Jump to content

Off topic [LG] G2 (D802) : Οδηγοί τροποποίησης / βελτίωσης της συσκευής]


dream21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καμια σχεση φιλε.Δικαιουτε εγγυηση αν ειναι 16αρι κανονικα και με τον νομο.

Η procordia δεν ειναι arvato και καλο θα ειναι να το παει αν εχει θεμα.

 

Πεστου να παει αυριο και να μας πει τι έκανε και θα δεις που θα τον πιει ο φίλος :lol:

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

γιατι dream εσυ πηγες; πρέπει δηλαδη να φορτώσεις με έννοιες κάποιον επειδη ετσι ακουσες, σου ειπαν η δε ξερω και γω τι;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου ειναο Γερμανικο 16αρι.

 

Μου ειπαν οτι ειναι εκτος εγγυησης λογω παραεισαγωγης. Και σε Arvato και σε Procordia και σε LG Hellas που καλεσα..

 

Τι να κανω; τα εχω χασει λιγο....

Edited by m7ixalis
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα αν δεν το δεχτουν αναλαμβανω εγω να του το παω.Δεν καταλαβαινω Χρηστο απο τετοια.

Αρκει να ειναι Ευρωπαικο και 16αρι.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου ειναο Γερμανικο 16αρι.

 

Μου ειπαν οτι ειναι εκτος εγγυησης λογω παραεισαγωγης. Και σε Arvato και σε Procordia και σε LG Hellas που καλεσα..

 

Τι να κανω; τα εχω χασει λιγο....

 

Καλά φιλαράκο χωρις να σε ξέρω οπως λέει και ο Τακής "Αντε γεια" θα σου πει αυριο η LG τράβα και απο περιέργια ελα να μας πεις τα νέα σου

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλά φιλαράκο χωρις να σε ξέρω οπως λέει και ο Τακής "Αντε γεια" θα σου πει αυριο η LG τράβα και απο περιέργια ελα να μας πεις τα νέα σου

 

Απο το τηλ μ ειπαν δεν καλυπτεται...

 

Αυριο θα παω απο εκει να πλακωθω αν χρειαστει....

Link to comment
Share on other sites

Καλά φιλαράκο χωρις να σε ξέρω οπως λέει και ο Τακής "Αντε γεια" θα σου πει αυριο η LG τράβα και απο περιέργια ελα να μας πεις τα νέα σου

 

ουτε Τακη ξερω, ουτε Μακη, ουτε Λακη. Τρομοκρατια με το ζορι δηλαδη;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ουτε Τακη ξερω, ουτε Μακη, ουτε Λακη. Τρομοκρατια με το ζορι δηλαδη;

 

Εαν έχεις λεφτα για ζορισμα δικαστηρια παραβολα για μηνυσεις και τον χρονο φυσικα ορμα τι να σου πω.Μια φορα την πατησα απο skroutz και τερμα.Θα μας πει ο φίλος σε 1-2 μερες ετσι απο περιεργεια

Edited by mcde
iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το πιστεψετε. Ειπα να καθαρισω με καθαρο οινοπνευμα και μπατονετα την υποδοχη της φορτισης. Επειδη ομως μ εοχε τελειωσει εβαλα Vodka (που εγραψε ενας φιλος για πλακα φανταζομαι)....

 

Το κιν ολοκληρωσε το antutu και εβγαλε 36k! Απιστευτο.... παρολα αυτα αυριο παω στην LG!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου ειναο Γερμανικο 16αρι.

 

Μου ειπαν οτι ειναι εκτος εγγυησης λογω παραεισαγωγης. Και σε Arvato και σε Procordia και σε LG Hellas που καλεσα..

 

Τι να κανω; τα εχω χασει λιγο....

 

Καλά φίλε μου αφού πήρες και την arvato που δεν έχει σχέση με το service της LG τα έχεις χάσει πολύ όχι λίγο αύριο πάρε και στη smartec

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλά φίλε μου αφού πήρες και την arvato που δεν έχει σχέση με το service της LG τα έχεις χάσει πολύ όχι λίγο αύριο πάρε και στη smartec

 

Ρε φιλε μ συγγνωμη αλλα ειμαι ασχετος με LGτηλεφωνα... ειναι το πρωτο μου και δεν ηξερα που να παρω περα απο LG μολις εφαγα ακυρο...

 

Παρολα αυτα , απο οτι κατάλαβα θελει να παω απο εκει με λιγο τσαμπουκα

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι μπορουν να κανουν οτι θελουν αλλα επειδή αγαπαμε το site γι 'αυτο και ασχολουμαστε και εχουμε αποριες και κανουμε ερωτησεις.

Εσυ απο την αλλη μου φαινεται με το επιθετικο στυλακι σου οτι καπως την εχεις δει.

 

Εγώ βλέπω αυριο να πέφτει πολύ γελιο μολις πει οτι δεν τον δέχονται xa xa καλα να παθετε που πατε και ψωνίζετε αριστερα και δεξια :lol:

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω αυριο να πέφτει πολύ γελιο μολις πει οτι δεν τον δέχονται xa xa καλα να παθετε που πατε και ψωνίζετε αριστερα και δεξια :lol:

 

Αυριο φιλε dream21....

 

Αν και κατι μου λεει οτι αυτοί θα κλαίνε αν παω απο εκει :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Αυριο φιλε dream21....

 

Αν και κατι μου λεει οτι αυτοί θα κλαίνε αν παω απο εκει :Ρ

 

Μακαρι φίλε μου αλλα σε αυτο το κρατος δυστηχως οτι θελουν κάνουν.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε μ συγγνωμη αλλα ειμαι ασχετος με LGτηλεφωνα... ειναι το πρωτο μου και δεν ηξερα που να παρω περα απο LG μολις εφαγα ακυρο...

 

Παρολα αυτα , απο οτι κατάλαβα θελει να παω απο εκει με λιγο τσαμπουκα

 

Φιλε δεν.ξερω τι θα κανεις. Το καλυτερο ειναι να φλασαρεις τη ρομ που ποσταρε το παλικαρι πριν και σβήστηκε. Να ξερεις το απαγορευμενος ειναι καλυτερο

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν.ξερω τι θα κανεις. Το καλυτερο ειναι να φλασαρεις τη ρομ που ποσταρε το παλικαρι πριν και σβήστηκε. Να ξερεις το απαγορευμενος ειναι καλυτερο

 

Φιλε δεν ξαναβαζω πανω απαγορευμενα πραγματα.... φοβαμαι πολυ...

 

Μια φορα την πατησα οπως βλεπεις...

 

Απο εδω και περα προσεκτικα... πολυ διαβασμα στο πολυ καλο φορουμ π εχουν στησει τα παιδια....

 

Για στην αλλη τη βλακεια στο xda μου το χαλασανε το κιν απο οτι φαινεται!

 

Σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια :)

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάει κάποιος και μας πει πλέον τι γίνεται με την εγγύηση θα μπορέσουμε να συνεχίσουμε. Μέχρι τότε και επειδή τα πνεύματα οξύνονται θα παρακαλέσω να σταματήσει προς το παρόν η συζήτηση περί εγγύησης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάει κάποιος και μας πει πλέον τι γίνεται με την εγγύηση θα μπορέσουμε να συνεχίσουμε. Μέχρι τότε και επειδή τα πνεύματα οξύνονται θα παρακαλέσω να σταματήσει προς το παρόν η συζήτηση περί εγγύησης.

 

Αυριο θα σας εχω εγω νεα. Και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν ξαναβαζω πανω απαγορευμενα πραγματα.... φοβαμαι πολυ...

 

Μια φορα την πατησα οπως βλεπεις...

 

Απο εδω και περα προσεκτικα... πολυ διαβασμα στο πολυ καλο φορουμ π εχουν στησει τα παιδια....

 

Για στην αλλη τη βλακεια στο xda μου το χαλασανε το κιν απο οτι φαινεται!

 

Σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια :)

 

Ενταξει ρε συ το xda resect απλα και εδω τα παιδια πολυ καλοστημενο και με καλους οδγηγους. Διαβασε σωστα και μην κανεις πραγματα που δεν.ξερεις. μπες διαβασε και στο fb σε ομαδες με παιδια που εχουν φυγει απο εδώ. Ξερουν και αυτοι πολυ καλα.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν ξαναβαζω πανω απαγορευμενα πραγματα.... φοβαμαι πολυ...

 

Μια φορα την πατησα οπως βλεπεις...

 

Απο εδω και περα προσεκτικα... πολυ διαβασμα στο πολυ καλο φορουμ π εχουν στησει τα παιδια....

 

Για στην αλλη τη βλακεια στο xda μου το χαλασανε το κιν απο οτι φαινεται!

 

Σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια :)

 

Ναι φίλε η LG φταίει και το xda και όχι αυτοί που παίρνουν μια συσκευή για να τρέχουν antutu όλη μέρα και μετά να τα ποσταρουν στα διάφορα sites καταστρέφοντας το τηλέφωνο τους και αφού όπως λες είσαι άσχετος γιατί δεν ζήτησες βοήθεια από τα παιδιά εδώ;

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε η LG φταίει και το xda και όχι αυτοί που παίρνουν μια συσκευή για να τρέχουν antutu όλη μέρα και μετά να τα ποσταρουν στα διάφορα sites καταστρέφοντας το τηλέφωνο τους και αφού όπως λες είσαι άσχετος γιατί δεν ζήτησες βοήθεια από τα παιδιά εδώ;

 

Ενταξει ο ενθουσιασμός φταιει γιαυτο οηγε και δυστυχώς την πάτησε. Η LG παντως δεν φταίει γιατι δεν εχςι νοξ. Να τρολαρουμε και λιγο.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ο ενθουσιασμός φταιει γιαυτο οηγε και δυστυχώς την πάτησε. Η LG παντως δεν φταίει γιατι δεν εχςι νοξ. Να τρολαρουμε και λιγο.

 

Δεν συμφωνώ φίλε μου ο άνθρωπος μας είπε ότι άλλαξε 140 ρομ και 80 κερνελ αλλά όταν αχρηστευσε την συσκευή του δεν ήξερε ούτε που να πάρει τηλέφωνο για σέρβις πάλι καλά που δεν πήρε το 166

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ φίλε μου ο άνθρωπος μας είπε ότι άλλαξε 140 ρομ και 80 κερνελ αλλά όταν αχρηστευσε την συσκευή του δεν ήξερε ούτε που να πάρει τηλέφωνο για σέρβις πάλι καλά που δεν πήρε το 166

 

Μα δεν αχρηστευθηκε.

 

Απλα κανει αυτο το πραγμα ωρες ωρες..

 

Σαν να κανει format μόνη της!

 

Τελος παντων , αυριο θα ξερουμε :)

 

Καλο σας ξημερωμα κ παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν αχρηστευθηκε.

 

Απλα κανει αυτο το πραγμα ωρες ωρες..

 

Σαν να κανει format μόνη της!

 

Τελος παντων , αυριο θα ξερουμε :)

 

Καλο σας ξημερωμα κ παλι ευχαριστω

 

Καλό ξημέρωμα φίλε ελπίζω να βοηθήσαμε

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...