Jump to content

pc 8 χρονων


geovrettos1908
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχω ενα πσ παλιο που ομως λειτουργει.μιλαμε μονο για υργο με 2 μονες ραμ ddr σκληρο 500αρι nvdia g forse Καρτα γραγικων και αθλον αμντ .αντιγραφκο ντβντ .

θαν θελα να το πουλησω καπου.οσο οσο πιο μπολυ επειδη χορο πιανει και οτι βγαλωδε θα με χαλαγε.που να παω?καμια ιδεα ?

Link to comment
Share on other sites

PC 8 χρόνων; Να τα εκατοστήσει! Υγεια πανω απ' όλα! : )

 

Δεν μπόρεσα... Ο τιτλος είναι θεϊκός!

 

On topic: βάλε αγγελία σε ageliopolis.gr ή xe.gr

Γράψε πως χαριζεται να δεις για ποτε θα φύγει.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ή και σκετα parts μπορεις να δωσεις. Δηλαδη 500αρι δισκο ενα 20αρικο το πιανει αν ειναι σε καλη κατασταση.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

βαλτου λιγη ραμ περνα του και linux και κρατο για serfing αντε και για κανα office. αλλιως χαρισε το. εχω ενα λαπτοπ 7ετιας με core 2duo. του εβαλα με 10Ε 2gβ ραμ + το ενα που ειχε πανω και τρέχει τα ubuntu 13.04 παρα πολύ καλα!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

βαλτου λιγη ραμ περνα του και linux και κρατο για serfing αντε και για κανα office. αλλιως χαρισε το. εχω ενα λαπτοπ 7ετιας με core 2duo. του εβαλα με 10Ε 2gβ ραμ + το ενα που ειχε πανω και τρέχει τα ubuntu 13.04 παρα πολύ καλα!

 

Κάτι παρόμοιο έκανα κι εγώ σε PC του 1999, αλλά με Damn Small Linux...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα πσ παλιο που ομως λειτουργει.μιλαμε μονο για υργο με 2 μονες ραμ ddr σκληρο 500αρι nvdia g forse Καρτα γραγικων και αθλον αμντ .αντιγραφκο ντβντ .

θαν θελα να το πουλησω καπου.οσο οσο πιο μπολυ επειδη χορο πιανει και οτι βγαλωδε θα με χαλαγε.που να παω?καμια ιδεα ?

 

Πήγαινε στο Χαμόγελο του παιδιού, ή σε ένα ίδρυμα με παιδάκια και άφησέ το εκεί. Ίσως βρει καλύτερη χρήση για αρχάριους στα PC. Καλό θα είναι μέρες τέτοιες ;)

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο Χαμόγελο του παιδιού, ή σε ένα ίδρυμα με παιδάκια και άφησέ το εκεί. Ίσως βρει καλύτερη χρήση για αρχάριους στα PC. Καλό θα είναι μέρες τέτοιες ;)

 

δεν λεω πολυ καλη η κινηση αλλα αμα ειναι τα παιδακια να πρεπει να εχουν windows 98 για να μπορουν να κουνανε το ποντικι ε κατανταει καπως... εγω λεω πετα του 2γβ ραμ βαλε puppy linux τα οποια ειναι παναλαφρα και εισαι αρχοντας... και εμενα 8 χρονων ειναι το πσ αλλα σε 10 μερες θα πεσει γερη αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Μη περιμένεις να βγάλεις τίποτα από αυτό. Αν δεν έχεις σκοπό να το στήσεις κάπου σαν δεύτερο (Σε φάση να μπαίνεις στα πιο άκυρα sites χωρίς να σε νοιάζει για ιούς ή να κάνεις hardware πειράματα) τότε το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να το χαρίσεις σε κάνα μικρό ξαδερφανίψι που θέλει αλλά δεν του παίρνει κανείς. Και θα σώσεις το παιδάκι και θα νοιώσεις ωραία που έκανες καλή πράξη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...