Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα γιατι δεν βρισκω πουθενα το κουπονι στο to2c. μπορει καποιος να μου το δειξει? ειμαι γραμμενος στο site

 

INEWV3 ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ διχως την sd

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οσον αφορα αυτο που ειπε o bbbb εχει απολυτα νοημα.Τα υποτιθεται "καταξιωμενα" μαγαζια εχουνε περισσοτερες παραγγελιες και σε συνδιασμο με το ελαχιστο προσωπικο οσο και αν εχουνε τη (καλη?) θεληση να εξυπηρετησουνε σωστα ειναι λογικο να κανουνε λαθη στις παραγγελιες και να εχουνε δυσαρεστημενους πελατες.Και το κακο πως αυτο ειναι φαυλος κυκλος...περισσοτερες παραγγελιες--->περισσοτερα λαθη.Απο την αλλη τα νεα καταστηματα που ξεφυτρωνουνε,αν επιθυμουνε να εχουνε προοπτικες,απο τη μια για να τραβηξουνε πελατες θα κανουνε και καλυτερες προσφορες και θα εχουνε καλυτερη εξυπηρετηση λογω μικρου αριθμου παραγγελιων...μεχρι να "ανεβουνε" και αυτα οποτε παμε στη πρωτη περιπτωση....sorry για το off-topic.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γιατι δεν βρισκω πουθενα το κουπονι στο to2c. μπορει καποιος να μου το δειξει? ειμαι γραμμενος στο site

 

INEWV3 είναι το κουπόνι αλλά ισχύει μόνο για αυτό: http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-1280-720.html

Link to comment
Share on other sites

INEWV3 είναι το κουπόνι αλλά ισχύει μόνο για αυτό: http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-1280-720.html

sorry αλλα μαλλον ειμαι τυφλος λεει 141 ευρω το κουπονι που ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω θετικά σχόλια απο τους κατόχους.Το παρήγγειλα και εγώ απο vickmall.com και το περιμένω.Νέο κινητό,νέο κατάστημα που σε επικοινωνία πάντως μαζί τους άψογοι και πήρα tracking number σε 24 ώρες.Για να δούμε τι θα έρθει τελικά.. Σκέφτηκα να το πάρω απο to2c αλλά οι πολλές βλακείες που έκαναν μαζεμένες σε μέλη εδώ μέσα και όχι μόνο,με απέτρεψαν

Για δικο σου Χρηστο? Αντε με το καλο να σου ερθει!

Κυριοι αν το παρει ο Χρηστος θα σας λυθουν ολα τα προβληματα που τυχον θα αντιμετωπισετε συν την υποστηριξη του.

Θεωρω μεγαλη τυχη του Topic αυτου να σε εχουμε μαζι μας!:)

 

PS Εμενα με ξεχασαν η να προβληματιζομαι? 2μερες?

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 07-01-2014 15:33 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 07-01-2014 05:51 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 24-12-2013 13:26 IPS

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλεις Βασίλη. Ναι για μένα το πήρα.Χάλασε το leo που το είχα για δεύτερο και έτσι αποφάσισα να πάρω το inew γιαυτό το ρόλο.

Οσον αφορα αυτο που ειπε o bbbb εχει απολυτα νοημα.Τα υποτιθεται "καταξιωμενα" μαγαζια εχουνε περισσοτερες παραγγελιες και σε συνδιασμο με το ελαχιστο προσωπικο οσο και αν εχουνε τη (καλη?) θεληση να εξυπηρετησουνε σωστα ειναι λογικο να κανουνε λαθη στις παραγγελιες και να εχουνε δυσαρεστημενους πελατες.Και το κακο πως αυτο ειναι φαυλος κυκλος...περισσοτερες παραγγελιες--->περισσοτερα λαθη.Απο την αλλη τα νεα καταστηματα που ξεφυτρωνουνε,αν επιθυμουνε να εχουνε προοπτικες,απο τη μια για να τραβηξουνε πελατες θα κανουνε και καλυτερες προσφορες και θα εχουνε καλυτερη εξυπηρετηση λογω μικρου αριθμου παραγγελιων...μεχρι να "ανεβουνε" και αυτα οποτε παμε στη πρωτη περιπτωση....sorry για το off-topic.

Συμφωνούμε.Εχω κάνει όμως 5 παραγγελίες απο minideal και άλλες 5 απο geekbuying και ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα.Το geekbuying βέβαια αργεί πολύ να κάνει ship και γιαυτο δεν το πήρα απο εκεί αυτή τη φορά.Ρισκαρα και εγώ αυτή τη φορά παίρνοντας απο εντελώς νέο κατάστημα και οσο να`ναι μια αγωνία την έχω για το αν θα ειναι όλα οκ.Κάποια λάθη σίγουρα θα γίνουν αλλά λάθη του στυλ 250$ στο πακέτο αντί 25$ μπορεί να κοστίσουν ακριβά και μόνο στο θέμα του to2c έχω διαβάσει να γίνεται πάνω απο 1 φορά.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω θετικά σχόλια απο τους κατόχους.Το παρήγγειλα και εγώ απο vickmall.com και το περιμένω.Νέο κινητό,νέο κατάστημα που σε επικοινωνία πάντως μαζί τους άψογοι και πήρα tracking number σε 24 ώρες.Για να δούμε τι θα έρθει τελικά.. Σκέφτηκα να το πάρω απο to2c αλλά οι πολλές βλακείες που έκαναν μαζεμένες σε μέλη εδώ μέσα και όχι μόνο,με απέτρεψαν

 

Το χτύπησες τελικά ; και μένα μου αρέσει αλλά μικρή μπαταρία έχει.

Γιατί μου φαίνεται ένα minideal II το vicmall ? Στο minideal έχει και θήκη.

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλεις Βασίλη. Ναι για μένα το πήρα.Χάλασε το leo που το είχα για δεύτερο και έτσι αποφάσισα να πάρω το inew γιαυτό το ρόλο.

ΚΑΘΟΛΟΥ:)

Το geekbuying βέβαια αργεί πολύ να κάνει ship και γιαυτο δεν το πήρα απο εκεί αυτή τη φορά.

Διαφωνω για τωρα τελευταια ειδικα ετυχε και εκανα 2 παραγγελιες για 2 φιλους και δες!

 

Order Number: #3117854

Order Date: 12/22/2013

Order Status: Shipped

Shipping methods: Registered Airmail

Shipping date: 12/24/2013 1:57:03 PM

Track your order: Click here

 

Και αυτο το παρελαβα 2 Ιανουαριου!!!:blink:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το jk809 με την προσφορά το έστειλαν πολύ γρήγορα.Οτιδήποτε άλλο πήρα από εκει έκαναν απο 7-9 ημέρες να το στείλουν.

Το χτύπησες τελικά ; και μένα μου αρέσει αλλά μικρή μπαταρία έχει.

Γιατί μου φαίνεται ένα minideal II το vicmall ? Στο minideal έχει και θήκη.

Ετσι φαίνεται,θα δείξει.Η αυτονομία σίγουρα δε θα φτάνει τα επίπεδα του v967s έστω και για δοκιμή,ούτε καν την αυτονομία του jk809 αλλά προς το παρόν δε σκοπεύω να δώσω το 6" οπότε για 2ο μια χαρά θα κάνει την δουλειά του αν φτάνει τις 3.30-4 ώρες οθόνη στις 36-40 ώρες συνολικής χρήσης που πιστεύω ότι θα τις φτάνει

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες ερωτήσεις αναπάντητες ίσως που έχω είναι αν κανει 3G βιντεοκλήσεις και αν αναγνωρίζει ntfs φλασάκια μέσω OTG.Τα έχει δοκιμάσει κάποιος?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Από το Aliexpress το έχει πάρει κανείς;Αυτή τη στιγμή ο πιο φθηνός πωλητής το δίνει 99,42 ευρώ

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-iNew-V3-Mtk6582-Support-NFC-Smartphone-Android-4-2-3G-GPS-5-0-HD/1604460825.html

Link to comment
Share on other sites

Ωχχ εγω σημερα παρηγγειλα απο to2c τι βλακειες κανανε??? Μην μας τρελαινεις!!

 

Μια χαρα ειναι το to2c , μην ανησυχεις.

Τωρα αν σε τοσες παραγγελιες προκυψουν και καποια προβληματα , λογικο ειναι.

 

Το πήρα και εγώ στα χέρια μου σήμερα.

Το τηλέφωνο όπως λένε και οι συμφορουμίτες είναι super σε όλα του. Θα έλεγα εντυπωσακό!

όσο για τη μπαταρία, ο χρόνος θα δείξει.

 

Και για να λέγονται και τα καλά, εδωσα παραγγελία στο TO2C στις 27/12 και το στείλανε αυθημερόν με singpost.

Link to comment
Share on other sites

Από το Aliexpress το έχει πάρει κανείς;Αυτή τη στιγμή ο πιο φθηνός πωλητής το δίνει 99,42 ευρώ

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-iNew-V3-Mtk6582-Support-NFC-Smartphone-Android-4-2-3G-GPS-5-0-HD/1604460825.html

Χωρις καθολου παραγγελιες-feedback κλπ Που πας? Μην δοκιμασεις καθολου!

Ολοι οι υπολοιποι ειδες ποσο το εχουν? Για δες .....

http://www.aliexpress.com/w/wholesale-iNew-V3.html?g=y&SearchText=iNew%2BV3&CatId=0&initiative_id=SB_20140109132407&SortType=total_tranpro_desc&filterCat=5090301,380230&groupsort=1

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Από το Aliexpress το έχει πάρει κανείς;Αυτή τη στιγμή ο πιο φθηνός πωλητής το δίνει 99,42 ευρώ

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-iNew-V3-Mtk6582-Support-NFC-Smartphone-Android-4-2-3G-GPS-5-0-HD/1604460825.html

 

το συγκεκριμενο εχει κατηγορηθεί για fake συσκευές (xiaomi red rice)

ολοι το δινουν μεσω ορο 140Ε τα 100Ε καπου βρωμανε:X

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Αποστολή, συσκευασία, περιεχόμενα κτλ

Η παραγγελία έγινε από To2c την 26\12, αποστολή στις 28/12 και έφτασε στα ΕΛΤΑ την 7/1 με Signapore Post. Δηλώθηκε με κόστος 25 δολαρίων σαν Home & Garden. Ήρθε με την original συσκευασία παρόλο που δεν ζήτησα κάτι τέτοιο, μαζί με protector, flip case, ακουστικά και screen protector. Αν και ζήτησα ROOT το κινητό ήρθε χωρίς....!!!!

Εμφάνιση

Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, πανέμορφο, ποιότητα ανεκτή για πλαστικό, στα πλάγια είναι αλουμίνιο. Το πίσω καπάκι δεν είναι για πολλά βάλε βλάλε διότι είναι πολύ λεπτό για τις ανάγκες του design... προσοχή δεν λέω κακή ποιότητα, απλά είναι πολύ λεπτό.

Flip Case

Δεν με ενθουσίασε, το κινητό δεν κάθετε σωστά!

Μπαταρία

Ήταν εγκατεστημένη στην συσκευή-Χρειάζεται να αφαιρέφει το χαρτάκι από τις επαφές για να ανοίξει το κινητό, μην φρικάρετε. Φορτίζει κανονικά. Πρώτες εντυπώσεις διάρκειας είναι θετικές, υπολογίζω ότι θα βγάζει μία μέρα άνετα με την δικιά μου χρήση, αρκετό messenger, internet, 30-45 λεπτά ομιλίας και κανά μισάωρο gaming.

SIM

Λειτουργεί, δεν χρησιμοποίησα 2η.

Micro SD

Εγκατέστησα την MicroSD HC C10 της Integral με επιτυχία. Speed to be tested.

Οθόνη

Πάρα πολύ καλή ποιότητα, καλή απόδοση χρωμάτων και η φωτεινότητα ακόμα και στο 30% είναι πάρα πολύ καλή, tested με screen test δεν υπάρχουν dead pixels αλλά υπάρχει ελαφρύ bleeding ορατό μόνο σε μαύρο φόντο στο κάτω μέρος. Με γάντια που δοκίμασα δεν κατάφερα να χειριστώ την οθόνη σωστά, ίσως να χρειάζονται ειδικά.

Antutu, επιδόσεις κτλ

Stability test passed, θερμοκρασίες πολύ καλές το κινητό γενικά κρατιέται δροσερό ακόμα και μετά από πολύ χρήση. Score 17061. Το Temple Run 2 έτρεξε άψογα σε HQ. Το UI με το default lancher δεν είναι τόσο smooth αλλά είναι καθαρά θέμα software, θα δοκιμάσω και με custom αργότερα.

Wi-fi, Bluetooth

Λειτουργούν άψογα, στο σήμα πολύ καλό και στα δύο. Συνδέθηκε με το HM-1500 της Samsung. Δεν ίδια διαφορές από το προηγούμενο μου κινητό.

Ήχος

Τα ακουστικά είναι μέτριας ποιότητας, χάνουν αρκετά σε υψηλές εντάσεις. Δοκίμασα όμως και κάτι άλλα philips που έχω των 20e και λειτουργούν άψογα και με άριστη ποιότητα, οπότε είναι θέμα καθαρά των ακουστικών. Το ραδιόφωνο λειτουργεί καλά και με τα δύο! Τα ηχεία του κινητού είναι όπως είπε και ένας άλλος χρήστης δυνατά αλλά όχι τελείως καθαρά, βέβαια είχα βιαστεί να τα κακολογήσω. Η αλήθεια είναι ότι δεν συγχωρούν μέτριας ποιότητας αρχεία, σε hd που δοκίμασα τα πράγματα είναι αρκετά καλύτερα. Πάντως δεν θυμίζουν κινητό των 150e, ένα κλικ παραπάνω!

Αναπαραγωγή Βίντεο

Και εδώ τα πράγματα είναι πολύ καλά. Βοηθάει πολύ η οθόνη και ο καλός επεξεργαστής, ότι αρχεία δοκίμασα 720p, 1080p έπαιξαν πολύ καλά και ομαλά. Από ήχο ότι είπα και παραπάνω.

Ίντερνετ και Eφαρμογές

Με τον default browser smooth. Γενικότερα το κινητό με περίπου 10 εφαρμογές, δεν έδειχνε να ζορίζετε κάπου. Δυστυχώς όπως είπα ποιο πάνω δεν ήρθε rooted και δεν μπόρεσα να δοκιμάσω κάποιες άλλες εφαρμογές που ήθελα για test λειτουργειών. Το GPS λειτουργεί άψογα και lockάρη σε ελάχιστο χρόνο και με ακρίβεια αλλααααααααά (και εδώ την πατάνε πολλοί όταν αξιολογούν την μπαταρία) ρουφάει γρήγορα μπαταρία. Γενικά τα gps σε όλα τα κινητά είναι ενεργοβόρα αλλά εδώ υπάρχει κάποιο άλλο θέμα γιατί είναι υπερβολικά πολύ συγκρίνοντας αναλογικά με άλλα κινητά, μου έφαγε το τελευταίο 15% της μπαταρίας σε 5 λέπτα. Ελπίζω να είναι θέμα software.

Edited by Th3Beh0ldeR
Link to comment
Share on other sites

Αποστολή, συσκευασία, περιεχόμενα κτλ

Η παραγγελία έγινε από To2c την 26\12, αποστολή στις 28/12 και έφτασε στα ΕΛΤΑ την 7/1 με Signapore Post. Δηλώθηκε με κόστος 25 δολαρίων σαν Home & Garden. Ήρθε με την original συσκευασία παρόλο που δεν ζήτησα κάτι τέτοιο, μαζί με protector, flip case, ακουστικά και screen protector. Αν και ζήτησα ROOT το κινητό ήρθε χωρίς....!!!!

Εμφάνιση

Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, πανέμορφο, ποιότητα ανεκτή για πλαστικό, στα πλάγια είναι αλουμίνιο. Το πίσω καπάκι δεν είναι για πολλά βάλε βλάλε διότι είναι πολύ λεπτό για τις ανάγκες του design... προσοχή δεν λέω κακή ποιότητα, απλά είναι πολύ λεπτό.

Flip Case

Δεν με ενθουσίασε, το κινητό δεν κάθετε σωστά!

Μπαταρία

Ήταν εγκατεστημένη στην συσκευή-Χρειάζεται να αφαιρέφει το χαρτάκι από τις επαφές για να ανοίξει το κινητό, μην φρικάρετε. Φορτίζει κανονικά. Πρώτες εντυπώσεις διάρκειας είναι θετικές, υπολογίζω ότι θα βγάζει μία μέρα άνετα με την δικιά μου χρήση, αρκετό messenger, internet, 30-45 λεπτά ομιλίας και κανά μισάωρο gaming.

SIM

Λειτουργεί, δεν χρησιμοποίησα 2η.

Micro SD

Εγκατέστησα την MicroSD HC C10 της Integral με επιτυχία. Speed to be tested.

Οθόνη

Πάρα πολύ καλή ποιότητα, καλή απόδοση χρωμάτων και η φωτεινότητα ακόμα και στο 30% είναι πάρα πολύ καλή, tested με screen test δεν υπάρχουν dead pixels αλλά υπάρχει ελαφρύ bleeding ορατό μόνο σε μαύρο φόντο στο κάτω μέρος. Με γάντια που δοκίμασα δεν κατάφερα να χειριστώ την οθόνη σωστά, ίσως να χρειάζονται ειδικά.

Antutu, επιδόσεις κτλ

Stability test passed, θερμοκρασίες πολύ καλές το κινητό γενικά κρατιέται δροσερό ακόμα και μετά από πολύ χρήση. Score 17061. Το Temple Run 2 έτρεξε άψογα σε HQ. Το UI με το default lancher δεν είναι τόσο smooth αλλά είναι καθαρά θέμα software, θα δοκιμάσω και με custom αργότερα.

Wi-fi, Bluetooth

Λειτουργούν άψογα, στο σήμα πολύ καλό και στα δύο. Συνδέθηκε με το HM-1500 της Samsung. Δεν ίδια διαφορές από το προηγούμενο μου κινητό.

Ήχος

Τα ακουστικά είναι μέτριας ποιότητας, χάνουν αρκετά σε υψηλές εντάσεις. Δοκίμασα όμως και κάτι άλλα philips που έχω των 20e και λειτουργούν άψογα και με άριστη ποιότητα, οπότε είναι θέμα καθαρά των ακουστικών. Το ραδιόφωνο λειτουργεί καλά και με τα δύο! Τα ηχεία του κινητού είναι όπως είπε και ένας άλλος χρήστης δυνατά αλλά όχι τελείως καθαρά, βέβαια είχα βιαστεί να τα κακολογήσω. Η αλήθεια είναι ότι δεν συγχωρούν μέτριας ποιότητας αρχεία, σε hd που δοκίμασα τα πράγματα είναι αρκετά καλύτερα. Πάντως δεν θυμίζουν κινητό των 150e, ένα κλικ παραπάνω!

Αναπαραγωγή Βίντεο

Και εδώ τα πράγματα είναι πολύ καλά. Βοηθάει πολύ η οθόνη και ο καλός επεξεργαστής, ότι αρχεία δοκίμασα 720p, 1080p έπαιξαν πολύ καλά και ομαλά. Από ήχο ότι είπα και παραπάνω.

Ίντερνετ και Eφαρμογές

Με τον default browser smooth. Γενικότερα το κινητό με περίπου 10 εφαρμογές, δεν έδειχνε να ζορίζετε κάπου. Δυστυχώς όπως είπα ποιο πάνω δεν ήρθε rooted και δεν μπόρεσα να δοκιμάσω κάποιες άλλες εφαρμογές που ήθελα για test λειτουργειών. Το GPS λειτουργεί άψογα και lockάρη σε ελάχιστο χρόνο και με ακρίβεια αλλααααααααά (και εδώ την πατάνε πολλοί όταν αξιολογούν την μπαταρία) ρουφάει γρήγορα μπαταρία. Γενικά τα gps σε όλα τα κινητά είναι ενεργοβόρα αλλά εδώ υπάρχει κάποιο άλλο θέμα γιατί είναι υπερβολικά πολύ συγκρίνοντας αναλογικά με άλλα κινητά, μου έφαγε το τελευταίο 15% της μπαταρίας σε 5 λέπτα. Ελπίζω να είναι θέμα software.

 

Πολύ καλές οι πληροφορίες σου! Θα μπορούσες μήπως να μας πεις πως τα πάει το ακουστικό του καθώς και το μικροφωνό του στις κλήσεις?

 

*ΥΓ Έχω κάκιστη εμπειρία στο παρελθόν "ZTE Blade" - απαράδεκτο μικρόφωνο (πολλά παράπονα απ' όλους τους συνομιλιτές)

Edited by inepenthe
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος από τους κατόχους να μας ενημερώσει εάν έχει notification led; Ευχαριστώ!

 

Φυσικά έχει

Link to comment
Share on other sites

Έχει!!!!! :D

 

λοιπόν, το κινητό το έχω από τις 8 στο ίντερνετ (από την ώρα που άρχισε ο αγώνας ποδοσφαίρου) χωρίς να το σκαλίζω ιδιαίτερα. Μετά το τέλος του αγώνα και έως τώρα (12:30), σέρφαρω ασταμάτητα (πάντα σε wifi). Η μπαταρία βρίσκεται από 100% στο 45% με οθόνη στο 50%

 

Ειναι καλά?

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιαα το ρουταρατε με το kingo? το συνδεω κατεβαζει τους drivers, to aposyndev,το ξανασυνδεω οπως λεει, εχω ενεργοποιησει το debug k enw αρχικα το pc βρισκει το κινητο κ αρχιζει το ρουταρισμα γινεται μαυρη η οθονη toy kinhtoy κ χαμηλα γραφει fast mode k tote san na apoσυνδεεται το κινητο apo to pc κ το king λεει οτι δεν βρεθηκε το κινητο κ..failed

 

εσεις πως το κανατε?μηπως κατι κανω λαθος?HELPPP

Link to comment
Share on other sites

Μετά από την πρώτη μέρα χρήσης 6:45 το πρωί με 1 το βράδυ. Η συνηθισμένη καθημερινή χρήση μου δεν καταφερνει να τελειώσει την μπαταρία. Έχω αλλά 30% για ξεζούμισμα. Και τα τηλέφωνα μου έκανα και sms και κάνα 40 λεπτό gaming.Προσθέστε και μπόλικο χαζεμα καμία 15 φωτογραφίες, 7-8 εγκαταστήσεις εφαρμογών και σίγουρα 30λεπτα σερφάρισμα Σε μέρα που θα χρειαστώ κάτι παραπάνω Θα το βάλω και λίγο να φορτίσει στο αμάξι ή στο γραφείο κτλ.

Προσωπικά μου κάνει χαρά, που αν ρυθμιστεί και με greenify και 360battery όλο και κάτι παραπάνω θα δώσει.

Σίγουρα δεν είναι στα επίπεδα του v967 αλλά για τα specs του μία χαρά είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...