Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2013-14


one_tree_hill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς επειδή ήδη υπάρχουν τόσα πολλά τοπικ για κάθε σειρά με ελάχιστες συζητήσεις, οπότε δεν είναι λογικό να ανοιχθεί νέο θέμα για μια σειρά που τώρα ξεκίνησε και δεν έχει κάνει τόσο μεγάλο πάταγο.. Αυτό πιστεύω..

 

Πάντως το Penny Dreadful με ψήνει να το δω.. Μου αρέσει η ηθοποιός!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 214
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προφανώς επειδή ήδη υπάρχουν τόσα πολλά τοπικ για κάθε σειρά με ελάχιστες συζητήσεις, οπότε δεν είναι λογικό να ανοιχθεί νέο θέμα για μια σειρά που τώρα ξεκίνησε και δεν έχει κάνει τόσο μεγάλο πάταγο.. Αυτό πιστεύω..

 

Πάντως το Penny Dreadful με ψήνει να το δω.. Μου αρέσει η ηθοποιός!

 

Και δηλαδή αν αρχίσει να έχει σχόλια εδώ μια συγκεκριμένη σειρά, τότε τι;

Θα μεταφερθούν μετά τα σχόλια; Δεν νομίζω.

Οπότε εξορισμου κάποιες αποφάσισε να την χαντακωσει.

Πιθανώς, χωρίς καν να έχει και άποψη επί του θέματος.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Με χάλασε το χτεσινό επεισόδιο στο Penny.

Μια χαρά το πηγαίνανε και αρχίσαμε ξαφνικά τα gaylikia..

Ειδικά με τον ένα που τον είχαμε για τρελό γυναικοκατακτητη.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την περιοδο εβλεπα το Once upon a time.

 

Εχω δει και τις 3 σεζον, τωρα περιμενω τον 4ο κυκλο, χωρις ομως ιδιαιτερο ενθουσιασμο..

 

Δεν πρεπει να ειναι πολυ δημοφιλης σειρα στην ελλαδα οπως εχω καταλαβει

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την περιοδο εβλεπα το Once upon a time.

 

Εχω δει και τις 3 σεζον, τωρα περιμενω τον 4ο κυκλο, χωρις ομως ιδιαιτερο ενθουσιασμο..

 

Δεν πρεπει να ειναι πολυ δημοφιλης σειρα στην ελλαδα οπως εχω καταλαβει

 

Το έβλεπα εγώ κι ενώ η πρώτη σεζόν μου άρεσε αρκετά, στην δεύτερη έκανε κοιλιά και το παρατησα..

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την περιοδο εβλεπα το Once upon a time.

 

Εχω δει και τις 3 σεζον, τωρα περιμενω τον 4ο κυκλο, χωρις ομως ιδιαιτερο ενθουσιασμο..

 

Δεν πρεπει να ειναι πολυ δημοφιλης σειρα στην ελλαδα οπως εχω καταλαβει

 

Την βλέπω και εγώ! Οι συνεχείς ανατροπές που έχει είναι και καλό γιατί σε κρατάει σε αγωνία αλλά και κακό γιατί μετά από κάποιο σημείο καταντάει κουραστικό! Πάντως η φετινή σεζόν ήταν η χειρότερη από τις δύο προηγούμενες κατα τη γνώμη μου.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ακυρωθηκε παντως η συνεχεια της...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ακυρωθηκε παντως η συνεχεια της...

 

Ανανεώθηκε για την 4η σεζόν και βλέπουμε! Αυτή που ακυρώθηκε είναι το Once upon a time in wonderland από την ίδια παραγωγή.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Την βλέπω και εγώ! Οι συνεχείς ανατροπές που έχει είναι και καλό γιατί σε κρατάει σε αγωνία αλλά και κακό γιατί μετά από κάποιο σημείο καταντάει κουραστικό! Πάντως η φετινή σεζόν ήταν η χειρότερη από τις δύο προηγούμενες κατα τη γνώμη μου.

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου!

 

Μου λειπει το στοιχειο της εκπληξης.. Πλεον δεν μαθαινουμε τιποτα καινουριο για τους χαρακτηρες.. Πραγμα που ηταν το βασικο στοιχειο της πρωτης σεζον.. Επισης ολοι εχουν μαλακωσει πολυ και εχουν γινει προβλεψιμοι.

 

Α ναι και επισης με ''νευριαζει'' αυτο που καποιος πεθαινει και μετα ξαναζωντανευει.. Ελπιζω να σταματησει στον Neal..

Edited by PsychoticGirl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει δει κανεις αλλος αυτην την σειρα ?

Το σεναριο ειναι καπως πρωτοτυπο αν κ αμερικανια αλλα σαν πρωτο επεισοδιο ειχε ενδιαφερον

Πολεμος μεταξυ ανθρωπων κ αγγελων με τον θεο να εχει εξαφανιστει ιδωμεν

 

http://www.imdb.com/title/tt3079768/?ref_=nv_sr_1

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σου προτείνω να δεις supernatural κι άσε τις απομιμήσεις με τους γκέι αγγέλους στην άκρη. Στο εξωτερικό έχει φάει αρκετό κραξιμο αυτή η σειρά και δεν βλέπω να προχωράει..
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σου προτείνω να δεις supernatural κι άσε τις απομιμήσεις με τους γκέι αγγέλους στην άκρη. Στο εξωτερικό έχει φάει αρκετό κραξιμο αυτή η σειρά και δεν βλέπω να προχωράει..

 

Ισως κ να εχεις δικιο αλλα επειδη τελειωσε το game of thrones κ επειδη εχω χρονο για 2 σειρες (η αλλη ειναι το salem)εψαχνα κατι κ επεσα σε αυτο

Δεν με ενθουσιασε αλλα θα του δωσω ευκαιρια παντως supernatural δεν μου αρεσει μου βγαινει οτι ειναι ιδιο με το vampire diaries(σε μενα)

Link to comment
Share on other sites

Ισως κ να εχεις δικιο αλλα επειδη τελειωσε το game of thrones κ επειδη εχω χρονο για 2 σειρες (η αλλη ειναι το salem)εψαχνα κατι κ επεσα σε αυτο

Δεν με ενθουσιασε αλλα θα του δωσω ευκαιρια παντως supernatural δεν μου αρεσει μου βγαινει οτι ειναι ιδιο με το vampire diaries(σε μενα)

 

Falling skies έχεις δει καθόλου;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ισως κ να εχεις δικιο αλλα επειδη τελειωσε το game of thrones κ επειδη εχω χρονο για 2 σειρες (η αλλη ειναι το salem)εψαχνα κατι κ επεσα σε αυτο

Δεν με ενθουσιασε αλλα θα του δωσω ευκαιρια παντως supernatural δεν μου αρεσει μου βγαινει οτι ειναι ιδιο με το vampire diaries(σε μενα)

 

Καμία σχέση.. Ειδικά οι σεζόν μετά την τεταρτη είναι φανταστικές. Δεν είναι τυχαίο καθόλου ότι έχει φτάσει δέκα σεζόν! Το vampire diaries είναι σαπουνόπερα βρικολάκων!

Link to comment
Share on other sites

Έχω μαύρα μεσάνυχτα είναι καλό?

 

Αφορά επιβίωση ανθρώπων σε μια Γη που την έχουν κατακτήσει εξωγήινοι, με αρκετά καλά εφέ.

 

ΤοTRUE BLOOD ξεκίνησε αρκετά καλά για την τελευταία του σεζόν με μια αρκετά σοβαρή απώλεια και αρκετό σεξ.

Δυστυχώς η Σουκι γέρασε πια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αφορά επιβίωση ανθρώπων σε μια Γη που την έχουν κατακτήσει εξωγήινοι, με αρκετά καλά εφέ.

 

ΤοTRUE BLOOD ξεκίνησε αρκετά καλά για την τελευταία του σεζόν με μια αρκετά σοβαρή απώλεια και αρκετό σεξ.

Δυστυχώς η Σουκι γέρασε πια.

φοβερο το πρωτο επεισοδιο του κυκλου .αγωνιωδες και ανατρεπτικο με αρκετη δραση και οχι τοσο χαζομελοδραμα.αντε να δουμε πως θα εξελιχθει..

Επισης οσοι βλεπουν The good wife τον 5 κυκλο θα χουν μεινει κοκαλο με αυτο που συνεβη:X.Η σειρα θα εχει και αλλο κυκλο;

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Έχω μαύρα μεσάνυχτα είναι καλό?

 

To πρώτ επισόδειο του φετινού κύκλου πολύ καλό, μας έμπασε άμεσα στο τι παίζεται. Λίγο απότομα μπήκε βέβαια για να χωρέσει το τι έγινε τους μήνες που πέρασαν αλλά εντάξει, το δέχομαι. ;)

Link to comment
Share on other sites

To Community ανανεώθηκε και για 6η σαιζόν!!!! :w00t::w00t::w00t::yahoo::yahoo::yahoo:

 

Επιτέλους κατάλαβαν οτι περνάει στον κόσμο ακόμα. Είχε βρωμίσει ο τόπος οτι δεν θα ανανεωθεί, ευτυχώς έπεσαν έξω :up:

You can do anything, but not everything.

David Allen

Link to comment
Share on other sites

Μα.. ειχε κοπεί επίσημα από το NBC. Απλά έγινε νέα συμφωνία με νέο κανάλι..

Ναι όντως το NBC το "έκοψε" αλλά η Sony έχει τα δικαιώματα (ή κάτι τέτοιο). Τώρα τα πήρε το yahoo και θα προβάλει αυτό την 6η σαιζόν στην δικιά του streaming υπηρεσία. Μία μέρα πρίντελειώσουν τα συμβόλαια των συντελεστών αποφάσισε το yahoo να κάνει την κίνηση του!

Πραγματικά πιο τελευταία στιγμή δεν γινόταν, από εκεί που όλοι περιμέναμε να περάσει και αυτή η τελευταία μέρα και να τελειώσει και οριστικά το community έγινε το "θαύμα" :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

PENNY DREADFUL ποιος βλέπει;

Καλό το τέλος της σεζόν, αλλά πολύ κουλη η τελευταία σκηνή.

Αφού ο πιστολέρο έχει τέτοιες δυνατότητες, γιατί δεν τις χρησιμοποίησε πριν;

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

PENNY DREADFUL ποιος βλέπει;

Καλό το τέλος της σεζόν, αλλά πολύ κουλη η τελευταία σκηνή.

Αφού ο επιστολές έχει τέτοιες δυνατότητες, γιατί δεν τις χρησιμοποίησε πριν;

 

αν πρόσεξες είχε πανσέληνο!!

μόνο τότε φαίνεται μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...