Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά μου ήρθε σήμερα για ένα φίλο μου ένα lg g2 16 από mobile14. στο κουτί γράφει πάνω 6wt. και είχε κάτι κινέζικα προγράμματα μέσα που τα έσβησα. ποιάς χώρας είναι?

 

τα έβαλα δίπλα δίπλα σε ένα note 3 που δουλεύω αυτή τη στιγμή, και βλέπω ότι τα χρώματα πλησιάζουν πολύ αυτά του note 3. εννοώ ότι έχει πολύ καλό saturation και αρκετά καλό μαύρο. κερδίζει ελάχιστα το note κυρίως λόγο μαύρου. με λίγα λόγια αν δεν τα βάλεις δίπλα δίπλα δεν καταλαβαίνεις διαφορά....

ένας λόγος ακόμα να γυρίσω στο lg!

 

Πολύ φοβάμαι ότι θα έχει θέμα με την εγγύηση.....

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

εμ δεν ρωτησα και εγω νομιζα οτι δινουν ευρωπαικα στο συγκεκριμένο site γιατι ρωτησε ο φιλος πιο πανω αλλα μαλλον επρεπε να ειμαι τελειως αναλυτικος στην παραγγελια μου....επισης δεν μου αρεσε η αποδειξη που δινουν. δεν γραφει imei και ουτε εχει σφραγιδα η κατι με στυλο. απλη φωτοτυπια

 

την αλλη φορα θα ζητησω ευρωπαικο.

 

 

οσο αφορα το λευκο απο note 3 σε τερμα φωτεινότητα δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα. ελαφρος πιο ψυχρο λευκο στο g2.

τα εβαλα αρκετη ωρα παλι διπλα διπλα σε playback απο YouTube και στο gallery με hd φωτογραφίες και κερδιζει το note οσο αφορά τη ζωντάνια και το saturation.το ειδα και εγω και οι φιλοι μου.επισης η διαφορα στα ppi δεν φαινεται σχεδον καθολου. ολα αυτα στο αυτοματο mode οθονης. περα απο αυτο εγω δεν δουλευω πενακι και το μονο που με κραταει ειναι το μεγεθος γιατι στο skype και στα βιντεο ειναι απολαυση. ομως η πτωση στην τιμη που συνεχίζεται ειναι μεγάλο δελεασμα. θα περιμενω που θα σταθεροποιηθει και θα το παρω παλι.

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε έρχεται και Ελλάδα το κόκκινο μοντέλο;

Κάπου διάβασα ότι η LG ευελπιστεί να το έχει διαθέσει πριν του Αγίου Βαλεντίνου, για...ευνόητους λόγους.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ψηνομαι για αγορα απο σκρουτζομαγαζα , ψαχνοντας σημερα ειδα οτι υπαρχει ελλειψη διαθεσιμοτητας και ολοι μου απαντησαν αοριστα για το ποτε θα ειναι διαθεσιμο. Υπαρχει θεμα παιδια;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ψηνομαι για αγορα απο σκρουτζομαγαζα , ψαχνοντας σημερα ειδα οτι υπαρχει ελλειψη διαθεσιμοτητας και ολοι μου απαντησαν αοριστα για το ποτε θα ειναι διαθεσιμο. Υπαρχει θεμα παιδια;

 

μαλλον αδειασαν οι εισαγωγεις. δεν υπαρχει θεμα (αν δεν το θελεις αμεσα).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.κατοχος απο χθες ενος lg g2 16gb,θα ηθελα να ρωτησω ,αν υπαρχει καποιο σαιτ που να βαζεις το ιμει της συσκευης ,και να σου βγαζει για που προοριζοταν το κινητο(χωρα),και αλλες πληροφοριες.εχω ψαξεξ λιγο αλλα δεν βρηκα κατι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.κατοχος απο χθες ενος lg g2 16gb,θα ηθελα να ρωτησω ,αν υπαρχει καποιο σαιτ που να βαζεις το ιμει της συσκευης ,και να σου βγαζει για που προοριζοταν το κινητο(χωρα),και αλλες πληροφοριες.εχω ψαξεξ λιγο αλλα δεν βρηκα κατι.

 

http://sndeep.info/en

βαλε το serial number καλυτερα, στο δικο μου εβγαλε πιο πολλες ινφο.

Link to comment
Share on other sites

http://sndeep.info/en

βαλε το serial number καλυτερα, στο δικο μου εβγαλε πιο πολλες ινφο.

 

Σε ευχαριστω πολυ.ειναι τελικα οντως "αγγλικο",οπως ελεγε το μαγαζι που το πηρα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε έρχεται και Ελλάδα το κόκκινο μοντέλο;

Κάπου διάβασα ότι η LG ευελπιστεί να το έχει διαθέσει πριν του Αγίου Βαλεντίνου, για...ευνόητους λόγους.

 

Εάν δεν αναφέρεσαι σε επίσημη εισαγωγή τότε υπάρχει στην Ελλάδα σε 32αρι.

 

http://www.mobile14.gr/index.php?route=product/product&path=35_41&product_id=378

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν είναι προσφορα,αλλα καλη κινηση αν θελει καποιος

Lg Hellas.

 

http://www.lg.com/gr/mobile-phones/lg-G2-D802

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να θέλει κάποιος LG Hellas με 500 ευρώ από το πλαίσιο, για παράδειγμα, και να μην πάρει ευρωπαϊκό unbranded στα 410 από σκρουτζομάγαζο και όχι μόνο;

 

Βρε φιλε για αυτό γραφω δεν είναι προσφορα αλλα

μερικοι για δικους τους λογους αγοραζουν από αυτά τα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κουπόνι των 100 ευρώ πως δίνεται? Γιατί εάν δίνεται από την LG με αγορά ελληνικού τηλεφώνου υπάρχουν και μαγαζιά όπως birdphone που δίνουν και ελληνικά τηλέφωνα σε χαμηλές τιμές. Ενώ και το πλαίσιο πχ δίνει δωροεπιταγή 100 ευρώ εδώ και καιρό. Μήπως είναι η ίδια ή είναι τίποτα εξτρά?
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κουπόνι των 100 ευρώ πως δίνεται? Γιατί εάν δίνεται από την LG με αγορά ελληνικού τηλεφώνου υπάρχουν και μαγαζιά όπως birdphone που δίνουν και ελληνικά τηλέφωνα σε χαμηλές τιμές. Ενώ και το πλαίσιο πχ δίνει δωροεπιταγή 100 ευρώ εδώ και καιρό. Μήπως είναι η ίδια ή είναι τίποτα εξτρά?

 

Δεν το γνωριζω φιλε τυχαια το ειδα στο σαιτ της Lg.

Θα ψαξω και αν βρω κατι θα ποσταρω.

Αλλα αυτό που λες με το birdphone αν ενδιαφέρεται καποιος με ένα τηλεφώνημα θα του πουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν το γνωριζω φιλε τυχαια το ειδα στο σαιτ της Lg.

Θα ψαξω και αν βρω κατι θα ποσταρω.

Αλλα αυτό που λες με το birdphone αν ενδιαφέρεται καποιος με ένα τηλεφώνημα θα του πουν.

 

Από καποιες ερωτήσεις στο fb και απαντησεις από Lg Hellas

 

Mπορείς να προμηθευτείς το κουπόνι από όλες τις μεγάλες αλυσίδες λιανικής και τους 3 πάροχους κινητής τηλεφωνίας. Φιλικά, LG Hellas

 

Το κουπόνι ισχύει για τις περισσότερες αλυσίδες και δίκτυα. Η προτεινόμενη λιανική είναι €599. Ευχαριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ!

Στο Σκρουτζ που έψαξα για το κινητο, εχει σε πολλά καταστήματα την ονομασία της συσκευής συνοδευόμενη απο τη λέξη t-mobile.

Αυτο τι σημαινει, ποια ειναι η διάφορα του; Γιατι παρατήρησα οτι η bird phone το εχει 20 ευρώ φθηνότερα σε σχέση με την no t-mobile έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ!

Στο Σκρουτζ που έψαξα για το κινητο, εχει σε πολλά καταστήματα την ονομασία της συσκευής συνοδευόμενη απο τη λέξη t-mobile.

Αυτο τι σημαινει, ποια ειναι η διάφορα του; Γιατι παρατήρησα οτι η bird phone το εχει 20 ευρώ φθηνότερα σε σχέση με την no t-mobile έκδοση.

Ειναι branded. Η μονη διαφορα ειναι το λογοτυπο της t-mobile στο bootanimation, οταν αναβει ή κλεινει η συσκευη δηλαδη, και το προγραμμα πλοηγησης navigon που δουλευει μονο για καρτα sim t-mobile.

Στην ουσια καμια διαφορα με το unbranded μοντελο.

Πολλοι απο εδω μεσα εχουν t-mobile εκδοση.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γερμανικης προελευσης ειναι το T-mobile ;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Shipping:

Does not ship to Greece | See details

Item location:

Hong Kong, Hong Kong

Ships to:

Worldwide See exclusions

Γιατί φάγαμε ξαφνικά τέτοια ήττα από DWI; Το μυρίστηκαν στο τελωνείο ή κάποιοι <<έξυπνοι>> έκαναν πάλι το θαύμα τους;:rolleyes:

.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί φάγαμε ξαφνικά τέτοια ήττα από DWI; Το μυρίστηκαν στο τελωνείο ή κάποιοι <<έξυπνοι>> έκαναν πάλι το θαύμα τους;:rolleyes:

Μηπως αν μιλαγαμε με τον πωλητη;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κανένα σκρουτζομαγαζο (εκτος του mobilehellas) οπου μπορω να χρησιμοποιησω την επιδοτηση της cosmote;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κανένα σκρουτζομαγαζο (εκτος του mobilehellas) οπου μπορω να χρησιμοποιησω την επιδοτηση της cosmote;

 

Φίλε μου υπάρχει σίγουρα ένα και το αναφέρανε τα παιδιά αρκετές σελίδες πιο πίσω!!!

Αν θέλεις ψάξε!!!

Υπάρχει πάντως 100% απλά βαριέμαι να ψάξω αυτή τη στιγμή στο νήμα :D

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...