Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω που τα λέμε μεγάλο φάουλ απο lg. Τα έχουμε ξαναπεί. Αν θες πες μας περίπου τι έχεις μέσα στα τηλέφωνα.

Ναι ναι... Μου πήρε πολύ καιρό να αποδεχτώ ότι θα πάρω το "16άρι" γιατί έχω δει ότι πραγματικά είναι 10 τα ελεύθερα. Tι εννοείς τι έχω μέσα στα τηλέφωνα?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ναι... Μου πήρε πολύ καιρό να αποδεχτώ ότι θα πάρω το "16άρι" γιατί έχω δει ότι πραγματικά είναι 10 τα ελεύθερα. Tι εννοείς τι έχω μέσα στα τηλέφωνα?

 

Ναι γιατί εγω ας πούμε εχω 5 giga ελεύθερα χαχαχα. Δηλαδή ειμαι κομπλέ με το 16αρι. Πηρα και το Kingston dual usb και ολα καλα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πάρτο από Ελλάδα, κι εγώ από εδώ το πήρα.

 

ναι καλυτερα απο ελλαδα.κι εγω απο σκρουτζομαγαζο το πηρα. αν θες περιμενε μπας και πεσει η τιμη αφου ερχεται το lg g3 και μπορει να πεσουν οι τιμες με την ελευση του.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά!

 

Έχετε κάποια άποψη για το μαγαζί αυτο?http:// http://www.mmplanet.gr/

 

Θέλει να πάρει το g2 ένας φιλος μου και δεν το έχω ξανά ακούσει

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά!

 

Έχετε κάποια άποψη για το μαγαζί αυτο?http:// http://www.mmplanet.gr/

 

Θέλει να πάρει το g2 ένας φιλος μου και δεν το έχω ξανά ακούσει

Έχω πάρει 2 σάμσουνγκ φέτος από το μμ.

Σφραγισμένα και σε 3 εργάσιμες σπίτι μου το καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.Σήμερα το παρέλαβα και εγω λευκό 16αρι και είναι φοβερό.Στο s/n γράφει 404kplc και τα χαρτιά μέσα είναι όλα στα γαλλικά.Γνωρίζετε τι προέλευσης είναι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.Σήμερα το παρέλαβα και εγω λευκό 16αρι και είναι φοβερό.Στο s/n γράφει 404kplc και τα χαρτιά μέσα είναι όλα στα γαλλικά.Γνωρίζετε τι προέλευσης είναι?

 

Λεει απανω στο κουτι. πχ τα ελληνικά ειναι 6GR νομιζω.

 

Απο που το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.Σήμερα το παρέλαβα και εγω λευκό 16αρι και είναι φοβερό.Στο s/n γράφει 404kplc και τα χαρτιά μέσα είναι όλα στα γαλλικά.Γνωρίζετε τι προέλευσης είναι?

 

Υποθέτω κάπου θα λέει 6FR.

 

Έρχεται και το δικό μου αύριο :D Περιμένοντας ...

 

Μεγεία GV. Περιμένουμε εντυπώσεις! :happy:

TheLab.gr :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω κάπου θα λέει 6FR.

Μεγεία GV. Περιμένουμε εντυπώσεις! :happy:

 

Ηρθε στις 10 το πρωι, σειρα 405, 6ΒΑ βαλτικο με 4.4.2 κ κνοκ κοντε!

 

Οργια....:X

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=380357

Δες εδώ για τη χώρα.

 

Τελικά είναι 6pr, δηλαδή για Πορτογαλία.

Όλα καλα (εκτός από ένα τρέμουλο που κάνει κάποιες φορές η φωτεινότητα της οθόνης.)

Κατά τα άλλα κινηταρα!!!!

(Προέρχομαι βέβαια και από iphone 3gs, όποτε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης όπως καταλαβαίνετε..)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι 6pr, δηλαδή για Πορτογαλία.

Όλα καλα (εκτός από ένα τρέμουλο που κάνει κάποιες φορές η φωτεινότητα της οθόνης.)

Κατά τα άλλα κινηταρα!!!!

(Προέρχομαι βέβαια και από iphone 3gs, όποτε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης όπως καταλαβαίνετε..)

 

και μενα 6mp ειναι και ειναι πορτογαλικο.πως γινεται αυτο??:wacko:

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Πριν λίγες μέρες το παρέλαβα και δεν μου έχει έρθει καμία αναβάθμιση πλην της kit kat. Δηλαδή είμαι σε D80220a version. Πήγα να δω χώρα κτλ και μου έβγαλε made in Korea made for SFR. Αυτό σημαίνει Γαλλία? Τα Γαλλικά δεν έχουν πάρει αναβαθμίσεις?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εδώ και καιρό ψάχνομαι και θέλω να αγοράσω το 32άρι White, από ebay / amazon ή κάποιο άλλο αξιόπιστο eshop. Το παρήγγειλα από το Mobileshop.eu στα 370€ αλλά σήμερα με ενημέρωσαν πως δεν είναι τελικά διαθέσιμο και μου επέστρεψαν τα χρήματα. Αν κάποιος το έχει αγοράζει από κάποια από τα παραπάνω ας μου πει γιατί διαβάζω πολλά σχετικά με τελωνεία κτλ.
Βγαίνεις για καφέ και συνειδητοποιείς πως δεν έχεις mb στο κινητό και τα wifi των μαγαζιών είναι κλειδωμένα. Tζάμπα βγήκες! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

και εγώ λόγω σπασίματος στο Nexus 4 είμαι έτοιμος για μετάβαση στο G2..

λέω όμως να περιμένω 5-10 μέρες να δώ τις τιμές..έχουν καιρό να πέσουν

 

αν και βρίσκω το 32άρι στα 330 απο ebay...

και στα 320 απο eglobalcenter...(πρέπει να ψάξω πρώτα αν ειναι αξιόπιστο)....

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-G2-D802-32GB-4G-LTE-Factory-Unlocked-Smartphone-w-1-Year-Warranty-GOLD-/321342636305?pt=Cell_Phones&hash=item4ad1838111

 

http://www.eglobalcentral.eu/lg-g2-d802-4g-lte-32gb-sim-free-unlocked-gold.html

Edited by karaLRS

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Καλό φαίνεται και σε ικανοποιητική τιμή. Μάλλον θα το παραγγείλω!

Βγαίνεις για καφέ και συνειδητοποιείς πως δεν έχεις mb στο κινητό και τα wifi των μαγαζιών είναι κλειδωμένα. Tζάμπα βγήκες! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται και σε ικανοποιητική τιμή. Μάλλον θα το παραγγείλω!

 

Το βασικό είναι πως προέρχεται από Ευρώπη, άρα 1ον αν πάθει κάτι και το στείλεις πίσω με δικά σου μεταφορικά λογικά θα έχεις εγγύηση και 2ον γλυτώνεις το τελωνείο αφού είναι από ευρωπαική χώρα + ότι έρχεται γρήγορα Ελλάδα. Δες μόνο τα μεταφορικά πόσο είναι(αν έχει) γιατί δεν έχω ιδέα από amazon.

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι πως προέρχεται από Ευρώπη, άρα 1ον αν πάθει κάτι και το στείλεις πίσω με δικά σου μεταφορικά λογικά θα έχεις εγγύηση και 2ον γλυτώνεις το τελωνείο αφού είναι από ευρωπαική χώρα + ότι έρχεται γρήγορα Ελλάδα. Δες μόνο τα μεταφορικά πόσο είναι(αν έχει) γιατί δεν έχω ιδέα από amazon.

 

Σίγουρα το γεγονός πως έρχεται από Ευρώπη έχει πολλά συν. Έχει παραγγείλει κανείς από Ebay (Quality Deals) και συγκεκριμένα Hong Kong;

Edited by Thanosar13
Βγαίνεις για καφέ και συνειδητοποιείς πως δεν έχεις mb στο κινητό και τα wifi των μαγαζιών είναι κλειδωμένα. Tζάμπα βγήκες! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

32gb lg αγορασμένο από γερμανία καλύπτεται από εγγύηση εδώ? το σέρβις της prokordia το καλύπτει ? και αν όχι γενικότερα για επισκευή το αναλαμβάνει?
Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση όχι, αλλά η Προκορντια επίσημο σέρβις είναι, αν τους πληρώσεις στο φτιάχνουν ;)

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομουν να αγορασω απο merimobiles το κορεατικο το οποιο εχει και sd card και αποσπομενη μπαταρια,το θεμα μας ειναι θα λειτουργησει κανονικα εδω στην ελλαδα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...