Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν εξαιρεσεις το led που σε αλλους δουλευει κανονικα και σε αλλους μονο με ξεχωριστη εφαρμογη (θεμα software πρεπει να 'ναι), οχι.

 

Ευχαρηστω!!!Εχεις δοκιμασει βιντεο με αρκετα db στο χωρο??Πως παει ο ηχος?Το Ν4 οπως ξερουμε ειχε σοβαρο θεμα σε αυτο....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαρηστω!!!Εχεις δοκιμασει βιντεο με αρκετα db στο χωρο??Πως παει ο ηχος?Το Ν4 οπως ξερουμε ειχε σοβαρο θεμα σε αυτο....

 

Βιντεο οχι

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...το nexus 5 υποστηριζει το usb on the go???και αν ναι πρεπει να ειναι root το τηλεφωνο η οχι???
Link to comment
Share on other sites

Μόλις bootara και εγώ το δικό μου για πρώτη φορά και έπαθα τεχνολογικό σοκ. Απίστευτη εμπειρία. Μετά από εξονυχιστικο έλεγχο δεν έχω κανένα από τα προβλήματα που αναφέρονται. Όχι καμμένα pixel , οθόνη καλή όχι κιτρινιλα , δόνηση καλή , κουμπια στιβαρά και το led δουλεύει κανονικά.

 

Θεωρώ απίθανο να φύγω από την οικογένεια nexus.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...το nexus 5 υποστηριζει το usb on the go???και αν ναι πρεπει να ειναι root το τηλεφωνο η οχι???

 

Καλημέρα,

υποστηρίζει και δεν χρειάζεται να είναι root.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

υποστηρίζει και δεν χρειάζεται να είναι root.

 

Μπορεις να μουπεις ποιο προγραμμα χρησιμοποιεις;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μουπεις ποιο προγραμμα χρησιμοποιεις;;

Το OTG Disk Explorer Lite και το Nexus Media Importer

Link to comment
Share on other sites

Μόλις bootara και εγώ το δικό μου για πρώτη φορά και έπαθα τεχνολογικό σοκ. Απίστευτη εμπειρία. Μετά από εξονυχιστικο έλεγχο δεν έχω κανένα από τα προβλήματα που αναφέρονται. Όχι καμμένα pixel , οθόνη καλή όχι κιτρινιλα , δόνηση καλή , κουμπια στιβαρά και το led δουλεύει κανονικά.

 

Θεωρώ απίθανο να φύγω από την οικογένεια nexus.

 

Σύμφωνα με την είδηση περί οθόνης για να την συγκρίνεις, απ'οτι έχω καταλάβει, πρεπει να εχεις τις 2 συσκευες.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάω σπίτι θα δω ποια παρτίδα έχω. Οι 4 πρώτοι χαρακτήρες του S/N χαρακτηρίζουν την παρτίδα . Στα πρώτα κινητά είναι 310 K
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάω σπίτι θα δω ποια παρτίδα έχω. Οι 4 πρώτοι χαρακτήρες του S/N χαρακτηρίζουν την παρτίδα . Στα πρώτα κινητά είναι 300-301 K

 

Δεν βγαζεις ακρη ετσι. Διαβασε το ποστ για την οθονη. Πρεπει να ρουταρεις απ'οτι θυμαμαι και να δεις τι panel φοραει η συσκευη σου.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να ρουταρω αλλά και οπτικά δεν ήταν κάτι δύσκολο να καταλάβω βλέποντας και το αντίστοιχο thread.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτες ώρες επαφής με το καινούργιο εργαλείο και μπορώ να πω ενα μεγάλο ουαου!!!

Οτι πιο σμουθ και γρήγορο έχουν πιάσει τα χέρια μου.

Αν και η μπαταρία είναι σε ικανοποιητικά επίπεδα τότε αντίο iphone5s...

Θα το χρεισιμοποιω σαν δεύτερη συσκευή όπως και το iphone μιας και πρώτη είναι το Νότε 3...

Για πείτε μου εσείς που το έχετε πως είναι στο θέμα μπαταρία ρε παιδιά και τι μπορώ να περιμένω

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

εγω αλλο θελω να ρωτησω! στην Ελλαδα ξερει καποιος ποτε θα το φερουν οι εταιριες?

 

Oχι είναι νωρίς ακόμη. Μόνο θεωρίες και εικασίες θα ακούσεις.

 

Σήμερα παρατήρησα άλλο ένα bug (?), όταν είναι σε μια homescreen δεν αλλάζει η ένταση του ήχου παρά μόνο αν ανοίξει οποιαδήποτε εφαρμογή. Νομίζω ότι πρέπει να βγει σύντομα ένα update για το kit kat γιατί τα έχει γενικά τα θεματάκια του.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Oχι είναι νωρίς ακόμη. Μόνο θεωρίες και εικασίες θα ακούσεις.

 

Σήμερα παρατήρησα άλλο ένα bug (?), όταν είναι σε μια homescreen δεν αλλάζει η ένταση του ήχου παρά μόνο αν ανοίξει οποιαδήποτε εφαρμογή. Νομίζω ότι πρέπει να βγει σύντομα ένα update για το kit kat γιατί τα έχει γενικά τα θεματάκια του.

 

Μάλλον η συσκευή σου είναι (κάνε ένα reboot). Μόλις το δοκίμασα και η ένταση αλλάζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

εγω αλλο θελω να ρωτησω! στην Ελλαδα ξερει καποιος ποτε θα το φερουν οι εταιριες?

 

Αυτό πήρα σαν απάντηση στο Facebook απο το πλαισιο.

ΠΛΑΙΣΙΟ - PLAISIO

Καλησπέρα Thanash, ακόμα δεν έχουμε δωθεί επίσημες ημερομηνίες και λεπτομέρειες! Αυτό το οποίο ακούμε και εμείς είναι ότι θα έρθει στους πρώτους μήνες του 2014! Μείνε συντονισμένος και με το που έχουμε κάτι νεότερο θα το δείς άμεσα στην ιστοσελίδα μας!

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η συσκευή σου είναι (κάνε ένα reboot). Μόλις το δοκίμασα και η ένταση αλλάζει κανονικά.

 

2-3 φορές το έχει κάνει μόνο ως τώρα, δεν το κάνει συνεχώς. Με reboot εννοείται "διορθώνεται".

 

Κλασική απάντηση για την διαθεσιμότητα, ότι έγινε και με το 4 θα γίνει και φέτος ρε παιδιά, τι το ψάχνετε; ;)

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας το apk nova beta for 4.4 διαθέσιμο???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας το apk nova beta for 4.4 διαθέσιμο???

Πάρε το απο εδώ http://novalauncher.com/beta/

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εάν μου το φέρουν από Αμερική θα παίζει το 2g και το 3g και δεν θα παίζει το 4g και δεν θα ισχύει η εγγύηση? Καλά τα λεω?
Link to comment
Share on other sites

βασικα οταν λεω, ποτε θα το φερουν οι εταιριες, εννοω οι εταιριες κινητης! εχω 200€ απο τη vodafone καβατζα γι αυτο ρωταω!
Link to comment
Share on other sites

βασικα οταν λεω, ποτε θα το φερουν οι εταιριες, εννοω οι εταιριες κινητης! εχω 200€ απο τη vodafone καβατζα γι αυτο ρωταω!

Έτσι όπως πάει από Φεβρουάριο το βλέπω. Με τύχη τέλη Γενάρη.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

βασικα οταν λεω, ποτε θα το φερουν οι εταιριες, εννοω οι εταιριες κινητης! εχω 200€ απο τη vodafone καβατζα γι αυτο ρωταω!

 

Αν θες να κρατήσεις vodafone βάλτα να σου μειωθεί το πάγιο.Δεν νομίζω να το φέρει κάποια άλλη εκτός της Wind.Όπως και με το nexus 4.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να κρατήσεις vodafone βάλτα να σου μειωθεί το πάγιο.Δεν νομίζω να το φέρει κάποια άλλη εκτός της Wind.Όπως και με το nexus 4.

 

Γιατί το nexus 4 δεν το είχε το πλαίσιο; αφού μπορεί και από εκεί το παιδί να πάρει την επιδότηση πχ.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...