Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει καποιο αντιστοιχο καπάκι στο ebay? Όχι θηκη. Τα τριξιματα μου την έχουν δώσει άσχημα. Καλό κινητό κακή αίσθηση στο πίσω μερος. Έχει δοκιμασει κάποιος κάτι σε σχέση με αυτό?
Mi 10 lite
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καμία θήκη σε δερμα - ψευτοδέρμα δοκιμασμένη έχουμε?

 

φιλε toumpanovlaxos συγνωμη αλλα με ετρωγε........αναμεσα στα 2 εισαι προς το ψευτοδερμα εσυ :p :p χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

οκ συγνωμη και παλι δεν το ειπα για παρεξηγηση αλλα για να γελασουμε....απλα το συνδυασα με το nickname σου....
Link to comment
Share on other sites

Δεν παρεξηγούμε , απλά δεν το πιασα, Εξάλλου ο τουμπανόβλαχος ξέρει από προβατα, βόδια και καλά δέρματα, όχι ψευτοδέρματα :p Το ρημάξαμε το νήμα! :p
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιο αντιστοιχο καπάκι στο ebay? Όχι θηκη. Τα τριξιματα μου την έχουν δώσει άσχημα. Καλό κινητό κακή αίσθηση στο πίσω μερος. Έχει δοκιμασει κάποιος κάτι σε σχέση με αυτό?

 

http://www.aliexpress.com/item/100-New-original-battery-cover-for-Lenovo-S650-back-cover-For-Lenovo-S650-battery-door-white/1766423069.html

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελια πριν δυο μερες απο to2c και αφησα το γνωστο κομμεντ απο κατω αλλα ακομα δεν εχω λαβει απαντηση,να ανησυχησω?Υπαρχει περιπτωση να μου το στειλουν μονο με αγγλικα και κινεζικα και χωρις αυτα που ζητησα?:mad:
Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελια πριν δυο μερες απο to2c και αφησα το γνωστο κομμεντ απο κατω αλλα ακομα δεν εχω λαβει απαντηση,να ανησυχησω?Υπαρχει περιπτωση να μου το στειλουν μονο με αγγλικα και κινεζικα και χωρις αυτα που ζητησα?:mad:

 

Είναι OK το to2c.. Επικοινώνησε να σου στείλουν το νουμεράκι..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ! Εμενα πια αν τη βγαλω δε μου αρεσει τοσο το κινητο

Καλοριζικη

 

Η καλυτερη θηκη για το συγκεκρμενο κινητο ειναι αυτη γιατι δεν κρυβει καθολου το κινητο και εχει την ιδια αισθηση σαν να το εχεις χωρις θηκη

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν βλέπω να προστατεύει πανω και κάτω όμως, εν αντιθεσει με την Κινεζικη. Οποτε αν σου πεσει και χτυπήσει σε αυτές τις περιοχές, φρόντισε να εχεις μαζί σου μαντήλι (για το... Κλάμα)

 

Πετα το κατω και αν παθει κατι σου δινω το δικο μου... Χωρις πλακα τα κινητα της Lenovo δεν νιωθουν... Στο λεω απο προσωπικη εμπειρια με 3 κινητα Lenovo και 1 tablet... Φιλος με samsung galaxy core του εσπασε 2 φορες η οθονη...

www.panost.com
Link to comment
Share on other sites

Το GPS πως ειναι παιδια;

Το εχει χρησιμοποιησει κανεις;

 

Το εχω παρει το κινητο για την κοπελα μου, και θελει και ενας φιλος μου, ο οποιος θελει οσο το δυνατον καλο gps και Ελληνικα.

Εγω δεν μπορω να το δοκιμασω μιας και δεν οδηγω.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια, ευχαριστω.

 

Εχουμε καμια καλη flip case που να καλυπτει ολη την μπροστα οθονη;

 

Kανε μια αναζητηση στο ebay.....εχει αρκετες

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια, ευχαριστω.

 

Εχουμε καμια καλη flip case που να καλυπτει ολη την μπροστα οθονη;

Έχω πάρει αυτή, δεν πιστεύω φυσικά ότι είναι original leather το σίγουρο είναι ότι το προστατεύει 100%

http://www.ebay.com/itm/171274621220?var=470362114812&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το GPS πως ειναι παιδια;

Το εχει χρησιμοποιησει κανεις;

 

Το εχω παρει το κινητο για την κοπελα μου, και θελει και ενας φιλος μου, ο οποιος θελει οσο το δυνατον καλο gps και Ελληνικα.

Εγω δεν μπορω να το δοκιμασω μιας και δεν οδηγω.

 

Αριστο το gps με το Sygic

 

Συμφωνώ και επαυξάνω για το Sygic !!! (για επίσημο, δεν ξέρω για cr:Xck)

Edited by Maddie
TΗΙΝΚ :!: " It's Not Illegal Yet "
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια, ευχαριστω.

 

Εχουμε καμια καλη flip case που να καλυπτει ολη την μπροστα οθονη;

 

Αυτη αφηνει το πανω μερος της οθονης ακαλυπτη...φαινεται καλη και λεπτη...

 

http://www.minideal.net/lenovo-s650-quad-core-smartphone-flip-pu-leather-case-screen-protector.html

 

και η κλασσικη της mofi...

 

http://www.minideal.net/original-mofi-book-style-flip-pu-leather-case-for-lenovo-s650-with-stand-fuction.html

 

 

δεν εχω καμια απο τις 2, αλλα νομιζω πως η πρωτη ειναι καλυτερη...

 

προσωπικα θα συμφωνησω με τον panosta, η καλυτερη ειναι αυτη η διαφανη της imak, και αμεσως μετα της νιλλκιν...

αυτες τις 2 τις εχω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Υπάρχει τρόπος να καταργήσω απο τη LS το ρολόι και την ημερομηνία; :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω για το Sygic !!! (για επίσημο, δεν ξέρω για cr:Xck)

Και γω επιβεβαιώνω! Μια χαρά πάει το gps και με σπασμένο app

Link to comment
Share on other sites

Και γω επιβεβαιώνω! Μια χαρά πάει το gps και με σπασμένο app

 

ιιιιιιιι! :shock: πιπερι! :ρ

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε τον PixelPhone – Dialer & Contacts

https://play.google.com/store/apps/details?id=pixelrush.xphonefree

Ειναι ο πιο γρηγορος dialer και με πολλες επιλογες

Φαινεται και καθαρα σε ποια SIM εχει ερθει κληση

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε τον PixelPhone – Dialer & Contacts

https://play.google.com/store/apps/details?id=pixelrush.xphonefree

Ειναι ο πιο γρηγορος dialer και με πολλες επιλογες

Φαινεται και καθαρα σε ποια SIM εχει ερθει κληση

 

Τον δοκιμασα και πραγματικα ειναι πολυ καλος...

 

εχει expiry date ομως...μετα, πρεπει να τον αγορασουμε??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...