Jump to content

Off topic [LG] G2 (D802) : Οδηγοί τροποποίησης / βελτίωσης της συσκευής]


dream21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μην τους πεις για την βοτκα στο σερβις γιατι θα γινουμε ρομπα...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Και μην τους πεις για την βοτκα στο σερβις γιατι θα γινουμε ρομπα...

Εισαι τεχνικος ανοιγεις την συσκευη και μυριζει vodka... πες μου... απο εκει και περα συνεχιζεις την οποια επισκευη... ή το στελνεις ακλαυτο... καθως απο πισω περιμενουμε ενα καρο συσκευες (που δεν ειναι και πιωμενες) για service... :lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν λίγο με το θέμα της εγγύησης να σας ξεκαθαρίσω κάτι

 

ας ειναι παραεισαγωγή ας είναι ότι θέλει και απ τον Άρη εάν έρθει

 

Ο καταναλωτής, βάσει ευρωπαικής οδηγίας καλύπτεται πλήρως για ένα έτος σε οποιαδήποτε ηλεκτρονική συσκευή.

Έπίσης σύμφωνα με την 2004/108/E ισχύει η ελέυθερη διακίνηση οποιαδήποτε ηλεκτρονικής συσκευής εντός ΕΕ και που αγοράστηκε εντός, με νόμιμο παραστατικό από τελικό καταναλωτή

 

Θα κάνεις λοιπόν ένα ωραιότατο γραμματάκι στα κεντρικά της LG στην Κορέα και θα τους εξηγείς την κατάσταση.

 

Τα υπόλοιπα θα τα αναλάβει η LG- πίστεψέ με

 

Προσωπικά έχω στείλει πολλά τετοια γράμματα σε κεντρικά γραφεία εταιριών στο εξωτερικό ΠΑΝΤΑ σου απαντάνε και σχεδόν πάντα- εάν εχεις δίκιο - δικαιώνεσαι

 

επίσης να ξέρεις κάτι, εργαζόμουν σε μεγάλη εταιρία χονδρεμπορίας - λιανεμπορίας για 5 ετη, στα κεντρικά, όσοι την είχαν σύρει γ(τελικοι καταναλωτές) για παραεισαγωγή στα δικαστήρια (για μη αλλαγή αμεση του ελαττωματικού προϊόντος) είχαν κερδίσει ολοι

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Σε εναν γνωστο μου ειχε γινει κατι παρομοιο μονο που αυτος ειχε θεμα με μια τηλεοραση που ειχε παρει απο το εξωτερικο και με τις φωνες του την αλλαξαν και του εδωσαν και ενα dvd player δωρο...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...