Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ουτε εμενα γραφει imei και η σφραγιδα δεν είναι ουτε από kamthing ουτε από flashaki.

 

Καβαγιας λεει εχει αφμ και τηλεφωνο. Ας ελέγξει καποιος αν υπαρχει

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α ΚΑΒΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ

Διακριτικός Τίτλος:

SYS NET

ΑΦΜ:

998249350

Δραστηριότητα:

ΛΙΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΤΟΥΣ

Κωδικός Δραστηριότητας:

47413104

Τηλέφωνο:

2106774990

Fax:

Διεύθυνση:

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΩΠ 9, 11525 ΑΘΗΝΑ

ΔΟΥ:

ΨΥΧΙΚΟΥ(ΨΥΧΙΚΟΥ,ΚΑ΄ ΑΘΗΝΩΝ)

Κωδικός ΔΟΥ:

1175

Ημ.Έναρξης:

22/04/2008

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, περιμένω να με πάρει τηλέφωνο ο δικηγόρος μας να δώ τί θα με συμβουλέψει.

Την τελευταία φορά που ένας μάγκας στην Θάσο πήγε να μου φάει λεφτά (δεν αναγνώριζε την προκαταβολή που είχα δώσει για διακοπές) του κουβάλησα τουριστική αστυνομία, εφορία και πολεοδομία και του το καψα το μαγαζάκι/σπιτάκι!!!!

Τουλάχιστον να είναι σωστοί και να πουν "όποιος δεν το θέλει ας το στείλει πίσω, full refound", όποιος το κρατήσει, θα πάρει πχ 30€ πίσω για να μην νοιώθει ότι εξαπατήθηκε!!!!

 

Τιποτα δεν θα γινει φιλε,οι μισοι και παραπανω θα το κρατησουν γιατι είναι πολύ καλο τηλεφωνο.

Εμενα μου την εδωσε περαν της πουσ..ας που εγινε ότι δεν με καλυπτουν τα 16gb με τιποτα.

Για την εγγυηση δεν ξερω καλο είναι να εχει αλλα εμεις που παραγγείλαμε ξεραμε ότι τα 32gb

δεν εχουν από αυτά που λεει η LG τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν θα γινει φιλε,οι μισοι και παραπανω θα το κρατησουν γιατι είναι πολύ καλο τηλεφωνο.

Εμενα μου την εδωσε περαν της πουσ..ας που εγινε ότι δεν με καλυπτουν τα 16gb με τιποτα.

Για την εγγυηση δεν ξερω καλο είναι να εχει αλλα εμεις που παραγγείλαμε ξεραμε ότι τα 32gb

δεν εχουν από αυτά που λεει η LG τουλάχιστον.

 

ότι είναι πολύ καλό τηλ το ξέραμε κι από πριν.. γι αυτό το περιμέναμε πως και πως.. αλλά συμφωνώ μαζί σου γι αυτό και τόσο καιρό δεν προχωρούσα σε αγορά πως είναι λίγα τα 16 γίγα που έχει έτσι.. αυτό είναι που διαφοροποίησε την προσφορά..

You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται για Ελληνικο 16αρι ξεκιναει προσφορα σε μεγαλη αλυσιδα στα 499 σε 24 ατοκες δοσης ;)

Η προσφορα ακομα δεν βγηκε αλλα απο στιγμη σε στιγμη θα ειναι διαθεσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται για Ελληνικο 16αρι ξεκιναει προσφορα σε μεγαλη αλυσιδα στα 499 σε 24 ατοκες δοσης ;)

Η προσφορα ακομα δεν βγηκε αλλα απο στιγμη σε στιγμη θα ειναι διαθεσιμη.

 

Μην μου λες τέτοια γιατί χθες το πήρα 599€ από το Πλαίσιο! για ποια αλυσίδα μιλάς;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν επιτρεπεται για λογους διαφημησης να πω που..

Εγω παντως μπορουσα να το παρω με 499 ευρω και 24 ατοκες και να φυγω...απλα σας ξαναλεω δεν εχει ανακοινωθει ακομα επισημα..

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα ειναι ασιατικο μαλλον

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες ξερουμε τι παιζει με το digivire? μπηκα σημερα να το παραγγειλω και ειδα πως απο κινητα εχει μονο 3 nokia 625! τι παιχτηκε?
Link to comment
Share on other sites

παιδες εμενα μου ηρθε απο birdphone πριν μερικες ωρες. ολα αψογα. ελληνικης αντιπροσωπειας σφραγισμενο με ταινια ασφαλειας κ ολα. δεν ξερω πως το βρηκαν κ το εδωσαν τοσο φθηνο για ελληνικο αλλα δεν με χαλασε καθολου!
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, περιμένω να με πάρει τηλέφωνο ο δικηγόρος μας να δώ τί θα με συμβουλέψει.

Την τελευταία φορά που ένας μάγκας στην Θάσο πήγε να μου φάει λεφτά (δεν αναγνώριζε την προκαταβολή που είχα δώσει για διακοπές) του κουβάλησα τουριστική αστυνομία, εφορία και πολεοδομία και του το καψα το μαγαζάκι/σπιτάκι!!!!

Τουλάχιστον να είναι σωστοί και να πουν "όποιος δεν το θέλει ας το στείλει πίσω, full refound", όποιος το κρατήσει, θα πάρει πχ 30€ πίσω για να μην νοιώθει ότι εξαπατήθηκε!!!!

 

παιδια δεν ειναι απλα τα πραγματα αυτο ειναι εξαπατηση ασχετα με τιμη κλπ,μην το αφηνετε ετσι και μην λετε ενταξει φθηνο ειναι και 16 αρι δεν ειμαστε κοροιδα ουτε προβατα να μας κοροιδευουν ουτε δεχομαι οτι δεν ηξερε τι πουλουσε ειναι υποχρεομενος να το γνωριζει τι πουλαει, μην τον αφηνετε, αυτα δεν γινονται...:mad:

 

υγ. ευτυχώς που εχασα την προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

τελικά εφόσον δεν γράφει τον τύπο του κινητού η απόδειξη (lg 16 ή 32) και δεν γράφει και το imei, ισχύει η δεν ισχύει η απόδειξη από kamthing?

 

γιατί στο ίντερνετ μπορεί να φαίνεται πότε κατασκευάστηκε, όμως δεν φαίνεται το πότε αγοράστηκε και η απόδειξη δεν γράφει τίποτα. σφραγίδα της εταιρίας έχει μόνο. να κολλήσω κανά αυτοκόλλητο με το ΙΜΕΙ πάνω στην απόδειξη? ούτος η άλλος αν θέλω το τυπογραφώ κιόλας πάνω στο χαρτί (μάλλον είναι παράνομο?)

γιαυτό ρωτάω......πφφφφ δεν ξέρω αν δεν βγάλω άκρη θα το πουλήσω.... σε νταλαβέρι να είμαστε πάλι.... θα περιμένω λίγο να δω τι θα κάνουν και οι υπόλοιποι που αγοράσανε...... μήπως πάρουμε κανά 30άρι επιστροφή τουλάχιστον

 

πάντως μου φαίνεται παράλογο να μην ήξεραν ότι πουλάνε 16άρια και να τους εξαπάτησε κάποιος άλλος.... εντάξει πάνω στο κουτί δεν γράφει αν ειναι 16άρι, αλλά πίσω από το κινητό γράφει... και αυτό με την τιμή που βγαίνει με τα +17 ευρώ ακριβώς όπως λέτε ότι το πουλάει το flashaki εντάξει.... τι να πω.

 

αν κάνετε αίτηση refund με paypal η κάποια άλλη αίτηση πείτε μου.... εγώ να σας πω ότι φοβάμαι να το στείλω πίσω και να περιμένω τα χρήματά μου. αν γινόταν το ανάποδο εντάξει. να πάρω τα λεφτά και μετά να το στείλω. όμως με το paypal πχ σου ζητάνε να το στείλεις και μετά να στείλεις αποδεικτικό... μετά το παίρνει αυτός και μπορεί πχ να πει ότι ήρθε σπασμένο κ.λ.π.... δεν είναι απλα τα πράγματα. το ίδιο ισχύει και ανάποδα. να στείλεις πχ άδειο κουτί εσύ, και να πάρεις και τα λεφτά

 

τελικά είμαι γκαντέμης. είμουν ο τελευταίος που πήρε το τηλέφωνο, και στους άλλους έκανε refund.....

έστειλα email στο φλασάκι σχετικά με το θέμα και το τι μπορεί να γίνει, αν δέχονται επιστροφές, κ.λ.π..... περιμένω.... επικοινωνήστε και εσείς που αγοράσατε και γενικός κάντε και ένα θέμα σχετικό με αυτό όχι μόνο στο site αυτό αλλά και σε άλλα μεγάλα site, να μαζευτεί ο κόσμος που πήρε τα 55 τηλέφωνα και να βρεθεί μία λύση

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

η αποδειξη που δινει το paypal δεν ισχυει;αφου δειχνει οτι κατεθεσες το x ποσο στον ταδε παραληπτη για το συγκεκριμενο αντικειμενο..πατα πανω στο transaction id και θα στο βγαλει.

δεν γινεται να γραψεις απλα το ιμει πανω..θελει και επισημη σφραγιδα του καταστηματος

Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

απο εδω εχει παρει κανεις παιδια?

 

http://www.phoneconnectionslimited.co.uk/index.aspx?pageid=2101683&prodid=9557115

 

 

παιδες ηρθα σε επαφη το παραπάνω καταστημα και στελνουν Ελλαδα

θα παρω περισσοτερες πληροφοριες και θα σας ενημερώσω

Dear Antonis,

 

Thanks for the interest in our product; we have the LG G2 32GB D802 in stock and can be ship to Greece withing 48 hours. The promotional costs are below:

 

LG G2 32GB (Unlocked) -- £315

Shipping Fee: ---- Free

Total Amount: ---- £315 379ευρω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Link to comment
Share on other sites

απο εδω εχει παρει κανεις παιδια?

 

http://www.phoneconnectionslimited.co.uk/index.aspx?pageid=2101683&prodid=9557115

 

 

παιδες ηρθα σε επαφη το παραπάνω καταστημα και στελνουν Ελλαδα

θα παρω περισσοτερες πληροφοριες και θα σας ενημερώσω

Dear Antonis,

 

Thanks for the interest in our product; we have the LG G2 32GB D802 in stock and can be ship to Greece withing 48 hours. The promotional costs are below:

 

LG G2 32GB (Unlocked) -- £315

Shipping Fee: ---- Free

Total Amount: ---- £315 379ευρω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ δεν θα ψώνιζα απο εκεί. Δεν υπάρχει πουθενά feedback, για την ακρίβεια μόλις ένα αρνητικό, οι τιμές είναι πάρα πολύ καλές για να είναι αληθινές (385 ΝΟΤΕ 3) και το κυριότερο ο τύπος έχει σπάμαρει ότι φόρουμ υπάρχει ακόμα και το rethimno.gr

Link to comment
Share on other sites

16αρι και ρουμανικο και το δικο μου (συμφωανα με το πισω μερος του τηλεφωνου) αλλα οταν τσεκαρω το ιμει του στο http://www.imei.info, μου το βγαζει 32αρι.... δεν το εχω ανοιξει ακομα το τηλεφωνο γιατι δεν ξερω το θα το κανω.
Link to comment
Share on other sites

16αρι και ρουμανικο και το δικο μου (συμφωανα με το πισω μερος του τηλεφωνου) αλλα οταν τσεκαρω το ιμει του στο http://www.imei.info, μου το βγαζει 32αρι.... δεν το εχω ανοιξει ακομα το τηλεφωνο γιατι δεν ξερω το θα το κανω.

 

Και μένα τα ίδια παρόλο που είναι 16άρι

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Και μένα τα ίδια παρόλο που είναι 16άρι

 

να εχουν αλλαχθει τα ιμει με 32αρια ιμει το θεωρουμε απιθανο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λετε να περασε κανενας ασχετος την ρομ μεσα και να το βλεπει σαν 16 ενω ειναι 32?

 

μα το πισω μερος του κινητου υπαρχει το ιμει (που στο imei.info φαινεται 32αρι) και διπλα του η ενδειξη 16gb!

Link to comment
Share on other sites

τοσο μαφιες εκει στο flashaki η τους κοροιδεψε κι αυτους ο εμπορος..κατεβαστε ενας το cpu z και δειτε τι γραφει στο internal storage..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

τοσο μαφιες εκει στο flashaki η τους κοροιδεψε κι αυτους ο εμπορος..κατεβαστε ενας το cpu z και δειτε τι γραφει στο internal storage..

 

χωρις να ξερω τπτ παραπανω απο εσενα, νομιζω οτι την πατησαν απεξω.

δλδ ουτε ο ελληνας εισαγωγεας πηρε χαμπαρι τι παρελαβε.

Link to comment
Share on other sites

τι να πω..βγαζει ματι το κουτι απεξω που γραφει 16gb..χαμπαρι δε πηρανε κι αυτοι; ακομα και αν τους την εκανε ο προμηθευτης..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...