Jump to content

iPad Mini 2 (2013)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε, δεν έχει καμιά θήκη μέσα! Βασικά ούτε ακουστικά έχει..., πάλι καλά που έβαλαν φορτιστή και δεν πρέπει να τον αγοράσουμε και αυτόν!:p Θα συμφωνήσω με τον songless παραπάνω, ότι έχει μέτρια ηχεία (μιλάω για την ένταση, δεν είμαι μουσικός να πω για ποιότητα) και έχει και μια κάμερα που θα ζήλευε άνετα μια συσκευή 10 χρόνια πίσω!! (Φυσικά αυτό που λέω ισχύει για τα περισσότερα tablet της αγοράς, που η κάμερα τους είναι απλά για να λες πως έχει κάμερα!)

Μιλάω για συνθήκες χαμηλού φωτισμού , μιας σε εξωτερικό χώρο, αλλάζουν πολύ τα πράγματα προς το καλύτερο!!:)

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε ηδη παρει, ερχετε με θηκη στη συσκευασια; Μπορειτε να βαλετε καμια φωτο;
Σπαρτιατικη συσκευασια. Επρεπε να βαλω διπλα το κουτι του Ν900 να δειξω τι προικα εβαζε η nokia με τα ακριβα κινητα της :p

http://i58.photobucket.com/albums/g273/songless_bird/th_100_3711_zps9ec5e4f0.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα παίρνεις της apple που σε εφαρμογή ειναι σιγουρα ανώτερη

δεν νομίζω οτι ειναι και ανωτερη ειναι καλη ,απλα η αλλη ειναι πιο πολυτελής

Ο κοσμος συνωμοτει ψιλοεναντιον μου .....

Για να το παρω με εκπτωση 5 % πρεπει να περιμενω μια εβδομαδα ,ωσπου ξαφνικά φίλος παει αμερικη μεθαυριο και θα μου το φερει απο εκει....360 ευρω το 32!!!!

Να ρωτησω αν παρω το cellular απο αμερική ειναι συμβατο με τα δικτυα ελλάδος?

IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

Φίλε, δεν έχει καμιά θήκη μέσα! Βασικά ούτε ακουστικά έχει..., πάλι καλά που έβαλαν φορτιστή και δεν πρέπει να τον αγοράσουμε και αυτόν!:p Θα συμφωνήσω με τον songless παραπάνω, ότι έχει μέτρια ηχεία (μιλάω για την ένταση, δεν είμαι μουσικός να πω για ποιότητα) και έχει και μια κάμερα που θα ζήλευε άνετα μια συσκευή 10 χρόνια πίσω!! (Φυσικά αυτό που λέω ισχύει για τα περισσότερα tablet της αγοράς, που η κάμερα τους είναι απλά για να λες πως έχει κάμερα!)

Μιλάω για συνθήκες χαμηλού φωτισμού , μιας σε εξωτερικό χώρο, αλλάζουν πολύ τα πράγματα προς το καλύτερο!!:)

 

Η καμερα στα ταμπλετ εχει περιορισμενη χρησιμοτητα (σκαναρισμα barcodes πχ). Δεν ειναι για να βγαζεις φωτογραφιες στα σοβαρα.

Το ταμπλετ πρεπει να αξιολογηθει σε αλλους, σημαντικους τομεις, οπως η αυτονομια του, η ταχυτητα του, η οθονη του και οι διαθεσιμες εφαρμογες. Αυτα ειναι τα σημαντικα σε ενα ταμπλετ.:) (κατα τη γνωμη μου.)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα στα ταμπλετ εχει περιορισμενη χρησιμοτητα (σκαναρισμα barcodes πχ). Δεν ειναι για να βγαζεις φωτογραφιες στα σοβαρα.

Το ταμπλετ πρεπει να αξιολογηθει σε αλλους, σημαντικους τομεις, οπως η αυτονομια του, η ταχυτητα του, η οθονη του και οι διαθεσιμες εφαρμογες. Αυτα ειναι τα σημαντικα σε ενα ταμπλετ.:) (κατα τη γνωμη μου.)

και σε ολα οσα αναφερεις το ipad ειναι αριστο. Απλα στην τιμη αυτη περιμενες να εχει και αναλογης ποιοτητας ολα τα υπολοιπα.

 

δεν νομίζω οτι ειναι και ανωτερη ειναι καλη ,απλα η αλλη ειναι πιο πολυτελής

Ο κοσμος συνωμοτει ψιλοεναντιον μου .....

Για να το παρω με εκπτωση 5 % πρεπει να περιμενω μια εβδομαδα ,ωσπου ξαφνικά φίλος παει αμερικη μεθαυριο και θα μου το φερει απο εκει....360 ευρω το 32!!!!

Να ρωτησω αν παρω το cellular απο αμερική ειναι συμβατο με τα δικτυα ελλάδος?

Δεν ξερω αν το σχολιο σου ανφερεται σε καποια θηκη. Αλλα εχεις δικιο αν μιλας για την αυθεντικη. Υπερτιμημενη. Εχει αλλες καλυτερες αμερικανικες κιολας με 15-20 δολαρια.

Οσο για τον φιλο σου που θα το φερει απο αμερικη. Αν δεν υπαρχει σε καταστημα (οπως σε εμενα που δεν υπηρχε σε ολη την Νεα Υορκη) δεν μπορει να το παραγγειλει αν δεν ειναι κατοικος αμερικης ή αν δεν εχετε τα στοιχεια (διευθυνση, τηλεφωνο, πιστωτικη καρτα) κατοικου αμερικης, που θα παει να το παραλαβει ο ιδιος απο το καταστημα. Ετσι την πατησα και εγω και το πηρα απο εδω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν θέλει κάποιος να πάρει από Αμερική το Mini Retina 2 wifi & Cellular πρέπει να προσέξει κάτι. Παίζει στην Ευρώπη ή είναι διαφορετικό μοντέλο.

 

Ευχαριστώ

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

και σε ολα οσα αναφερεις το ipad ειναι αριστο. Απλα στην τιμη αυτη περιμενες να εχει και αναλογης ποιοτητας ολα τα υπολοιπα..

Μμμμ σχετικο ειναι αυτο. Αν δεις τον ανταγωνισμο, ( τον ακριβο εννοω) θα διαπιστωσεις οτι τα πλεονεκτηματα του ipad μονο δεδομενα δεν ειναι για τους αλλους.

Οποτε υποχρεωτικα γινονται οι απαραιτητες σταθμισεις - συμβιβασμοι στα υπολοιπα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

και σε ολα οσα αναφερεις το ipad ειναι αριστο. Απλα στην τιμη αυτη περιμενες να εχει και αναλογης ποιοτητας ολα τα υπολοιπα.

 

Δεν ξερω αν το σχολιο σου ανφερεται σε καποια θηκη. Αλλα εχεις δικιο αν μιλας για την αυθεντικη. Υπερτιμημενη. Εχει αλλες καλυτερες αμερικανικες κιολας με 15-20 δολαρια.

Οσο για τον φιλο σου που θα το φερει απο αμερικη. Αν δεν υπαρχει σε καταστημα (οπως σε εμενα που δεν υπηρχε σε ολη την Νεα Υορκη) δεν μπορει να το παραγγειλει αν δεν ειναι κατοικος αμερικης ή αν δεν εχετε τα στοιχεια (διευθυνση, τηλεφωνο, πιστωτικη καρτα) κατοικου αμερικης, που θα παει να το παραλαβει ο ιδιος απο το καταστημα. Ετσι την πατησα και εγω και το πηρα απο εδω.

 

Θα δει και θα μου πει,παει νεα ορλεανη.....αλλιως Λονδινο με 379 λίρες

Μιλαω για την αυθεντική λενε οτι δεν κανει καλη επαφη στα πλαγια.....

IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

Μμμμ σχετικο ειναι αυτο. Αν δεις τον ανταγωνισμο, ( τον ακριβο εννοω) θα διαπιστωσεις οτι τα πλεονεκτηματα του ipad μονο δεδομενα δεν ειναι για τους αλλους.

Οποτε υποχρεωτικα γινονται οι απαραιτητες σταθμισεις - συμβιβασμοι στα υπολοιπα.

Ισως εχεις δικιο. Δεν μετανιωνω παντως για την αγορα μου. Αλλα το δηλωνω. Αν ειχα την ποιοτητα του appstore σε αλλη συσκευη δεν θα αγοραζα ipad. Το ios δεν ειναι για μενα.

Θα δει και θα μου πει,παει νεα ορλεανη.....αλλιως Λονδινο με 379 λίρες

Μιλαω για την αυθεντική λενε οτι δεν κανει καλη επαφη στα πλαγια.....

Ωχ...Ουτε εκει το βρηκαν. Αν το βρεις παντως εκει ειναι καλυτερα απο αποψη VAT ειναι χαμηλοτερο απο της Νεας Υορκης. Καλη τυχη. Στο site αν μπεις λεει οτι ειναι διαθεσιμο σε ολα τα καταστηματα. Αν στο καταστημα που θες λεει διαθεσιμο, αλλα 1-3 εργασιμες , ειναι ψεμα. Δεν θα υπαρχει στο καταστημα. Στο φερνουν με online παραγγελια απο τις αποθηκες.

edit Θα εισαι τυχερος μαλλον. Βλεπω οτι το εχουν φερει στα καταστηματα στην Νεα Υορκη και Νεα Ορλεανη. Ημουν ατυχος εγω γιατι πηγα αν το βρω την εβδομαδα που κυκλοφορισε... Το 32 εχει 499$ με τον φορο χοντρικα 400€. 120€ φτηνοτερα απο ελλαδα...

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

η τιμη 499 ειναι χωρίς VAT?αν ταξιδεψεις και το φερεις ελλάδα δεν ειναι tax free?

 

απο εγγυηση αμερική τι γινεται ,καλύπτεται κανονικά?μιλάμε για wi-fi μονο μοντέλο...

Οταν ερχονται το apple store που εχουν πάνω ειναι το αμερικάνικο?

Edited by athanaso77
Απαγορεύονται τα συνεχόμενα μηνύματα.
IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

η τιμη 499 ειναι χωρίς VAT?αν ταξιδεψεις και το φερεις ελλάδα δεν ειναι tax free?
Tax free αγοραζεις μονο απο καταστηματα με σημα taxfree και αεροδρομια με προοορισμους εκτος Ευρωπαικης ενωσης. Η τιμη ειναι χωρις φορους. Τον φορο στην αμερικη τον πληρωνεις στο ταμειο και δεν αναγραφεται ουτε στα προιοντα του super market.. Για Νεα Υορκη 7% εως 8,757%. Αν ταξιδεψεις και το φερεις Ελλαδα και περασεις απο ελεγχο και το βρουν στο κουτι του πληρωνεις +23% ΦΠΑ και εξοδα εκτελωνισμου... Η ολη ιστορια απο Αμερικη συμφερει αν δεν περασει τελωνειο και δεν σε νοιαζει η εγγυηση 1 ετους της apple.

 

απο εγγυηση αμερική τι γινεται ,καλύπτεται κανονικά?μιλάμε για wi-fi μονο μοντέλο...

Οταν ερχονται το apple store που εχουν πάνω ειναι το αμερικάνικο?

Η εγγυηση της apple δεν ειναι παγκοσμια. Αν χαλασει το στελνουν Αμερικη... Το γνωριζω απο χαλασμενο iphone αγορασμενο απο αμερικη. Η isquare δεν το αναλαμβανε. To appstore θα σου δειχνει ο,τι χωρα δηλωσεις στην δημιουργια του apple ID. Δεν καθησα να δω αν αλλζει σε αλλη χωρα. Αλλα πετυχα εφαρμογη που δεν την κατεβαζε για Ελλαδα. Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Tax free αγοραζεις μονο απο καταστηματα με σημα taxfree και αεροδρομια με προοορισμους εκτος Ευρωπαικης ενωσης. Η τιμη ειναι χωρις φορους. Τον φορο στην αμερικη τον πληρωνεις στο ταμειο και δεν αναγραφεται ουτε στα προιοντα του super market.. Για Νεα Υορκη 7% εως 8,757%. Αν ταξιδεψεις και το φερεις Ελλαδα και περασεις απο ελεγχο και το βρουν στο κουτι του πληρωνεις +23% ΦΠΑ και εξοδα εκτελωνισμου... Η ολη ιστορια απο Αμερικη συμφερει αν δεν περασει τελωνειο και δεν σε νοιαζει η εγγυηση 1 ετους της apple.

 

Η εγγυηση της apple δεν ειναι παγκοσμια. Αν χαλασει το στελνουν Αμερικη... Το γνωριζω απο χαλασμενο iphone αγορασμενο απο αμερικη. Η isquare δεν το αναλαμβανε. To appstore θα σου δειχνει ο,τι χωρα δηλωσεις στην δημιουργια του apple ID. Δεν καθησα να δω αν αλλζει σε αλλη χωρα. Αλλα πετυχα εφαρμογη που δεν την κατεβαζε για Ελλαδα.

 

οκ δεν το ηξερα αρα βγαινει στα 400 ευρω χονδρικα και ολα αυτα χωρις εγγυηση.....

Αρα καλύτερα 450 και εγγυηση,τουλάχιστον απο αγγλία πρεπει να ισχυει η εγγυηση,ετσι δεν ειναι?

Αν το παρω απο εδω και δηλώσω ελλάδα ,δεν πιστευω να υπάρχει προβλημα,ε?Ειχα ενα παλιο ID απο τότε που ειχα iphone,ισχυει?μπορω να το βάλω αυτό?

IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

οκ δεν το ηξερα αρα βγαινει στα 400 ευρω χονδρικα και ολα αυτα χωρις εγγυηση.....

Αρα καλύτερα 450 και εγγυηση,τουλάχιστον απο αγγλία πρεπει να ισχυει η εγγυηση,ετσι δεν ειναι?

Αν το παρω απο εδω και δηλώσω ελλάδα ,δεν πιστευω να υπάρχει προβλημα,ε?Ειχα ενα παλιο ID απο τότε που ειχα iphone,ισχυει?μπορω να το βάλω αυτό?

Με ενα γρηγορα ψαξιμο το ipad wifi το αναγνωριζουν οι αντιπροσωπιες στην ελλαδα. Μαλλον το θεμα εχει να κανει με το cellurar ipad και τα iphone που οι τιμες ειναι μετα απο συμφωνιες με τοπικους παροχους.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχη εγγυηση

Επισημη απαντηση απο info square...

τα προϊόντα συνοδεύονται από την εγγύηση της κατασκευάστριας εταιρείας Apple Inc, η οποία είναι διεθνής και διάρκειας ενός έτους και έχει ως ημερομηνία έναρξης την ημερομηνία αγοράς που αναγράφεται στο τιμολόγιο ή την απόδειξή σας.

Σε περίπτωση που παρουσιαστεί δυσλειτουργία στο προϊόν σας, μπορείτε να απευθυνθείτε σε οποιοδήποτε Πιστοποιημένο Επισκευαστικό Κέντρο της Apple στη χώρα μας.

 

Η απαντηση τους ηταν αμεση και ξεκαθαρη!!!Μπραβο τους

 

Αρα μενει μονο το θεμα των εφαρμογων...

Ευχαριστω songless_bird για τις απαντησεις σου

IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παράξενο... δεν ισχύει δηλαδή ότι ίσχυε μέχρι τώρα; Ότι δηλαδή η εγγύηση ξεκινούσε απο την ημέρα ενεργοποίησης της συσκευής; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο... δεν ισχύει δηλαδή ότι ίσχυε μέχρι τώρα; Ότι δηλαδή η εγγύηση ξεκινούσε απο την ημέρα ενεργοποίησης της συσκευής; :confused:
Σε καθε καταναλωτικο προιον η εγγυηση μετραει απο την ημερα αγορα του. Δηλαδη αν ειχα αγορασει ενα ipad και το ενεργοποιουσα μετα απο τρεις μηνες τοτε θα ξεκινουσε η εγγυηση; Στο servise βλεπουν την ημερα ενεργοποιησης; Και αν η συσκευη ενεργοπιηθει μετα με καποιο αλλο ID;

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πάντα το ειχα απορία,αλλα γιατι σου ζητανε αποδειξη αγορας τότε?Αλλα για να το λένε επισημα χειλη!!!
IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

Αυτο πάντα το ειχα απορία,αλλα γιατι σου ζητανε αποδειξη αγορας τότε?Αλλα για να το λένε επισημα χειλη!!!
Εγω ξερω οτι η isquare σου δινει το δικαιωμα χρησης μιας επιπλεον ασφαλειας απο πτωση, φωτια, νερο για μια φορα μεσα στον χρονο και την ενεργοποιεις με τον αριθμο αποδειξης ή τιμολογιου και το λεει ρητα οτι αν χαθει η αποδειξη δεν ισχυει. Μαλιστα η ενεργοποιηση πρεπει να γινει μεσα σε 15 μερες απο την αγορα του προιοντος (ημερομηνια αποδειξης). Δεν νομιζω να παιζει κανενα ρολο η ενεργοποιηση της συσκευης με την εγγυηση.

 

Η ενεργοποιηση της συσκευης μπορει να εχει να κανει ως αρχη καποιων υπηρεσιων ως προς την apple. Πχ ενεργοποιησεις μετα τις 1 Σεπτεμβριου, ολες οι συσκευες θα παρουν δωρεαν την ταδε υπηρεσια, τα ταδε GB icloud κλπ.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ισως εχεις δικιο. Δεν μετανιωνω παντως για την αγορα μου. Αλλα το δηλωνω. Αν ειχα την ποιοτητα του appstore σε αλλη συσκευη δεν θα αγοραζα ipad. Το ios δεν ειναι για μενα..

 

.

Δεν ειναι οτι θελω να σου αλλαξω γνωμη, απλα περιμενε λιγο να μαθεις τα κατατοπια.

Υπαρχουν πολλα για να μαθεις και να εκτιμησεις ακομα, οπως:

 

- δυνατοτητα να παρεις ανα πασα στιγμη πληρες backup της συσκευης σου στο icloud (ρυθμισεις, προγραμματς, στησιμο, τα παντα, πλην multimedia περιεχομενου βεβαια, γιατι αυτο θα απαιτουσε πολυ ωρα και πολλα data)

- δυνατοτητα ασυρματου συγχρονισμου με itunes, κατα τη διαρκεια της φορτισης

- δυνατοτητα χρησης file manager (για εμενα το καλυτερο του ειδους ειναι ο good reader, με ενσωματωση πολλων υπηρεσιων cloud , οπως dropbox, drive κλπ

 

Και διαφορα αλλα, μην τα γραφω τωρα γιατι θα βγω εκτος θεματος...

Κοιταξε και την υπηρεσια itunes match παντως , ισως σε ενδιαφερει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι οτι θελω να σου αλλαξω γνωμη, απλα περιμενε λιγο να μαθεις τα κατατοπια.

Υπαρχουν πολλα για να μαθεις και να εκτιμησεις ακομα, οπως:

 

- δυνατοτητα να παρεις ανα πασα στιγμη πληρες backup της συσκευης σου στο icloud (ρυθμισεις, προγραμματς, στησιμο, τα παντα, πλην multimedia περιεχομενου βεβαια, γιατι αυτο θα απαιτουσε πολυ ωρα και πολλα data)

- δυνατοτητα ασυρματου συγχρονισμου με itunes, κατα τη διαρκεια της φορτισης

- δυνατοτητα χρησης file manager (για εμενα το καλυτερο του ειδους ειναι ο good reader, με ενσωματωση πολλων υπηρεσιων cloud , οπως dropbox, drive κλπ

 

Και διαφορα αλλα, μην τα γραφω τωρα γιατι θα βγω εκτος θεματος...

Κοιταξε και την υπηρεσια itunes match παντως , ισως σε ενδιαφερει.

File manager! και σημερα κοιτουσα ποιον να εγκαταστησω. Δεν περιμενω οι file manager στο Ios να ειναι οπως στο Ν900, αλλα απο το τιποτα...

Οσο για back up εχω καλομαθει με το Ν900 που με μια εντολη κανω image ολο ή επιλεκτικα backup το κινητο σε καρτα μνημης ή στο pc :O

Δεν εχω συνδεσει το ipad ακομη στο pc με το itunes. Δεν με ενδιαφερει κιολας. Προσπαθω να αποφυγω το itunes. Δεν ειναι της φιλοσοφιας μου να θελω εφαρμογη για να συνδεσω τη συσκευη μου στο pc... Ασε που το ανοιγει οταν παταω να δω καποιες εφαρμογες που ψαχνω review στο net και απο το ανοιγμα δειχνει το "βαρος" του.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

File manager! και σημερα κοιτουσα ποιον να εγκαταστησω. Δεν περιμενω οι file manager στο Ios να ειναι οπως στο Ν900, αλλα απο το τιποτα...

Οσο για back up εχω καλομαθει με το Ν900 που με μια εντολη κανω image ολο ή επιλεκτικα backup το κινητο σε καρτα μνημης ή στο pc :O

Δεν εχω συνδεσει το ipad ακομη στο pc με το itunes. Δεν με ενδιαφερει κιολας. Προσπαθω να αποφυγω το itunes. Δεν ειναι της φιλοσοφιας μου να θελω εφαρμογη για να συνδεσω τη συσκευη μου στο pc... Ασε που το ανοιγει οταν παταω να δω καποιες εφαρμογες που ψαχνω review στο net και απο το ανοιγμα δειχνει το "βαρος" του.

 

Ναι , ειναι βαρυ το itunes, ειναι αληθεια.

Τελος παντων, στα λεω γιστι και εγω hater ξεκινησα, αλλα στην πορεια μου αρεσε...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε αγοράσει το ipad mini η συσκευασία έχει αυτό το αυτοκόλλητο που δείχνει ότι δεν έχει ανοιχθεί ή έχει μόνο την εξωτερική διαφανή ζελατίνα και μέσα είναι απλά το κουτί ;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε αγοράσει το ipad mini η συσκευασία έχει αυτό το αυτοκόλλητο που δείχνει ότι δεν έχει ανοιχθεί ή έχει μόνο την εξωτερική διαφανή ζελατίνα και μέσα είναι απλά το κουτί ;

 

ολα τα idevices εχουν μονο την εξωτερικη ζελατινα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ήμουν καλό παιδί τη χρονιά που πέρασε, κανόνισα με τον Άγιο Βασίλη να μου φέρει ένα ipad mini. Για να βοηθήσω τον Άγιο, πώς μπορώ να πάρω την εγγύηση iplus; Πρέπει υποχρεωτικά να αγοραστεί μαζί με τη συσκευή ή μπορώ να την πάρω από άλλο κατάστημα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Mini 2 (2013)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...