Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που μπορω να βρω original μπαταρια ? Εχετε καποιο λινκ?

 

Αν πέρνει αυτή

 

900fdef6483e31037ebb41ab7bba335d.jpg

 

Εδώ εισαι

 

e51c1587cff1afa0792e6dccdc043b6d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα βρεις original, αλλά δύσκολα να είναι σε καλή κατάσταση γιατί η παραγωγή τους έχει σταματήσει εδώ και καιρό. Από τις τρεις τελευταίες που πέρασαν από τα χέρια μου η μία δούλευε και πάλι δεν φορτίζει πλήρως, συνήθως μέχρι 78%. Έστω και έτσι εμένα με βόλεψε.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι μένω με αυτήν που έχει τώρα το κινητό. Πάντως με μια ματιά στο Σκρούτζ μεγάλη απόκλιση τιμών. Τρελό πράγματι.

Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Έχω το συγκεκριμένο κινητό εδώ και κάπου 3,5 χρόνια και από την αρχή αντιμετώπιζα ένα περίεργο bug στον browser του.

Δεν επισύναπτε εύκολα τα αρχεία και τις φωτογραφίες (πχ επισυναπτόμενα σε e-mail, σε fb κτλ).

Όταν δοκίμαζα να ανεβάσω κάποιο αρχείο, με πέταγε έξω (όχι από τον browser) αλλά στην προηγούμενη σελίδα χωρίς

να έχει ανεβάσει το αρχείο.

Στις αρχές μετά την 5η - 6η προσπάθεια τα ανέβαζε, αλλά τώρα το τελευταίο διάστημα, δεν το κάνει με τίποτα.

Έχω δοκιμάσει άπειρους browser (και τον chrome) αλλά τίποτα.

Επίσης εγκατέστησα και διαφορετικούς file managers για την επιλογή των αρχείων, αλλά ούτε αυτό βοήθησε.

Έχω κάνει ενημέρωση λογισμικού και βγάζει ότι είναι ενημερωμένο.

Καμιά ιδέα για το τι θα μπορούσε να είναι το συγκεκριμένο πρόβλημα και αν μπορώ να κάνω κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα ανεβάζοντας αρχεία 100Κ, 1MB και 10ΜΒ σε μία σελίδα με τον browser που έχει η LG (όχι chrome). Κανένα πρόβλημα.

 

Η συσκευή μου βέβαια είναι σχεδόν άδεια, έχω κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και μετά όλες τις αναβαθμίσεις και τη χρησιμοποιώ πλέον μόνο σαν πλοηγό στο αυτοκίνητο.

 

Τέτοια προβλήματα όμως μπορεί να οφείλονται στην έλλειψη διαθέσιμης μνήμης της συσκευής ή κακή ποιότητα σύνδεσης στο δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα ανεβάζοντας αρχεία 100Κ, 1MB και 10ΜΒ σε μία σελίδα με τον browser που έχει η LG (όχι chrome). Κανένα πρόβλημα.

 

Η συσκευή μου βέβαια είναι σχεδόν άδεια, έχω κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και μετά όλες τις αναβαθμίσεις και τη χρησιμοποιώ πλέον μόνο σαν πλοηγό στο αυτοκίνητο.

 

Τέτοια προβλήματα όμως μπορεί να οφείλονται στην έλλειψη διαθέσιμης μνήμης της συσκευής ή κακή ποιότητα σύνδεσης στο δίκτυο.

 

Ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω ξανά αφού αδειάσω εντελώς τη συσκευή, αν και σύντομα θα προορίζεται για δευτερεύουσα χρήση.

Απλά είχα την απορία γιατί δεν είχα βρει κάπου αναφορά σε παρεμφερές bug σε άλλη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)
  • 1 year later...

 

Thank you for sharing your post.

Every year, <a href="https://healthylifehuman.com/life-is-beautiful-festival/">Life Is Beautiful Festival</a> takes over Downtown Las Vegas for a three-day weekend, promising attendees a slew of surprises in four important areas: art, music, food, and learning - really delivering something for everyone. Popular performers such as Imagine Dragons, Kendrick Lamar, Major Lazer, Brandon Flowers, and Hozier will perform alongside historical legends like as Duran Duran and Stevie Wonder.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...