Jump to content

Lenovo A376


thanospaza
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πειτε καμια ιδεα για κανενα γρηγορο launcher, κατι light, για να παρει μπρος το κινητακι :p

 

 

OK, υπάρχει το θέμα, αλλά για να καταλάβει κάποιος ποιος είναι ελαφρύς για κινητό με μικρή RAM ... πρέπει να διαβάσει πολλές σελίδες και πάλι δεν είμαι σίγουρος ότι θα βγάλει άκρη!!

 

 

Και μια-δυο ερωτήσεις προς κατόχους,

το 3G του τελικά παίζει;

η κάμερα του τι λέει;

Edited by Baniko
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τα γράμματα που είναι αραία αλλάζουν από τις ρυθμίσεις.. κάπου υπάρχει γραμματοσειρά android αν δεν κάνω λάθος ( δεν εχω το κινητο μπροστά μου τώρα για να το δω ακριβώς)

επίσης είχα παραγγείλει και εγώ αυτό το κινητό (Lenovo Α376 ) και έβγαζε κάποια κολλήματα κατά την λειτουργια του (-αργούσε πολύ όταν ήμουν στο μενού να γυρίσει στην επιφάνεια εργασίας κτλ όπως επίσης δεν έβρισκε το gps καθόλου)

αγορασμένο από Minideal μου άφησε τις χειρότερες των εντυπώσεων από άποψη εξυπηρέτησης καθώς το μοναδικό που μου απαντήσανε ήταν ότι στο επόμενο κινητό θα μου κάνουν πιθανόν καλύτερη τιμή και ότι για αυτό δεν γίνεται τίποτα ..anyway...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν θέλει κάποιος να δει το πακέτο του κινητού, το αγόρασα από http://www.to2c.com και ανέβασα βίντεο με unboxing. Για την τιμή του πάντως είναι αξιοπρεπές. :)

 

Το link του βίντεο είναι εδώ:

https://www.youtube.com/watch?v=BiPjnq1oiLU

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια παρελαβα και εγω το κινητακι αυτο για τον πατερα μου.....Κατα τ αλλα γ@μ@το κινητακι αλλα υπαρχει ενα προβλημα με τα ελληνικα...Τα γραμματα στις λεξεις εχουν μεγαλα κενα π.χ(Γ λ ω σ σ α κ α ι)...Ειναι παρα πολυ εκνευριστικο......Τι κανουμε τωρα???? :mad:

 

Καλημερα.Κανατε κατι εσεις με τα γραμματα που ειναι χαλια ? Υπαρχει καποια ρυθμισει ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τα γράμματα που είναι αραία αλλάζουν από τις ρυθμίσεις.. κάπου υπάρχει γραμματοσειρά android αν δεν κάνω λάθος ( δεν εχω το κινητο μπροστά μου τώρα για να το δω ακριβώς)

επίσης είχα παραγγείλει και εγώ αυτό το κινητό (Lenovo Α376 ) και έβγαζε κάποια κολλήματα κατά την λειτουργια του (-αργούσε πολύ όταν ήμουν στο μενού να γυρίσει στην επιφάνεια εργασίας κτλ όπως επίσης δεν έβρισκε το gps καθόλου)

αγορασμένο από Minideal μου άφησε τις χειρότερες των εντυπώσεων από άποψη εξυπηρέτησης καθώς το μοναδικό που μου απαντήσανε ήταν ότι στο επόμενο κινητό θα μου κάνουν πιθανόν καλύτερη τιμή και ότι για αυτό δεν γίνεται τίποτα ..anyway...

Καλημερα ! Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις απο που αλλαζει η γραμματοσειρα που εχει το κινητο στα Ελληνικα γιατι ειναι πολυ χαλια ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια παρελαβα και εγω το κινητακι αυτο για τον πατερα μου.....Κατα τ αλλα γ@μ@το κινητακι αλλα υπαρχει ενα προβλημα με τα ελληνικα...Τα γραμματα στις λεξεις εχουν μεγαλα κενα π.χ(Γ λ ω σ σ α κ α ι)...Ειναι παρα πολυ εκνευριστικο......Τι κανουμε τωρα???? :mad:

Καλημερα ! Υπαρχει τελικα καποια ρυθμισει για τα ελληνικα γραμματα που ειναι χαλια ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια λεω να τσιμπησω 2 τηλεφωνακια απο τ to2c.com αξιζη σαν τηλεφωνο για δωρακι για απλη χρηση σε ατομο με λιγες γνωσεις στην τεχνολογια? για τα προβληματα που διαβασα παραπανω τι ισχυη τελικα?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλημερα.Κανατε κατι εσεις με τα γραμματα που ειναι χαλια ? Υπαρχει καποια ρυθμισει ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα ! Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις απο που αλλαζει η γραμματοσειρα που εχει το κινητο στα Ελληνικα γιατι ειναι πολυ χαλια ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα ! Υπαρχει τελικα καποια ρυθμισει για τα ελληνικα γραμματα που ειναι χαλια ?

 

Καλημέρα, πηγαίνουμε στο μενού ρυθμίσης, εκεί επιλέγουμε fonts (aA) και από default μαρκάρουμε Android. Απολαύστε. Τις επόμενες μέρες θα προσπαθήσω να περάσω pureperformances x μπας και γίνει πιο smooth. Αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,(τέτοια ώρα που είναι!)

Έχω το εν λόγω τηλέφωνο και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Όλα καλά, όλα ωραία και κάποια στιγμή ξαφνικά δεν δουλεύει καθόλου

το touch!

Κατά συνέπεια δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω καν τη συσκευή.

Υπάρχει κάποια λύση η πάμε για καινούριο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo A376

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...