Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το LG G2


gsir
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οποτε εσυ δεν εχεις προβλημα, παντως δεν ειναι μονο η εφαρμογη του καιρου που το κανει αλλα οπως εγραψα και πιο πανω και το Σημειωματαριο της LG (οχι του Android) και το On Screen Phone και το Λεξικο και το Quick Translator κανουν το ιδιο. Τωρα τι στο καλο του φταιει δεν μπορω να καταλαβω ισως ειναι θεμα παρτιδας γιατι και εγω εχω φιλους με παλαιοτερες συσκευες και παιζουν κανονικα.

 

Και το σημειωματάριο και το quick translator μου ανοίγουν κανονικά. Παρτίδα έχω 311 ελληνικό από Πλαίσιο και δεν του έχω κάνει ποτέ ροοτ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε ξέρω τι να πώ. Εχθές το κινητό το έκανα downgrade με βάση τον οδηγό του forum σε 4.2.2 και όλα δούλευαν κανονικότητα καθώς και το επίμαχο widget του καιρού. Κατόπιν του έκανα τις αναβαθμίσεις έως και την 4.4.2 (80220d) που φοράμε όλοι μας και ξανά απόκτησα τα ίδια προβλήματα. Επικοινώνησα σήμερα με την lg και τους έθεσα το πρόβλημα και μου απάντησαν πως μάλλον είναι θέμα λογισμικού και πως με κάποια αναβάθμιση θα το φτιάξουν καθώς επίσης και ότι θα επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς με εμένα.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι να πώ. Εχθές το κινητό το έκανα downgrade με βάση τον οδηγό του forum σε 4.2.2 και όλα δούλευαν κανονικότητα καθώς και το επίμαχο widget του καιρού. Κατόπιν του έκανα τις αναβαθμίσεις έως και την 4.4.2 (80220d) που φοράμε όλοι μας και ξανά απόκτησα τα ίδια προβλήματα. Επικοινώνησα σήμερα με την lg και τους έθεσα το πρόβλημα και μου απάντησαν πως μάλλον είναι θέμα λογισμικού και πως με κάποια αναβάθμιση θα το φτιάξουν καθώς επίσης και ότι θα επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς με εμένα.

 

Δεν το δούλεψα καθόλου με την 4.2.2 μιας και το πήρα πριν λίγες μέρες. Πρώτα έκανα αναβαθμίσει στης εφαρμογές και μετά στο λογισμικό 4.4.2 και δουλεύουν όλα. Εσύ πως το έκανες;

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι να πώ. Εχθές το κινητό το έκανα downgrade με βάση τον οδηγό του forum σε 4.2.2 και όλα δούλευαν κανονικότητα καθώς και το επίμαχο widget του καιρού. Κατόπιν του έκανα τις αναβαθμίσεις έως και την 4.4.2 (80220d) που φοράμε όλοι μας και ξανά απόκτησα τα ίδια προβλήματα. Επικοινώνησα σήμερα με την lg και τους έθεσα το πρόβλημα και μου απάντησαν πως μάλλον είναι θέμα λογισμικού και πως με κάποια αναβάθμιση θα το φτιάξουν καθώς επίσης και ότι θα επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς με εμένα.

 

Αν δεις πιο πανω το ειχα γραψει οτι δοκιμασα και εγω την 4.2.2 και ολα λειτουργουσαν κανονικα και μετα την εκ νεου αναβαθμιση σε 4.4.2 εμφανίστηκε παλι το προβλημα.

Να πω οτι και εγω επικοινωνησα σημερα και κανονισαμε να ερθει αυριο courier να παραλαβει την συσκευη και να την παει για ελεγχο. Θα ενημερωσω το θεμα οταν εχω νεοτερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν το δούλεψα καθόλου με την 4.2.2 μιας και το πήρα πριν λίγες μέρες. Πρώτα έκανα αναβαθμίσει στης εφαρμογές και μετά στο λογισμικό 4.4.2 και δουλεύουν όλα. Εσύ πως το έκανες;

 

και εγω ετσι ειχα κανει αλλα και εγω δοκιμασα την 4.2.2 και λειτουργουσαν ολα σωστα απλα θα πρεπει να δουλευουν και στην 4.4.2 και γιαυτο το στελνω για ελεγχο οπως γραφω και στο προηγουμενο ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα μια ματιά παρακάτω.

http://d-h.st/users/xanthrax/?fld_id=36312#files

 

Έχει τα stock application.Μήπως έχει αυτό που θες.

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έκανα πρώτα την αναβάθμιση σε 4.4.2 και μετά πήγα να κάνω αναβάθμιση των εφαρμογών και εκεί ήταν που εμφανίστηκε το πρόβλημα. Μακάρι να είναι κάποιο κόλλημα του λογισμικού όπως μου είπαν στο τηλέφωνο. Φίλε geoal 1973 θα περιμένουμε νέα σου αφού εσύ είσαι και ο πρώτος που ξεκινάς το αλισβερίσι με το service.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Τελικα και με εμενα επικοινωνησε σημερα η LG και μου προτειναν να ερθουν αυριο να παραλαβουν το κινητο για τεχνικο ελεγχο διοτι μου ειπαν πως το προβλημα ειναι μαλλον με τον installer και θα πρεπει να το κανουν εκ νεου εγκατασταση απο την αρχη. Αντε να δουμε.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι ηρθε courier και το παρελαβε, η LG τους δινει ενα κουτακι για το κινητο οποτε δεν χρειαζετε να το συσκευασουμε εμεις. Αναμενω νεωτερα απο αυριο, ελπιζω μεχρι την Παρασκευη να το εχω πισω.
Link to comment
Share on other sites

Και μόλις έγινε το αναπάντεχο. Αφού έως τώρα έχω περάσει 3 φορές την 80210e, 2 φορές την 80220b και καμιά 5 φορές την 80220d, ευρισκόμενος σε απελπιστική κατάσταση, προετοίμαζα το κινητό για να το στείλω στην LG (service), οπότε έβγαλα και την sim card. Όπως καθόμουν λέω "δε κάνω και μία τελευταία φορά επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για να δούμε τι γίνεται;" Οπότε κάνω την επαναφορά (η sim είναι εκτός) και αφού το ξανασετάρω, παρατηρώ με μεγάλη μου χαρά πως τα widgets που δεν δούλευαν, τώρα δουλεύουν υποδειγματικά και κάνουν και update κανονικότατα. Άρα συμπεραίνω πως η sim ήταν αυτή που μπλόκαρε τον installer και χρειάστηκε να το φλασάρω τόσες πολλές φορές. Εάν θέλετε δοκιμάστε το και εσείς. Μακάρι έστω και τυχαία να βρήκαμε τη λύση!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Και μόλις έγινε το αναπάντεχο. Αφού έως τώρα έχω περάσει 3 φορές την 80210e, 2 φορές την 80220b και καμιά 5 φορές την 80220d, ευρισκόμενος σε απελπιστική κατάσταση, προετοίμαζα το κινητό για να το στείλω στην LG (service), οπότε έβγαλα και την sim card. Όπως καθόμουν λέω "δε κάνω και μία τελευταία φορά επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για να δούμε τι γίνεται;" Οπότε κάνω την επαναφορά (η sim είναι εκτός) και αφού το ξανασετάρω, παρατηρώ με μεγάλη μου χαρά πως τα widgets που δεν δούλευαν, τώρα δουλεύουν υποδειγματικά και κάνουν και update κανονικότατα. Άρα συμπεραίνω πως η sim ήταν αυτή που μπλόκαρε τον installer και χρειάστηκε να το φλασάρω τόσες πολλές φορές. Εάν θέλετε δοκιμάστε το και εσείς. Μακάρι έστω και τυχαία να βρήκαμε τη λύση!

 

φτου και το εχω στειλει... για πειτε και οι υπολοιποι αν παιζει με αυτη την μεθοδο.

Link to comment
Share on other sites

Για κοιτά να δεις κάτι πράματα!!!!!Όταν έκανα αναβάθμιση είχα τη σιμ μέσα αλλά το τηλέφωνο ήταν off-line.Μάλλον γι' αυτό δούλεψαν όλα.
NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

φτου και το εχω στειλει... για πειτε και οι υπολοιποι αν παιζει με αυτη την μεθοδο.

 

Εγώ που δοκίμασα, την μέθοδο αυτή, με 80220d, δεν κατάφερα απολύτως τίποτα. Προσωπικά έκανα update, με την sim μέσα στο τηλέφωνο, μέσω pcsuite.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε XRYSLAM θα πρέπει να βγάλεις τη sim από το κινητό, να κατεβάσεις το LG mobile support tool, να βάλεις το κινητό σε download mode (volume (+) + σύνδεση καλωδίου usb στη θύρα του υπολογιστή) και να ξεκινήσεις την προαναφερθείσα εφαρμογή. Κατόπιν μέσα από το μενού της εφαρμογής θα πατήσεις επάνω δεξιά στη θέση όπου γράφει options και με το βελάκι θα πατήσεις upgrade recovery. Στη συνέχεια το πρόγραμμα θα κάνει έλεγχο μήπως υπάρχει νεότερη έκδοση και θα σε ειδοποιήσει πως υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση. Αυτό που εσύ πρέπει να κάνεις είναι να πατήσεις στα αριστερά το start upgrade και το πρόγραμμα θα ξεκινήσει αρχικά το download του λογισμικού και μετά την εγκατάσταση στο κινητό σου. Αφού τελειώσει η όλη διαδικασία που διαρκεί περίπου 30 λεπτά (αναλόγως και της σύνδεσης που έχεις) θα πρέπει να κάνεις δύο φορές επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων με το γνωστό τρόπο (volume (-) + power button και κατόπιν volume (-) + volume (+)) και ελπίζω όλα να πάνε καλά.

 

Υ.Γ Τη διαδικασία που αναφέρω, την διάβασα στο XDA forum. Επίσης αναφέρει πως για να γίνει σωστά η διαδικασία θα πρέπει η usb σύνδεση να έχει οριστεί ως COM4 μέσα από το device manager και όχι στην προκαθορισμένη. Πιστεύω να βοήθησα.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Φίλε XRYSLAM θα πρέπει να βγάλεις τη sim από το κινητό, να κατεβάσεις το LG mobile support tool, να βάλεις το κινητό σε download mode (volume (+) + σύνδεση καλωδίου usb στη θύρα του υπολογιστή) και να ξεκινήσεις την προαναφερθείσα εφαρμογή. Κατόπιν μέσα από το μενού της εφαρμογής θα πατήσεις επάνω δεξιά στη θέση όπου γράφει options και με το βελάκι θα πατήσεις upgrade recovery. Στη συνέχεια το πρόγραμμα θα κάνει έλεγχο μήπως υπάρχει νεότερη έκδοση και θα σε ειδοποιήσει πως υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση. Αυτό που εσύ πρέπει να κάνεις είναι να πατήσεις στα αριστερά το start upgrade και το πρόγραμμα θα ξεκινήσει αρχικά το download του λογισμικού και μετά την εγκατάσταση στο κινητό σου. Αφού τελειώσει η όλη διαδικασία που διαρκεί περίπου 30 λεπτά (αναλόγως και της σύνδεσης που έχεις) θα πρέπει να κάνεις δύο φορές επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων με το γνωστό τρόπο (volume (-) + power button και κατόπιν volume (-) + volume (+)) και ελπίζω όλα να πάνε καλά.

 

Υ.Γ Τη διαδικασία που αναφέρω, την διάβασα στο XDA forum. Επίσης αναφέρει πως για να γίνει σωστά η διαδικασία θα πρέπει η usb σύνδεση να έχει οριστεί ως COM4 μέσα από το device manager και όχι στην προκαθορισμένη. Πιστεύω να βοήθησα.

 

μπορεις να βαλεις το link απο την διαδικασια?

Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

Τα link είναι τα παρακάτω:

α) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2471370

β) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2606519

Επίσης να αναφέρω πως λεπτομερέστατος είναι και ο οδηγός που υπάρχει μέσα στο forum μας!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Φίλε geoal1973 καλημέρα,

Ευχαριστώ για τις αναλυτικές σου οδηγίες. Το απόγευμα μόλις επιστρέψω στο σπίτι, θα δοκιμάσω την διαδικασία που αναφέρεις και θα ενημερώσω για τα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε XRYSLAM θα πρέπει να βγάλεις τη sim από το κινητό, να κατεβάσεις το LG mobile support tool, να βάλεις το κινητό σε download mode (volume (+) + σύνδεση καλωδίου usb στη θύρα του υπολογιστή) και να ξεκινήσεις την προαναφερθείσα εφαρμογή. Κατόπιν μέσα από το μενού της εφαρμογής θα πατήσεις επάνω δεξιά στη θέση όπου γράφει options και με το βελάκι θα πατήσεις upgrade recovery. Στη συνέχεια το πρόγραμμα θα κάνει έλεγχο μήπως υπάρχει νεότερη έκδοση και θα σε ειδοποιήσει πως υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση. Αυτό που εσύ πρέπει να κάνεις είναι να πατήσεις στα αριστερά το start upgrade και το πρόγραμμα θα ξεκινήσει αρχικά το download του λογισμικού και μετά την εγκατάσταση στο κινητό σου. Αφού τελειώσει η όλη διαδικασία που διαρκεί περίπου 30 λεπτά (αναλόγως και της σύνδεσης που έχεις) θα πρέπει να κάνεις δύο φορές επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων με το γνωστό τρόπο (volume (-) + power button και κατόπιν volume (-) + volume (+)) και ελπίζω όλα να πάνε καλά.

 

Υ.Γ Τη διαδικασία που αναφέρω, την διάβασα στο XDA forum. Επίσης αναφέρει πως για να γίνει σωστά η διαδικασία θα πρέπει η usb σύνδεση να έχει οριστεί ως COM4 μέσα από το device manager και όχι στην προκαθορισμένη. Πιστεύω να βοήθησα.

 

δυο φορες factory reset γιατι.?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Για να ειμαι ειλικρινης, ουτε και εγω μπορω να αντιληφθω τον λογο για τα δυο factory resets αλλα απο τη στιγμη σε εμενα λειτουργησε, δε θα το ψαξω παιρετερω! Αρκει να μας πει και καποιος αλλος εαν του λειτουργησε η διαδικασια.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Έστω και λίγο καθυστερημένα, να σας ενημερώσω ότι, ακολούθησα την παραπάνω διαδικασία, αλλά το αποτέλεσμα ήταν να μην καταφέρω απολύτως τίποτα. Το ερώτημα που τίθεται τώρα είναι να το στείλω στο service ή όχι, με δεδομένο ότι μένω επαρχία, ή προσπαθώ να κάνω downgrade την έκδοση του android, όπως έχει γράψει κάποιος φίλος παραπάνω, και όταν κυκλοφορήσει η 4.4.3, να προχωρήσω τότε και 'γω σε αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Έστω και λίγο καθυστερημένα, να σας ενημερώσω ότι, ακολούθησα την παραπάνω διαδικασία, αλλά το αποτέλεσμα ήταν να μην καταφέρω απολύτως τίποτα. Το ερώτημα που τίθεται τώρα είναι να το στείλω στο service ή όχι, με δεδομένο ότι μένω επαρχία, ή προσπαθώ να κάνω downgrade την έκδοση του android, όπως έχει γράψει κάποιος φίλος παραπάνω, και όταν κυκλοφορήσει η 4.4.3, να προχωρήσω τότε και 'γω σε αναβάθμιση.

 

θα κάνεις downgrade γιατί το widget καιρού δεν δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

Οι παλιες sim συνηθως κρασαρουν τα καινουργια smartphone(βλεπε g2) γι.αυτο λοιπον οσοι εχουν θεμα με αφαρμογες ας κανουν μια αλλαγη sim που κοστιζει 5€
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια ηρθε σημερα το πρωι το κινητο απο τo service και ολα λειτουργουν ρολοι, το χαρτι που γραφει τις ενεργειες δεν ειναι ιδιαιτερα επεξηγηματικό και λεει οτι απλα εγινε αναβαθμιση εφαρμογων, τωρα πως και τι δεν λεει. Το θεμα ειναι οτι πλεον λειτουργουν ολα ρολοι οπως πρεπει και εχω την εντυπωση οτι το ui ειναι πιο smooth. Case closed λοιπον για εμενα (αν και με τρωει η απορια πως διορθωνετε το προβλημα) και πολλα συγχαρητήρια και μπραβο για την εξυπηρετηση στην LG που παρελαβε-εφτιαξε και παρεδωσε το κινητο σε διαστημα 2 ημερων χωρις να χρεωθει/ταλαιπωρηθει ο πελατης. Αυτα να τα βλεπουν και οι αλλες εταιρειες που το παιζουν φιρμες και πρεπει να τρεχεις στα καταστηματα και να περιμενεις εβδομαδες για την επισκευη.

Να προσθεσω οτι το κινητο αγοραστηκε απο μικρο μαγαζι του σκρουτζ στα 315 ευρω και προφανως ειναι παραεισαγωγης, παρολα αυτα δεν υπηρξε κανενα παραπονο η θεμα απο πλευρας του service και στο αποδεικτικό χαρτι λεει καθαρα οτι οι εργασιες εγιναν βαση εγγυησης με μηδενικη χρεωση. Αυτα για οσους πιστευουν οτι αγοραζοντας φθηνα smartphones απο αγνωστα καταστημα χανεις σε υποστηριξη σε περιπτωση προβληματος.

Edited by geoal1973
Link to comment
Share on other sites

Οι παλιες sim συνηθως κρασαρουν τα καινουργια smartphone(βλεπε g2) γι.αυτο λοιπον οσοι εχουν θεμα με αφαρμογες ας κανουν μια αλλαγη sim που κοστιζει 5€

 

Συμφωνώ απόλυτα με το φίλο fyssas13. Τη δική μου μετά τη περιπέτεια που είχα, την άλλαξα αμέσως σε micro sim. Φίλε geoal1973 χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με το κινητό σου και τώρα πλέον μπορείς να το χρησιμοποιείς! Πάντως μετά από τρείς ημέρες δεν έχω ξανά διαπιστώσει κανένα απολύτως λειτουργικό πρόβλημα!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το LG G2
  • This topic was unpinned and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...