Jump to content

Honor 3X (G750)


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 832
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καμια ενημέρωση θα πάρει ποτέ;

 

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

 

Εχει βγει Cyanogen Lollipop που φοράω εγω τωρα και δεν κολλαει πουθενα και Cyanogen Marshmallow που δεν την εχω δοκιμασει ακομα. Πρεπει όμως απο U10 να το μετατρεψεις πρώτα σε Τ00 και μετα να τη φλασαρεις. Online αναβαθμιση μην περιμενεις δεν προκειται. Για τη μετατροπη απο U10 σε Τ00 μπορεις να διαβασεις τη διαδικασια στον οδηγο που εχω γραψει αναλυτικα και τον βρισκεις στα λινκ στην υπογραφη μου. Για τις Cyanogen μετά μπορεις να διαβασεις στο αντιστοιχο thread στο xda.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει Cyanogen Lollipop που φοράω εγω τωρα και δεν κολλαει πουθενα και Cyanogen Marshmallow που δεν την εχω δοκιμασει ακομα. Πρεπει όμως απο U10 να το μετατρεψεις πρώτα σε Τ00 και μετα να τη φλασαρεις. Online αναβαθμιση μην περιμενεις δεν προκειται. Για τη μετατροπη απο U10 σε Τ00 μπορεις να διαβασεις τη διαδικασια στον οδηγο που εχω γραψει αναλυτικα και τον βρισκεις στα λινκ στην υπογραφη μου. Για τις Cyanogen μετά μπορεις να διαβασεις στο αντιστοιχο thread στο xda.

 

εχω το u10 τo εχω μετατρέψει σε t00 και του εχω περάσει την g750-t00 pavela22_mod6.5_268 / emui 3.0 / android kk 4.4.2. Υπάρχει καποια άλλη αναβάθμιση κάτι εχω δει για emui 8+ κάνει για το συγκεκριμένο επίσης καποιοι λένε ότι κυκλοφορεί αναβαθμίσει android 6 ισχύσει και εαν ναι, πιο ειναι το link?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα είμαι και εγώ ένας κάτοχος της β 251 αφού προηγουμένως το μετέτρεψα σε T00. Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους όσους ασχολήθηκαν για αυτόν τον εξαιρετικό οδηγό. Όλα πήγαν μία χαρά εκτός από ένα. Δεν έχω play store δεν είχα από τη στιγμή που πήγα στην 4.7.16 νόμιζα ότι πηγαίνοντας στη β 251 θα επανέλθει. Στην β 113 είχα.Υπάρχει κάποια λύση για αυτό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πάλι συγχαρητήρια για τους κόπους σας.

Huawei g750

Lg G4

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi 10T Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα είμαι και εγώ ένας κάτοχος της β 251 αφού προηγουμένως το μετέτρεψα σε T00. Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους όσους ασχολήθηκαν για αυτόν τον εξαιρετικό οδηγό. Όλα πήγαν μία χαρά εκτός από ένα. Δεν έχω play store δεν είχα από τη στιγμή που πήγα στην 4.7.16 νόμιζα ότι πηγαίνοντας στη β 251 θα επανέλθει. Στην β 113 είχα.Υπάρχει κάποια λύση για αυτό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πάλι συγχαρητήρια για τους κόπους σας.

Τελικά τα κατάφερα και έφτασα στην β265.Το πρόβλημα με το playstore λύθηκε με τα gapps.Ήταν το πρώτο τηλ που πείραξα και όπως καταλαβαίνετε δεν είχα ιδέα....Τώρα όμως όλα οκ και το τηλ σε πλήρη λειτουργία.Ευχαριστώ και πάλι.

Huawei g750

Lg G4

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi 10T Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το site και αυτο το thread http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2620608

 

Πηγα αλλα δε βρηκα ακρη tzivas31.

Αμα εχεις καιρο κ θες βαλε κανα αναλυτικο οδηγο :O

Link to comment
Share on other sites

Cyanogen Lollipop

την βρισκεις εδω. Την χρησιμοποιω απο το μαιο εγω προσωπικα δεν βρηκα καποια bug. Καποιοι γραφουν οτι εχουν προβλημα με snapchat και instagram δεν χρησιμοποιω τις συγκεκριμενες εφαρμογες οποτε και δεν μπορω να εκφερω γνώμη. Την κατεβαζουμε και την φλασαρουμε μεσω recovery με τις γνωστες διαδικασιες οπως φλασαρουμε οποιαδηποτε άλλη ρομ. Εχει βγει και Cm13 αλλα έχει πολλά θεματα απο οσο γραφουν προς το παρόν αν θελει κανεις να πειραματιστει την βρισκει εδώ

Link to comment
Share on other sites

Cyanogen Lollipop

την βρισκεις εδω. Την χρησιμοποιω απο το μαιο εγω προσωπικα δεν βρηκα καποια bug. Καποιοι γραφουν οτι εχουν προβλημα με snapchat και instagram δεν χρησιμοποιω τις συγκεκριμενες εφαρμογες οποτε και δεν μπορω να εκφερω γνώμη. Την κατεβαζουμε και την φλασαρουμε μεσω recovery με τις γνωστες διαδικασιες οπως φλασαρουμε οποιαδηποτε άλλη ρομ. Εχει βγει και Cm13 αλλα έχει πολλά θεματα απο οσο γραφουν προς το παρόν αν θελει κανεις να πειραματιστει την βρισκει εδώ

 

Ευχαριστω παρα πολυ tzivas31 καλες γιορτες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει το u10 σε Τ00 και "φοράω" την 265 του pavell22.

Ολα καλά.(πλην του προβλήματος με τις επαφές λόγω ορίου των 500 των κλήσεων-καθαρισμα κλησεων οκ)

Με ενδιαφέρει η λειτουργία DTS ρύθμιση ήχου.(η οποία στην 268 δεν υπάρχει).

 

μερικές ερωτήσεις για τον tzivas31:

 

1.με την cyanogen 12.1 που ήδη κατεβασα ,υπάρχει ρύθμιση ενεργοποίησης του DTS ήχου ;

2. πως απο την 265 πάω στην cyanogen (μήπως με απλή εγκατάσταση απο το twrp; και τα απαραίτητα wipe;)

3. μπορώ να επανέλθω στην 265 του pavell αν δεν μου αρέσει η 12,1 ;

 

Σημειώνω οτι το g750 έχει ενα απο τα καλύτερα συστήματα ήχου το οποίο με το jetaudio "βάζει κάτω" συστήματα αναπαραγωγής ΗΙ-END( βεβαια με mp3 πάνω απο 192kbps )

επίσης συνεχίζει να φορτίζει η μπαταρία του σε εμένα πάνω απο 2 ώρες αφού δείξει 100% με αύξηση βέβαια και της διάρκειάς της.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει το u10 σε Τ00 και "φοράω" την 265 του pavell22.

Ολα καλά.(πλην του προβλήματος με τις επαφές λόγω ορίου των 500 των κλήσεων-καθαρισμα κλησεων οκ)

Με ενδιαφέρει η λειτουργία DTS ρύθμιση ήχου.(η οποία στην 268 δεν υπάρχει).

 

μερικές ερωτήσεις για τον tzivas31:

 

1.με την cyanogen 12.1 που ήδη κατεβασα ,υπάρχει ρύθμιση ενεργοποίησης του DTS ήχου ;

2. πως απο την 265 πάω στην cyanogen (μήπως με απλή εγκατάσταση απο το twrp; και τα απαραίτητα wipe;)

3. μπορώ να επανέλθω στην 265 του pavell αν δεν μου αρέσει η 12,1 ;

 

Σημειώνω οτι το g750 έχει ενα απο τα καλύτερα συστήματα ήχου το οποίο με το jetaudio "βάζει κάτω" συστήματα αναπαραγωγής ΗΙ-END( βεβαια με mp3 πάνω απο 192kbps )

επίσης συνεχίζει να φορτίζει η μπαταρία του σε εμένα πάνω απο 2 ώρες αφού δείξει 100% με αύξηση βέβαια και της διάρκειάς της.

 

1. όχι ουτε η Cyanogen 12.1 έχει ρύθμιση για DTS ήχου, εγώ χρησιμοποιώ σε οποια ρομ και αν ειμαι αυτό και εχω πολύ δυνατο ήχο και κλησης αλλά και ακουστικού (φωνής συνομιλητή)και media. Το πετας στη μνήμη όπως ειναι zipαρισμενο και το φλασαρεις μεσω TWRP (δεν χρειαζεται wipes).

2.Απάντησες από μόνος σου μεσα στην παρένθεση (wipes+install zip)

3. Από τη στιγμή που έχετε γυρισει από U10 σε Τ00 και φοράτε την 4.7.16 μέσω recovery με τα γνωστά wipes και install μπορείτε να ανεβοκατεβαίνετε σε όποια ρομ υπάρχει για το κινητό μας, προσοχη όμως να ειναι για το κινητο μας και οχι άλλο!!!

 

Απαντώ στο main και όχι σε pm γιατι συνηθως την ιδια απορια την εχουν πάνω από ένας οπότε βοηθιούντε περισσοτεροι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cyanogen Lollipop

την βρισκεις εδω. Την χρησιμοποιω απο το μαιο εγω προσωπικα δεν βρηκα καποια bug. Καποιοι γραφουν οτι εχουν προβλημα με snapchat και instagram δεν χρησιμοποιω τις συγκεκριμενες εφαρμογες οποτε και δεν μπορω να εκφερω γνώμη. Την κατεβαζουμε και την φλασαρουμε μεσω recovery με τις γνωστες διαδικασιες οπως φλασαρουμε οποιαδηποτε άλλη ρομ. Εχει βγει και Cm13 αλλα έχει πολλά θεματα απο οσο γραφουν προς το παρόν αν θελει κανεις να πειραματιστει την βρισκει εδώ

 

 

Φίλε Τζιβα καλησπέρα και καλές γιορτές!

Εχω ενα g750-t20 που δεν το εχω πειραξει ποτέ. Έχει ακόμα το Β117 οπως ηρθε απο την κινα 2 χρόνια πριν.

Βεβαίως πλεον με το 4.2.2 σχεδόν τιποτα δεν λειτουργεί αλλά έχω κ πρόβλημα με τις επαφές , οπότε λέω να του περάσω νέα ρομ από την αρχή , ελπίζω η cm 12.1 να δουλεψει.

έχεις να δώσεις καθόλου οδηγίες για το πως θα περάσω το twrp (ποιο πρεπει να έχω δλδ?) και με ποιο flash tool θα το βάλω?

άντε και τα έβαλα, μετά πως περνάω την ρομ? Κάποια βήματα θα μου ήταν χρήσιμα.

Διάβασα και το φόρουμ του xda που συμβουλευει να περάσω την twrp 2.8.7 jemmini Μεσω flash tools αλλα θα ήθελα και την δικιά σου συμβουλη!!

 

ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τζιβα καλησπέρα και καλές γιορτές!

Εχω ενα g750-t20 που δεν το εχω πειραξει ποτέ. Έχει ακόμα το Β117 οπως ηρθε απο την κινα 2 χρόνια πριν.

Βεβαίως πλεον με το 4.2.2 σχεδόν τιποτα δεν λειτουργεί αλλά έχω κ πρόβλημα με τις επαφές , οπότε λέω να του περάσω νέα ρομ από την αρχή , ελπίζω η cm 12.1 να δουλεψει.

έχεις να δώσεις καθόλου οδηγίες για το πως θα περάσω το twrp (ποιο πρεπει να έχω δλδ?) και με ποιο flash tool θα το βάλω?

άντε και τα έβαλα, μετά πως περνάω την ρομ? Κάποια βήματα θα μου ήταν χρήσιμα.

Διάβασα και το φόρουμ του xda που συμβουλευει να περάσω την twrp 2.8.7 jemmini Μεσω flash tools αλλα θα ήθελα και την δικιά σου συμβουλη!!

 

ευχαριστώ πολυ!

 

Χρόνια πολλά καιι καλες γιορτες και σε σενα οσα γραφω εω και ρομ ειναι για G750-u10 και Τ00 οχι για το 720 το 720 είναι το Pro και δεν μπορω να σε πω με σιγουρια οτι θα δουλεψουν οι ρομ που αναφερω. Τώρα αν θες να πειραματιστεις αλλά με δικια σου ευθυνη. Αφου εχεις κατεβασει το zip της TWRP το ξεσυμπιεζεις σε ενα φακελο και τα 2 αρχεια που εχει μεσα. Ανοιγεις το flashtool και επιλεγεις το κουμπι scatter loading και απο εκει το αρχειο android scatter της TWRP. Θα σε βγαλει απο κατω ολες τις επιλογες με τσεκαρισμενο μονο το recovery. Τωρα σβηνεις το κινητο σου και βγαζεις την μπαταρια για 10 δευτερολεπτα την ξανατοποθετεις και συνδεεις το κινητο σου στον υπολογιστη. Πατας απο το flashtool την επιλογη download only ξεκιναει μια διαδικασια που λογικα δεν πρεπει να παρει πανω απο 5 λεπτα (μπορει να λεω και πολλά) και φορτωνει μια μπαρα στο flashtool μόλις τελειωσει η διαδικασια αν ολα πανε καλα θα σε βγαλει ενα μηνυμα download ok. Τωρα μπορεις να ξεσυνδεσεις το κινητο σου απο τον υπολογιστή και φορας πλεον την ΤWRP.

Τώρα χωρις να ξεσυμπιεσεις αλλά σαν zip όπως ειναι πετας τη ρομ που θελεις καπου στην sdcard. Μπαινεις στο recovery είτε με το συνδυασμο πλήκτρων που δεν τον θυμαμαι τωρα ειτε με τον ευκολο για μενα τροπο μεσω application που κανει reboot σε recovery εγω εχω το Anreboot. Επειδή πλεον εχεις απο νωριτερα φλασαρεις την TWRP μπαινεις τωρα στο μενου της πρώτα για λογους ασφαλειας θα σε προτεινα να παρεις ενα backup την ρομ που φορας. Έχει μεσα στην TWRP επιλογη για backup. Αφου τελειωσεις με το backup γυρνας στο αρχικο μενου της TWRP και πας στην επιλογη wipe και σερνεις απο αριστερα προς δεξια την επιλογη swype to factory reset. Μόλις τελειωσει και αυτη η διαδικα πας στο αρχικο μενου της ΤWRP προσοχη μην βγεις απο την TWRP σε αυτη τη φαση γιατι δεν εχεις πλεον λειτουργικο στο κινητο. Πας στο αρχικο μενου και πατας install θα σε εμφανισει ολα τα αρχεια που εχεις στη μνημη ή στην εσωτερικη ή στην εξωτερικη απο επανω που γραφει storage πατας για να πας στην εξωτερικη μνημη καπου εκει στα αρχεια συνήθως προς τερμα κατω θα δεις το zip της ρομ που είχες πεταξεi στην sdcard πατας επανω του και μετα σερνεις απο αριστερα προς τα δεξιά swype to confirm flash τώρα θα ξεκινησει μια διαδιασια που θα παρει λιγη ωρα εσυ απλα καθεσαι και κοιτάς και οταν τελειωσει πας στην αρχικη οθονη και πατας reboot και επιλεγεις system. Αν όλα πανε καλα θα ξεκινησει και θα φορτωσει την καινουρια σου ρομ θα αργησει λίγο να ανοιξει όπως την πρωτη φορα μολις το αγορασες. Ξεχασα να σε πω στην TWRP για να πηγαινεις στο αρχικο μενου απλά πατάς το σπιτακι. Και πριν τα ξεκινησεις όλα αυτα να εχεις φορτισμενη φουλ την μπαταρια σου γιατι θα τη χρειαστει και δεν ειναι καλο να μεινει απο μπαταρια στη μεση της διαδικασιας αυτο δεν θα εχει καλα αποτελεσματα. Μην τρομάζεις γραπτώς φαίνοντε πολλά αλλα στην πραγματικοτητα δεν θα σε παρει πανω απο μισαωρο ή και κατι λιγότερο απλά διάβασε προσεκτικα αυτα που σε εγραψα σιγουρεψου οτι τα καταλαβες όλα μην κανεις βιαστηκες κινήσεις. Επισης για το application που κανει rebοot sto recovery το κινητο σου θα πρεπει να ειναι rooted. Για να ρουταρεις το κινητο σου υπαρχουν πολλες εφαρμογες στον υπολογιστη εγω συνήθως χρησιμοποιω το rootgenious ή το Kingo Root για πολλά κινητά. Ελπίζω να βοήθησα

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Φίλε τζίβα ευχαριστώ πολύ ήσουν κατατοπιστικότατος!

Με βλέπω αύριο να κάνω μια δοκιμή!

είδα ότι η CM γράφει πως είναι Κ για t20 ,ελπιζω να ισχύει!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε τζίβα ευχαριστώ πολύ ήσουν κατατοπιστικότατος!

Με βλέπω αύριο να κάνω μια δοκιμή!

είδα ότι η CM γράφει πως είναι Κ για t20 ,ελπιζω να ισχύει!

 

Μην ανησυχεις και να σε κολλησει κλεινεις και ξαναμπαινεις στο recovery και αν εχεις παρει οπως σε ειπα backup την ρομ που φορας τωρα απλα την κανεις restore και εισαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις και να σε κολλησει κλεινεις και ξαναμπαινεις στο recovery και αν εχεις παρει οπως σε ειπα backup την ρομ που φορας τωρα απλα την κανεις restore και εισαι κομπλέ.

 

Βασικά οσο πιο πολύ το σκαλίζω τόσο αναρωτιέμαι πόσο πολύ έχουν βάλει χέρι οι κινέζοι πριν μου το στείλουν.

1. το κινητό εχει έρθει ξεκαθαρα rootαρισμένο απο αυτους. με όλα τα apps μου βγαζει οτι ειναι root χωρις να κανω τίποτα.

2. το έβαλα σε recovery mode κ αντι να εμφανίζει ενα στοκ recovery μου εβγαλε ενα cwm 6.0.3.7 αρα έχουν βάλει αυτοί άλλο recovery δικό τους.

3.αυτό σημαίνει οτι έχουν ξεκλειδώσει και το bootloader , ετσι δεν είναι?

4. να κανω την δουλειά λοιπόν μέσω του ηδη υπάρχοντος cwm η να βάλω το twrp?

 

ωραία φάση αλλά λίγο πονοκέφαλος!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά οσο πιο πολύ το σκαλίζω τόσο αναρωτιέμαι πόσο πολύ έχουν βάλει χέρι οι κινέζοι πριν μου το στείλουν.

1. το κινητό εχει έρθει ξεκαθαρα rootαρισμένο απο αυτους. με όλα τα apps μου βγαζει οτι ειναι root χωρις να κανω τίποτα.

2. το έβαλα σε recovery mode κ αντι να εμφανίζει ενα στοκ recovery μου εβγαλε ενα cwm 6.0.3.7 αρα έχουν βάλει αυτοί άλλο recovery δικό τους.

3.αυτό σημαίνει οτι έχουν ξεκλειδώσει και το bootloader , ετσι δεν είναι?

4. να κανω την δουλειά λοιπόν μέσω του ηδη υπάρχοντος cwm η να βάλω το twrp?

 

ωραία φάση αλλά λίγο πονοκέφαλος!!

 

Από προσωπικη μου εμπειρια θα σε προτεινα να περασεις το twrp ποτέ δεν συμπαθησα τα cwm recovery. Και οταν και τα παιδια απο xda που κανανε την συγκεκριμενη ρομ την CM 12.1 σε προτεινουν twrp μάλλον κατι παραπάνω πιστεύω ξερουν,αυτή ειναι η αποψή μου. Χωρις να ξερω ποια ήταν η στοκ recovery όταν αγόρασα το κινητο απο εδώ ελλάδα γιατι κατευθειαν το πειραξα και το άλλαξα σε Τ00 από U10 μπορεί και η στοκ που φορούσε να ήταν cwm. Καλό σκάλισμα λοιπον..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
παιδια πως μπορω απο την β116 να παω σε β113 σε εργοστασιακο g750 u10 απο wind?

 

Κατεβάζεις απο εδώ την Β113 και μπορεις να διαβασεις τα πρωτα 4 βηματα στον οδηγο μου που εχω στην υπογραφη μου ειναι πολυ ευκολη διαδικασία. Αν θες να το αλλάξεις σε Τ00 και custom roms διαβάζεις και πιο κατω. Συμβουλη διαβάζεις προσεκτικα και μετα ξεκινάς μην κανεις βιαστικες κινησεις. Ειναι πολυ δυσκολα να το μπρικαρεις το συγκεκριμενο κινητο αλλά δεν θες και να το διακινδυνευσεις...

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις απο εδώ την Β113 και μπορεις να διαβασεις τα πρωτα 4 βηματα στον οδηγο μου που εχω στην υπογραφη μου ειναι πολυ ευκολη διαδικασία. Αν θες να το αλλάξεις σε Τ00 και custom roms διαβάζεις και πιο κατω. Συμβουλη διαβάζεις προσεκτικα και μετα ξεκινάς μην κανεις βιαστικες κινησεις. Ειναι πολυ δυσκολα να το μπρικαρεις το συγκεκριμενο κινητο αλλά δεν θες και να το διακινδυνευσεις...

Ευχαριστώ φίλε

Link to comment
Share on other sites

το εχω ζητήσει παλιότερα.

Το 750 είχε στα παλιότερα αν θυμάμαι καλά firmware μια εφαρμογή που σου έδειχνε τα shares στο δίκτυο σου.

Μπορεί κάποιος να την.κάνει extract πχ με es explorer και να την ανεβάσει κάπου?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σας!

Χρειάζομαι την βοήθεια σας!

Έπεσε στα χέρια μου ένα huawei g750 το οποίο έχει ένα θεματάκι!Δεν μπορώ να το κάνω να ανοίξει με τίποτα! Έχω δοκιμάσει αρκετούς και διαφορετικούς φορτιστές αλλα τίποτα! Μόλις το συνδέσω , ανάβει στιγμιαία το κόκκινο led φωτάκι και μετά δεν γίνεται τίποτα!

Όποιαδήποτε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη

Ευχαριστώ προκαταβολικά

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Χρειάζομαι την βοήθεια σας!

Έπεσε στα χέρια μου ένα huawei g750 το οποίο έχει ένα θεματάκι!Δεν μπορώ να το κάνω να ανοίξει με τίποτα! Έχω δοκιμάσει αρκετούς και διαφορετικούς φορτιστές αλλα τίποτα! Μόλις το συνδέσω , ανάβει στιγμιαία το κόκκινο led φωτάκι και μετά δεν γίνεται τίποτα!

Όποιαδήποτε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Το λαμπακι αναβει κοκκινο και μετα σβηνει?Αν σβηνει τοτε 2 ειναι οι περιπτωσεις πρωτα δοκιμασε χωρις μπαταρια να δεις αν θα αναψει οποτε τοτε το θεμα ειναι θες καινουρια μπαταρια αν το συνδεσεις χωρις μπαταρια και παλι το κινητο δεν αναβει πολυ πιθανον εχει θεμα το usb μεσα στο κινητο και θες μαστορα. Δοκιμασες με αλλο φορτιστή?Μηπως εχει το θεμα ο φορτιστης? Δοκιμασε αυτα τα σεναρια ειτε με αλλη μπαταρια ή αλλο φορτιστη μηπως και εισαι τυχερος αλλιως μετα πας σε μαστορα αν εισαι θεσσαλονικη μπορω να σε προτεινω που να το πας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...