Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για κάποιον που ρώτησε για public, επιβεβαίωνω πως η παρτίδα ειναι η 401 Edited by arish
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μπορεί να μου πεί κάποιος το Nexus 5 white 16gb απο που μπορω να το αγοράσω και να είναι με S/N 401 και μετα?

 

Wind, public σίγουρα

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

έχει δικιο ο φίλος, τα public/wind έχουν μονο το μαυρο, μήπως γνωριζετε το e-shop ποια παρτίδα έχει? ή κάποιο απο τα μαγαζιά που βγαζει το skroutz?
Link to comment
Share on other sites

έχει δικιο ο φίλος, τα public/wind έχουν μονο το μαυρο, μήπως γνωριζετε το e-shop ποια παρτίδα έχει? ή κάποιο απο τα μαγαζιά που βγαζει το skroutz?

 

Δεν φέρνουν λευκό γιατί δεν εισάγεται επίσημα το λευκό και δεν καλύπτεται και από εγγύηση.

Τώρα που το σκέφτομαι δεν είμαι σίγουρος.. Ξέρω για το 32 άρι αλλά νομίζω ακόμα wind δεν έχει φέρει λευκό.

Edited by puzzle21

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

επειδή σκέφτομαι να το πάρω, μπορεί κανείς να ενημερώσει αν γίνεται να ξεχωρίσεις τι παρτίδα είναι? ρωτάω για τα θέματα με τις τρύπες στο ηχείο, τα κουμπιά και ότι έχει αναφερθεί τελοσπάντων....από public έχει αγοράσει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν κρατήθηκε έλεγα για jolla αλλά μετά από προβλήματα που διάβασα ότι είχε το συγκεκριμένο με αποσυνδέσεις της sim του αγόρασα το nexus απο public και μου ήρθε σήμερα. Δυστηχώς? δεν είναι η καινούργια παρτίδα αλλά η 311. Τώρα δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα σε όσα έχουν αναφερθεί, και το ήχείο του παίζει μια χαρά, και η οθόνη του δεν έχει καμία κιτρινίλα τουλάχιστον που να σου κάνει εντύπωση ότι είναι χαλασμένη. Το μόνο που υπάρχει είναι το κουμπί της έντασης του που δεν είναι τόσο στιβαρό και κουνιέτε αλλά θα πρέπει να είσαι πολύ τρίχας για να σε πειράζει αυτό το πράγμα.
Link to comment
Share on other sites

Εχει αγοράσει κάποιος απο public και να ειναι 401 παρτίδα;

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν κρατήθηκε έλεγα για jolla αλλά μετά από προβλήματα που διάβασα ότι είχε το συγκεκριμένο με αποσυνδέσεις της sim του αγόρασα το nexus απο public και μου ήρθε σήμερα. Δυστηχώς? δεν είναι η καινούργια παρτίδα αλλά η 311. Τώρα δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα σε όσα έχουν αναφερθεί, και το ήχείο του παίζει μια χαρά, και η οθόνη του δεν έχει καμία κιτρινίλα τουλάχιστον που να σου κάνει εντύπωση ότι είναι χαλασμένη. Το μόνο που υπάρχει είναι το κουμπί της έντασης του που δεν είναι τόσο στιβαρό και κουνιέτε αλλά θα πρέπει να είσαι πολύ τρίχας για να σε πειράζει αυτό το πράγμα.

 

Παράξενο πάντως που το public έφερε προηγούμενη παρτίδα, είχα την εντύπωση οτι τα επίσημα ελληνικά θα ητανβολα 401 παρτίδα μιας και τα εφεραν Ιανουάριο

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Η Ελλάδα έχει παράδοση στον να της ξεφορτώνουν την "σαβούρα"... Αν και στην περίπτωση αυτή του κινητού δεν βρήκα κάποιο πρόβλημα πέρα από το κουμπί της έντασης που είναι λίγο ασταθές.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο υποβαθμιζεις το κινητό που μόλις πήρες χωρίς πρακτικά κανένα λόγο. Άκου σαβούρα.

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο public πάντως πήρα 401. Σούπερ το κινητό. Ναι τα 2 κουμπιά είναι λίγο χαλαρά αλλά είναι λεπτομέρεια νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από public προχθές πήρα 2 για μένα και 1 φίλο και είναι 401 παρτίδα και το δικό μου που το άνοιξα είναι σαφώς καλύτερο απ το πρώτο που είχα πάρει πριν λίγο καιρό και σε θέμα πλήκτρων αλλά δεν έχω και κανένα άλλο θέμα μέχρι στιγμής και δηλώνω ευχαριστημένος!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Πόσο υποβαθμιζεις το κινητό που μόλις πήρες χωρίς πρακτικά κανένα λόγο. Άκου σαβούρα.

 

Δεν το πα για το συγκεκριμένο αλλά γενικά για την νοοτροπία που υπάρχει στην Ελληνική αγορά. Για το συγκεκριμένο μια και ήμουν για χρόνια κάτοχος και χρήστης αποκλειστικά Νokia συσκευών να πω την αλήθεια δεν ξετρελάθηκα σε ποιότητα κατασκευής αλλά και από την άλλη ξεπερνάει κατα πολύ αντίστοιχες κατηγορίας τιμής συσκευές. Στην δε απόκριση του είναι αρκετά καλό και γρήγορα. Ετσι και αλλιώς android δουλεύω εδώ και ένα χρόνο μέσω tablet δεν είναι κάτι καινούργιο για μένα απλά συνεχίζω να δηλώνω νοσταλγός της παλιάς nokia..

Link to comment
Share on other sites

32gb και καινούργια παρτίδα που μπορω να βρω;Στο skroutz που το βάζω δεν το εχει κανεις!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Λάθος νοοτροπία είναι αυτή πάντως. Στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια οι τιμές των smartphones έχουν πέσει κατακόρυφα και η ποιότητα των συσκευών έχει ανέβει. Αυτή τη στιγμή έχουμε μια από τις πιο ανταγωνιστικές αγορές smartphones στην Ευρώπη

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Λάθος νοοτροπία είναι αυτή πάντως. Στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια οι τιμές των smartphones έχουν πέσει κατακόρυφα και η ποιότητα των συσκευών έχει ανέβει. Αυτή τη στιγμή έχουμε μια από τις πιο ανταγωνιστικές αγορές smartphones στην Ευρώπη

 

Για την Ελληνική αγορά και τα προϊόντα τεχνολογίας που κυκλοφορούν ακόμα και από αντιπροσωπείες έχω αντίθετη άποψη καθώς είμαι και παθών αρκετές φορές είτε με οικιακές συσκευές είτε με προϊόντα τεχνολογίας. Δεν ξέρω τι παίζει αλλά είναι και ύποπτο να συμβαίνει και να το ακούς γενικά και από γνωστούς και φίλους. Για το συγκεκριμένο και την παλιά παρτίδα που κατά μυστήριο λόγο τους "ξέμεινε" ξαφνικά μετά από μήνες αφού έχει κυκλοφορήσει η ανανεωμένη έκδοση και εκεί είναι ύποπτο αλλά όπως έγραψε δεν έχει κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα που να ανησυχήσει κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

32gb και καινούργια παρτίδα που μπορω να βρω;Στο skroutz που το βάζω δεν το εχει κανεις!

 

Φίλε επίσημα μέσω LG Hellas και Wind έρχεται μόνο το μαύρο 16GB

Link to comment
Share on other sites

To 32gb επίσης δεν καλύπτεται από εγγύηση. Πληροφοριακά.

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αν το στείλουν στη χώρα από όπου το έκαναν εισαγωγή ναι. Αλλιώς η LG Hellas δεν τα καλύπτει δυστυχώς.

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...