Jump to content

Τροποποιήσεις & βελτιώσεις για το LG G2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Της φωτογραφιας χαχαχαχαχα.

Παντως τωρα ρε παιδια μεταξυ μας πιο κουραστικο ειναι να βλεπεις τις και τις ιδιες ερωτησεις καθε φορα,με τις ιδιες απαντησεις ανα 2 σελιδες παρα τα υπολοιπα..

Αυτο πραγματικα ειναι κουραστικο.

Συμφωνώ αλλά σε αυτό δεν μπορουμε να κάνουμε κάτι. Πως να πείσεις να διαβάζουν ή να κάνουν αναζήτηση όλους όσους μπαίνουν εδώ. Μερικές φορές βλέπεις την ίδια ερώτηση σε 2 διαφορετικά θέματα. Λες και ήρθε η καταστροφή. Αλλά σε αυτό δεν υπάρχει λύση.

Επίσης να τονίσω ότι σε καμία περίπτωση δεν αναφερομασταν συγκεκριμένα στον Γιώργο.

Καλώς έκανε την ανάλυση. Αλλά από την στιγμή που αυτή η ανάλυση επεκτάθηκε σε παρά πολλά ποστ και τα οποία μάλιστα ξεφεύγουν των τροποποιήσεων καλό είναι να μεταφερθούν σε ειδικό θέμα με τα συγκριτικά του Γιώργου και για να μην κουράζουν και για πιο συγκεντρωμένο υλικό.

Είναι προσωπική άποψη και πάντα χωρίς παρεξήγηση και σεβασμό. Πρόταση κάναμε. Δεν βάλαμε μαχαίρι στο λαιμό κανενός.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πανο δεν με ενοχλει το σκεπτικο ουτε η προθεση, με στεναχωρει ο τροπος χειρισμου.

Εληξε για μενα το ζητημα, και οπως ειπα και πριν συνεχιζω στο νημα με τις φωτογραφιες.

Ασε τα δασκαλε, απλος χρηστης ειμαι.! :)

 

Η αληθεια ειναι οτι ο τροπος χειρισμου δεν ηταν διακριτικος και πηγαινε προς το αποτομος. Το ωραιο ειναι οτι ο Γιωργος απαντουσε σε ερωτησεις παρα παραθεται συνεπως ειχε τραβηξει το ενδιαφερον της πλειοψηφιας και εν τελει ειναι δουλεια των mods

LINKS

SuperUIs : http://1drv.ms/1WiyREb

Limitless_UX4_v1.3_V10 mod : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6561829#post6561829

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

To Quik Remote apk το τελευταιο που φορανε οι rom cloudyg3 κτλ,που μπορω να το βρω;Eβαλα την rom του sotmax αλλα εχει το παλιο περασμενο και δεν δουλευει σωστα.:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

To Quik Remote apk το τελευταιο που φορανε οι rom cloudyg3 κτλ,που μπορω να το βρω;Eβαλα την rom του sotmax αλλα εχει το παλιο περασμενο και δεν δουλευει σωστα.:)

 

Υποψιν οτι στην sotmax δουλευε εμενα αψογα + οτι εχει μεσα συσκευες που δεν τις εχει η cloudy και δεν ξερω γιατι αφαιρεθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να σου πω οτι σε εμενα φουλαρει απο 7-8 % σε περιπου 1,30 λεπτα περιπου!!ασε το τηλεφωνο σου να σβήσει εντελος απο μπαταρια και φορτισε σβηστό φουλ και δες ποση ωρα σου κανει αν κανει πανω απο 2 και κατι ωρες δεν ειναι φυσιολογικό!! και η αλη μου λύση ειναι δοκίμασε να περασεις τον κερνελ του dori και τσεκαρε πως πανε τα πραγματα!!!:)

 

Από 5% γέμισε σε 1 ώρα και 40 λεπτά. Είναι εντάξει; το περίμενα πιο γρήγορο το fast charge

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι τους guru της miui...Eπειδη μου αρεσε πολυ σαν rom γενικοτερα μου αφησε πολυ ωραια αισθηση, υπηρξαν λογοι που εφυγα και ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν λυσεις γιατι θελω να την ξαναβαλω.

1) ο video player δεν εχει slow motion (δοκιμασα mxplayer αλλα δεν..). Μου αρεσει να το βλεπω κατευθειαν οπως στις cloudy.

2) οταν τραβας μια φωτογραφια με xcam και πατησεις κατω δεξια στο thumbnail για να δεις τι τραβηξες δεν ανοιγει η φωτογραφια (μεσω gallery).

3) Στο θεμα remote control υπαρχει αλλα λειπουν συσκευες.

4) για να βαλω τα themes ζηταει account xiaomi εστειλα 3 φορες email για αctivation αλλα με γειωσαν.

5) καποιες φορες οταν σε καλουν, αναβει η οθονη και μετα απο 2-3 δευτερα χτυπαει το κινητο

6) πεταει καμια φορα το μηνυμα "δεν υπαρχει sim card"

Μετα απο ψαξιμο δεν καταφερα να βρω απαντηση αλλα βρηκα το παρακατω λινκ το οποιο εχει ολες τις εργοστασιακες εφαρμογες του g2 kitkat.

Ειναι σε μορφη zip οποτε υποθετω φλασαρισμα μεσω recovery. Υπαρχει πιθανοτητα να κανουμε ετσι δουλεια?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2670972

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει ένα Otg της Kingston. Έχω περασμένη την MIUI. Γιατί δεν μου κάνει ασφαλή κατάργηση όταν το βγάζω; Τι πρέπει να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι τους guru της miui...Eπειδη μου αρεσε πολυ σαν rom γενικοτερα μου αφησε πολυ ωραια αισθηση, υπηρξαν λογοι που εφυγα και ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν λυσεις γιατι θελω να την ξαναβαλω.

1) ο video player δεν εχει slow motion (δοκιμασα mxplayer αλλα δεν..). Μου αρεσει να το βλεπω κατευθειαν οπως στις cloudy.

2) οταν τραβας μια φωτογραφια με xcam και πατησεις κατω δεξια στο thumbnail για να δεις τι τραβηξες δεν ανοιγει η φωτογραφια (μεσω gallery).

3) Στο θεμα remote control υπαρχει αλλα λειπουν συσκευες.

4) για να βαλω τα themes ζηταει account xiaomi εστειλα 3 φορες email για αctivation αλλα με γειωσαν.

5) καποιες φορες οταν σε καλουν, αναβει η οθονη και μετα απο 2-3 δευτερα χτυπαει το κινητο

6) πεταει καμια φορα το μηνυμα "δεν υπαρχει sim card"

Μετα απο ψαξιμο δεν καταφερα να βρω απαντηση αλλα βρηκα το παρακατω λινκ το οποιο εχει ολες τις εργοστασιακες εφαρμογες του g2 kitkat.

Ειναι σε μορφη zip οποτε υποθετω φλασαρισμα μεσω recovery. Υπαρχει πιθανοτητα να κανουμε ετσι δουλεια?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2670972

 

Φιλε δοκιμασες αν δουλευουν quick window θηκες στη miui,αν εχεις. Και κατι αλλο κατεβαζεις απο

https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/5865-4-11-7-UNOF-LG-G2-miuiandroid-com/#description.

Η απο xda. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2759069. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δοκιμασες αν δουλευουν quick window θηκες στη miui,αν εχεις. Και κατι αλλο κατεβαζεις απο

https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/5865-4-11-7-UNOF-LG-G2-miuiandroid-com/#description.

Η απο xda. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2759069. Ευχαριστω.

 

Δυστυχως δεν εχω ιδεα για την θηκη αν και την εχω. Δεν το εχω δοκιμασει καν αν και πιστευω οτι δεν θα δουλευει εκτος αν υπαρχει mod.

Οσο για τα λινκ κατεβαζω απο το πρωτο που εδωσες

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις rom cloudyg3 πάρε το από εκεί

Nαι την εχω.Βρηκα τον φακελο system-app και εκει εχει 2 αρχεια.Το ενα LGQRemote.apk κ το αλλο LGQRemote.odex

Και τα 2 τα βαζω με φλασαρισμα;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πανο δεν με ενοχλει το σκεπτικο ουτε η προθεση, με στεναχωρει ο τροπος χειρισμου.

Εληξε για μενα το ζητημα, και οπως ειπα και πριν συνεχιζω στο νημα με τις φωτογραφιες.

Ασε τα δασκαλε, απλος χρηστης ειμαι.! :)

 

Η αληθεια ειναι οτι ο τροπος χειρισμου δεν ηταν διακριτικος και πηγαινε προς το αποτομος. Το ωραιο ειναι οτι ο Γιωργος απαντουσε σε ερωτησεις παρα παραθεται συνεπως ειχε τραβηξει το ενδιαφερον της πλειοψηφιας και εν τελει ειναι δουλεια των mods

Για να ληξει και απο μενα το θεμα.. Δεν ηθελα να παρεξηγηθει κανενας και ισως το υφος μου στην γραπτη του εκδοχη να φανηκε επιθετικο αλλα σιγουρα δεν ηταν.. Καποιοι απο σας κανετε διατριβη στην φωτογραφια και συγχαρητηρια που μοιραζεστε τις εμπειριες σας.. Απλα αυτη η προσπαθεια θα αποκτουσε πιο νοημα σε ενα καθαρο νημα χωρις να ανακατευεται με ποστ τυπου: φλασα την ταδε ρομ και το κινητο δεν κανει εσπρεσσο αλλα μονο γαλλικο. Τι κερνελ να βαλω :p

 

Παραλληλα οσοι εχουν θεματακια πιο μικρης αναλυσης ειναι κριμα να διαβαζουν ολοκληρα σεντονια ψαχνοντας να δουν αν υπαρχει απαντηση στο προβλημα τους..

 

Σεβομαι απολυτα το τι ενδιαφερει τον καθενα και προτεινα αυτο καθαρα για να διευκολυνθουμε ολοι..

Συγνωμη αν με τον τροπο μου προσεβαλα καποιον!

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν εχω ιδεα για την θηκη αν και την εχω. Δεν το εχω δοκιμασει καν αν και πιστευω οτι δεν θα δουλευει εκτος αν υπαρχει mod.

Οσο για τα λινκ κατεβαζω απο το πρωτο που εδωσες

 

Ραδιοφωνο εχει η miui?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.Πως βλεπουμε την ρομ που φοραμε ?
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει ένα Otg της Kingston. Έχω περασμένη την MIUI. Γιατί δεν μου κάνει ασφαλή κατάργηση όταν το βγάζω; Τι πρέπει να κάνω;

 

Κάποιος παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παρακαλώ?

 

φιλε να σου πω στα σιγουρα οτι αυτο υπήρχε στις πιο παλιες εκδώσεις που μετα για καποιο λογο το βγαλανε και δεν ξερω τον λογο:mad:

απλα το αφαιρείς ετσι και τελείωσε υποθεση!!!:)(εγω ετσι το εβγαζα τουλάχιστον:))

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.Πως βλεπουμε την ρομ που φοραμε ?

 

ρυθμισεις συστηματος-γενικες-σχετικα με το τηλεφωνο-πληροφοριες λογισμικου

Link to comment
Share on other sites

Ραδιοφωνο εχει η miui?

 

εχει κανονικα φιλε μου!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από 5% γέμισε σε 1 ώρα και 40 λεπτά. Είναι εντάξει; το περίμενα πιο γρήγορο το fast charge

 

μια χαρα εισαι δεν εχεις κανενα προβλημα!!!!αν θες δοκιμασε τον κερνελ που σου πρότεινα και δες αν θα δεις καμια διαφορα !!αλλα εισαι οκ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

εχει κανονικα φιλε μου!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μια χαρα εισαι δεν εχεις κανενα προβλημα!!!!αν θες δοκιμασε τον κερνελ που σου πρότεινα και δες αν θα δεις καμια διαφορα !!αλλα εισαι οκ!!!:)

 

Με τον νεο dori beta στο Stweaks εχει MAXIMUM 1600 φορτιση... δν ειναι λιγο ?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι τους guru της miui...Eπειδη μου αρεσε πολυ σαν rom γενικοτερα μου αφησε πολυ ωραια αισθηση, υπηρξαν λογοι που εφυγα και ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν λυσεις γιατι θελω να την ξαναβαλω.

1) ο video player δεν εχει slow motion (δοκιμασα mxplayer αλλα δεν..). Μου αρεσει να το βλεπω κατευθειαν οπως στις cloudy.

2) οταν τραβας μια φωτογραφια με xcam και πατησεις κατω δεξια στο thumbnail για να δεις τι τραβηξες δεν ανοιγει η φωτογραφια (μεσω gallery).

3) Στο θεμα remote control υπαρχει αλλα λειπουν συσκευες.

4) για να βαλω τα themes ζηταει account xiaomi εστειλα 3 φορες email για αctivation αλλα με γειωσαν.

5) καποιες φορες οταν σε καλουν, αναβει η οθονη και μετα απο 2-3 δευτερα χτυπαει το κινητο

6) πεταει καμια φορα το μηνυμα "δεν υπαρχει sim card"

Μετα απο ψαξιμο δεν καταφερα να βρω απαντηση αλλα βρηκα το παρακατω λινκ το οποιο εχει ολες τις εργοστασιακες εφαρμογες του g2 kitkat.

Ειναι σε μορφη zip οποτε υποθετω φλασαρισμα μεσω recovery. Υπαρχει πιθανοτητα να κανουμε ετσι δουλεια?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2670972

 

2) Ναι ισχύει, δεν έχω βγει λύση.

3) Δεν το χρησιμοποιώ όποτε δεν το χω ψάξει.

4) Εμένα μου ήρθε μετά από κάνα μισάωρο.

5) Δοκίμασε αυτό http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=56749697

6) Δεν μου το έκανε καμία φορά. Προβλήματα με SIM συνήθως προέρχονται όταν φλασάρεις από twrp. Αν φλάσαρες από twrp ξαναφλάσαρε από cwm.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι τους guru της miui...Eπειδη μου αρεσε πολυ σαν rom γενικοτερα μου αφησε πολυ ωραια αισθηση, υπηρξαν λογοι που εφυγα και ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν λυσεις γιατι θελω να την ξαναβαλω.

1) ο video player δεν εχει slow motion (δοκιμασα mxplayer αλλα δεν..). Μου αρεσει να το βλεπω κατευθειαν οπως στις cloudy.

2) οταν τραβας μια φωτογραφια με xcam και πατησεις κατω δεξια στο thumbnail για να δεις τι τραβηξες δεν ανοιγει η φωτογραφια (μεσω gallery).

3) Στο θεμα remote control υπαρχει αλλα λειπουν συσκευες.

4) για να βαλω τα themes ζηταει account xiaomi εστειλα 3 φορες email για αctivation αλλα με γειωσαν.

5) καποιες φορες οταν σε καλουν, αναβει η οθονη και μετα απο 2-3 δευτερα χτυπαει το κινητο

6) πεταει καμια φορα το μηνυμα "δεν υπαρχει sim card"

Μετα απο ψαξιμο δεν καταφερα να βρω απαντηση αλλα βρηκα το παρακατω λινκ το οποιο εχει ολες τις εργοστασιακες εφαρμογες του g2 kitkat.

Ειναι σε μορφη zip οποτε υποθετω φλασαρισμα μεσω recovery. Υπαρχει πιθανοτητα να κανουμε ετσι δουλεια?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2670972

 

1) το slow motion αν δεν κανω λαθος παζει μονο στις ρομς του cloudy !!!δοκιμασε να φλασαρης αυτο του xdabbeb μηπως και παζει xdabbeb's videoplayer v1.0.0 - only for stock G2 KK ROMs

2)αυτο ειναι ετσι στην miui φιλε μου γιωργο απλα δεν την ανοίγει μεσα απο την καμερα!!αλλα την ανοιγει κανονικα μεσα απο το gallery !!

3)και εγω το εχω παρατηρήσει οτι ειναι διαφορετικη απο ρομ σε ρομ!!!:blink: αφου ειναι βασισμενη σε στοκ based rom θελω να πιστευω οτι αν παρεις το apk(απο το ζιπακι του sotmax ας πουμε!!) και το αρχειο odex και τα περασεις στο sistem->apps(θα κρατήσεις ομως τα παλια καπου σε περιπτώσει αποτυχίας!!) και να βαλεις τα σωστα permissions φανταζομαι θα δουλεψει!!:p

4)δεν ειχα καταφερει ουτε και εγω να κανω account!!απλα το εκανα απο το pc μου βεβαια δυσκολευτικα λιγο μιας και ολα ειναι στα κινεζικα (με google translate εκανα την δουλεια ομως!!) δοκιμασε σε απο το pc σου!!

5)το εχω προσεξει και αυτο γιωργο αλλα οπως το ειπες καποιες φορες και πρεπει να το προσεξεις για να το καταλαβεις οτι γινεται κατι τετοιο !!δεν εχω χασει καμια κλήση ομως ετσι!!!;)

6)καποιο χαζο bug ειναι δεν επηρεάζει πουθενα στην λειτουργια!!!

νομιζω δεν θα υπαρχει καποιο προβλημα με της εφαρμογες απλα θελει να το δοκιμάσω για σιγουριά!!!:p

αν θελεις κατι αλλο φιλε εδω ειμαι για οτι θελεις !!

μιας και εγω δεν βρηκα τιποτα κουραστικο απο αυτα που εγραφες !!!!αντιθέτως μου αρεσει που υπαρχει καποιος που ασχολείται τοσο με την καμερα του κινητού μας με την προσπαθεια για καλυτερα αποτελεσματα!!! και ναι εισαι πιο ΜΑΣΤΕΡ απο ολους εδω μεσα στο θεμα της καμερας!!!

 

το παλικαρι που ρωταει για το αν δουλευει lg quickwindow στην miui ! οχι δεν δουλει οπως θα επρεπε απλα ανοίγοντάς την αναβει η οθονη και κλείνοντας κλεινει!!ετσι το θυμαμαι !!(δεν την εχω πλέων την θηκη!!)

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις συστηματος-γενικες-σχετικα με το τηλεφωνο-πληροφοριες λογισμικου

 

Ναι βγάζει 5 πληροφορίες ποιες από τις 5 είναι ή και η 5;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το θελω για να κατεβασω την μαμα ρομ να την ξανα περασω στο κινητο απο εδω http://lg-phone-firmware.com/firmware-Lg+G2-Tutti-36.html

Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Με τον νεο dori beta στο Stweaks εχει MAXIMUM 1600 φορτιση... δν ειναι λιγο ?

 

O Dori και η ομαδα του ισχυριζεται οτι οτιδηποτε πανω απο 1600 ειναι μονο ονομαστικα

Set force charge to REAL possible max ma from charger = 1600.

1800 or 2000 never actually worked

LINKS

SuperUIs : http://1drv.ms/1WiyREb

Limitless_UX4_v1.3_V10 mod : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6561829#post6561829

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχω το παρακατω wakelock και δεν εχω βρει λυση ακομα. Ξερει κανεις τιποτα?https://www.google.gr/search?hl=en-GB&ie=UTF-8&source=android-browser&q=wakelock+WifiOffDelayIfNotUsed&gfe_rd=cr&ei=uBpxVNiyLIeu8wfi0IDYAg&gws_rd=ssl

Phone : LG D802 G2 16gb

Rom : CloudyG3 2.0

Kernel : Dorimanx 8.5

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι τους guru της miui...Eπειδη μου αρεσε πολυ σαν rom γενικοτερα μου αφησε πολυ ωραια αισθηση, υπηρξαν λογοι που εφυγα και ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν λυσεις γιατι θελω να την ξαναβαλω.

1) ο video player δεν εχει slow motion (δοκιμασα mxplayer αλλα δεν..). Μου αρεσει να το βλεπω κατευθειαν οπως στις cloudy.

2) οταν τραβας μια φωτογραφια με xcam και πατησεις κατω δεξια στο thumbnail για να δεις τι τραβηξες δεν ανοιγει η φωτογραφια (μεσω gallery).

3) Στο θεμα remote control υπαρχει αλλα λειπουν συσκευες.

4) για να βαλω τα themes ζηταει account xiaomi εστειλα 3 φορες email για αctivation αλλα με γειωσαν.

5) καποιες φορες οταν σε καλουν, αναβει η οθονη και μετα απο 2-3 δευτερα χτυπαει το κινητο

6) πεταει καμια φορα το μηνυμα "δεν υπαρχει sim card"

Μετα απο ψαξιμο δεν καταφερα να βρω απαντηση αλλα βρηκα το παρακατω λινκ το οποιο εχει ολες τις εργοστασιακες εφαρμογες του g2 kitkat.

Ειναι σε μορφη zip οποτε υποθετω φλασαρισμα μεσω recovery. Υπαρχει πιθανοτητα να κανουμε ετσι δουλεια?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2670972

1) Δες μηπως υπαρχει κανας player στο market που να εχει slow motion.

 

2) Οντως. Με τη "μαμα" γινεται. Παραξενο.

 

3) Δε γνωριζω. Ισως με αντικατασταση του apk και του odex να γινει αυτο που θες οπως ειπε και ο Μανθος.

 

4) Εμενα απλως αργησε λιγακι να ερθει το email επιβεβαιωσης.

 

5) Δες μεσα στις ρυθμισεις του dialer. Υπαρχει μια επιλογη που ο πρωτος χτυπος απο αγνωστο αριθμο ειναι αθορυβος. Βγαλτο.

Επισης υπαρχει μια επιλογη οταν σε παιρνει ενας αγνωστος αριθμος να μπαινει στο internet και να ψαχνει στη βαση δεδομενων απο ποια περιοχη ειναι. Βγαλτο κι αυτο.

 

6) Δεν πρεπει να στο κανει αυτο. Ξαναφλασαρε με philz.

 

Η quick window case δε δουλευει σωστα.

Οταν ανοιγεις το πορτακι τοτε η οθονη ενεργοποιηται. Οταν κλινεις το πορτακι τοτε η οθονη δεν απενεργοποιειται οπως θα επρεπε.

 

Η ασφαλης καταργηση οντως δε δουλευει.

Το τραβας και τερμα. Ποτε στη ζωη μου δεν εχω κανει ασφαλη καταργηση, ουτε σε pc.

 

demon μην κολλας και μην αφηνεις αυτα τα σχολια να σε επηρεασουν. Εμεις θελουμε τα σεντονια σου και τις αναλυσεις ολων των παιδιων πανω στην τροποποιηση και βελτιωση της καμερας για το LG G2......

 

 

Από 5% γέμισε σε 1 ώρα και 40 λεπτά. Είναι εντάξει; το περίμενα πιο γρήγορο το fast charge

Τελικα μια χαρα εισαι ρε συ Τονυ. Τζαμπα θορυβηθηκες.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...