Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το φακελωμα ειναι δεδομενο. Απλα ετσι εισαι απολυτα σιγουρος οτι συμβαινει κιολας.

Αν δεν το θελεις, σταματας να εχεις κινητο. Τοσο απλα. Δεν ξεφευγει κανεις απο τον μεγαλο αδελφο.

 

τουλαχιστον καποια πραγματα μπορεις να μην τα δινεις απλοχερα.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τουλαχιστον καποια πραγματα μπορεις να μην τα δινεις απλοχερα.

 

Αν δεις προσεκτικα τις αδειες που δινεις καθε φορα που εγκαθιστας μια εφαρμογη, θα συμφωνησεις περισσοτερο μαζι μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις προσεκτικα τις αδειες που δινεις καθε φορα που εγκαθιστας μια εφαρμογη, θα συμφωνησεις περισσοτερο μαζι μου.

 

συμφωνω και αποφευγω τετοιες εφαρμογες

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

προγραμματα που παγωνουν-κλεινουν εφαρμογες που δεν θελουμε ,πιστευετε πως καταναλωνουν μπαταρια?

η το παγωνουν το προγραμμα και τελος?

εχω απενεργοποιηση το system upgrade και αναρωτιεμαι αν ειναι καλυτερα να το διαγραψω η να το απενεργοποιησω.

ουτως η αλλος Update δεν πρεπει να γινει..σωστα?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Δε νομίζω να γίνεται... Μόνο να αλλάξεις ΟΛΟ το Recovery όπως περιγράφεται παραπάνω..

 

Τελικά επιλύθηκαν όλα :) , η αλήθεια είναι πως με 2η φορά πετυχε το Root, άλλαξε κανονικά και το Recovery με αγγλικά ;)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο πολύ καλές, κατά γνώμη μου, αλλά παραμένει το ερώτημα, σε ποιο νησί κάνεις Ανάσταση ...
Link to comment
Share on other sites

οι φωτο ειναι πολυ καλες και το βιντεο επισης εχει πολυ καλη αποδοση.
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο πολύ καλές, κατά γνώμη μου, αλλά παραμένει το ερώτημα, σε ποιο νησί κάνεις Ανάσταση ...

Δεν είναι νησί. Από Ακρατα είναι. Καλή Ανάσταση

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους. Να ρωτήσω... Όταν βάζω την λειτουργία για βίντεο, ζουμάρει και δεν έχω το οπτικό πεδίο που θα έπρεπε. Οταν παίζω το βίντεο πάλι είναι με zoom. Δε ξέρω αν γίνεται μόνο σε μένα. Δηλαδή το πεδίο μειώνεται καθώς τραβάω.. Wtf? Edited by g1zmo
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους. Να ρωτήσω... Όταν βάζω την λειτουργία για βίντεο, ζουμάρει ελαφρώς και δεν έχω το οπτικό πεδίο που θα έπρεπε. Οταν παίζω το βίντεο φαίνεται κανονικά. Δε ξέρω αν γίνεται μόνο σε μένα. Δηλαδή το πεδίο μειώνεται καθώς τραβάω.. Wtf?

Πάντα συμβαίνει αυτό. Έχει να κάνει με την σταθεροποίηση

Link to comment
Share on other sites

Μα δε βλέπω τι τραβάω έχει τουλάχιστον 2χ zoom. Και τελικά και στην αναπαραγωγή τα ίδια:-(. Όλα αυτά με το μαμά πρόγραμμα. Με το Camera MX τραβάει μια χαρά Edited by g1zmo
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό τι σχέση έχει με το πρόβλημα που αναφέρω?

Στο θέμα μας.. Και μάλλον ρητορική η ερώτηση... Σε εσάς φαίνεται νορμάλ η με zoom?

Edited by g1zmo
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως μπορούμε να βάλουμε Ελληνικό ορθογραφικό έλεγχο στο πληκτρολόγιο; Πιο πολύ για γρηγοράδα πληκτρολόγησης και να αποφύγω λάθη βιασύνης.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις το SwiftKey που έχει ενσωματωμένο ελληνικό λεξικό

Το χρησιμοποιω χρόνια τώρα, αξίζει και να το αγοράσεις.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Με έχετε μπερδέψει με τα πληκτρολόγια... Το Google keyboard που φοράει, όταν του ζητάς να έχει και Ελληνικά έχει και ορθογραφικό έλεγχο και μάλιστα πολύ σβέλτο! Αυτό που δε θυμάμαι είναι αν τη λειτουργία στυλ swipe που έχει το δικό μου την ανακάλυψα στη ρωσική ρομ που του πέρασα ή αν την είχε και όπως ήρθε.

Επαναλαμβάνω ότι μιλάω για το μοναδικό πληκτρολόγιο που είναι εγκατεστημενο αυτή τη στιγμή στο κινητό, το Google keyboard.

LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

Η διαδρομή είναι ρυθμίσεις-σύστημα-περισσότερα-δικτυα κινητης τηλεφωνίας-λειτουργία δικτύου-΄΄το δίκτυο σου΄΄-επιλογή μόνο gsm

 

 

Για οικονομια στη μπαταρια συμφερει να το κανουμε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...