Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα δε μου επεστρεψαν τα λεφτα απο το kamthing λετε να μου τα φανε :ninja:

 

πιστωτική ή paypal...

αν είσαι στην πιστωτική κατά 99.9999% το έχεις πάρει...αν ήσουν με paypal θα σου είχαν ήδη επιστρέψει τα χρήματα :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πιστωτική ή paypal...

αν είσαι στην πιστωτική κατά 99.9999% το έχεις πάρει...αν ήσουν με paypal θα σου είχαν ήδη επιστρέψει τα χρήματα :)

 

Paypal αλλα δεν μου επιστρεψαν κατι

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Paypal αλλα δεν μου επιστρεψαν κατι

πήρες τηλέφωνο στο μαγαζί να ρωτήσεις?

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Πάρε στο νούμερο που έβαλα πριν κάποιες σελίδες και συνεννοήσου μαζί του. Εμένα μου έκανε άμεσα refund μετά την ακύρωση της παραγγελίας χτες και αφού είχα μιλήσει μαζί του
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρετε αγγελιες..δινονται 2 σφραγισμενα μαυρα..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήρα τηλέφωνο τον άνθρωπο και μου είπε ότι είμουν ο τελευταίος που πήρα το κινητό. χαχαχαχα τύχη!!! τώρα τα στέλνει στην courier και σε λίγη ώρα θα έχει και serial number του κούριερ. όποιος ήταν πριν από εμένα, και πλήρωσε με paypal, το πήρε και αυτός. μετά από εμένα δεν έχει άλλον μου είπε τα ακύρωσε. επίσης όλοι όσοι δεν έχουν πάρει πίσω τα χρήματά τους, το πήραν κανονικά.

(razkal το πήρες και εσύ τελικά ήσουν ακριβώς πριν από εμένα :lol:)

 

δεύτερον αύριο θα πάρουμε τα κινητά μας γιατί τα στέλνει τώρα και έχει κουραστεί να γράφει διευθύνσεις (με το που είπα το όνομά μου μου είπε την διεύθυνσή μου γιατί το πακέταρε εκείνη την ώρα) είναι μαύρο το χρώμα.

και κάτι τελευταίο σημαντικό.

τα κουτιά μου λέει είναι ανοιχτά!:X τα περισσότερα τουλάχιστον. δεν μου είπε γιατί, απλά ότι είναι με τις ζελατίνες τους. μου έλεγε και κάτι άλλα ότι είναι όμορφο κινητό και τέτοια. επίσης είναι unbranded. τον ρώτησα και το αν είναι γερμανικά αλλά δεν ήξερε. γενικώς δεν ήξερε πολλά πράγματα η απέφευγε τις ερωτήσεις μου.

 

δεν ρώτησα περί εγγύησης αλλά φαντάζομαι θα εξυπηρετήσει τον κόσμο αν έχει κάποιο πρόβλημα.

τέλος, είναι +17ευρώ όσοι πληρώσανε με paypal. αύριο δηλαδή που θα έρθει το κινητό, πρέπει να δώσετε στον courier 17 ευρώ.

 

gsir είδα την αγγελία αλλά 415 για 16άρι δεν είναι και ευκαιρία.... ειδικά τώρα που έπεσε το note3 και θα υπάρξει πτώση τιμών και στα scroutzomagaza.

 

τρελή ευκαιρία πάντως ήταν το 32άρι του kamthing και δικαιώθηκα (στην ουσία 350 έδωσα το s4 αν και χαμηλή τιμή πήρα τα 150 από την ανταλλαγή του γρατσουνισμένου lg g2 32gb και μετά πάλι αγορά στα 400 περίπου άρα στην ουσία βγήκα κερδισμένος κατά 100 ευρώ στην τσέπη με καινούργιο τηλέφωνο....)αλλά δεν θέλω να το γρουσουζεύω, γιατί πάντα εγώ κοιτάω την αρνητική πλευρά των πραγμάτων. προβληματίστηκα με αυτό που μου είπε ότι είναι ανοιχτά τα κουτιά αλλά με τις ζελατίνες τους. απλά θέλω να πιστεύω ότι αν χρειαστεί κάτι, θα με καλύψει και μετέπειτα το συγκεκριμένο site.

 

ααα και θα φέρει σύντομα και καινούργια φουρνιά για αυτούς που δεν πρόλαβαν κάποια στιγμή. όπως και με τα note3. οπότε να έχετε το νου σας

 

αγωνιώδεις

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

εστω οτι ειναι σε ανοιχτα κουτια και refurbished, μπορει αυτο να ελεγχθει καπως μεσω ιμει ή μεσω του firmware version?
Link to comment
Share on other sites

Σε μια αγγελία πάντως που το είχε παραλάβει από Γερμανία, με αγορά από χονδρέμπορα, μου είχε πει ο πωλητής πως το παρέλαβε ανοιχτό και όταν ρώτησε γιατί είναι έτσι του είπαν πως όσο αφορά τα LG ο dealer είναι αυτός που βάζει την ταινία ασφαλείας και μάλιστα ο καθένας τη δικιά του. Τώρα κατα πόσο ισχύει αυτό δεν το ξέρω αλλά το αναφέρω
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Να υποθεσω οτι οσοι παραγγειλαμε απο το kamthing το κντ χτες και διαλεξαμε αγορα με τραπεζικη καταθεση και μας ηρθε mail με το κουπονι εχουμε κατοχυρωσει το κντ ε?Παω τωρα να κανω την καταθεση,δε νομιζω να εχουν τελειωσει τα κινητα επειδη κανω σημερα την καταθεση.Την παραγγελια την εκανα χτες 15:00 και εκτος απο το mail για το κουπονι δε μου χει ερθει καποιο ακυρωτικο..

ποιο κουπονι? σου ηρθε να κανεις εκτυπωση κουπονιου ?δεν νομιζω

ασε φιλε εαν δεν εβαλες τα λεφτα μεχρι που εξαντληθηκαν τα κινητα πεταξε το πουλακι την πατησα κεγω

Edited by avgtoni
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Για το πρωτο δεν ξερω αλλα το δευτερο δεν στελνει εκτος Αγγλιας.

 

Hackfree θυμισε μου τι εκανες μετα την πτωση. Το ανταλαξες με S4 και σου εδωσε και 150€ και μετα το πουλησες για 350€ και τελικα προλαβες την προσφορα με τα 37κάτι€ για το 16άρι;

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε μια αγγελία πάντως που το είχε παραλάβει από Γερμανία, με αγορά από χονδρέμπορα, μου είχε πει ο πωλητής πως το παρέλαβε ανοιχτό και όταν ρώτησε γιατί είναι έτσι του είπαν πως όσο αφορά τα LG ο dealer είναι αυτός που βάζει την ταινία ασφαλείας και μάλιστα ο καθένας τη δικιά του. Τώρα κατα πόσο ισχύει αυτό δεν το ξέρω αλλά το αναφέρω

Το ασιατικό που πήρα από εξωτερικό είχε σφραγίδα LG κανονικά.

.
Link to comment
Share on other sites

Για το πρωτο δεν ξερω αλλα το δευτερο δεν στελνει εκτος Αγγλιας.

 

Hackfree θυμισε μου τι εκανες μετα την πτωση. Το ανταλαξες με S4 και σου εδωσε και 150€ και μετα το πουλησες για 350€ και τελικα προλαβες την προσφορα με τα 400€ για το 16άρι;

καλά κατάλαβες με την διαφορά ότι είναι 32άρι το lg που περιμένω

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

καλά κατάλαβες με την διαφορά ότι είναι 32άρι το lg που περιμένω

Ωραιος!! Βγηκες και κερδισμενος και με αγρατζουνιστο κινητο. Καλως να σου ερθει λοιπον.

Απλως παραξενευομαι με τον τυπο που το ανταλλαξατε, γιατι δεν το πουλησε μονος του και μετα να αγορασει το G2 που ηθελε; Χαμενος βγηκε.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος!! Βγηκες και κερδισμενος και με αγρατζουνιστο κινητο. Καλως να σου ερθει λοιπον.

Απλως παραξενευομαι με τον τυπο που το ανταλλαξατε, γιατι δεν το πουλησε μονος του και μετα να αγορασει το G2 που ηθελε; Χαμενος βγηκε.

 

αυτός που έδωσα το παλιό μου lg έχει note 3, lg g2(τώρα),lg το 3d και πολλά άλλα. συλλογή τα κάνει πολύ γκατζετάκιας. επίσης το s4 που πήρα ήταν δικό μου γιατί εγώ του το είχα δώσει πιο παλιά καινούργιο και αυτός δεν το χρησιμοποίησε καθόλου (αφού είχε και τη φωτό μου στο background:blink: ). από εμένα ψωνίζει γιατί δίνω πάντα αψεγάδιαστα τηλέφωνα (αφού του έδωσα το lg και δεν μπορούσε να βρει τη γρατσουνιά......:worry: ) είμαι πολύ ψυχωτικός και αν έχει γρατσουνιά κυρίως στην οθόνη, δεν μπορώ το σκέφτομαι συνέχεια και με τρελαίνει..... στα ακριβά κινητά γιατί τα άλλα τα πετάω όπως να ναι)

 

το s4 πολύ όμορφο κινητό μου άρεσε περισσότερο στο χέρι η αίσθηση που άφηνε, όμως προτιμώ την οθόνη του lg g2 από την υπερχρωμία της amoled anyday! και για την μπαταρία.

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

ειχα μια κουβεντα σημερα με kamthing και μου ειπε πολυ συντομα θα υπαρξει νεα προσφορα σε καλυτερη τιμη το lg g2 32αρι .....τα συμπερασματα δικα σας
Link to comment
Share on other sites

τι συμπερασματα βγαινουν δλδ? οταν τα ξαναριξουν οι γερμανοι, θα ερθουν με καλυτερη τιμη κι εδω (ειτε μεσω kamthing ειτε μεσω αλλου καταστηματος).

το μελανο σημειο των 32αριων θα παραμενει η μη υποστηριξη τους απο το ελληνικο σερβις.

αν και οταν λυθει κι αυτο, θα ειμαστε ολοι καλα.

Link to comment
Share on other sites

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τέτοια πτώση αυτές τις μέρες παντού; Ακόμα και σε πολλά καταστήματα έχει πέσει 100-150 ευρώ κάτω. Όχι ότι μας χαλάει αλλά κουβέντα να γίνεται :p
Link to comment
Share on other sites

Απο περιεργια,παρελαβε κανεις τελικα δευτερα τριτη g2 απο mobile 14? Αν ναι ηταν ολα οκ? Θυμαμαι πως και αλλα παιδια το χαν παραγγηλει απο εκει κ περιμεναν δευτερα/τριτη

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Απο περιεργια,παρελαβε κανεις τελικα δευτερα τριτη g2 απο mobile 14? Αν ναι ηταν ολα οκ? Θυμαμαι πως και αλλα παιδια το χαν παραγγηλει απο εκει κ περιμεναν δευτερα/τριτη

 

Η δικιά μου παραγγελία(την έκανα Σάββατο) πήρα τηλ και μου είπαν πως φεύγει σήμερα και αυριο θα το έχω..για να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωσε μας φιλε οταν παραλαβεις.Αντε με το καλο

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...