Jump to content

Προτάσεις παιχνιδιών για Windows Phone 8


Rey_619
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά εγώ το απεγκατέστησα και το ξαναεγκατέστησα και όντος έχει περίπου τον ίδιο χώρο (μη σου πω και λιγότερο) αλλά όταν το είχα εγκατεστημένο δε χωρούσε να κατευάσω την αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά εγώ το απεγκατέστησα και το ξαναεγκατέστησα και όντος έχει περίπου τον ίδιο χώρο (μη σου πω και λιγότερο) αλλά όταν το είχα εγκατεστημένο δε χωρούσε να κατευάσω την αναβάθμιση.

δηλαδη εβαλες την καινουρια απευθειας?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εμείς πρέπει να πληρώνουμε για παιχνίδια που στο android είναι δωρεάν;
Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εμείς πρέπει να πληρώνουμε για παιχνίδια που στο android είναι δωρεάν;

Γιατί αν το android απευθύνεται σε 100,000,000 χρήστες τα wp απευθύνονται σε 1,000,000. Σε ποια πλατφόρμα λες να βγάλεις περισσότερα λεφτά με διαφημίσεις?

 

Εσύ γιατί δεν αγοράζεις τα παιχνίδια? Δεν συνηθίζεις να αγοράζεις πράγματα που σου αρέσουν?

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το ότι συνηθίζουμε να αγοράζουμε προϊόντα που μας αρέσουν, δε σημαίνει πως πρέπει να κρύψουμε και τη δυσαρέσκειά μας για μια κατάσταση που δε μας αρέσει; Στην τελική, σε ποιόν αρέσει να πληρώνει; Το δωρεάν δε προσπαθούμε να βρούμε όλοι;
Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το ότι συνηθίζουμε να αγοράζουμε προϊόντα που μας αρέσουν, δε σημαίνει πως πρέπει να κρύψουμε και τη δυσαρέσκειά μας για μια κατάσταση που δε μας αρέσει; Στην τελική, σε ποιόν αρέσει να πληρώνει; Το δωρεάν δε προσπαθούμε να βρούμε όλοι;

 

 

Κοίτα, βγαίνουμε λίγο εκτός θέματος αλλα για μένα το μοντέλο του android δε μου αρέσει ούτε το βρίσκω υγιές. Δε θέλω οι εφαρμογές να είναι τίγκα στις διαφημίσεις. Θα μου πεις κάνω root και βαζω adblock. Αυτό σημαίνει ότι δεν ψάχνεις το δωρεάν αλλα προσπαθείς να κλέψεις. Δε σέβεσαι την δουλειά που έχει βάλει κάποιος και μπορεί να ζει από αυτό. (μιλάω γενικά δε απευθύνομαι σε εσένα)

 

 

 

Ξέρω η γενιά μας μεγάλωσε θεωρώντας πως ότι είναι στο internet είναι δωρεάν αλλα αυτός είναι και ο λόγος που λέω ότι το μοντέλο του android δεν είναι υγιές.

 

 

 

Το να δωσω 2-3 ευρώ το μήνα είναι πραγματικά ευτελές ποσό για να ικανοποιήσω τον gamer μέσα μου, αλλα και να δώσω κίνητρο στον developer όχι μόνο να κάνει καλύτερη την εφαρμογή αλλα να βγάλει κι άλλες.

 

 

 

Για μένα τα WP επιβιώνουν μόνο και μόνο γιατί οι developers βλεπουν μια αγορά που δεν είναι κορεσμένη και έχουν την ευκαιρία να πουλήσουν τα προϊόντα τους.

Edited by Rey_619
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν για λίγο ακόμα το Yetisports

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/yetisports/42d7b0d2-6e32-40b8-9785-ccc27dbdb935

 

Βέβαια λίγο που το έπαιξα λαγκάρει λίγο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σας παίζει το flappy bird? έπαιζα λίγο μέχρι να μειωθεί η μπαταρία κι απ'όταν το έβγαλα ανοίγει και αμέσως κλείνει και με πετάει στη λίστα με τα παιχνίδια. έκανα και επανεκκίνηση, αλλά συνεχίζει.
Link to comment
Share on other sites

σας παίζει το flappy bird? έπαιζα λίγο μέχρι να μειωθεί η μπαταρία κι απ'όταν το έβγαλα ανοίγει και αμέσως κλείνει και με πετάει στη λίστα με τα παιχνίδια. έκανα και επανεκκίνηση, αλλά συνεχίζει.

 

δεν είναι η επίσημη εφαρμογή.. κλώνοι είναι όλα αυτά..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από παιχνίδια με 2 έχω κόλλημα... Minion Rush εννοείται το πρώτο και καλύτερο παιχνίδι και μετά το Pipes του οποίου τα ρεκόρ τα έχω φτάσει σε άλλη διάσταση πραγματικά :D:D
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από παιχνίδια με 2 έχω κόλλημα... Minion Rush εννοείται το πρώτο και καλύτερο παιχνίδι και μετά το Pipes του οποίου τα ρεκόρ τα έχω φτάσει σε άλλη διάσταση πραγματικά :D:D

 

Τα είχα και τα 2 αλλά αλλά πλέον αποτελούν παρελθόν. Ειδικά το pipes ήταν όνομα και πράγμα :X

:lol:

Ξέρει κανείς τι παίζει με την αναβάθμιση του Angry Birds Go; Αν και μετά από αυτά που ειπώθηκαν πρόσφατα σχετικά με παρακολουθήσεις κλπ, το έχω έτοιμο για uninstall..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, βγαίνουμε λίγο εκτός θέματος αλλα για μένα το μοντέλο του android δε μου αρέσει ούτε το βρίσκω υγιές. Δε θέλω οι εφαρμογές να είναι τίγκα στις διαφημίσεις. Θα μου πεις κάνω root και βαζω adblock. Αυτό σημαίνει ότι δεν ψάχνεις το δωρεάν αλλα προσπαθείς να κλέψεις. Δε σέβεσαι την δουλειά που έχει βάλει κάποιος και μπορεί να ζει από αυτό. (μιλάω γενικά δε απευθύνομαι σε εσένα)

 

 

 

Ξέρω η γενιά μας μεγάλωσε θεωρώντας πως ότι είναι στο internet είναι δωρεάν αλλα αυτός είναι και ο λόγος που λέω ότι το μοντέλο του android δεν είναι υγιές.

 

 

 

Το να δωσω 2-3 ευρώ το μήνα είναι πραγματικά ευτελές ποσό για να ικανοποιήσω τον gamer μέσα μου, αλλα και να δώσω κίνητρο στον developer όχι μόνο να κάνει καλύτερη την εφαρμογή αλλα να βγάλει κι άλλες.

 

 

 

Για μένα τα WP επιβιώνουν μόνο και μόνο γιατί οι developers βλεπουν μια αγορά που δεν είναι κορεσμένη και έχουν την ευκαιρία να πουλήσουν τα προϊόντα τους.

 

Συμφωνώ απόλυτα γιατί τυχαίνει να είμαι developer . Αν έστω δει κάποιος που ξέρει το τι δουλεία έχει το game development και πόσοι προγραμματιστές και όχι μόνο πρέπει να δουλέψουν είναι ξεφτίλα π.χ να φας 4 ώρες από την ζωή σου σε ένα "ασφαλές" λειτουργικό να κρακαρεις το παιχνίδι πάρα να πληρώσεις τα 2-3 ευρό που σου ζητάνε για το παιχνίδι που θα σε διασκεδάσει πάνω από 10 ώρες συνεχόμενου gaming και θα το γουστάρεις κιόλας.

 

Συγνώμη για το offtopic αλλά αυτό είναι Ελληνική νοοτροπία οπού το "Εγώ το βρήκα τζάμπα" και το "Εγώ το κρακαρα" θεωρείται μαγκιά και όχι κοροϊδία ως προς την δουλεία κάποιου .

Edited by j0ker2342
The Object-Oriented Side Of Life... :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα γιατί τυχαίνει να είμαι developer . Αν έστω δει κάποιος που ξέρει το τι δουλεία έχει το game development και πόσοι προγραμματιστές και όχι μόνο πρέπει να δουλέψουν είναι ξεφτίλα π.χ να φας 4 ώρες από την ζωή σου σε ένα "ασφαλές" λειτουργικό να κρακαρεις το παιχνίδι πάρα να πληρώσεις τα 2-3 ευρό που σου ζητάνε για το παιχνίδι που θα σε διασκεδάσει πάνω από 10 ώρες συνεχόμενου gaming και θα το γουστάρεις κιόλας.

 

Συγνώμη για το offtopic αλλά αυτό είναι Ελληνική νοοτροπία οπού το "Εγώ το βρήκα τζάμπα" και το "Εγώ το κρακαρα" θεωρείται μαγκιά και όχι κοροϊδία ως προς την δουλεία κάποιου .

 

//offtopic ON//

Συμφωνούμε απόλυτα φιλαράκι!!! Σε άλλο forum (για το PS3) η υπογραφή μου είναι : ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΕΣ!!! (με μεγάλα κόκκινα γράμματα) //offtopic OFF//

 

Παιδιά το six guns το είδε κανείς? Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, είναι σαν το Red Dead Redemption (western GTA). Βέβαια έχω ξενερώσει άσχημα που δεν παίζει το gun bros στο 1020 :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/nba-jam/0c1186c6-96d4-43d7-93fe-e893632d1500

Το NBA JAM έπεσε στο 1 ευρώ θα το δοκιμάσω και με βλέπω να το κατεβάζω...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανεις warships?

 

Καλή φάση..δεν ήξερα ότι υπήρχε. Από σήμερα εγώ ΝΑΙ θα παίζω ;)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπορεις να μου πεις αν θέλεις;

 

το κατεβασα και εφοσον εγκατεστησα μια αγγλικη περιγραφη γλωσσας μου ζηταει ολο λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.windowsphone.com/en-gb/store/app/labyrinth/3689dbd1-4d14-49bc-80ac-c111965de674

κανει χρηση του accelerometer ειναι ο κλασικος λαβυρινθος με τη μπιλιτσα.. πολυ κολλημα..:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...