Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα ένα από τα "φοιτητικά" που μοιράζουν στα προμο της Wind στο δρόμο με τα 1000' και 1 γίγα, και ήθελα να ρωτήσω αν το πακέτο θα έχει χρονικό περιορισμό. Αν ήμουν φοιτητής θα πήγαινε με την ημερομηνία λήξης του πάσο, τώρα έχει κάποιο όριο;

Γιατί αν δεν έχει, είναι απλά φοβερή προσφορά....

Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είσαι από αυτούς που πήραν σήμερα από Καμάρα ή χθες από Τούμπα;

Παρακολουθώ το θέμα σε άλλο forum και σήμερα έγινε ο κακός χαμός με τις κοπέλες που μοιράζουν σε Ομόνοια και Πειραιά.

Μάλιστα, σήμερα στην Ομόνοια, ένα από τα παιδιά που πήραν sim με 6 ευρώ, διαπίστωσε αμέσως μετά ότι μέσα στο συνωστισμό του είχαν κλέψει το πορτοφόλι !!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα από τα "φοιτητικά" που μοιράζουν στα προμο της Wind στο δρόμο με τα 1000' και 1 γίγα, και ήθελα να ρωτήσω αν το πακέτο θα έχει χρονικό περιορισμό. Αν ήμουν φοιτητής θα πήγαινε με την ημερομηνία λήξης του πάσο, τώρα έχει κάποιο όριο;

Γιατί αν δεν έχει, είναι απλά φοβερή προσφορά....

Δεν αναφέρει κάτι αλλά μη περιμένεις να ισχύσει για πάντα. Παραδείγματα κατά το παρελθόν ουκ ολίγα.

Edited by drillgr
Link to comment
Share on other sites

Είσαι από αυτούς που πήραν σήμερα από Καμάρα ή χθες από Τούμπα;

Παρακολουθώ το θέμα σε άλλο forum και σήμερα έγινε ο κακός χαμός με τις κοπέλες που μοιράζουν σε Ομόνοια και Πειραιά.

Μάλιστα, σήμερα στην Ομόνοια, ένα από τα παιδιά που πήραν sim με 6 ευρώ, διαπίστωσε αμέσως μετά ότι μέσα στο συνωστισμό του είχαν κλέψει το πορτοφόλι !!!

 

ναι, πήγα σήμερα από Καμάρα.

πολύ κρίμα για το παληκάρι.

 

Δεν αναφέρει κάτι αλλά μη περιμένεις να ισχύσει για πάντα. Παραδείγματα κατά το παρελθόν ουκ ολίγα.

 

αυτό φαντάστηκα, γι' αυτό ρώτησα....

Alex
Link to comment
Share on other sites

Στο Πειραια που τα εδιναν;

 

Στον Ηλεκτρικό, στην πλατεία, όπως διάβασα.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στη τούμπα ηταν τα κορίτσια της διαφημιστικής που προωθεί την wind. Ήρθαν και δεν έφευγαν.!! Τέλος πάντων, δεν έδειξα ενδιαφερον και έφυγαν. Ευγενικά παντα....δουλειά κάνουν τα κορίτσια....

Τι πρόσφεραν όμως;;

Ξέρετε;;

Κάποια προσφορά;;

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικά πακέτα σε όλους ανεξαρτήτως αν είναι φοιτητές.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στη τούμπα ηταν τα κορίτσια της διαφημιστικής που προωθεί την wind. Ήρθαν και δεν έφευγαν.!! Τέλος πάντων, δεν έδειξα ενδιαφερον και έφυγαν. Ευγενικά παντα....δουλειά κάνουν τα κορίτσια....

Τι πρόσφεραν όμως;;

Ξέρετε;;

Κάποια προσφορά;;

 

Ρε μαν, δίνουν 1000 λεπτά προς όλους και 1γογα νετ με 5 ευρώ, άλλοι σφάζονται για να το βρουν

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν, δίνουν 1000 λεπτά προς όλους και 1γογα νετ με 5 ευρώ, άλλοι σφάζονται για να το βρουν

 

με το μαλακο εγκεφαλικο θα παθει ο ανθρωπος :lol::lol:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρωτησα μια γνωστη μου που ειναι στο 1260 και δεν ηξερε να μου πει για αυτη τη προσφορα. Νομιζε οτι ειναι μονο το φοιτητικο. Καλα ενημερωση δεν τους κανουν; Και να μαι ειλικρινης αν και της ειπα να το δει, δεν νομιζω να με εξυπηρετησει, ειναι απ τις παλιες και θα βαριεται. :lol: Παντως παιδια το εχω ξαναγραψει εκει γυρω απο ομονοια και μπροστα στην αιολου επι της πλατειας κοτζια ειναι καθε μερα ατομα της wind. Εχω ακουσει που το εδιναν. Αν και δεν εχει και το καλυτερο σημα ειναι δελεαστικη προσφορα. :)
Link to comment
Share on other sites

Είναι super η προσφορά και γίνεται χαμός καθημερινά, από όσα διαβάζω στο insomnia.

Αλλά μάλλον θα σταματήσει γρήγορα γιατί έχουν δώσει πάρα πολλά κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα κι εγω ειναι η πιο απιστευτη προσφορα που εχει γινει ποτε

Ρωτησα και μου ειπαν οτι ειναι για παντα !!!!

Δεν το πολυπιστευω ομως

Link to comment
Share on other sites

Είναι όμως με νέα σύνδεησ αυτή η προσφορά, σωστά;; Δηλαδή δεν μπορείς να κρατήσεις τον παλαιό σου αριθμό. Ή κάνω λάθος;
111s
Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι γνωρίζετε ότι οι κοπέλες δεν είναι από τη wind, αλλά από 'εταιρίες' promotion'... Εγώ πάντως δε θα άφηνα να μου φωτογραφίσουν την ταυτότητα μου, για οποιαδήποτε προσφορά...
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]39403[/ATTACH]

 

Τελικα, τα ξαναπετυχα τα κοριτσια.

Τωρα ειναι Ανω Τουμπα.

 

Επιπροσθετα των 1000λεπτων και των 1000mb, δινει 120 προς wind και Q ΚΑΙ 50sms....

Edited by dnik
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δε θα άφηνα να μου φωτογραφίσουν την ταυτότητα μου, για οποιαδήποτε προσφορά...

τι?ετσι κανουν?τους αφηνουν και φωτογραφιζουν την ταυτοτητα τους στο δρομο

με τιποτα δεν θα το εκανα ουτε εγω

Link to comment
Share on other sites

Ποια διαφορά με τον υπάλληλο που στη βγάζει φωτοτυπία;; Και μένει και στη μνήμη του μηχανήματος... Edited by dnik
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Ποια διαφορά με τον υπάλληλο που στη βγάζει φωτοτυπία;; Και μένει και στη μνήμη του μηχανήματος...

 

Και μένει και η φωτοτυπία στο μαγαζί. Που είναι και ιδιώτης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...