Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εκεί 10€ από περίπτερο βάζουν η 6€ στα περνάνε αυτοί όπως στη Σαλόνικα;

 

Περνεις 10 και τα βαζεις εσυ και ενεργοποιεις οποτε θες. Μια φωτο βγαζει την καρτα απλα. Το χαρτι που συμπληρωνεις και υπογραφεις ειναι η μεταβιβαση!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Θα αγοράσω ενα πακέτο τώρα οποτε -5 και άλλο ενα -5 σε 29 μέρες.

20€ ειναι €

αρα το πρωτο τωρα και το τελευταιο σε 29 μέρες.ενδιαμεσα μπορεις να αγορασεις και αλλα δυο πακετα των 5€,για να καταναλωσεις τα 20€

Link to comment
Share on other sites

Στην καμάρα (Θεσσαλονίκη) παιδιά μόνο το κόκκινο κορίτσι της Vodafone βρήκα.. ξέρει κανείς που αλλού συχνάζουν στη Θεσσαλονίκη τα promotion girls;

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε μήπως η ίδια διαδικασία μπορεί να γίνει από εδώ http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

χωρίς τρεξίματα. Έχει κάνει κανείς αγορά online του συγκεκριμένου πακέτου; Τα "δικαιολογητικά" πρέπει να τα δείξει κάποιος στον courrier στον οποίο υπογράφει την προσυμπληρωμένη ταυτοποίηση;

 

Όταν θα έρθει το κουριερ θα πρέπει να έχεις φωτοτυπία ταυτότητας, του πάσο και τα 10 ευρώ για να σου βάλουν τα λεφτά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ας πει κάποιος που γνωρίζει σε ποιο σημείο της Θεσσαλονίκης βρίσκονται σήμερα τα κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα έρθει το κουριερ θα πρέπει να έχεις φωτοτυπία ταυτότητας, του πάσο και τα 10 ευρώ για να σου βάλουν τα λεφτά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ας πει κάποιος που γνωρίζει σε ποιο σημείο της Θεσσαλονίκης βρίσκονται σήμερα τα κορίτσια.

 

Κατα τις 1 ηταν καμαρα οι κοπελες

Link to comment
Share on other sites

1:30 πέρασα από καμάρα κ δεν βρήκα καμία.. εκτός κ αν μπήκαν σε καμία καφετέρια

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

1:30 πέρασα από καμάρα κ δεν βρήκα καμία.. εκτός κ αν μπήκαν σε καμία καφετέρια

 

Στις 1 πηρα νουμερο,ηταν 2 κοπελες μελαχρινες.Πιθανον να πηγαν στην τουμπα,οποιος ξερει κατι ας ενημερωσει

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σήμερα τα κορίτσια της wind στην Καμάρα κατά της 12 παρά που πέρασα.
Link to comment
Share on other sites

Ήταν σήμερα τα κορίτσια της wind στην Καμάρα κατά της 12 παρά που πέρασα.

 

θα περάσω αύριο ξανά από εκεί.. να δούμε αν θα τις πετύχω... μάλλον πάνε νωρίς καμάρα.. στον εύοσμο γνωρίζει κανείς τι ώρες πηγαίνουν;

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Να γνωρίζετε, οτι τα περισσότερα που ρωτάτε ως απορίες, τα έχουμε γράψει λίγο παραπανω.

Αν ανατρέξετε το πολυ σε 2-3 σελίδες θα σας λυθούν όλες οι απορίες....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε ποσες μερες αραγε να γινεται η μεταβιβαση στο δικο μας ονομα το φοιτητικο?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και χτες και σημερα στην Αθηνα στο public Συνταγμα και Ομονοια υπηρχαν κοριτσια της wind ΧΩΡΙΣ φοιτητικα , τελειωσε η προσφορα ειπαν και στους 3 που ρωτησα
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάποιος ενημέρωση για την Αθήνα για αύριο ας μας πει, γιατί αύριο σκέφτομαι να κατέβω Ομόνοια να πάρω!
Link to comment
Share on other sites

Και χτες και σημερα στην Αθηνα στο public Συνταγμα και Ομονοια υπηρχαν κοριτσια της wind ΧΩΡΙΣ φοιτητικα , τελειωσε η προσφορα ειπαν και στους 3 που ρωτησα

 

Εγω πηρα απο ενα παλικαρι στην εξοδο του ηλεκτρικου προς Κηφισια στην Βικτωρια, ημουν και μονος μου και διαβασα αναλυτικα το χαρτι της μεταβιβασης.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάποιος ενημέρωση για την Αθήνα για αύριο ας μας πει, γιατί αύριο σκέφτομαι να κατέβω Ομόνοια να πάρω!

 

δες μερικες σελιδες ποιο πισω.Εχω γραψει που και ποτε μου ειπε το παιδι που πηρα και εγω χθες

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

δες μερικες σελιδες ποιο πισω.Εχω γραψει που και ποτε μου ειπε το παιδι που πηρα και εγω χθες

 

Θα κοιτάξω! Αλλά ψιλοχάθηκα λιγάκι γι αυτό και ρώτησα!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήγα Ομόνοια γύρω στις 17:00 και πήρα 3 νούμερα! Υπάρχει κάποια επιλογή ώστε κάθε μήνα να ενεργοποιείται αυτόματα το πακέτο;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή ώστε κάθε μήνα να ενεργοποιείται αυτόματα το πακέτο;

Δυστυχώς όχι.

Μπορείς όμως να κάνεις αυτό που κάνω κι εγώ, για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο.

Αν έχεις Android smartphone, μπορείς να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή τύπου SMS Scheduler και να την βάζεις να στέλνει αυτόματα μήνυμα σε μια προκαθορισμένη μέρα κάθε μήνα.

Σαφώς και δεν αποτελεί λύση, αλλά αφού δεν έχουμε την επιλογή από τη Wind, αναγκαστικά βαδίζουμε έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι.

Μπορείς όμως να κάνεις αυτό που κάνω κι εγώ, για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο.

Αν έχεις Android smartphone, μπορείς να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή τύπου SMS Scheduler και να την βάζεις να στέλνει αυτόματα μήνυμα σε μια προκαθορισμένη μέρα κάθε μήνα.

Σαφώς και δεν αποτελεί λύση, αλλά αφού δεν έχουμε την επιλογή από τη Wind, αναγκαστικά βαδίζουμε έτσι.

 

Οκ. Θα δω τι θα κάνω γιατί δεν είναι για δική μου χρήση!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι.

Μπορείς όμως να κάνεις αυτό που κάνω κι εγώ, για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο.

Αν έχεις Android smartphone, μπορείς να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή τύπου SMS Scheduler και να την βάζεις να στέλνει αυτόματα μήνυμα σε μια προκαθορισμένη μέρα κάθε μήνα.

Σαφώς και δεν αποτελεί λύση, αλλά αφού δεν έχουμε την επιλογή από τη Wind, αναγκαστικά βαδίζουμε έτσι.

 

υπαρχει λανθασμενα η εντυπωση οτι αν για ενα μηνα δεν στειλεις το μυνημα χανεται η προσφορα , αλλα δεν ειναι ετσι. Αυτο στην ουσια ειναι σαν ενα προνομιακο πακετο που το ενεργοποιηεις οποτε θελεις και ισχυει για 30 ημερες , μαλιστα μπορεις να ενεργοποιησεις μεχρι και 2 πακετα τον μηνα δηλαδη με 10 ευρω εχεις 2000 λεπτα προς ολους και 2GB Internet.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει λανθασμενα η εντυπωση οτι αν για ενα μηνα δεν στειλεις το μυνημα χανεται η προσφορα , αλλα δεν ειναι ετσι. Αυτο στην ουσια ειναι σαν ενα προνομιακο πακετο που το ενεργοποιηεις οποτε θελεις και ισχυει για 30 ημερες , μαλιστα μπορεις να ενεργοποιησεις μεχρι και 2 πακετα τον μηνα δηλαδη με 10 ευρω εχεις 2000 λεπτα προς ολους και 2GB Internet.

Σωστά.

Σε κανένα πακέτο δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο και απορώ πως γεννάται μια τέτοια εντύπωση ειδικά στο συγκεκριμένο.

Σε αντίθεση με το πακέτο των 200', θεωρώ πως ειδικά γι' αυτή την περίπτωση θα βόλευε πολύ το πακέτο να ενεργοποιείται αυτόματα,

αφού μιλάμε για την απόλυτη προσφορά σε ομιλία και internet (βάζει κάτω ακόμα και συμβόλαια) κι επειδή άνθρωποι είμαστε και ξεχνιόμαστε, μια τέτοια λύση θα ήταν ιδανική για εμάς.

Ευτυχώς που στη Wind (σε αντίθεση με την Cosmote-What's Up) λαμβάνεις ενημέρωση την ίδια μέρα πριν λήξει το πακέτο σου,

αλλά επειδή έχουν ακουστεί και φαινόμενα κάποιοι να μην το λαμβάνουν, επαναλαμβάνω πως καλό θα ήταν να ακολουθούμε κάποια εναλλακτική.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι.

Μπορείς όμως να κάνεις αυτό που κάνω κι εγώ, για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο.

Αν έχεις Android smartphone, μπορείς να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή τύπου SMS Scheduler και να την βάζεις να στέλνει αυτόματα μήνυμα σε μια προκαθορισμένη μέρα κάθε μήνα.

Σαφώς και δεν αποτελεί λύση, αλλά αφού δεν έχουμε την επιλογή από τη Wind, αναγκαστικά βαδίζουμε έτσι.

 

Βάλε ένα αλαρμ να σε ειδοποιεί κάθε μήνα συγκεκριμένη ημερομηνία. Από την άλλη όμως πως θα ξέρεις αν έχεις φάει τον χρόνο πιο πριν?? Άρα χειροκίνητα είναι η καλύτερη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έχουμε τρεχάματα με Wind για χρήση του πακέτου αυτού ενώ δεν ήμαστε φοιτητές και τελικά να μας βγει πολύ ακριβότερο ? Οι κοπέλες του promotion μπορεί να λένε ότι δεν έχει σημασία αλλά φαντάζομαι ότι είναι εξωτερικοί συνεργάτες της Wind και κερδίζουν ανάλογα με το πόσα πουλάνε και πιθανόν να μην εκφράζουν την θέση της εταιρείας. Εάν η Wind δεν έχει πράγματι πρόβλημα για το αν ο καθένας χρησιμοποιεί φοιτητικά πακέτα γιατί να μην τα προωθούσε η ίδια στα καταστήματα της έστω και σε περιορισμένο αριθμό ?
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έχουμε τρεχάματα με Wind για χρήση του πακέτου αυτού ενώ δεν ήμαστε φοιτητές και τελικά να μας βγει πολύ ακριβότερο ? Οι κοπέλες του promotion μπορεί να λένε ότι δεν έχει σημασία αλλά φαντάζομαι ότι είναι εξωτερικοί συνεργάτες της Wind και κερδίζουν ανάλογα με το πόσα πουλάνε και πιθανόν να μην εκφράζουν την θέση της εταιρείας. Εάν η Wind δεν έχει πράγματι πρόβλημα για το αν ο καθένας χρησιμοποιεί φοιτητικά πακέτα γιατί να μην τα προωθούσε η ίδια στα καταστήματα της έστω και σε περιορισμένο αριθμό ?

Παραθέτω το post που είχα γράψει και στο νήμα του insomnia, για να λυθούν οι απορίες:

Λοιπόν παλικάρια, μόλις επικοινώνησα με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και μετά από πολύ ψάξιμο που κάναμε με το παιδί που μίλησα (το κοιτούσε επί 20 λεπτά περίπου) έχουμε επίσημη (αν μπορεί να το πει κανείς έτσι) ανακοίνωση για εμάς που ΔΕΝ είμαστε φοιτητόπαιδα.

Η προσφορά του πακέτου ΔΕΝ έχει ημερομηνία λήξης, πράγμα που σημαίνει πως για όσα χρόνια αποφασίσει η Wind να δίνει φοιτητικό πακέτο,

θα το απολαμβάνουμε κι εμείς, χωρίς καμία υποχρέωση να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο πάσο, όπως ζητείται στους φοιτητές.

Κάτι επίσης σημαντικό είναι πως μέχρι στιγμής αφήνεται ανοιχτό το ενδεχόμενο, όταν κάποια στιγμή θα βγει νέα προσφορά, να μας δοθεί η δυνατότητα να επιλέξουμε αν θα μείνουμε στην υπάρχουσα προσφορά ή θα επιλέξουμε τη νέα, διαδικασία που πολύ πιθανό να ολοκληρωθεί με 1 απλό sms.

Αυτό που δεν γνωρίζει κανείς με βεβαιότητα, είναι το πότε θα βγει (αν βγει) νέα προσφορά και από πότε θα ισχύσει, κάτι που το βλέπω απόλυτα λογικό, μιας και είμαστε εν μέσω φοιτητικής περιόδου.

Εν ολίγοις, μου δόθηκε η εντύπωση πως κατηγοριοποιούμαστε σαν ειδικό πακέτο (π.χ. F2G9 για όποιον θυμάται αυτά τα πακέτα)

και θα απολαμβάνουμε για πολύυυυυυ καιρό ακόμα τέτοιες προσφορές.

Γι' αυτό, όποιος είχε ως τώρα τον παραμικρό ενδοιασμό, συμβουλή μου είναι να σπεύσει να αποκτήσει πακέτο.

Άρα τα κορίτσια δεν ανέφεραν τυχαία το "για πάντα".

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έχουμε τρεχάματα με Wind για χρήση του πακέτου αυτού ενώ δεν ήμαστε φοιτητές και τελικά να μας βγει πολύ ακριβότερο ? Οι κοπέλες του promotion μπορεί να λένε ότι δεν έχει σημασία αλλά φαντάζομαι ότι είναι εξωτερικοί συνεργάτες της Wind και κερδίζουν ανάλογα με το πόσα πουλάνε και πιθανόν να μην εκφράζουν την θέση της εταιρείας. Εάν η Wind δεν έχει πράγματι πρόβλημα για το αν ο καθένας χρησιμοποιεί φοιτητικά πακέτα γιατί να μην τα προωθούσε η ίδια στα καταστήματα της έστω και σε περιορισμένο αριθμό ?

 

να σε πεισουμε για το αυτονόητο δεν γίνεται. το σύστημα δουλευει πολύ καιρό ήδη.

Μαζεύουν καινούργιους πελάτες.

Ασε τα συνομωσιολογικά και πήγαινε και πάρτο. Πειραιά στον ηλεκτρικό αύριο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...