Jump to content

Φωτογραφίες / βίντεο με το LG G2


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω κάνει restore στα defaults μου βγαζει φωτογραφιες χωρις τρεμοπαιγμα... Εχεις να μου προτεινεις καμια αλλη καμερα να κατεβασω ?

 

Ευχαριστω

Ολα καλα δηλαδη;

Τοτε μεινε με την xcam.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια αξιζει η αγορα του xcam settings;Κανει διαφορα σοβαρη στις φωτο;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει η αγορα του xcam settings;Κανει διαφορα σοβαρη στις φωτο;

Λενε οτι εχεις μια μικρη βελτιωση.

Στο κατω κατω το αγοραζεις, το τεσταρεις κι αμα δεν το θες μπορεις μεσα σε 2 ωρες να κανεις refund.

Αλλα πρεπει να περιμενεις να ανοιξουν οι αγορες για εξωτερικο.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει η αγορα του xcam settings;Κανει διαφορα σοβαρη στις φωτο;

 

Αν δεν είσαι επαγγελματίας να βάζεις τις φωτογραφίες στο μικροσκόπιο δεν πρόκειται να δεις διαφορά.

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα, παραθέτω 2 φωτογραφίες που τραβήχτηκαν Μολις τώρα.η μια είναι από Huawei p7 και η άλλη από το δικό μου g2.... [ATTACH]63657[/ATTACH][ATTACH]63658[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν φωτογραφία με hdr ενεργοποιημένο να βγαίνει μόνο 3.5 mb ;;; θα με τρελάνει το κινητό μου... Υπάρχει κάτι που κάνω λάθος;;;
Link to comment
Share on other sites

Για την καινούργια cloudy rom ποια xcam επιλέγουμε?

 

Βάλε τα settings και θα σε πάει μόνο του, ποιο apk να περάσεις...!;) η lollipop τρέχει την XCam 624

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση:Επειδή βλέπω ότι πολλοί το κάνετε σε διαφορές φωτος,πότε απενεργοποιούμε το noise reduction και το auto night mode;
Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις το app camera FV-5 pro για νυχτερινές με χρόνους έκθεσης ι για κεραυνούς φυσικά με χρήσει τριποδου;
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΜΟΝΤΑΖ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ Fv-5 pro. & τρίποδα...!!!

 

http://s7.postimg.org/qb5z44ti3/Picture0004.png

posted image

 

to lg g2 σε μακρα εκθεση δεν βγαζει πανω απο 4 mpixel

ι φωτο που ποσταρεσ ειναι απο εδω

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207102897001460&set=a.1632047451713.86914.1552456888&type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα.... μόλις απέκτησα ένα G2 και έχω ένα πρόβλημα με την καμερα..

Η μπροστα δεν κανει καλο focus και κολλαει και η πισω(selfie) δεν δουλευει καθολου.

To κινητο έχει android 5.0.2 είναι φυσιολογικο????

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Η ψηφοφορία για την ανάδειξη της καλύτερης φωτογραφίας του καλοκαιριού μόλις άρχισε... Περιμένουμε τις ψήφους σας...

 

myphone.gr: Διαγωνισμός φωτογραφίας «Καλοκαίρι 2015» - Η ψηφοφορία!

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάποιον έμπειρο, έβαλα την κάμερα του OpO και έχει να πειράξω τα settings , όπως αυτά που έχει το donate Xcam.Μπορεί να με πει κάποιος θα δικά του;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδια θελω να μου απαντησει καποιος που να ξερει.εχω θεμα με τη ποιοτητα της φωτογραφιας.τις περισσοτερες φορες βγαινει θολη.εχω αλλαξει ποσες rom.σε αλλες καλυτερα σε αλλες χειροτερα.καμια σχεση με τις καλες φωτογραφιες που βγαζει αυτο το κινητο.μπορει να βοηθησει καποιος στο τι συμβαινει
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θελω να μου απαντησει καποιος που να ξερει.εχω θεμα με τη ποιοτητα της φωτογραφιας.τις περισσοτερες φορες βγαινει θολη.εχω αλλαξει ποσες rom.σε αλλες καλυτερα σε αλλες χειροτερα.καμια σχεση με τις καλες φωτογραφιες που βγαζει αυτο το κινητο.μπορει να βοηθησει καποιος στο τι συμβαινει

Το πιο πιθανό είναι να μην είναι καθαρό το τζαμάκι της κάμερας!

Δοκίμασες να το καθαρίσεις καλά;

Κάποια παιδιά έχουν αναφέρει ότι δοκίμασαν να το καθαρίσουν με κρέμα κεραμικών εστιών ή παρόμοιους τρόπους με πολύ καλά αποτελέσματα!

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θελω να μου απαντησει καποιος που να ξερει.εχω θεμα με τη ποιοτητα της φωτογραφιας.τις περισσοτερες φορες βγαινει θολη.εχω αλλαξει ποσες rom.σε αλλες καλυτερα σε αλλες χειροτερα.καμια σχεση με τις καλες φωτογραφιες που βγαζει αυτο το κινητο.μπορει να βοηθησει καποιος στο τι συμβαινει

Συμφωνω με Titarasaudi.

Ετσι οπως μας τα λες μαλλον το τζαμακι ευθυνεται. Υπαρχουν κι αλλες τετοιες περιπτωσεις.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Υπαρχει κανενας τροπος για να αλλαξω το shutter speed ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...