Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον επιβεβαιωθηκε μιλησα με το μαγαζι και μου ειπαν οτι ειναι ελληνικης αντιπροσωπιας αποκλειστικοτητα της wind......η οποια και αυτη στα κεντρικα αρχιζει να εξηπηρετει αρχικα τους συνδρομιτες της απο δευτερα......ισως και πιο νωρις.........οποτε αν το παρω αυριο θα ειμαι απο τους πρωτους με ελληνικη συσκευη....χαχαχαχα...........αντε παλι κατι ανακαλυψαμε....χαχαχαχα.....ξαναλεω οτι μου εκανε μεγαλη εντυπωση η τιμη γιατι ζω στο ηρακλειο και ξερω οτι το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι ουσιαστικα wind και οχι σκρουτζομαγαζο με παραεισαγωγες..........παντως η τιμη 399 δεν ειναι ασχημη παιδες το περιμενα παραπανω να πω την αλληθεια!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με διάθεση του Nexus 5 αποκλειστικά από Wind, χλωμό σε βλέπω. Γιατί δεν δοκιμάζεις να αλλάξεις πάροχο; :p

 

Εργαζομαι στον ΟΤΕ οποτε λιγο δυσκολο να αλλαξω παροχο. Επισης εχω επιδοτηση 210 ευρω και προφανως δεν θελω να την χασω :p

 

Βρηκα αυτο

 

http://www.mobilehellas.com/kinita-tilefona/lg/lg-d821-nexus-5-black-eu.html

 

Ειναι legit το μαγαζι? Θα μπορεσω να χρησιμοποιησω την επιδοτηση μου? Γνωριζετε κανενα αλλο για Cosmote?

Link to comment
Share on other sites

 

http://i.imgur.com/vwMin.gif

 

Επιτέλους! Συμβαίνει αυτή τη στιγμή!

 

Όσοι έχετε σκοπό να το αγοράσετε, ορμάτε από αύριο στη Wind και όσοι έχετε υπομονή, περιμένετε να πέσει κι άλλο στα σκρουτζομάγαζα!

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Το 32 δεν θα το φέρουν?

 

όχι δεν το φέρνει η LG Hellas μόνο 16αρι θα παίξει στη wind

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εργαζομαι στον ΟΤΕ οποτε λιγο δυσκολο να αλλαξω παροχο. Επισης εχω επιδοτηση 210 ευρω και προφανως δεν θελω να την χασω :p

 

Βρηκα αυτο

 

http://www.mobilehellas.com/kinita-tilefona/lg/lg-d821-nexus-5-black-eu.html

 

Ειναι legit το μαγαζι? Θα μπορεσω να χρησιμοποιησω την επιδοτηση μου? Γνωριζετε κανενα αλλο για Cosmote?

 

ειχα παρει απο εκει με επιδοτηση comote

ολα καλα

:)
Link to comment
Share on other sites

τι ειχε το προηγουμενο και γιατι δε καταλαβες διαφορα?

 

Έχανε το σήμα με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όταν σας αλλάζει συσκευή ή Google ποια είναι η διαδικασία; τους στέλνετε κάποιο μνμ ότι έχει πρόβλημα και σας φέρνει μια καινούργια και παίρνει πίσω την παλιά; χωρίς έλεγχο;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Όταν σας αλλάζει συσκευή ή Google ποια είναι η διαδικασία; τους στέλνετε κάποιο μνμ ότι έχει πρόβλημα και σας φέρνει μια καινούργια και παίρνει πίσω την παλιά; χωρίς έλεγχο;

 

Επικοινωνείς μαζί τους μέσω του Play Store και σε παίρνουν τηλέφωνο. Εξηγείς το πρόβλημα και σε 3-5 λεπτά σου λένε οτι θα σου στείλουν νέα συσκευή. Λαμβάνεις μέσα σε 15 λεπτά το email και κάνεις την παραγγελία.

Την παλιά συσκευή την στέλνεις πίσω με πληρωμένα μεταφορικά από την Google.

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνείς μαζί τους μέσω του Play Store και σε παίρνουν τηλέφωνο. Εξηγείς το πρόβλημα και σε 3-5 λεπτά σου λένε οτι θα σου στείλουν νέα συσκευή. Λαμβάνεις μέσα σε 15 λεπτά το email και κάνεις την παραγγελία.

Την παλιά συσκευή την στέλνεις πίσω με πληρωμένα μεταφορικά από την Google.

 

Άρα πρέπει να είσαι στη χώρα που έγινε η παραγγελία. Ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/mobile/nexus-5-wind-launch-january-4521/.....σκεφτομαι να το παραγγειλω μια απο το σιτε και αυριο να περασω να δω τι θα γινει......

 

πως θα το παραγγειλεις απο το site αφου δν ειναι ακομα διαθεσιμο?

Link to comment
Share on other sites

Άρα πρέπει να είσαι στη χώρα που έγινε η παραγγελία. Ή όχι;

 

Μπορείς και οχι, αλλά η αποστολή του νέου κινητού / αποστολή του "παλιού" θα πρέπει να γίνει από την χώρα που το αγόρασες.

Link to comment
Share on other sites

πως θα το παραγγειλεις απο το site αφου δν ειναι ακομα διαθεσιμο?

 

 

ο επισημος αντιπρόσωπος της wind στο ηρακλειο κρητης http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=25959&category_id=15......το τηλεφωνο το πηρα σημερα...ελληνικοτατο....μαλλον ειμαι απο τους πρωτους...........οποιος τον ενδιαφερει να παρει ελληνικο τηλεφωνο ας τρεξει......λιγα κομματια ειχε ακομα απο οτι ειδα.

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τ πήρα κ εγώ στα 399 wind Ηρακλείου.

 

 

απο wind η απο το μαγαζι που λεγαμε?? γιατι εγω στην wind δεν το ειδα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχανε το σήμα με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις.

 

τι εταιρεια εισαι?το καινουριο πως παει?

 

μια χαρα τιμη το βλεπω για καινουριο τηλεφωνο,αξιζει..και πολυ κοντα στου play store

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

παντως για οποιον δεν βιαζετε σαν εμενα και μπορει να κανει λιγο υπομονη ακομα.......απο την στιγμη που οπως ολα δειχνουν η επισημη τιμη αποκλειστικου προμυθευτη (wind) ελληνικων συσκευων για το 16αρι ειναι στα 399 (εξαιρετικη τιμη δεν το περιμενα να πω αληθεια) ....στο σκρουτζ πολυ συντομα τολμω να προβλεψω θα το δουμε 360-370!!!εεε και μετα γινετε το best of the best value for money με διαφορα!!!!!!!! Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως για οποιον δεν βιαζετε σαν εμενα και μπορει να κανει λιγο υπομονη ακομα.......απο την στιγμη που οπως ολα δειχνουν η επισημη τιμη αποκλειστικου προμυθευτη (wind) ελληνικων συσκευων για το 16αρι ειναι στα 399 (εξαιρετικη τιμη δεν το περιμενα να πω αληθεια) ....στο σκρουτζ πολυ συντομα τολμω να προβλεψω θα το δουμε 360-370!!!εεε και μετα γινετε το best of the best value for money με διαφορα!!!!!!!!

 

Ένα πουλάκι σφύριξε και σε εμένα το ίδιο. Στα 399 ευρώ η Wind κάνει κίνηση ματ. Πείτε μου ένα λόγο τώρα να πάρω iPhone.

Link to comment
Share on other sites

To 32αρι για ποιον λόγο δεν το φέρνουν ?

 

Εμένα το δικό μου έρχεται μεσα στην εβδομάδα (32gb) απο play store , σε αυτην την περίπτωση και αφου εδω θα εχει κυκλοφορήσει καλύπτομαι απο την lg hellas ?

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολα θα σε καλυψουν σε επισημο ελληνικο τουλαχιστον επισκευαστικο κεντρο για κατι που δεν εισαγετε επισημα απο την αντιπροσωπια!!!! αλλα 1000% βεβαιος δεν ειμαι για την lg τι θα κανει!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως νόμιμος ειμαι 100% εφόσον εχω απόδειξη κατευθείαν απο το play store για αυτο κανονικα θα πρέπει να υπάρχει κάλυψη και για εδω και αφου ειναι απο ευρωπαική ένωση
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...