Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oxι μονo την χανεις,αλλα θα φαινετε για ΠΑΝΤΑ οτι εχει γινει root.

Ετσι πηρα εγω το δικο μου L9 ii ....40 ευρω.

Ηρθε να μου το πουλησει ως μη root με εγγυση 18 μηνες στα 90 ευρω.

Εβαλα τον κωδικο που μου εδειξε οτι ειναι root.......

Kαι με το παζαρι το πηρα 40 ευρω.................:lol:

Βαζοντας το σωστο KDZ αρχειο της συσκευης σου δεν θα φαινεται τιποτα...σαν να μην περασε μια μερα απο το εργοστασιο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βαζοντας το σωστο KDZ αρχειο της συσκευης σου δεν θα φαινεται τιποτα...σαν να μην περασε μια μερα απο το εργοστασιο

ποιο ειναι το σωστο KDZ?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?firmware=1

Βαζεις το IMEI σου και το κατεβαζεις....

 

Eχω περασει μεσω KDZ την 4.1.2 απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5774284#post5774284

τριτο ποστ.

Εκει που εβαλα το imei βρηκε την 20D.........

Eιναι απροβληματιστη? ειχα 4.4.2 και κατεβηκα 4.1.2 λογω οτι δεν ακουγα τον συνομιλιτη........

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Eχω περασει μεσω KDZ την 4.1.2 απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5774284#post5774284

τριτο ποστ.

Εκει που εβαλα το imei βρηκε την 20D.........

Eιναι απροβληματιστη? ειχα 4.4.2 και κατεβηκα 4.1.2 λογω οτι δεν ακουγα τον συνομιλιτη........

Δεν ξερω αν εχει προβλημα....απλα σπυ λεω αν θες να μην φαι εται ροοτ η θες να το πας για service κατεβαζεις απο εκει που σπυ ειπα το περνας και εισαι ετοιμος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες οποιος θελει να δοκιμασει να ανοιγουν πιο γρηγορα οι εφαρμογες του και γενικα ταχυτερο τηλεφωνο μπορει να παει ρυθμησεις/επιλογες προγραμματιστη και στην εικονα που βλεπετε τις 3 επιλογες που λεει ΚΛΙΜΑΚΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ/ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ/ΚΙΝΟΥΜΕΝΓΣ ΕΙΚΟΝΑΣ να τα βαλετε 0.5 ή 5 αναλογα πως το εχει στν συσκευη σας[ATTACH]60533[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες οποιος θελει να δοκιμασει να ανοιγουν πιο γρηγορα οι εφαρμογες του και γενικα ταχυτερο τηλεφωνο μπορει να παει ρυθμησεις/επιλογες προγραμματιστη και στην εικονα που βλεπετε τις 3 επιλογες που λεει ΚΛΙΜΑΚΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ/ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ/ΚΙΝΟΥΜΕΝΓΣ ΕΙΚΟΝΑΣ να τα βαλετε 0.5 ή 5 αναλογα πως το εχει στν συσκευη σας[ATTACH]60533[/ATTACH]

 

Χρησιμοποιείς κάποιο θέμα;;φαίνεται ωραίο το περιβάλλον

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς κάποιο θέμα;;φαίνεται ωραίο το περιβάλλον

Καλημερα φιλε...εχω το g2.....το l9ii ηταν το παλιο μου κινητο απλα ειπα μα σας το πω..:)

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει μάλλον να την ενεργοποιήσεις ως δυνατότητα.

 

>Ρυθμίσεις Συστήματος

>>Σχετικά με το τηλέφωνο

>>>Πληροφορίες λογισμικού

>>>>Κάνεις κλικ πάνω στο "Αριθμός κατασκευής" μέχρι να σου βγάλει μήνυμα ότι την ενεργοποίησες.

Κλειστόν μέχρι νεωτέρας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες οποιος θελει να δοκιμασει να ανοιγουν πιο γρηγορα οι εφαρμογες του και γενικα ταχυτερο τηλεφωνο μπορει να παει ρυθμησεις/επιλογες προγραμματιστη και στην εικονα που βλεπετε τις 3 επιλογες που λεει ΚΛΙΜΑΚΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ/ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ/ΚΙΝΟΥΜΕΝΓΣ ΕΙΚΟΝΑΣ να τα βαλετε 0.5 ή 5 αναλογα πως το εχει στν συσκευη σας[ATTACH]60533[/ATTACH]

 

Δεν ξέρω αν φταίει αυτό, αλλά από τότε που το έκανα έγινε πιο σβέλτο το κινητό και δεν κομπιάζει.

Thanks.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει αυτό, αλλά από τότε που το έκανα έγινε πιο σβέλτο το κινητό και δεν κομπιάζει.

Thanks.

Γι αυτο και σας το ειπα παιδια...σκεφτητε εγω εχω lollipop πεταει το κινητο...

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο και σας το ειπα παιδια...σκεφτητε εγω εχω lollipop πεταει το κινητο...

 

Εμενα ηταν στο 1Χ και το εβαλα στο 0.5Χ και ειδα να κυλαει πιο ομαλα..

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Πως εβαλες lollipop ?

Παιδια σορρυ αν σας μπερδευω....πιο πανω ειπα οτι εχω το G2....και απλα ειπα να σας πω αυτο για πιο γρηγορη αποκριση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες οποιος θελει να δοκιμασει να ανοιγουν πιο γρηγορα οι εφαρμογες του και γενικα ταχυτερο τηλεφωνο μπορει να παει ρυθμησεις/επιλογες προγραμματιστη και στην εικονα που βλεπετε τις 3 επιλογες που λεει ΚΛΙΜΑΚΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ/ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ/ΚΙΝΟΥΜΕΝΓΣ ΕΙΚΟΝΑΣ να τα βαλετε 0.5 ή 5 αναλογα πως το εχει στν συσκευη σας[ATTACH]60533[/ATTACH]

 

 

απεργοποιηση τελειως αντι 0,5 στο L9ii .Παλιοτερα τηλεφωνα δεν ειχανε την απενεργοποιηση.

το κανω χρονια σε ολα τα κινητα μου σαν στανταρ........το ειχα διαβασει καπου στο xda.......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ για την επίσημη V20g με μέγεθος 70,09MB...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/medium/Screenshot_2015-05-13-08-57-23.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη αναβάσθμιση σε 20g

 

Και τι διορθωνει?

Ας μας πει οποιος την εγκατεστησε , αν ειναι εμφανεις οι διαφορες ή διορθωσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...