites

για να ανανεωσεις τα 1000 λεπτα στο φοιτητικο ποσα € πρεπει να εχεις μεσα ?

πχ αν εχω 0 και παρω καρτα 5ε γινεται? (λογω φορου)

όχι, θέλει 5 καθαρά μέσα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το ανανεώσω ενώ δεν έχει τελειώσει το προηγούμενο;

 

Βεβαίως και μόλις τελειώσει το παλιό συνεχίζει το νέο.

Link to comment
Share on other sites

Βικτωρια δινουν ακομη φοιτητικα;

 

Ομόνοια σίγουρα. 500 νούμερα θα δοθούν ακόμα και τέλος η προσφορά. Το πολύ 4 μέρες ακόμη.

Μετά κανονικά με πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Ομόνοια σίγουρα. 500 νούμερα θα δοθούν ακόμα και τέλος η προσφορά. Το πολύ 4 μέρες ακόμη.

Μετά κανονικά με πάσο.

 

Απλα θελω να πω σε ενα φιλο μου να παει! Απο μεταβιβασεις εχεις κανενα νεο;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα για την ισχύ του φοιτητικού πακέτου και ενώ για το φοιτητικό cu ισχύει για όλη την διάρκεια φοίτησης, της wind μόνο για ένα χρόνο από τη στιγμή της ενεργοποίησης!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα για την ισχύ του φοιτητικού πακέτου και ενώ για το φοιτητικό cu ισχύει για όλη την διάρκεια φοίτησης, της wind μόνο για ένα χρόνο από τη στιγμή της ενεργοποίησης!

 

Κανεις δε ξερει με σιγουρια τι θα γινει μρ το φοιτητικο της Wind

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα για την ισχύ του φοιτητικού πακέτου και ενώ για το φοιτητικό cu ισχύει για όλη την διάρκεια φοίτησης, της wind μόνο για ένα χρόνο από τη στιγμή της ενεργοποίησης![/quote

 

Καλό για αυτούς θα ήταν να μην κάνουν αυτό το ΛΑΘΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

για να ανανεωσεις τα 1000 λεπτα στο φοιτητικο ποσα € πρεπει να εχεις μεσα ?

πχ αν εχω 0 και παρω καρτα 5ε γινεται? (λογω φορου)

 

Σαφώς και δε γίνεται αφου το πακέτο κοστίζει 5€!

Μπορείς όμως να πάρεις την επέκταση και να αγοράσεις κανονικά το πακέτο ;)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αν το ενεργοποιησω μεσω site που θα χρειαστει να δωσω φωτοτυπια του πασο ;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα για την ισχύ του φοιτητικού πακέτου και ενώ για το φοιτητικό cu ισχύει για όλη την διάρκεια φοίτησης, της wind μόνο για ένα χρόνο από τη στιγμή της ενεργοποίησης![/quote

 

Καλό για αυτούς θα ήταν να μην κάνουν αυτό το ΛΑΘΟΣ.

 

 

Το λάθος δεν μπορω να διακρίνω;

 

Αντικειμενικά θεωρείς σωστό για κάποιον που ΔΕΝ το δικαιούται επίσημα να μπορεί να το εχει;

Απ την άλλη δεν ανάγκασαν κανέναν να το πάρει... ;)

Και τέλος ίσως πέτυχαν κάποιο σκοπό που είχαν στο ενεργοποιηθούν κάποια νούμερα που ήθελαν...!

 

Anyway εύχομαι στους κατόχους να παραμείνουν επ αόριστον μαζι με τα προνόμια

:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν το ενεργοποιησω μεσω site που θα χρειαστει να δωσω φωτοτυπια του πασο ;

 

Στην "ταχυμεταφορικη" που θα σου φέρει το φάκελο σπίτι.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει ισχύει ένα χρόνο.

Κανείς δεν ξέρει πως και τι θα γίνει.

Ισως με βάση το πάσο του καθενός να ειναι κ η ισχύ.

Θα δείξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

 

Το λάθος δεν μπορω να διακρίνω;

 

Αντικειμενικά θεωρείς σωστό για κάποιον που ΔΕΝ το δικαιούται επίσημα να μπορεί να το εχει;

Απ την άλλη δεν ανάγκασαν κανέναν να το πάρει... ;)

Και τέλος ίσως πέτυχαν κάποιο σκοπό που είχαν στο ενεργοποιηθούν κάποια νούμερα που ήθελαν...!

 

Anyway εύχομαι στους κατόχους να παραμείνουν επ αόριστον μαζι με τα προνόμια

:)

 

Σωστός σε όλα που λες.

Από την άλλη μεριά βέβαια μου προσέφεραν ένα πακέτο (φυσικα δεν τους έβαλα το μαχαίρι στο λαιμό) που αν ΔΕΝ το δικαιούμουν αυτοί παρανόμησαν και όχι εγώ.

Αν αυτοί έπιασαν κάποιον οικονομικό στόχο που είχαν βάλει, αυτό έγινε με παράνομο και αθέμιτο τρόπο άρα εγώ γιατί θα πρέπει να υποστώ τις όποιες συνέπειες?

Link to comment
Share on other sites

εαν θα ισχύει για 1 χρόνο, θα είναι πράγματι μεγάλο λάθος, αφού όλα τα κορίτσια στα promotion έλεγαν ότι ισχύει για πάντα. Εαν μετά από 1 χρόνο το σταματήσουν, θα χάσουν πάρα πολύ κόσμο (το μόνο σίγουρο).
Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικά θεωρείς σωστό για κάποιον που ΔΕΝ το δικαιούται επίσημα να μπορεί να το εχει;

Τι λέτε τώρα. Για τι δικαιώματα μιλάμε? Ιδιωτική εταιρία είναι και δίνει ότι προσφορά θέλει με ότι όνομα θέλει.

Ασφάλιση στο ΙΚΑ είναι η επίδομα πολύτεκνου.??

Υπάρχει υπάρχει κάποιος νόμος για τα φοιτητικά πακέτα?

Προς τι όλη αυτή θεωρία περί νομιμότητας?

Αυτοί που έχουν πάρει την προσφορά, θα το έχουν εφορου ζωής η μέχρι να βγει πιο συμφερον πακέτο.

Αυτοί που έχουν πάρει με πάσο, θα πρέπει να κάνουν ανανέωση φυσικά.

Οι ζηλιαρηδες που δεν το πήραν, να μην κάνουν το κόπο να "καρφωσουν" στην wind την "παρανομία" γιατί η προσφορά αυτή βγήκε για διαφημιστικούς λόγους, από την ίδια την εταιρία σε περιορισμένο αριθμό.

Επομένως, όπως όλες οι προσφορές της wind, δεν έχουν ημερομηνία λήξης.

Για τις μεταβιβασεις.... θα γίνουν σύντομα και μην ανησυχείτε.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε τώρα. Για τι δικαιώματα μιλάμε? Ιδιωτική εταιρία είναι και δίνει ότι προσφορά θέλει με ότι όνομα θέλει.

Ασφάλιση στο ΙΚΑ είναι η επίδομα πολύτεκνου.??

Υπάρχει υπάρχει κάποιος νόμος για τα φοιτητικά πακέτα?

Προς τι όλη αυτή θεωρία περί νομιμότητας?

Αυτοί που έχουν πάρει την προσφορά, θα το έχουν εφορου ζωής η μέχρι να βγει πιο συμφερον πακέτο.

Αυτοί που έχουν πάρει με πάσο, θα πρέπει να κάνουν ανανέωση φυσικά.

Οι ζηλιαρηδες που δεν το πήραν, να μην κάνουν το κόπο να "καρφωσουν" στην wind την "παρανομία" γιατί η προσφορά αυτή βγήκε για διαφημιστικούς λόγους, από την ίδια την εταιρία σε περιορισμένο αριθμό.

Επομένως, όπως όλες οι προσφορές της wind, δεν έχουν ημερομηνία λήξης.

Για τις μεταβιβασεις.... θα γίνουν σύντομα και μην ανησυχείτε.

 

Εισαι φοβερος!!! Αα εγω το πηρα τοι φοιτητικο απο ενα παλικαρι στην Βικτωρια, δε το πηρα απο κοριτσια! Δε πιστευω να εχω προβλημα ε??? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

εαν θα ισχύει για 1 χρόνο, θα είναι πράγματι μεγάλο λάθος, αφού όλα τα κορίτσια στα promotion έλεγαν ότι ισχύει για πάντα. Εαν μετά από 1 χρόνο το σταματήσουν, θα χάσουν πάρα πολύ κόσμο (το μόνο σίγουρο).

Εγώ ρώτησα στο τμήμα εξυπηρέτησης της wind για το φοιτητικό, τώρα για το promotion, δεν ξέρω να σου πω. Όποιος θέλει ας δοκιμάσει στο 1260 (0,24 λεπτά η κλήση από καρτοκινητό, 0,25 λεπτά από συμβόλαιο) να μιλήσει με κάποιον εκπρόσωπο, να κάνουμε και μια διασταύρωση! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρώτησα στο τμήμα εξυπηρέτησης της wind για το φοιτητικό, τώρα για το promotion, δεν ξέρω να σου πω. Όποιος θέλει ας δοκιμάσει στο 1260 (0,24 λεπτά η κλήση από καρτοκινητό, 0,25 λεπτά από συμβόλαιο) να μιλήσει με κάποιον εκπρόσωπο, να κάνουμε και μια διασταύρωση! :)

 

Δεν υπαρχει λογος να ρωτησουμε κανεναν:)

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...