Jump to content

myphone.gr AWARDS: Οι καλύτερες συσκευές του 2013!


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμφωνω απολυτα με το g2 ειναι οτι το καλυτερο κυκλοφορει.....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν και παραδοσιακα κατοχος Samsung, και μάλιστα S4... θα πω G2 δαγκωτο! Μακάρι να περιμενα κανα μηνα να εβλεπα το G2 προτου πάρω το S4. Καταπληκτικη οθονη, μπαταρια, OIS, minimal bezels, not bloated, not locked (knox shit), δουλευει πολυ ομορφα out of the box.

 

Other than that, εκφραζω απλως την διαφωνία μου για το Ipad Air... Αν και μισω πλεον την Sammy, νομιζω πως το Note 10.1 3G 2014 εχει αδικηθει...

 

Σε ολους οσους διαμαρτύρονται για την μη"πρωτια" του Note 3: Το λες και δεν το λες τηλέφωνο (ουτε ταμπλετ το λες) αυτο το πράγμα... Απευθύνεται σε λίγους μοιραία, και αυτό λογω μεγέθους! Μην περιμένετε να τύχει ιδιαιτερης αποδοχής ειδικά οταν δεν φέρνει και τιποτα το επαναστατικο σε σχεση με την δευτερη γενια...

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

αν και παραδοσιακα κατοχος Samsung, και μάλιστα S4... θα πω G2 δαγκωτο! Μακάρι να περιμενα κανα μηνα να εβλεπα το G2 προτου πάρω το S4. Καταπληκτικη οθονη, μπαταρια, OIS, minimal bezels, not bloated, not locked (knox shit), δουλευει πολυ ομορφα out of the box.

 

Other than that, εκφραζω απλως την διαφωνία μου για το Ipad Air... Αν και μισω πλεον την Sammy, νομιζω πως το Note 10.1 3G 2014 εχει αδικηθει...

 

Σε ολους οσους διαμαρτύρονται για την μη"πρωτια" του Note 3: Το λες και δεν το λες τηλέφωνο (ουτε ταμπλετ το λες) αυτο το πράγμα... Απευθύνεται σε λίγους μοιραία, και αυτό λογω μεγέθους! Μην περιμένετε να τύχει ιδιαιτερης αποδοχής ειδικά οταν δεν φέρνει και τιποτα το επαναστατικο σε σχεση με την δευτερη γενια...

 

φιλε ειναι σε ολους τους τομεις βελτιωμενο σε σχεση με την 2η γενια και αν παρακολουθησεις τα θελω του κοσμου...χωρις να διαφημιζεται καθολου σχεδον εχει πουλησει τα διπλα απο το κατα τ αλλα παρα πολυ καλο g2...δεν νομιζω οτι ειναι τυχαιο...

και ο λογος νομιζω ειναι προφανης..εαν συνηθισει καποιος το μεγεθος και με την ταση ανοδου ετσι κι αλλιως του μεγεθους των smartphone....αυτα που προσφερει σε δυνατοτητες...ειναι πολυ πανω απο τα υπολοιπα....

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

φιλε ειναι σε ολους τους τομεις βελτιωμενο σε σχεση με την 2η γενια και αν παρακολουθησεις τα θελω του κοσμου...χωρις να διαφημιζεται καθολου σχεδον εχει πουλησει τα διπλα απο το κατα τ αλλα παρα πολυ καλο g2...δεν νομιζω οτι ειναι τυχαιο...

 

ολα βελτιώνονται απο γενιά σε γενιά... no surpises here! Απλά δεν είχε αυτό το κάτι παραπάνω ισως, και έχει και μια τιμή αλμυρουτσικη. Απο την αλλη το G2 ηταν μια σωστότερη μιξη υλικών, χαρακτηριστικών, σχεδίασης, τιμής.... το οποίο το κάνει σημείο αναφοράς.

 

Το Note 3 είναι γνωστή αξία και φυσικά θα πουλούσε... Το G2 δεν το έσπρωξαν σωστά +αργήσαμε να το ανακαλύψουμε! Η LG τώρα κάνει την είσοδο της ανταγωνιστηκα! Θα δούμε κι αλλα θαρρώ...

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Απορω που βλεπω τοσα θετικα σχολια για το g2.

Αληθεια, το 10ελευθερα γιγα σας φτανουν?

η καρτα μνημης ξαφνικα δεν ειναι απαραιτητη?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πολύ απλά ένα χαρακτηριστικό ή ένα μειονέκτημα αν θες, δεν κάνουν μία ολόκληρη συσκευή.

Και επειδή καμία συσκευή δεν είναι τέλεια, μία συσκευή με τόσα θετικά λογικό είναι να επισκιάσουν το ένα αρνητικό.

Άλλωστε δεν νομίζω να είναι λίγα τα σχόλια που αναφέρονται στο αρνητικό αυτό του και παρόλα αυτά να το θεωρούν καλύτερο της χρονιάς.

flame χωρίς λόγο... :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Απορω που βλεπω τοσα θετικα σχολια για το g2.

Αληθεια, το 10ελευθερα γιγα σας φτανουν?

η καρτα μνημης ξαφνικα δεν ειναι απαραιτητη?

 

Σε καποιους οχι αλλα υπαρχει κι η 32gb εκδοση.Εγω προσωπικα εχω το 16αρι και πηρα κι ενα mini card reader που το εχω συνεχεια μαζι μου για οποτε χρειαστω καρτα μνημης.Κυριως βεβαια την εχω για τα backup μου.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Άποψή μου, το iPhone 5S δεν είναι απλώς μια αναβάθμιση του προγενέστερου μοντέλου, βρέθηκε στην δεύτερη θέση στα δικά μας βραβεία γιατί πραγματικά καινοτομεί με τον 64bit επεξεργαστή και μάλιστα την υποστήριξη του από το iOS 7.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κανένα κινητό δεν είναι τέλειο όλα έχουν τα μειονεκτηματα τους 10giga όχι δεν είναι αρκετά πετάω όλη την σαβούρα και κρατάω αυτά που πραγματικά χρησιμοποιώ... Αν και πάλι δεν μου φτάνουν αγοράζω ένα meenova και λύνω το πρόβλημα μου....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Απορω που βλεπω τοσα θετικα σχολια για το g2.

Αληθεια, το 10ελευθερα γιγα σας φτανουν?

η καρτα μνημης ξαφνικα δεν ειναι απαραιτητη?

 

Στου "απέναντι" ναι. Στο δικό μας όχι. Ειναι ίδια φάση με το ράδιο στο S4. Στο iPhone μας πειράζει στο S4 "υπάρχουν τόσα bluetooth headset που έχουν..."

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως βλέπω οτι το Note3 κάνει θραύση στις πωλήσεις.

Στην Αίγυπτο κυκλοφορούν περισσότερα Note2+3 απ οτι S3+4.

Υπ οψη οτι εδώ οι τιμές πέφτουν μονο όταν πλησιάζει να ανακοινωθεί το επόμενο μοντέλο. Δεν υπάρχουν αξιόπιστα Internet shops.

Το Note 3 κοστίζει οσο και το iphone 5s 16gb δηλαδή 630 €.

Το S4 8 μήνες μετά την κυκλοφορία του πωλείται 566€. Είναι ακριβότερο απο το iphone 5.

Συνεπώς πρόκειται για ξεκάθαρη επιλογή λόγο δυνατοτήτων και μεγάλης οθονης και οχι τιμής.

Το ιδιο συμβαίνει σε όλες τις χώρες του Κόλπου.

Όπως εχω ξαναγράψει LG δεν πουλά τίποτα εδω ενώ οι HTC και Sony πρέπει να έχουν μαζι το πολυ ενα 2%.

Παραδόξως τα Lumia ξεπερνούν πλέον τα blackberry που μέχρι πρόσφατα κρατούσαν καλά.

 

Τα iphone τα αγοράζουν κυρίως άτομα ηλικίας ανω των 40 και τα πλουσιοπαιδα σαν δεύτερη συσκευή όταν δεν μπορουν να κουβαλησουν το Note3.

 

Μην βιαστείτε να μιλήσετε για φτωχή χώρα. Στα 90 εκατομμύρια υπάρχουν 20 με εισόδημα πολύ μεγαλύτερο απ αυτό των πλουσίων ευρωπαϊκών χωρών.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως βλέπω οτι το Note3 κάνει θραύση στις πωλήσεις.

Στην Αίγυπτο κυκλοφορούν περισσότερα Note2+3 απ οτι S3+4.

Υπ οψη οτι εδώ οι τιμές πέφτουν μονο όταν πλησιάζει να ανακοινωθεί το επόμενο μοντέλο. Δεν υπάρχουν αξιόπιστα Internet shops.

Το Note 3 κοστίζει οσο και το iphone 5s 16gb δηλαδή 630 €.

Το S4 8 μήνες μετά την κυκλοφορία του πωλείται 566€. Είναι ακριβότερο απο το iphone 5.

Συνεπώς πρόκειται για ξεκάθαρη επιλογή λόγο δυνατοτήτων και μεγάλης οθονης και οχι τιμής.

Το ιδιο συμβαίνει σε όλες τις χώρες του Κόλπου.

Όπως εχω ξαναγράψει LG δεν πουλά τίποτα εδω ενώ οι HTC και Sony πρέπει να έχουν μαζι το πολυ ενα 2%.

Παραδόξως τα Lumia ξεπερνούν πλέον τα blackberry που μέχρι πρόσφατα κρατούσαν καλά.

 

Τα iphone τα αγοράζουν κυρίως άτομα ηλικίας ανω των 40 και τα πλουσιοπαιδα σαν δεύτερη συσκευή όταν δεν μπορουν να κουβαλησουν το Note3.

 

Μην βιαστείτε να μιλήσετε για φτωχή χώρα. Στα 90 εκατομμύρια υπάρχουν 20 με εισόδημα πολύ μεγαλύτερο απ αυτό των πλουσίων ευρωπαϊκών χωρών.

 

Πια εταιρία κάνει θραύση δεν με ενδιαφέρει καν... Όλα είναι θέμα μάρκετινγκ και η Σαμμυ το ξερει καλά το παιχνίδι... Για μένα προσωπικά δεν θα αγόραζα ποτέ νοτε λόγω διαστάσεων... Τώρα αν μπορεί τόσος κόσμος να το κουβαλαει πρόβλημα τους....

;-)

Το g2 είναι μια άψογη συσκευή και μπράβο στην LG...και προσωπικά το δοκιμαζω ακόμα και είναι η πρώτη συσκευή μετά το μήλο με ανδροιδ που με έχει ικανοποίηση.... Όταν γυρνούσα σε ανδροιδ συσκευή πάντα το μετάνιωνα κυρίως λόγω κοληματων., οθόνης και μπαταρίας.

Edited by aris_volos
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Στου "απέναντι" ναι. Στο δικό μας όχι. Ειναι ίδια φάση με το ράδιο στο S4. Στο iPhone μας πειράζει στο S4 "υπάρχουν τόσα bluetooth headset που έχουν..."

 

+1 φιλε μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απορω που βλεπω τοσα θετικα σχολια για το g2.

Αληθεια, το 10ελευθερα γιγα σας φτανουν?

η καρτα μνημης ξαφνικα δεν ειναι απαραιτητη?

 

 

Και οχι μόνο η κάρτα μνήμης.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι σε μένα δεν είναι φανμπουσμος είναι η πραγματικότητα... λέω κάτι που δεν ισχύει Μήπως ???

 

Όχι.. Για να φτάσει το lag στην Samsung έχει να φάει πολύ ψωμί.... Κατά τα άλλα το s4 δεν πιάνει και πολλά πέρα από την ποιότητα στο g2.. Έλεος όμως το g2 με τέτοια πλαστικά

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Πια εταιρία κάνει θραύση δεν με ενδιαφέρει καν... Όλα είναι θέμα μάρκετινγκ και η Σαμμυ το ξερει καλά το παιχνίδι... Για μένα προσωπικά δεν θα αγόραζα ποτέ νοτε λόγω διαστάσεων... Τώρα αν μπορεί τόσος κόσμος να το κουβαλαει πρόβλημα τους....

;-)

Το g2 είναι μια άψογη συσκευή και μπράβο στην LG...και προσωπικά το δοκιμαζω ακόμα και είναι η πρώτη συσκευή μετά το μήλο με ανδροιδ που με έχει ικανοποίηση.... Όταν γυρνούσα σε ανδροιδ συσκευή πάντα το μετάνιωνα κυρίως λόγω κοληματων., οθόνης και μπαταρίας.

 

Το τι αρέσει σε μένα κι εσένα δεν έχει καμία σημασία. Οι μεγάλες εταιρείες έχουν πιάσει τον σφυγμό της αγοράς και προσφέρουν αυτό που χρειάζεται η πλειονότητα.

Στις κορυφαίες συσκευές το κοινό όσο και να μην ασχολειται κάνει μια μικρή έρευνα. Εκτός αυτού όταν μιλάμε για Note, δεν μπορεί ο κάθε πωλητης να προτείνει ενα fablet σε κάποιον που ζητά smartphone. Άρα όσοι το αγοράζουν το παίρνουν ξέροντας πολύ καλά τι ζητάνε.

Συνεπώς όταν σ ενα μήνα έχει πουλήσει περισσότερο απ όσα G2 σε 4, σημαίνει ότι είναι περισσότερο επιθυμητό. Η κατηγορία των fablets ήταν μια έξυπνη κίνηση της samsung και ανήκει ολοκληρωτικά σ αυτήν. Το ίδιο θα γίνει σύντομα στα μικρα tablets όπου η σειρά note θα βρεθεί σύντομα κάτω απο το mini iPad.

 

Η καραμέλα περί marketing είναι παλιά. Τα ίδια έλεγαν και επι κυριαρχίας της Nokia και μετέπειτα για τα iphone-iPad.

Καμία εταιρεία δεν μπορεί να φτάσει τόσο ψηλά μόνο με marketing.

H επιτυχία ειναι συνάρτηση πολλών παραγόντων.

Ενα παραπάνω για την Samsung που κατάφερε να πιάσει την πρώτη θεση σε πωλήσεις και την δεύτερη σε κέρδη, σε μια περίοδο που ο ανταγωνισμός ηταν έντονος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το 5S πάνω απο το Note III και το Ipad air πάνω απο το καινούργιο Nexus 7; Αστεία πράγματα. Μήπως το θέμα θα έπρεπε απλά να ονομάζεται "Οι ακριβότερες συσκευές του 2013"; :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Το τι αρέσει σε μένα κι εσένα δεν έχει καμία σημασία. Οι μεγάλες εταιρείες έχουν πιάσει τον σφυγμό της αγοράς και προσφέρουν αυτό που χρειάζεται η πλειονότητα.

Στις κορυφαίες συσκευές το κοινό όσο και να μην ασχολειται κάνει μια μικρή έρευνα. Εκτός αυτού όταν μιλάμε για Note, δεν μπορεί ο κάθε πωλητης να προτείνει ενα fablet σε κάποιον που ζητά smartphone. Άρα όσοι το αγοράζουν το παίρνουν ξέροντας πολύ καλά τι ζητάνε.

Συνεπώς όταν σ ενα μήνα έχει πουλήσει περισσότερο απ όσα G2 σε 4, σημαίνει ότι είναι περισσότερο επιθυμητό. Η κατηγορία των fablets ήταν μια έξυπνη κίνηση της samsung και ανήκει ολοκληρωτικά σ αυτήν. Το ίδιο θα γίνει σύντομα στα μικρα tablets όπου η σειρά note θα βρεθεί σύντομα κάτω απο το mini iPad.

 

Η καραμέλα περί marketing είναι παλιά. Τα ίδια έλεγαν και επι κυριαρχίας της Nokia και μετέπειτα για τα iphone-iPad.

Καμία εταιρεία δεν μπορεί να φτάσει τόσο ψηλά μόνο με marketing.

H επιτυχία ειναι συνάρτηση πολλών παραγόντων.

Ενα παραπάνω για την Samsung που κατάφερε να πιάσει την πρώτη θεση σε πωλήσεις και την δεύτερη σε κέρδη, σε μια περίοδο που ο ανταγωνισμός ηταν έντονος.

 

Το marketing φίλε μου δεν είναι παλιά καραμέλα είναι μια πραγματικότητα....γιατί νομίζεις ότι η νόκια έχασε το παιχνίδι? Και μην μου πεις ότι δεν βγάζει καλές συσκευές!... Η λάθος στρατηγική την κατέστρεψε!

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Όχι.. Για να φτάσει το lag στην Samsung έχει να φάει πολύ ψωμί.... Κατά τα άλλα το s4 δεν πιάνει και πολλά πέρα από την ποιότητα στο g2.. Έλεος όμως το g2 με τέτοια πλαστικά

 

Η αλήθεια είναι ότι προχθές που η sister αγόρασε το s4 και το περιεργάστηκα εντελώς γυμνό, αφενός ποιοτικά μου έκανε ΟΚ , δηλαδή εντάξει, δεν είναι άιφον (ή htc), ούτε έχει αυτή την αίσθηση πολυτέλειας, αλλά και στιβαρό είναι και αποδεκτό design έχει και τριξίματα δεν παρατήρησα.

 

Ωστόσο, παιδιά, έχει λάγκ. Η συσκευή ήταν out of the box me 4.2.2 και χωρίς τίποτα πάνω, είχε διάσπαρτα λάγκ...

 

Το 5S πάνω απο το Note III και το Ipad air πάνω απο το καινούργιο Nexus 7; Αστεία πράγματα. Μήπως το θέμα θα έπρεπε απλά να ονομάζεται "Οι ακριβότερες συσκευές του 2013"; :wacko:

Αστεία πράγματα όντως. Αν για το iphone 5s είχαν ακουστεί τα προβλήματα που έχουν ακουστεί για το g2, σίγουρα θα είχε γίνει παγκόσμιος σεισμός.

(το 2tap δεν πιάνει πάντα, πρόβλημα με το μικρόφωνο όταν μιλάς ξαπλωτός, κάτι αναφορές για το gps όταν χρησιμοποιείται με τα πόδια (όχι για πλοήγηση με αυτοκίνητο) κάτι το απαράδεκτο βίντεο το βράδυ...).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το marketing είναι τόσο μεγάλη πραγματικότητα όσο και η προχθεσινή μου εμπειρία σε κατάστημα Γερμανού.

-Το Huawei P6 τι λέει φίλε μου;

-Αν θέλετε την άποψη μου, δεν αξίζει με τίποτα. Καλύτερα το Galaxy S4...

 

Τώρα τι μου λέτε εσείς..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι προχθές που η sister αγόρασε το s4 και το περιεργάστηκα εντελώς γυμνό, αφενός ποιοτικά μου έκανε ΟΚ , δηλαδή εντάξει, δεν είναι άιφον (ή htc), ούτε έχει αυτή την αίσθηση πολυτέλειας, αλλά και στιβαρό είναι και αποδεκτό design έχει και τριξίματα δεν παρατήρησα.

 

Ωστόσο, παιδιά, έχει λάγκ. Η συσκευή ήταν out of the box me 4.2.2 και χωρίς τίποτα πάνω, είχε διάσπαρτα λάγκ...

 

 

Αστεία πράγματα όντως. Αν για το iphone 5s είχαν ακουστεί τα προβλήματα που έχουν ακουστεί για το g2, σίγουρα θα είχε γίνει παγκόσμιος σεισμός.

(το 2tap δεν πιάνει πάντα, πρόβλημα με το μικρόφωνο όταν μιλάς ξαπλωτός, κάτι αναφορές για το gps όταν χρησιμοποιείται με τα πόδια (όχι για πλοήγηση με αυτοκίνητο) κάτι το απαράδεκτο βίντεο το βράδυ...).

 

Φίλε μου εγώ που από 5αρι έχω δοκιμάζω ακόμα το g2 αυτά τα προβλήματα δεν τα έχω... Έχουν αναφερθεί αλλά δεν είναι σύνηθες φαινόμενο....

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα marketing είναι πως σε όλα τα καταστήματα τα Iphones έχουν φωτεινότητα οθόνης 100 τοις 100 για να δείχνει την δύναμη της η οθόνη στην ευκρίνεια και στα χρώματα.

 

Τα S4, τα G2, τα Note κτλ στη καλύτερη περίπτωση τα έχουν στην αυτόματη ρύθμιση.

 

Δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στο οτι συνήθως οι πωλητές που προσλαμβάνονται δεν έχουν ιδέα από τεχνολογία και γνωρίζουν μόνο το Iphone σαν brandname οπότε μόνο με αυτό ασχολούνται αλλά κάθε φορά που τυχαίνει να βρίσκομαι σε μαγαζί αυξάνω την φωτεινότητα των υπολοίπων και χαμηλώνω του Iphone.

 

Κι αν αυτό συνέβαινε μόνο μια φορά ή δύο σε ένα κατάστημα θα μπορούσε να είναι τυχαίο... αλλά πόσο τυχαίο είναι που το έχω παρατηρήσει σε διαφορετικά καταστήματα είτε μιλάμε για Πλαίσιο είτε μιλάμε για Public σε διαφορετικές περιοχές;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ που από 5αρι έχω δοκιμάζω ακόμα το g2 αυτά τα προβλήματα δεν τα έχω... Έχουν αναφερθεί αλλά δεν είναι σύνηθες φαινόμενο....

Το ξέρω. Λέω "αν τυχόν" είχαν παρουσιαστεί σε αραιό βαθμό σε κάποιο άιφον, θα είχε γίνει της κακομοίρας και όλοι θα έκραζαν.

Τώρα όμως το LGάκι είναι σούπερ και νούμερο 1 κινητό. Γιατί???

Γιατί είναι φτηνότερο. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω. Λέω "αν τυχόν" είχαν παρουσιαστεί σε αραιό βαθμό σε κάποιο άιφον, θα είχε γίνει της κακομοίρας και όλοι θα έκραζαν.

Τώρα όμως το LGάκι είναι σούπερ και νούμερο 1 κινητό. Γιατί???

Γιατί είναι φτηνότερο. :)

 

Χαχα δίκιο έχεις φίλε μου!

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...