Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω πολλές σελίδες να μπω εδώ, οπότε sorry αν έχει ειπωθεί...

 

Θέλω να πάρω κινητό αξίας 112€ από Gearbest. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να έρθει, χωρίς "προβλήματα"; :rolleyes:

 

Το συγκεκριμένο κινητό, στην Ελλάδα κοστίζει 280€ και φοβάμαι μήπως μου το κοστολογίσουν τόσο, αν μπει στο τελωνείο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Ξεκόλλησε κανενός πακέτο από 3/11 & 5/11 από το Ελλάδα - Αερολιμένας Αθηνών. Εκφόρτωση από μεταφορικό μέσο;

Ξέρω ότι υπάρχουν και προγενέστερα. Αλλά από ότι βλέπω δεν υπάρχει σειρά στο πως θα ανοιχθούν οι σακοι. Βλέπε ημερομηνία άφιξης.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολλές σελίδες να μπω εδώ, οπότε sorry αν έχει ειπωθεί...

 

Θέλω να πάρω κινητό αξίας 112€ από Gearbest. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να έρθει, χωρίς "προβλήματα"; :rolleyes:

 

Το συγκεκριμένο κινητό, στην Ελλάδα κοστίζει 280€ και φοβάμαι μήπως μου το κοστολογίσουν τόσο, αν μπει στο τελωνείο...

 

Priority line EU EXPRESS.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Ξεκόλλησε κανενός πακέτο από 3/11 & 5/11 από το Ελλάδα - Αερολιμένας Αθηνών. Εκφόρτωση από μεταφορικό μέσο;

Ξέρω ότι υπάρχουν και προγενέστερα. Αλλά από ότι βλέπω δεν υπάρχει σειρά στο πως θα ανοιχθούν οι σακοι. Βλέπε ημερομηνία άφιξης.

 

Καλησπέρα! Ένα πιό παλιό δικό μου το προχώρησαν σήμερα:

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 18-10-2017 21:01 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 26-10-2017 06:13 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 02-12-2017 15:19 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 02-12-2017 17:19 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καπου βρηκα αυτο το σχόλιο,το κανω copy paste και το παραθέτω

borderlinx η εταιρια εχει 3 αποθηκες, μια στην κινα, μια στην αμερικη και μια στην ευρωπαικη ενωση. Γινεσαι μελος δωρεαν, και στην παραγγελια δινεις την διευθηνση της αποθηκης που ειναι πιο κοντα στο μερος απο το οποιο παραγγελνεις το προιον. Υπαρχει επεισης η επιλογη να παραγγειλεις απο διαφορετικα καστηματα και αυτοι να τα βαλουν ολα σε ενα πακετο. Στην ιστοσελιδα τους μπαινεις στο λογαριασμο σου και βλεπεις αν εχουν παραλλαβει τα δεματα σου.

πληρωνεις τα μεταφορικα και μερος των δασμων και σε συννεργασια με την DHL φτανουν στην πορτα σου σε 2-5 μερες μεσω τριγωνικης αποστολης.

To εχει δοκιμασει κανενας???

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καπου βρηκα αυτο το σχόλιο,το κανω copy paste και το παραθέτω

borderlinx η εταιρια εχει 3 αποθηκες, μια στην κινα, μια στην αμερικη και μια στην ευρωπαικη ενωση. Γινεσαι μελος δωρεαν, και στην παραγγελια δινεις την διευθηνση της αποθηκης που ειναι πιο κοντα στο μερος απο το οποιο παραγγελνεις το προιον. Υπαρχει επεισης η επιλογη να παραγγειλεις απο διαφορετικα καστηματα και αυτοι να τα βαλουν ολα σε ενα πακετο. Στην ιστοσελιδα τους μπαινεις στο λογαριασμο σου και βλεπεις αν εχουν παραλλαβει τα δεματα σου.

πληρωνεις τα μεταφορικα και μερος των δασμων και σε συννεργασια με την DHL φτανουν στην πορτα σου σε 2-5 μερες μεσω τριγωνικης αποστολης.

To εχει δοκιμασει κανενας???

Έχει πολλές τέτοιες υπηρεσίες. Παλιά το έκανε ο θείος μου για να παραγγέλνει ειδικά παπούτσια από Η.Π.Α. τα οποία, για λόγο που δεν θυμάμαι, δεν τα έστελναν Ελλάδα.

Δεν ξέρω τι τιμές έχει αυτό. Αλλά θυμάμαι ότι για φτηνόπράγματα δεν άξιζε, ούτε για μεμονωμένες αγορές.

Δεν ξέρω αν τώρα οι τιμές είναι καλύτερες.

Κάτι παρόμοιο άκουσα και για ορισμένους που μένουν Β.Ελλάδα και αγοράζουν θυρίδες σε FYROM και Βουλγαρία και βάζοντας βενζίνη τσεκάρουν και τις θυρίδες.

Κοίτα να δεις που η αργοπορία και αστάθεια στις υπηρεσίες των ΕΛΤΑ θα ανοίξει νέους δρόμους για γρηγορότερες και ασφαλέστερες αγορές.

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καπου βρηκα αυτο το σχόλιο,το κανω copy paste και το παραθέτω

borderlinx η εταιρια εχει 3 αποθηκες, μια στην κινα, μια στην αμερικη και μια στην ευρωπαικη ενωση. Γινεσαι μελος δωρεαν, και στην παραγγελια δινεις την διευθηνση της αποθηκης που ειναι πιο κοντα στο μερος απο το οποιο παραγγελνεις το προιον. Υπαρχει επεισης η επιλογη να παραγγειλεις απο διαφορετικα καστηματα και αυτοι να τα βαλουν ολα σε ενα πακετο. Στην ιστοσελιδα τους μπαινεις στο λογαριασμο σου και βλεπεις αν εχουν παραλλαβει τα δεματα σου.

πληρωνεις τα μεταφορικα και μερος των δασμων και σε συννεργασια με την DHL φτανουν στην πορτα σου σε 2-5 μερες μεσω τριγωνικης αποστολης.

To εχει δοκιμασει κανενας???

Τέτοιες υπηρεσίες είναι πανάκριβες και ελάχιστοι τις χρησιμοποιούν.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καπου βρηκα αυτο το σχόλιο,το κανω copy paste και το παραθέτω

borderlinx η εταιρια εχει 3 αποθηκες, μια στην κινα, μια στην αμερικη και μια στην ευρωπαικη ενωση. Γινεσαι μελος δωρεαν, και στην παραγγελια δινεις την διευθηνση της αποθηκης που ειναι πιο κοντα στο μερος απο το οποιο παραγγελνεις το προιον. Υπαρχει επεισης η επιλογη να παραγγειλεις απο διαφορετικα καστηματα και αυτοι να τα βαλουν ολα σε ενα πακετο. Στην ιστοσελιδα τους μπαινεις στο λογαριασμο σου και βλεπεις αν εχουν παραλλαβει τα δεματα σου.

πληρωνεις τα μεταφορικα και μερος των δασμων και σε συννεργασια με την DHL φτανουν στην πορτα σου σε 2-5 μερες μεσω τριγωνικης αποστολης.

To εχει δοκιμασει κανενας???

 

μονο που ακους dhl θα πρεπει να πονηρευεσαι για την αλμυρη υπηρεσια τους

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι.θελω να παραγγειλω ενα κινητο απο banggood και οταν παω να πληρωσω εχει μια επιλογη που λεει αν θελω να βγαλω το logo του banggood απο το πακετο που θα στειλουν.πρεπει να το επιλεξω αυτο η δεν παιζει ρολο?

η παραγγελεια θα γινει με priority

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι.θελω να παραγγειλω ενα κινητο απο banggood και οταν παω να πληρωσω εχει μια επιλογη που λεει αν θελω να βγαλω το logo του banggood απο το πακετο που θα στειλουν.πρεπει να το επιλεξω αυτο η δεν παιζει ρολο?

η παραγγελεια θα γινει με priority

Όχι, το χρησιμοποιείς όταν το στέλνεις αλλού ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ένα πιό παλιό δικό μου το προχώρησαν σήμερα:

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 18-10-2017 21:01 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 26-10-2017 06:13 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 02-12-2017 15:19 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 02-12-2017 17:19 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Σε ευχαριστώ!

Αντε να δούμε πότε θα προχωρήσουν τα δικά μου.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Κωδικός Αντικειμένου: RF---------CN

 

2/12/2017, 11:24:21 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

2/12/2017, 09:24:21 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

27/9/2017, 17:29:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

27/9/2017, 02:40:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

 

Παραγγελία από 25 Σεπτεμβρίου. Σχεδόν 2,5 μήνες αναμονή.

Σκέφτομαι σοβαρά να δηλώσω διεύθυνση παράδοσης την πιο κοντινή πόλη της Βουλγαρίας.

Πολύ πιο γρήγορα θα έρχονται τα δέματα στα χέρια μου :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κωδικός Αντικειμένου: RF---------CN

 

2/12/2017, 11:24:21 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

2/12/2017, 09:24:21 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

27/9/2017, 17:29:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

27/9/2017, 02:40:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

 

Παραγγελία από 25 Σεπτεμβρίου. Σχεδόν 2,5 μήνες αναμονή.

Σκέφτομαι σοβαρά να δηλώσω διεύθυνση παράδοσης την πιο κοντινή πόλη της Βουλγαρίας.

Πολύ πιο γρήγορα θα έρχονται τα δέματα στα χέρια μου :wink:

 

Πόσες φορές έκανε το γύρο του κόσμου; 2 φορές σίγουρα...

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω παραγγείλει από Gearbest με NLPost το Bluetooth Speaker της Xiaomi. Συνολικό κόστος με μεταφορικά 20,10 ευρώ. Αυτό σημαίνει πως δεν περνάει τελωνείο. Αν περάσει όμως και ο τελωνειακός το υπερεκτιμήσει και μου επιβάλει το ΦΠΑ+Έξοδα εκτελωνισμού τι κάνω; Το δέμα είναι από τις 29/11 Αθήνα και έχει παραμείνει στάσιμο στο ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ. Ξέρει κανείς πόσο να περιμένω περίπου για να μου έρθει (Αθήνα μένω) και αν είναι λογικό που έχει κολλήσει τόσες μέρες εκεί;

29/11/2017, 21:34:19 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

24/11/2017, 20:33:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω παραγγείλει από Gearbest με NLPost το Bluetooth Speaker της Xiaomi. Συνολικό κόστος με μεταφορικά 20,10 ευρώ. Αυτό σημαίνει πως δεν περνάει τελωνείο. Αν περάσει όμως και ο τελωνειακός το υπερεκτιμήσει και μου επιβάλει το ΦΠΑ+Έξοδα εκτελωνισμού τι κάνω; Το δέμα είναι από τις 29/11 Αθήνα και έχει παραμείνει στάσιμο στο ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ. Ξέρει κανείς πόσο να περιμένω περίπου για να μου έρθει (Αθήνα μένω) και αν είναι λογικό που έχει κολλήσει τόσες μέρες εκεί;

29/11/2017, 21:34:19 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

24/11/2017, 20:33:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Μια χαρά είναι το πακέτο κινείται σε φυσιολογικά, για την εποχή, πλαίσια.

Αν περάσει τελωνείο απλά πληρώνεις όπως υποχρεούται ο κάθε αγοραστής.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το πακέτο κινείται σε φυσιολογικά, για την εποχή, πλαίσια.

Αν περάσει τελωνείο απλά πληρώνεις όπως υποχρεούται ο κάθε αγοραστής.

 

Γιατί να πληρώσω τελωνείο για κάτι που δεν υπόκειται σε φόρους;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το πακέτο κινείται σε φυσιολογικά, για την εποχή, πλαίσια.

Αν περάσει τελωνείο απλά πληρώνεις όπως υποχρεούται ο κάθε αγοραστής.

 

κάνεις λάθος μέχρι 22€ υπάρχει φορολογική ατέλεια για δέματα εκτός ΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

κάνεις λάθος μέχρι 22€ υπάρχει φορολογική ατέλεια για δέματα εκτός ΕΕ.

Ακριβώς απλά εγώ λέω στην περίπτωση που ο τελωνειακός το εκτιμήσει σαν πάνω των 22 ευρώ τότε τι κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω παραγγείλει από Gearbest με NLPost το Bluetooth Speaker της Xiaomi. Συνολικό κόστος με μεταφορικά 20,10 ευρώ. Αυτό σημαίνει πως δεν περνάει τελωνείο. Αν περάσει όμως και ο τελωνειακός το υπερεκτιμήσει και μου επιβάλει το ΦΠΑ+Έξοδα εκτελωνισμού τι κάνω; Το δέμα είναι από τις 29/11 Αθήνα και έχει παραμείνει στάσιμο στο ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ. Ξέρει κανείς πόσο να περιμένω περίπου για να μου έρθει (Αθήνα μένω) και αν είναι λογικό που έχει κολλήσει τόσες μέρες εκεί;

29/11/2017, 21:34:19 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

24/11/2017, 20:33:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

πλέον όταν έχουν αμφιβολίες για τιμή ζητάνε να τους στείλεις την απόδειξη πληρωμής με email, αν δεν γίνει αυτό και το υπερεκτιμήσουν ,τότε κάνεις αίτηση αναθεώρησης δασμών στο ταχυδρομείο που θα έρθει το δέμα σου,επισυνάπτοντας την απόδειξη αγοράς .

Link to comment
Share on other sites

πλέον όταν έχουν αμφιβολίες για τιμή ζητάνε να τους στείλεις την απόδειξη πληρωμής με email, αν δεν γίνει αυτό και το υπερεκτιμήσουν ,τότε κάνεις αίτηση αναθεώρησης δασμών στο ταχυδρομείο που θα έρθει το δέμα σου,επισυνάπτοντας την απόδειξη αγοράς .

 

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ. Το statement από την κάρτα που έκανα την αγορά κάνει;

Link to comment
Share on other sites

κάνεις λάθος μέχρι 22€ υπάρχει φορολογική ατέλεια για δέματα εκτός ΕΕ.

Ναι, αυτό είναι γνωστό.

Στην περίπτωση του συμφορουμίτη τα 20€ προκύπτουν από δήλωσή του και προφανώς δε λαμβάνεται υπόψη από αυτόν που θα εκτιμήσει την αξία.

Link to comment
Share on other sites

29/11/2017, 21:34:19 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

24/11/2017, 20:33:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

02/11/2017 17:30 - ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

03/12/2017 07:04 - ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

 

Απλά για να έχεις μια ιδέα περίπου τι παίζει. Κάνας μήνας αναμονής εκεί είναι πλέον σιγουράκι

Link to comment
Share on other sites

02/11/2017 17:30 - ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

03/12/2017 07:04 - ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

 

Απλά για να έχεις μια ιδέα περίπου τι παίζει. Κάνας μήνας αναμονής εκεί είναι πλέον σιγουράκι

 

Αθάνατη Ελλάς!:lol: Πρώτη φορά βλέπω τόση μεγάλη καθυστέρηση και παραγγέλνω χρόνια κυρίως από FastTech και eBay και κάνανε γύρω στην βδομάδα (που κι αυτό ανεπίτρεπτο είναι) για διαδρομή αεροδρόμιο Αθήνας-Προάστιο Αθήνας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...