Jump to content

Best Player (video player with subs, file manager, sd reader)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εισαι ωραιος, το εβαλα σε pc k phone με τον πρωτελευταιο κωδικο

thanks

 

Πόσο καιρό... λίγο πριν την κατέβασα την εφαρμογή! Δεν την είχα πριν! ;)

Ο λόγος που δεν την είχα ειναι ότι δεν έχω κάρτα για πληρωμή!

Έπρεπε να με είχες ενημερώσει.

 

Ναι, με editor.

 

Λοιπόν, θα σου πω τι έφταιγε: Για κάποιο περίεργο λόγο ήταν προεπιλεγμενο το aspect fill κι όχι το aspect auto, εξ ου και το πρόβλημα. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί σε κάποια βίντεο έπαιζε κανονικά (aspect auto) και σε άλλα aspect fill.

Κανονικά -αν θυμάμαι και πολύ καλά- αποθηκεύω την αμέσως προηγούμενη επιλογή. Οπότε αν επιλέξεις aspect fill για ένα βίντεο, αυτή η επιλογή θα αποθηκευτεί και θα ισχύει και για το επόμενο βίντεο. Ακόμη και αν κλείσεις την εφαρμογή. Την επομένη φορά το aspect θα είναι αυτό που είχε επιλεγεί την τελευταία φορά.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσον αφορά τα ελληνικά κανάλια και επειδή κάποιοι μπορεί να μην είναι εξοικειωμένοι με m3u λίστες.

Ανανέωσα τα urls αυτών που δε λειτουργούσαν (για τα πιο «δημοφιλή» κανάλια). Αν βρω χρόνο κάποια στιγμή, θα ανανεώσω τα urls όλων των καναλιών (demo_greek_tv) και των ραδιοφώνων (demo_greek_radio). Αν κάποιος τις έχει διαγράψει μπορεί να τις επαναφέρει πατώντας το κουμπί με τίτλο: "restore demo playlists", στο section playlists.

Πρόκειται για την playlist με τίτλο: demo_greek_tv. Εφόσον έχει επιλεχθεί η συγκεκριμένη playlist θα είναι εμφανές το κουμπί που εμφανίζεται στην παρακάτω εικόνα. Αν πατηθεί το κουμπί, θα φορτωθούν τα νέα urls. Το star αργεί αρκετά να φορτώσει, όπως και το mega και o skai.

http://i.imgur.com/eVizVVC.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα ελληνικά κανάλια και επειδή κάποιοι μπορεί να μην είναι εξοικειωμένοι με m3u λίστες.

Ανανέωσα τα urls αυτών που δε λειτουργούσαν (για τα πιο «δημοφιλή» κανάλια). Αν βρω χρόνο κάποια στιγμή, θα ανανεώσω τα urls όλων των καναλιών (demo_greek_tv) και των ραδιοφώνων (demo_greek_radio). Αν κάποιος τις έχει διαγράψει μπορεί να τις επαναφέρει πατώντας το κουμπί με τίτλο: "restore demo playlists", στο section playlists.

Πρόκειται για την playlist με τίτλο: demo_greek_tv. Εφόσον έχει επιλεχθεί η συγκεκριμένη playlist θα είναι εμφανές το κουμπί που εμφανίζεται στην παρακάτω εικόνα. Αν πατηθεί το κουμπί, θα φορτωθούν τα νέα urls. Το star αργεί αρκετά να φορτώσει, όπως και το mega και o skai.

http://i.imgur.com/eVizVVC.jpg

Πόσο αργούν να ανοίξουν; Πολλά δεν ανοίγουν! Στον Alpha μου βγάζει συνέχεια αυτό:

http://imgur.com/qkdRWIO

Τα μόνα που άνοιξαν γρήγορα μέχρι στιγμής ειναι ΕΡΤ1, ΕΡΤ2 και ο Antenna!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τα τσέκαρα evris. Μια χαρά μου ανοίγουν όλα τα πανελλαδικά. Ο alpha κάποια προγράμματα δεν επιτρέπει live. Αν βρω άλλο link θα το βάλω. Το star κάνει περίπου 20 δευτερόλεπτα. Τα άλλα λειτουργούν κανονικά. Πάντως ενδέχεται να σταματήσουν οπότε πρέπει να αλλάξει το url. Κάποια στιγμή θα ανεβάσω tutorial για το πώς εισάγεις m3u λίστες ή αλλάζεις μεμονώμενα links.

 

Κοίταξε μήπως έχεις χαμηλή ταχύτητα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τα τσέκαρα evris. Μια χαρά μου ανοίγουν όλα τα πανελλαδικά. Ο alpha κάποια προγράμματα δεν επιτρέπει live. Αν βρω άλλο link θα το βάλω. Το star κάνει περίπου 20 δευτερόλεπτα. Τα άλλα λειτουργούν κανονικά. Πάντως ενδέχεται να σταματήσουν οπότε πρέπει να αλλάξει το url. Κάποια στιγμή θα ανεβάσω tutorial για το πώς εισάγεις m3u λίστες ή αλλάζεις μεμονώμενα links.

 

Κοίταξε μήπως έχεις χαμηλή ταχύτητα.

 

Μάριε ευχαριστούμε για τους κωδικούς. Εγώ προσωπικά έχω πάρει παλιότερα. Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω σε κάποιες ταινίες είναι ότι δεν παίζουν ήχο και ακούγεται μόνο ένα δυνατό φύσημα. Όταν προκύπτει αυτό ο μόνος player που παίζει αυτές τις ταινίες στο κινητο είναι ο FLV τον οποίο τον θεωρώ πολύ κατώτερο σε ρυθμίσεις από τον best player. Δεν ξερω αν κάνω κάτι λάθος εγώ. Η ταινία παραμένει όπως την κατέβασα και στην τηλεόραση πχ παίζει κανονικά. Όποτε για βασικό player έχω τον Best player και για τις παραπάνω περιπτώσεις τον FLV. Αν υπάρχει λύση στο πρόβλημα θα χαρώ να την διαβάσω.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει να αλλάξεις τον decoder; Το πρώτο κουμπί στην μπάρα ελέγχου στον player, με ονομασία "Dec".

Αφού φορτώσεις το βίντεο παίξε με τους decoders και γράψε αν λειτουργεί. Πιθανόν να μην ενεργοποιείται η ffmpeg.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει να αλλάξεις τον decoder; Το πρώτο κουμπί στην μπάρα ελέγχου στον player, με ονομασία "Dec".

Αφού φορτώσεις το βίντεο παίξε με τους decoders και γράψε αν λειτουργεί. Πιθανόν να μην ενεργοποιείται η ffmpeg.

 

Ναι το έχω δοκιμάσει. Δεν αλλάζει κάτι. Ο ήχος της ταινίας ακούγεται χαμηλά και παραμορφωμένος μαζί με ένα δυνατό φύσημα. Έχω δοκιμάσει 4-5 player και παιζουν ακριβώς το ίδιο και δυστυχώς καταλήγω στον FLV όταν έχω αυτό το προβλημα. Μια τελευταία ερώτηση Μάριε. Γίνεται να αλλάξω χρώμα στους υπότιτλους;

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω δοκιμάσει. Δεν αλλάζει κάτι. Ο ήχος της ταινίας ακούγεται χαμηλά και παραμορφωμένος μαζί με ένα δυνατό φύσημα. Έχω δοκιμάσει 4-5 prayer και δυστυχώς καταλήγω στον FLV όταν έχω αυτό το προβλημα. Μια τελευταία ερώτηση Μάριε. Γίνεται να αλλάξω χρώμα στους υπότιτλους;

 

Για το χρώμα στους υπότιτλους κάνε κλικ στο κουμπί "cc" και στις επιλογές που θα εμφανιστούν επίλεξε το κουμπί "settings". Στα δεξιά θα εμφανιστούν οι ρυθμίσεις των υπότιτλων. Εκεί εκτός των άλλων, μπορείς να ρυθμίσεις το χρώμα των υπότιτλων και της σκιάς. Προτείνω να διαλέξεις ως text color λευκό και ως shadow color μαύρο. Νομίζω πως είναι η καλύτερη επιλογή. Όλο ήθελα να τις αλλάξω ως προεπιλεγμένα τα συγκεκριμένα χρώματα (λευκό και μαύρο) σε προηγούμενες αναβαθμίσεις και το ξέχναγα.

 

Σχετικά με το φύσημα. Αν δε σου κάνει κόπο στείλε μου ένα δείγμα 1-2 λεπτά κάποιας ταινίας στην οποία ο ήχος είναι παραμορφωμένος ή στείλε p.m. αν μπορώ να το βρω το βίντεο κάπου.

Αν μπορέσεις να στείλεις το δείγμα στείλε το στο email της εφαρμογής: w10bestplayer@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Για το χρώμα στους υπότιτλους κάνε κλικ στο κουμπί "cc" και στις επιλογές που θα εμφανιστούν επίλεξε το κουμπί "settings". Στα δεξιά θα εμφανιστούν οι ρυθμίσεις των υπότιτλων. Εκεί εκτός των άλλων, μπορείς να ρυθμίσεις το χρώμα των υπότιτλων και της σκιάς. Προτείνω να διαλέξεις ως text color λευκό και ως shadow color μαύρο. Νομίζω πως είναι η καλύτερη επιλογή. Όλο ήθελα να τις αλλάξω ως προεπιλεγμένα τα συγκεκριμένα χρώματα (λευκό και μαύρο) σε προηγούμενες αναβαθμίσεις και το ξέχναγα.

 

Σχετικά με το φύσημα. Αν δε σου κάνει κόπο στείλε μου ένα δείγμα 1-2 λεπτά κάποιας ταινίας στην οποία ο ήχος είναι παραμορφωμένος ή στείλε p.m. αν μπορώ να το βρω το βίντεο κάπου.

Αν μπορέσεις να στείλεις το δείγμα στείλε το στο email της εφαρμογής: w10bestplayer@gmail.com

 

Τους άλλαξα τους υπότιτλους! Επειδή είμαι εκτός Αθηνών και δεν εχω πρόσβαση σε υπολογιστή θα προσπαθήσω να σου στείλω δείγμα το σαββατοκύριακο. Σε ευχαριστούμε που ασχολείσαι φίλε!!!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Τους άλλαξα τους υπότιτλους! Επειδή είμαι εκτός Αθηνών και δεν εχω πρόσβαση σε υπολογιστή θα προσπαθήσω να σου στείλω δείγμα το σαββατοκύριακο. Σε ευχαριστούμε που ασχολείσαι φίλε!!!

 

Όποτε μπορέσεις.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ αν είναι γρήγορη η σύνδεσή σου (στο internet).

 

Φαντάζομαι πάτησες το κουμπί που είναι εμφανές στην παραπάνω εικόνα, έτσι ώστε να ανανεωθούν τα links.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ αν είναι γρήγορη η σύνδεσή σου (στο internet).

 

Φαντάζομαι πάτησες το κουμπί που είναι εμφανές στην παραπάνω εικόνα, έτσι ώστε να ανανεωθούν τα links.

Το πάτησα. Μόνο το Mega κατάφερα να δω. Star και Skai δεν μπόρεσα.

Εντωμεταξύ το Antenna δείχνει συνέχεια κάτι με netwix και διαφημίσεις ραδιοφωνου! Δεν ειναι ο κανονικός Antenna;

Στη παλιά εφαρμογή είχες και το πρόγραμμα της τηλεόρασης. Άλλα έπαιζε το κινητό και άλλα στη τηλεόραση τότε. Και τώρα έτσι ειναι; Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί. Γιατί παίζουν όποτε θέλουν; Εγώ νόμιζα θα έβλεπα κανονικά τηλεόραση απ' το κινητό όπως στη τηλεόραση! Αλλά μάλλον κάτι τέτοιο δεν γίνετε χωρίς κανονικό δεκτη τηλεόρασης φαίνεται! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η παλιά εφαρμογή Evris ήταν μόνο για ελληνικά κανάλια. Στη συγκεκριμένη, μπορείς να εισάγεις ό,τι λίστα θέλεις εσύ. Θα προσπαθήσω να βρω χρόνο να ανεβάσω ένα tutorial για τις m3u λίστες αναπαραγωγής.
Link to comment
Share on other sites

Η παλιά εφαρμογή Evris ήταν μόνο για ελληνικά κανάλια. Στη συγκεκριμένη, μπορείς να εισάγεις ό,τι λίστα θέλεις εσύ. Θα προσπαθήσω να βρω χρόνο να ανεβάσω ένα tutorial για τις m3u λίστες αναπαραγωγής.

Χάχα και ένα φροντιστήριο αγγλικών για μένα ειδικά! ;) :lol:

Γενικά μου αρεσε η εφαρμογή σου πάντως. Την έχεις και για Android και iOS ή μόνο για Windows 10 είναι;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χάχα και ένα φροντιστήριο αγγλικών για μένα ειδικά! ;) :lol:

Γενικά μου αρεσε η εφαρμογή σου πάντως. Την έχεις και για Android και iOS ή μόνο για Windows 10 είναι;

Στα ελληνικά θα είναι.

Μόνο για Windows10. Δεν έχω 3 ζωές:)

 

Κοίταξε και τη σύνδεσή σου πάντως. Ελπίζω να συνδέεσαι μέσω Wi-Fi. Διαφορετικά με χρήση δεδομένων μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας θέλει 3g και πάνω η live tv. Και εννοείται τα mbytes φεύγουν νερό.

Αν έχεις pc ή laptop με Windows10 τσέκαρε εκεί αν λειτουργούν.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτούς που δεν πρόλαβαν. Μπορεί να γίνει χρήση του παρακάτω κωδικού 30 φορές

 

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=532540&mstoken=VTG79-2VHXM-QMC7C-CW37F-DG3DZ

Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνικά θα είναι.

Μόνο για Windows10. Δεν έχω 3 ζωές:)

 

Κοίταξε και τη σύνδεσή σου πάντως. Ελπίζω να συνδέεσαι μέσω Wi-Fi. Διαφορετικά με χρήση δεδομένων μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας θέλει 3g και πάνω η live tv. Και εννοείται τα mbytes φεύγουν νερό.

Αν έχεις pc ή laptop με Windows10 τσέκαρε εκεί αν λειτουργούν.

Όχι, δεν έχω τίποτα από τα παραπάνω! Μόνο το 950xl δυστυχώς ή ευτυχώς!

Ήμουν με WiFi σε μαγαζί. Αλλά με 4.19mbps μάλλον ήταν αδύναμο!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτούς που δεν πρόλαβαν. Μπορεί να γίνει χρήση του παρακάτω κωδικού 30 φορές

 

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=532540&mstoken=VTG79-2VHXM-QMC7C-CW37F-DG3DZ

 

Αυτή τη φορά πρόλαβα. Σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ!

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

πρόλαβα κ εγω, ευχαριστουμε !

 

ΥΓ.απ την στιγμη που την "κατεβασα¨" στο ενα κινητο μου, μπορω να την περασω και στις αλλες w10 συσκευες μου? (κινητα τηλεφωνα και υπολογιστη?)

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτούς που δεν πρόλαβαν. Μπορεί να γίνει χρήση του παρακάτω κωδικού 30 φορές

 

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=532540&mstoken=VTG79-2VHXM-QMC7C-CW37F-DG3DZ

 

Πήρα κι εγώ μπας και χρησιμοποιήσω έστω μία εφαρμογή από το απαράδεκτο windows store των windows 10 στο pc. Μπράβο για την δουλειά σου!

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτούς που δεν πρόλαβαν. Μπορεί να γίνει χρήση του παρακάτω κωδικού 30 φορές

 

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=532540&mstoken=VTG79-2VHXM-QMC7C-CW37F-DG3DZ

 

Σε ευχαριστώ πολύ - πρόλαβα κι εγώ αυτή τη φορά και θα το δοκιμάσω στο σπίτι απόψε, εκτός απροόπτου. Από ότι διαβάζω πάντως είναι εξαιρετική εφαρμογή :-)

 

Η παλιά εφαρμογή Evris ήταν μόνο για ελληνικά κανάλια. Στη συγκεκριμένη, μπορείς να εισάγεις ό,τι λίστα θέλεις εσύ. Θα προσπαθήσω να βρω χρόνο να ανεβάσω ένα tutorial για τις m3u λίστες αναπαραγωγής.

 

Αν μπορώ να βοηθήσω κάπως με το documentation θα χαρώ πολύ - είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω :)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια φίλε, το πέρασα, έχω ένα ταπεινό MS 435 και δουλεύει τέλεια. Να σαι καλά!!!

Ευχαριστώ πολύ.

Αυτή τη φορά πρόλαβα. Σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ!

Ωραία. Thanks

πρόλαβα κ εγω, ευχαριστουμε !

ΥΓ.απ την στιγμη που την "κατεβασα¨" στο ενα κινητο μου, μπορω να την περασω και στις αλλες w10 συσκευες μου? (κινητα τηλεφωνα και υπολογιστη?)

Ναι εννοείται. Για όλες τις uwp εφαρμογές που έχουν παρουσία σε όλες τις συσκευές ισχύει το παραπάνω. Σε οποιαδήποτε συσκευή δηλαδή, Xbox, pc/laptop/tablet, mobile. Αρκεί να χρησιμοποιείται ο ίδιος λογαριασμός. Οι εφαρμογές συνδέονται με το λογαριασμό. Η ίδια εφαρμογή είναι. Απλώς σε κάθε συσκευή αλλάζει (στην πραγματικότητα συμπληρώνεται) ο τρόπος αλληλεπίδρασης.

π.χ. στο Xbox υποστηρίζεται το Xbox remote control και o controller, στο pc/laptop/tablet γίνεται χρήση του ποντικιού και υποστηρίζεται drag & drop των αρχείων, ενώ στα mobile/tablet (συσκευές με οθόνη αφής τελωσπάντων) χρησιμοποιείται η αφή.

 

Επί τη ευκαιρία δύο σημειώσεις.

1. Σε laptop/pc για να μπορείτε να κάνετε drag & drop οποιοδήποτε υποστηριζόμενο αρχείο από οποιοδήποτε μέρος αποθήκευσης κάποιου σκληρού δίσκου και να φορτώνονται απευθείας οι υπότιτλοι, είναι αναγκαίο να γίνει καταχώρηση(registration) του σκληρού δίσκου. Η διαδικασία γίνεται από τον ενσωματωμένο file manager μόνο για την πρώτη φορά και δεν παίρνει πάνω από 2 δευτερόλεπτα. Η καταχώρηση του σκληρού δίσκου ή κάποιου φακέλου είναι αναγκαία για όλες τις store εφαρμογές (η διαδικασία απαιτείται για να λάβουν δικαιώματα πρόσβασης οι εφαρμογές καθώς για λόγους ασφαλείας δεν έχουν τέτοια δικαιώματα, εκτός από κάποιους συγκεκριμένους φακέλους. π.χ. Downloads, κ.τ.λ.)

2. Για τις m3u λίστες. Σε pc/laptop μπορείτε να κατεβάσετε οποιοδήποτε m3u αρχείο (playlists) και να ρίξετε (drag & drop) στην εφαρμογή. Δίνεται και η επιλογή να κατέβει μέσω της εφαρμογής, η m3u playlist αν είναι γνωστή η διεύθυνσή της. Τέλος είναι δυνατόν να ανανεώνονται τα κανάλια αν κάποιος έχει λογαριασμό iptv από μια σταθερή url. Αν θέλετε να αποθηκευτεί εσωτερικά στην εφαρμογή πατήστε το κουμπί με τη δισκέττα (στο section tracklist του player), έτσι ώστε να αποθηκευτεί εσωτερικά. Κατόπιν θα βρίσκετε τη λίστα από το section playlists. Στις άλλες συσκευές (Xbox, mobile) η εισαγωγή του m3u αρχείου γίνεται όπως και για τα άλλα αρχεία. (με το κουμπί + , από το section "playlists") ή εισάγοντας τη διεύθυνσή της, ώστε να κατέβει και να αποθηκευτεί εσωτερικά.

Πήρα κι εγώ μπας και χρησιμοποιήσω έστω μία εφαρμογή από το απαράδεκτο windows store των windows 10 στο pc. Μπράβο για την δουλειά σου!

Εννοείται. Καλά έκανες. Ευχαριστώ πολύ.

Όσο για το store δε θα διαφωνήσω με το χαρακτηρισμό όσον αφορά την ποσότητα, αλλά υπάρχουν αρκετές αξιόλογες εφαρμογές.

Πάντως μένουν λίγα πράγματα να γίνουν, για να δούμε τις πραγματικές δυνατότητες της πλατφόρμας. Έχει γίνει πολύ μεγάλη πρόοδος.

Υπάρχουν κάποιες απαραίτητες προσθήκες να γίνουν (κάποιου είδους διεύκόλυνση για κλήσεις σε dll, ενσωμάτωση κάποιων υπολειπόμενων λειτουργίων, κ.τ.λ.).

Χωρίς να είμαι σίγουρος για μελλοντική επιτυχία, θεωρώ πως το -όχι και τόσο μακρινό- μέλλον μας επιφυλλάσει ευχάριστες εκπλήξεις.

Εννοώ για εμάς που έχουμε μια παραπάνω συμπάθεια στην πλατφόρμα της Microsoft.

Σε ευχαριστώ πολύ - πρόλαβα κι εγώ αυτή τη φορά και θα το δοκιμάσω στο σπίτι απόψε, εκτός απροόπτου. Από ότι διαβάζω πάντως είναι εξαιρετική εφαρμογή :-)

Ευχαριστώ πολύ. Γράφονται και υπερβολές από τους φίλους:)

Αν μπορώ να βοηθήσω κάπως με το documentation θα χαρώ πολύ - είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω :)

Φίλε geoponer αν δε βαριέσαι είναι χαρά μου. Οποιαδήποτε απορία έχεις, ρώτησέ με

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...