Jump to content

Φωτογραφίες / βίντεο με το LG G2


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω για τις ρυθμισεις φιλε μου ;)

Το saturation δεν το εχει. Μηπως αυτο δεν το εχει στις g3 based roms και το εχει μονο για την στοκ; Αμα σου ειναι ευκολο μπορεις να μου δωσεις κανα λινκ για να κατεβασω την τελευταια xcam για g3 rom;

Ναι το saturation το βγαζει για stock.Για την xcam δες εδω http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=47982528&postcount=4

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το saturation το βγαζει για stock.Για την xcam δες εδω http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=47982528&postcount=4

 

Να 'σαι καλα.

Edited by toubano44

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

https://www.androidfilehost.com/?fid=95784891001613658

 

Αυτο περναω σε στοκ rooted rom + το XCAM SETTINGS μετα και κανω τις ρυθμισεις ?

 

Δε θελει καποιo driver/binaries σωστα ?

Edited by DjTony
Link to comment
Share on other sites

https://www.androidfilehost.com/?fid=95784891001613658

 

Αυτο περναω σε στοκ rooted rom + το XCAM SETTINGS μετα και κανω τις ρυθμισεις ?

 

Δε θελει καποιo driver/binaries σωστα ?

Φιλε πηγαινε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5855987#post5855987και θα δεις τι να κανεις.Μετα οι ρυθμισεις.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω κατι αν ξερει καποιος να βοηθησει,βγηκε η καινουργια xcam 6.0 αλλα μοιαζει πολυ το ui σαν της g3 και δεν ξετρελαθηκα....μπορω να εχω και αυτη και τη προηγουμενη εκδοση ταυτοχρονα και να χρησιμοποιω οποια θελω?γινεται αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω κατι αν ξερει καποιος να βοηθησει,βγηκε η καινουργια xcam 6.0 αλλα μοιαζει πολυ το ui σαν της g3 και δεν ξετρελαθηκα....μπορω να εχω και αυτη και τη προηγουμενη εκδοση ταυτοχρονα και να χρησιμοποιω οποια θελω?γινεται αυτο?

 

Λινκ για την 6.0?

 

Ακυρο,το βρήκα.Όχι δεν γίνεται,αφού είναι η ίδια εφαρμογή.

Edited by dimsavv
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει η xcam στο playstore?

 

Aπό πότε? :lol:

Σου ζητάει ενημέρωση το Xcam setting's απ'το Play! Μόλις την κάνεις και πας να τις ανοίξεις σε στέλνει μόνο του να κατεβάσεις και την νέα Xcam....

Link to comment
Share on other sites

ναι γινεται αυτοματα ,κριμα ρε γμτ μου αρεσε πιο πολυ το προηγουμενο :(

Ε βαλε την παλια.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

THNKS !!!!!!!!!

:clap::clap::clap::clap:

 

Αλήθεια, είναι μόνο για λολι ή παίζει και σε κιτκατ;

Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

THNKS !!!!!!!!!

:clap::clap::clap::clap:

 

Αλήθεια, είναι μόνο για λολι ή παίζει και σε κιτκατ;

 

Την εγκατέστησα στην ρομ της υπογραφής μου.Μια χαρά παίζει,όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Το app που υπάρχει στο playstore Xcam LG settings είναι διαφορετικό από το app στο xda.Δηλαδή τα κάνουμε και τα δύο εγκατάσταση ή ένα από τα 2;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Το app που υπάρχει στο playstore Xcam LG settings είναι διαφορετικό από το app στο xda.Δηλαδή τα κάνουμε και τα δύο εγκατάσταση ή ένα από τα 2;

 

Το Xcam setting's που έχει στο Play δεν είναι πρόγραμμα κάμερας! Είναι προγραμματάκι με το οποίο έχεις τη δυνατότητα για επιπλέον ρυθμίσεις στην Xcam που θα κατεβάσεις απ' το xda!

Τo Xcam setting's δεν είναι απαραίτητο για τη λειτουργία της Xcam....... είναι προαιρετικό.

Link to comment
Share on other sites

Το Xcam setting's που έχει στο Play δεν είναι πρόγραμμα κάμερας! Είναι προγραμματάκι με το οποίο έχεις τη δυνατότητα για επιπλέον ρυθμίσεις στην Xcam που θα κατεβάσεις απ' το xda!

Τo Xcam setting's δεν είναι απαραίτητο για τη λειτουργία της Xcam....... είναι προαιρετικό.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.Οπότε κατεβάζω το app από το xda και το κάνω εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tην XCam LG settings την νεα εκδοση 6.0.0 χρειαζεται παλι να την ξαναπληρωσουμε;Εχω την XCam.LG.Settings.v.1.3.7

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Tην XCam LG settings την νεα εκδοση 6.0.0 χρειαζεται παλι να την ξαναπληρωσουμε;Εχω την XCam.LG.Settings.v.1.3.7

Όχι βέβαια! Αν το αγόρασες, αναβαθμίζεται απ' το Play.

Η τελευταία έκδοση της κάμερας ειναι η 6.1.2 και η τελευταία στα Xcam settings ειναι η v.1.5.2

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα τις προάλλες με το panorama και τα αποτελέσματα ήταν παραπάνω από εντυπωσιακά!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια εχω μια απορια.ξερει κανεις αν μπορουμε χρησιμοποιωντας ενα usb otg ή ενα card reader τυπου meenova να γραψουμε βιντεο απο το lg2 απευθειας σε αυτο?(16 gb ειναι λιγα damn it)

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια απορια.ξερει κανεις αν μπορουμε χρησιμοποιωντας ενα usb otg ή ενα card reader τυπου meenova να γραψουμε βιντεο απο το lg2 απευθειας σε αυτο?(16 gb ειναι λιγα damn it)

Σας ευχαριστω

Δεν μπορεις με την stock καμερα.

Για δες εδω πως θα μπορουσες να το καταφερεις: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2753162

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...