Jump to content

Τροποποιήσεις & βελτιώσεις για το LG G2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το δικό μου παιδιά!!

Με σπασμένη οθόνη δίπλα μου στο κομοδίνο!

Αλλά το σπασε η γυναίκα..... όχι εγώ! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σας περνάω όλους!

Το δάγκωσε-ναι καλά διαβάσατε το δάγκωσε ο μικρός- και έσπασε κάτω η οθόνη και δεν ανταποκρίνεται το touch καθόλου!!

Και το δικό μου παιδιά!!

Με σπασμένη οθόνη δίπλα μου στο κομοδίνο!

Αλλά το σπασε η γυναίκα..... όχι εγώ! :p

Link to comment
Share on other sites

Ώπα, εγώ νόμιζα πως γράφω στο G4 thread :lol:

Αλλά οκ, το G2 (που ήταν της κοπέλας μου ουσιαστικά), υπάρχει στο συρτάρι με ένα άλυτο πρόβλημα που πιθανότατα οφείλεται στην μητρική (δεν συνδέεται με τίποτα με το USB - παρά μόνο φορτίζει - και έχει μπρικάρει σε μια προσπάθεια για root - το οποίο έγινε, αλλά μπρίκαρε όταν πήγα να κάνω factory reset, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω απολύτως τίποτα - και εννοώ τίποτα).

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για την οθόνη του :)

Καλή Ανάσταση!

Ώπα, εγώ νόμιζα πως γράφω στο G4 thread :lol:

Αλλά οκ, το G2 (που ήταν της κοπέλας μου ουσιαστικά), υπάρχει στο συρτάρι με ένα άλυτο πρόβλημα που πιθανότατα οφείλεται στην μητρική (δεν συνδέεται με τίποτα με το USB - παρά μόνο φορτίζει - και έχει μπρικάρει σε μια προσπάθεια για root - το οποίο έγινε, αλλά μπρίκαρε όταν πήγα να κάνω factory reset, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω απολύτως τίποτα - και εννοώ τίποτα).

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για την οθόνη του :)

Καλή Ανάσταση!

 

Καλησπέρα. Το είχαμε ξαναπεί μαζί σε πμ φίλε μου, το κινητό η κοπέλα μου το κρατάει για συναισθηματικούς κυρίως λόγους :) Ψάξαμε να βρούμε τρόπο να το αναστήσουμε αλλά θέλει πλακέτα μάλλον. :)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω.

Αστειευομουν!

Αν αποφασίσεις να αλλάξεις πλακέτα στείλε μου.

Δεν ξέρω αν τελικά φτιάξω το δικό μου

Καλησπέρα. Το είχαμε ξαναπεί μαζί σε πμ φίλε μου, το κινητό η κοπέλα μου το κρατάει για συναισθηματικούς κυρίως λόγους :) Ψάξαμε να βρούμε τρόπο να το αναστήσουμε αλλά θέλει πλακέτα μάλλον. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αν έχει κάποιος το FixedDownloadCMode_droidth.zip γιατί μου κολλάει στο 2% το FlashTool και δεν υπάρχει πουθενά στο ΝΕΤ το αρχείο θα ήμουν ευγνώμων.
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάποιος το FixedDownloadCMode_droidth.zip γιατί μου κολλάει στο 2% το FlashTool και δεν υπάρχει πουθενά στο ΝΕΤ το αρχείο θα ήμουν ευγνώμων.
Το έχω αλλά θα πρέπει να ψάξω σε ποιον σκληρό είναι. Αυτές τις μέρες δουλεύω πολύ, ακόμα και τα Σαββατοκύριακα, οπότε όταν βρω το χρόνο θα ψαχτώ. Μακάρι να το δει κάποιος άλλος σύντομα και να στο στείλει.

 

Edit: κάνε μια αναζήτηση εδώ μέσα, κάπου το έχω ξαναστείλει

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σε ευχαριστώ, όποτε μπορέσεις στείλε το. Είδα που το είχες ανεβάσει αλλά δεν είναι διαθέσιμο πλέον μου λέει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Μου έσπασαν τα ''δοντάκια'' απο το card reader του LG G6 και δουλεύω εδω και 8 ήμερες το G2 ΑΘΑΝΑΤΟ και γλήγορο, Αν έπαιρνε καμια αναβάθμιση, εστο την Android Marshmallow 6 δεν θα το αλλάζα !!!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...