Jump to content

Τροποποιήσεις & βελτιώσεις για το LG G2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά της ομάδας που με βοήθησαν.

Τώρα εδώ και 3-4 μέρες είμαι με Google edition 1.5 + xceed 14 τηλ. πάει μια χαρά. Άργησε λίγο να κάτσει σωστά γιατί δεν έκανα το wipe όπως έπρεπε. Το μόνο θέμα είναι ότι χτες μου ζήτησε αναβάθμιση του SU και μετά δεν άνοιγε. Μου έβγαζε security error. Ξαναπέρασα το xceed 14 και όλα εντάξει.

Πρωτα τη rom (google edition) και μετα τον kernel (xceed). Αν τα κανεις αναποδα τοτε ειναι σαν να μην τον εβαλες το kernel και καταληγεις με τη στοκ της ρομ. Απο xceed ελπιζω να μην εχεις κατεβασει την τελευταια εκδοση αλλα τη 14 που ειναι πιο σταθερη.

 

Δεν θα το μετανιωσεις παντως. Με χει βολεψει απιστευτα και δυσκολα θα παω σε AOSP (δεν κολλαει πουθενα)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θυμαμαι οτι ουτε εμενα δεν δουλευαν τα apk και το κανα τελικα με το pc.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για να περάσω την Google edition 1.5 τι wipes να κάνω; όλα εκτός από internal;

εκανα βλακεια παιδια...εκανα swipe to instal τη rom χωρις να κανω wipes! τι γινεται τωρα?

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

Edited by fanisgauros
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Για να περάσω την Google edition 1.5 τι wipes να κάνω; όλα εκτός από internal;

εκανα βλακεια παιδια...εκανα swipe to instal τη rom χωρις να κανω wipes! τι γινεται τωρα?

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

Όλα τα wipes εκτός του internal και είσαι οκ..

Link to comment
Share on other sites

περασα τη ρομ χωρις wipes. τωρα που θα ανοιξει θα την ξαναπερασω με τα wipes αυτη τη φορα.νομιζα οτι θα το μπρικαρω...
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

περασα τη ρομ χωρις wipes. τωρα που θα ανοιξει θα την ξαναπερασω με τα wipes αυτη τη φορα.νομιζα οτι θα το μπρικαρω...

Δεν πειράζει. Έκανες το λεγόμενο dirty flash!!

Αν δεν είναι πολύ συμβατές οι rom's μπορεί να έχεις προβληματάκια, γι' αυτό κάνε όλα τα wipe's (clean install) και ξαναπέρνατη!

Link to comment
Share on other sites

περασα τη ρομ χωρις wipes. τωρα που θα ανοιξει θα την ξαναπερασω με τα wipes αυτη τη φορα.νομιζα οτι θα το μπρικαρω...

Αν Είσαι από στοκ σε στοκ και από lollipop σε λολλιποπ δεν θα το κανεις τούβλο..το πολύ πολύ να βαράνε τίποτα force close κάποιες εφαρμογές..ότι λέει ο παλιός από πάνω..clean istall και είσαι οκ.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν Είσαι από στοκ σε στοκ και από lollipop σε λολλιποπ δεν θα το κανεις τούβλο..το πολύ πολύ να βαράνε τίποτα force close κάποιες εφαρμογές..ότι λέει ο παλιός από πάνω..clean istall και είσαι οκ.. ;)

Εντάξει την έστησα σχεδόν! Είχα λίγο θέμα με τα αντίγραφα απ το titanium αλλά εντάξει. Πως θα δυναμωσω τον ήχο;;; σε σχέση με την f f v1 3 που είχα δεν ακούγεται τίποτα!

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει την έστησα σχεδόν! Είχα λίγο θέμα με τα αντίγραφα απ το titanium αλλά εντάξει. Πως θα δυναμωσω τον ήχο;;; σε σχέση με την f f v1 3 που είχα δεν ακούγεται τίποτα!

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

Ααα κ και άλλο... Πως θα βλέπω τις φωτογραφίες μου;;; δεν έχει άλμπουμ... Πρέπει να κατεβάσω εφαρμογή απ το store; κ αν ναι ποια;

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει την έστησα σχεδόν! Είχα λίγο θέμα με τα αντίγραφα απ το titanium αλλά εντάξει. Πως θα δυναμωσω τον ήχο;;; σε σχέση με την f f v1 3 που είχα δεν ακούγεται τίποτα!

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ααα κ και άλλο... Πως θα βλέπω τις φωτογραφίες μου;;; δεν έχει άλμπουμ... Πρέπει να κατεβάσω εφαρμογή απ το store; κ αν ναι ποια;

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

Για την Google edition 1.5 λέω...

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει την έστησα σχεδόν! Είχα λίγο θέμα με τα αντίγραφα απ το titanium αλλά εντάξει. Πως θα δυναμωσω τον ήχο;;; σε σχέση με την f f v1 3 που είχα δεν ακούγεται τίποτα!

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ααα κ και άλλο... Πως θα βλέπω τις φωτογραφίες μου;;; δεν έχει άλμπουμ... Πρέπει να κατεβάσω εφαρμογή απ το store; κ αν ναι ποια;

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για την Google edition 1.5 λέω...

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

Όσες εφαρμογές lg σου λείπουν παρτες από άλλη στοκ ρομ και βαλτη στον αντίστοιχο φάκελο με αντίστοιχα δικαιώματα. Για τον ήχο κάπου έπαιζε ένα zip στο xda στην κατηγορία apps & themes του g2. Αμα το βρω θα δώσω λινκ

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει την έστησα σχεδόν! Είχα λίγο θέμα με τα αντίγραφα απ το titanium αλλά εντάξει. Πως θα δυναμωσω τον ήχο;;; σε σχέση με την f f v1 3 που είχα δεν ακούγεται τίποτα!

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ααα κ και άλλο... Πως θα βλέπω τις φωτογραφίες μου;;; δεν έχει άλμπουμ... Πρέπει να κατεβάσω εφαρμογή απ το store; κ αν ναι ποια;

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για την Google edition 1.5 λέω...

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

 

Δεν εχω δοκιμασει την ff αλλα μια χαρα ειναι ο ηχος (σιγουρα οχι χαμηλοτερος απο στοκ). Μηπως ειναι χαμηλα τα ringtones που βαζεις; Περασα τα στοκ ringtones και ακουγονται μια χαρα δυνατα (στο τερμα παραμορφωνει ο ηχος).

 

Για τις φωτογραφιες εχει μεσα ηδη το google gallery. Αν δεν σου αρεσει βαζεις οποιο αλλο θες απο το store. Δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι ;) Ενα απλο και ελαφρυ gallery ειναι το quick pick. Στη τελικη οπως λεει και ο φιλος απο πανω βαζεις οτι θες απο τη στοκ. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσες εφαρμογές lg σου λείπουν παρτες από άλλη στοκ ρομ και βαλτη στον αντίστοιχο φάκελο με αντίστοιχα δικαιώματα. Για τον ήχο κάπου έπαιζε ένα zip στο xda στην κατηγορία apps & themes του g2. Αμα το βρω θα δώσω λινκ

 

Αν δεν ειναι πολυ κοπος, οποιος συμφορουμιτης ειναι σε stock ή cloudy ας στειλει το ξυπνητηρι της lg. (προσπαθησα να το τραβηξω απο τα installation zip του cloudy 3.3 αλλα δεν το βρηκα και λεω να μη μπλεκω να αλλαζω ρομ μονο και μονο για να τραβηξω το αρχειο)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η Google edition 1.5 μου φαίνεται λιιιιγο πιο αργή απ την f f v1 3 που είχα... Ίσως είναι κ η ιδέα μου... Ήθελα να αλλάξω πάντως... Θα την κρατήσω λίγο καιρό κ βλέπουμε...

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμασει την ff αλλα μια χαρα ειναι ο ηχος (σιγουρα οχι χαμηλοτερος απο στοκ). Μηπως ειναι χαμηλα τα ringtones που βαζεις; Περασα τα στοκ ringtones και ακουγονται μια χαρα δυνατα (στο τερμα παραμορφωνει ο ηχος).

 

Για τις φωτογραφιες εχει μεσα ηδη το google gallery. Αν δεν σου αρεσει βαζεις οποιο αλλο θες απο το store. Δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι ;) Ενα απλο και ελαφρυ gallery ειναι το quick pick. Στη τελικη οπως λεει και ο φιλος απο πανω βαζεις οτι θες απο τη στοκ. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν δεν ειναι πολυ κοπος, οποιος συμφορουμιτης ειναι σε stock ή cloudy ας στειλει το ξυπνητηρι της lg. (προσπαθησα να το τραβηξω απο τα installation zip του cloudy 3.3 αλλα δεν το βρηκα και λεω να μη μπλεκω να αλλαζω ρομ μονο και μονο για να τραβηξω το αρχειο)

Είναι μέσα στο system/priv-app/lgalarmclock

Link to comment
Share on other sites

Είναι μέσα στο system/priv-app/lgalarmclock

 

Χμμμ ειτε στραβος ειμαι ειτε κοιταζα μονο στο system/app και οχι system/priv-app.

 

Αρχοντας! Σε ευχαριστω. :)

Link to comment
Share on other sites

Εδω και καιρο εχω την cloudy g3 2.2 περασμενη.Ειμαι πολυ ευχαριστημενος ειδικα με την μπαταρια αλλα εχω ενα θεμα δεν δουλευει το notification led ουτε στις ειδοποιησεις ουτε οταν φορτιζει.Υπαρχει κανενας τροπος να γινει η πρεπει ξανα φλασαρισμα?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους διάβασα καλές κριτικές και δοκιμάζω την BeanStalk-7.1.0 (δουλεύουν όλα , έτσι λένε , δεν χρειάζεται patch , το video o.k κλπ δηλ. απ'οτι κατάλαβα έχει λύσει κάποια προβληματάκια που είχαν η cdroid 7.1, AICP 12.1(N 7.1), CleanROM (Nougat),CyanogenMod 14.1 [uNOFFICIAL BUILDS] ...κλπ .Επίσης εξαιρετικές κριτικές παιρνει και η [NOUGAT-7.0_r19] AOSiP .Δεν έχω εμπειρία με αυτού του είδους τις ρομ είμαι πιό πολύ stock based ( H-ROM v2.1 εξαιρετική).Απλά τις βρήκα σε έναν Βραζιλιάνο και σας δίνω τα λινκ για όποιον ενδιαφέρεται εδω είναι η ρομ https://www.androidfilehost.com/?fid=312968873555012091 και εδώ το προφίλ του Βραζιλιάνου στο Google+ https://plus.google.com/103204428262269234583

 

ξέχασα να σας πω gapps βάζουμε απο δω http://opengapps.org/

τα ARM 7.1 εγω προτίμησα τα pico

Edited by anestis1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους διάβασα καλές κριτικές και δοκιμάζω την BeanStalk-7.1.0 (δουλεύουν όλα , έτσι λένε , δεν χρειάζεται patch , το video o.k κλπ δηλ. απ'οτι κατάλαβα έχει λύσει κάποια προβληματάκια που είχαν η cdroid 7.1, AICP 12.1(N 7.1), CleanROM (Nougat),CyanogenMod 14.1 [uNOFFICIAL BUILDS] ...κλπ .Επίσης εξαιρετικές κριτικές παιρνει και η [NOUGAT-7.0_r19] AOSiP .Δεν έχω εμπειρία με αυτού του είδους τις ρομ είμαι πιό πολύ stock based ( H-ROM v2.1 εξαιρετική).Απλά τις βρήκα σε έναν Βραζιλιάνο και σας δίνω τα λινκ για όποιον ενδιαφέρεται εδω είναι η ρομ https://www.androidfilehost.com/?fid=312968873555012091 και εδώ το προφίλ του Βραζιλιάνου στο Google+ https://plus.google.com/103204428262269234583

 

ξέχασα να σας πω gapps βάζουμε απο δω http://opengapps.org/

τα ARM 7.1 εγω προτίμησα τα pico

Fork από άλλους κάνει

 

Στάλθηκε από το Broken powered G2 D802 μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημέρα σε όλους διάβασα καλές κριτικές και δοκιμάζω την BeanStalk-7.1.0 (δουλεύουν όλα , έτσι λένε , δεν χρειάζεται patch , το video o.k κλπ δηλ. απ'οτι κατάλαβα έχει λύσει κάποια προβληματάκια που είχαν η cdroid 7.1, AICP 12.1(N 7.1), CleanROM (Nougat),CyanogenMod 14.1 [uNOFFICIAL BUILDS] ...κλπ .Επίσης εξαιρετικές κριτικές παιρνει και η [NOUGAT-7.0_r19] AOSiP .Δεν έχω εμπειρία με αυτού του είδους τις ρομ είμαι πιό πολύ stock based ( H-ROM v2.1 εξαιρετική).Απλά τις βρήκα σε έναν Βραζιλιάνο και σας δίνω τα λινκ για όποιον ενδιαφέρεται εδω είναι η ρομ https://www.androidfilehost.com/?fid=312968873555012091 και εδώ το προφίλ του Βραζιλιάνου στο Google+ https://plus.google.com/103204428262269234583

 

ξέχασα να σας πω gapps βάζουμε απο δω http://opengapps.org/

τα ARM 7.1 εγω προτίμησα τα pico

Εσύ που την δοκιμάζεις, έχουν λυθεί όντως τα προβλήματα;

 

Στάλθηκε από το Broken powered G2 D802 μου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε wrwmiaris το fork δεν ξέρω τι σημαίνει ,τώρα για την Beanstalk δεν έχω δοκιμάσει καμμία άλλη Nougat για να καταλάβω τι παίζει απλά διαβάζω σε διάφορα site τα προβλήματα που παρουσιάζουν διάφορες που έχουν βγεί και λογικό (πρώτες εκδόσεις είναι ), αυτή αναφέρθηκε ότι επιλύει αρκετά θέματα και επιπλέον εξαιρετική αυτονομία ,το ανέφερα λοιπόν σαν ενημέρωση για όποιον ασχολείται με τις συγκεκριμένες ρομ .Δεν έχω προσωπική άποψη και εμπειρία να σου απαντήσω .Εσείς που ασχολείστε καλό είναι που και που να γράφετε την άποψή σας και την κριτική σας μας βοηθάτε
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε wrwmiaris το fork δεν ξέρω τι σημαίνει ,τώρα για την Beanstalk δεν έχω δοκιμάσει καμμία άλλη Nougat για να καταλάβω τι παίζει απλά διαβάζω σε διάφορα site τα προβλήματα που παρουσιάζουν διάφορες που έχουν βγεί και λογικό (πρώτες εκδόσεις είναι ), αυτή αναφέρθηκε ότι επιλύει αρκετά θέματα και επιπλέον εξαιρετική αυτονομία ,το ανέφερα λοιπόν σαν ενημέρωση για όποιον ασχολείται με τις συγκεκριμένες ρομ .Δεν έχω προσωπική άποψη και εμπειρία να σου απαντήσω .Εσείς που ασχολείστε καλό είναι που και που να γράφετε την άποψή σας και την κριτική σας μας βοηθάτε

Έγραψες δοκιμάζω την btalk, γι'αυτό ρώτησα τι παίζει

 

Στάλθηκε από το Broken powered G2 D802 μου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε wrwmiaris το fork δεν ξέρω τι σημαίνει ,τώρα για την Beanstalk δεν έχω δοκιμάσει καμμία άλλη Nougat για να καταλάβω τι παίζει απλά διαβάζω σε διάφορα site τα προβλήματα που παρουσιάζουν διάφορες που έχουν βγεί και λογικό (πρώτες εκδόσεις είναι ), αυτή αναφέρθηκε ότι επιλύει αρκετά θέματα και επιπλέον εξαιρετική αυτονομία ,το ανέφερα λοιπόν σαν ενημέρωση για όποιον ασχολείται με τις συγκεκριμένες ρομ .Δεν έχω προσωπική άποψη και εμπειρία να σου απαντήσω .Εσείς που ασχολείστε καλό είναι που και που να γράφετε την άποψή σας και την κριτική σας μας βοηθάτε

 

Δηλαδη προτεινες rom που δεν εχεις καν δοκιμασει; :confused: Ωστε τι; Να την δοκιμασουν αλλοι για σενα; :blink:

 

Γιατι γραφεις στο post σου οτι την δοκιμαζεις εφοσον δεν την εχεις βαλει;

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Νταξ'. Είπε ότι τη δοκιμάζει τώρα οπότε είναι νωρίς για να βγάλει συμπεράσματα (Λέει ότι δεν έχει βάλει άλλη nougat εκτός από την Beanstalk). Καλά κάνει και μας ενημερώνει πάντως για να ξέρουμε τι παίζει. Edited by chrisdela
Link to comment
Share on other sites

Αλλο να ενημερωνεις για το τι διαβασες για μια rom και αλλο να λες οτι την δοκιμασες κιολας ενω τελικα απλα θελεις να την δοκιμασει αλλος για σενα. :wacko: Ειναι καπως παραπλανητικο και μπορει να σε βαλει σε διαδικασια αλλαγης Rom χωρις λογο.

 

Τεσπα. Sorry για το offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος παιδιά..καλά κάνει οποιοσδήποτε και αναφέρει ρομ που βγαίνουν..γιατί δεν ψάχνουμε όλοι στα ίδια site κάθε μέρα..έτσι και αλλιώς όποιος έχει το μικρόβιο θα δοκιμάσει..δεν μας υπνωτησε κανείς να βάλουμε ρομ που δεν θέλουμε.
Link to comment
Share on other sites

Αλλο να ενημερωνεις για το τι διαβασες για μια rom και αλλο να λες οτι την δοκιμασες κιολας ενω τελικα απλα θελεις να την δοκιμασει αλλος για σενα. :wacko: Ειναι καπως παραπλανητικο και μπορει να σε βαλει σε διαδικασια αλλαγης Rom χωρις λογο.

 

Τεσπα. Sorry για το offtopic.

 

καλησπέρα ,

1. δεν είπα δοκίμασα (άρα έβγαλα συμπεράσματα) ,είπα δοκιμάζω...

2. δεν μου αρέσει να δοκιμάζουν άλλοι για μένα ...(κάτι που εσένα ενθουσιάζει εμένα μπορεί να με αφήνει παγερά αδιάφορο)

3. δεν προτείνω ,πουθενά δεν υπάρχει αυτή η λέξη στην ανάρτησή μου...ενημερώνω (τουλάχιστον έτσι κάνουν στα διάφορα ξένα φορουμ που ασχολούμαι, ενημερώνουν) αντιθέτως έχω άποψη και προτείνω την H-ROM v2.1 το αναφέρω σαφώς...

καληνύχτα

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ,

1. δεν είπα δοκίμασα (άρα έβγαλα συμπεράσματα) ,είπα δοκιμάζω...

2. δεν μου αρέσει να δοκιμάζουν άλλοι για μένα ...(κάτι που εσένα ενθουσιάζει εμένα μπορεί να με αφήνει παγερά αδιάφορο)

3. δεν προτείνω ,πουθενά δεν υπάρχει αυτή η λέξη στην ανάρτησή μου...ενημερώνω (τουλάχιστον έτσι κάνουν στα διάφορα ξένα φορουμ που ασχολούμαι, ενημερώνουν) αντιθέτως έχω άποψη και προτείνω την H-ROM v2.1 το αναφέρω σαφώς...

καληνύχτα

 

Αν την εχεις βαλει ηδη σου ζητω συγνωμη. Αλλα απο την απαντηση που εδωσες στο επομενο ποστ καταλαβα οτι ενω ειπες οτι την δοκιμαζεις τελικα δεν την εχεις βαλει. Καταλαβα λαθος; Αν ναι my bad.

 

Καλο βραδυ και σε σενα. :)

Link to comment
Share on other sites

Αν την εχεις βαλει ηδη σου ζητω συγνωμη. Αλλα απο την απαντηση που εδωσες στο επομενο ποστ καταλαβα οτι ενω ειπες οτι την δοκιμαζεις τελικα δεν την εχεις βαλει. Καταλαβα λαθος; Αν ναι my bad.

 

Καλο βραδυ και σε σενα. :)

 

Ισως τα screenshot σε πείσουν (αν καταφέρω να τα ανεβάσω)

Link to comment
Share on other sites

Ισως τα screenshot σε πείσουν (αν καταφέρω να τα ανεβάσω)

 

Οχι αδερφε σε πιστευω. Απλα δεν καταλαβα τι ελεγες. Να σαι καλα και συγνωμη και παλι :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...