Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα πρότεινα, κάποιος που αγόρασε από aliexpress να πει τα στοιχεία απο 17truck συνολικά ώστε να μπορούμε να υπολογίσουμε τις μέρες χοντρικά. Συν πλην 3 μέρες εργάσιμες νομίζω οτι θα είναι φυσιολογικό. Νομίζω οτι γύρω στις 14 μέρες κάνει περίπου να φτάσει ή κάνω λάθος?

Φίλε μου οπως ειπαν τα παιδιά το δικο μου σε 15 ημερολογιακες ημέρες πάτησε κέντρο διαλογής Ελτα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα πρότεινα, κάποιος που αγόρασε από aliexpress να πει τα στοιχεία απο 17truck συνολικά ώστε να μπορούμε να υπολογίσουμε τις μέρες χοντρικά. Συν πλην 3 μέρες εργάσιμες νομίζω οτι θα είναι φυσιολογικό. Νομίζω οτι γύρω στις 14 μέρες κάνει περίπου να φτάσει ή κάνω λάθος?

 

καποια απο τα δεματα μετα τις 15/5 παραγγελιες

 

https://www.17track.net/en/track?nums=RS355819739NL,RS355819725NL,RS523412096NL,RS513509705NL,RS513509691NL,RS527730086NL,RF267653680CN,RS518877208NL,RC308124066NL,RK279367602CN,RS520225443NL,RS471188279NL,RS471420863NL,RS471420934NL&fc=0

 

αν χρειαζεσαι παραπανω δειγμα πες μου να σου δωσω :)

Edited by agatho

Οποιος βιαζεται δεν ψωνιζει απο Κινα...

 

οι Κινεζοι ειναι φιλοι μας και θελουν τα λεφτα μας!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έκανα λάθος που παράγγειλα χωρίς να είμαι συνδεδεμένος. Το "δεν μου τα λέει καλά" ,αν καταλαβαίνεις ελληνικά ,πήγαινε στο οτι έκαναν να μου στείλουν απάντηση 4 μέρες στο μαιλ τους και στο ότι μου άλλαξαν τον τρόπο αποστολής από αυτόν που είχα επιλέξει. Επίσης τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα απαντήσουν πιο γρήγορα στο forum από ότι στο επίσημο μαιλ τους? Κατά τα άλλα οι άνθρωποι απάντησαν έστω και καθυστερημένα και όλα οκ. Και λίγο ευγένεια δεν βλάπτει γενικότερα.

 

Μια χαρα σου τα λεει.εσυ εκανες το λαθος να μην εισαι συνδεδεμενος οταν εκανες την παραγγελια.

 

μπορεις ομως να επικοινωνησεις και διαφορετικα αν σκεφτεις λιγο :

 

- απαντηση στο email που ελαβες για την παραγγελια σου

- Pm στο http://www.myphone.gr/forum/private.php?do=newpm&u=192790

- post στα αγγλικα στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5051348#post5051348

- Μηνυμα στο http://www.vickmall.com/contacts/

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

στο Vickmall παντα περναγε οι αγορες με καρτα.αν δε σου παιζει στο gearbest λογω CC δοκιμασε τους εναλλακτικους τροπους

-Revolut,AmEx αλλη ελληνικη καρτα

- φορτωση χρηματων απο την καρτα σε 2ο Paypal (χρεωνεσαι 3.5% και μεταφορα πισω στο δικο σου)

- ξαναδοκιμαζεις μηπως περασει

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 95 μερες αναμονης του κινητου (ναι καλα διαβαζετε)

η Selina μου εγραψε στο Skype οτι θα μου στειλουν αλλο κινητο, αφου το πρωτο που παρηγγειλα δεν εφθασε ποτε με SG Post.

το νεο κινητο μου το στελνουν με NL Post.

ξερεις καποιος να μου πει μετα απο ποσες μερες εμφανιζεται το tracking number οταν προκειται για αποστολη με NL Post ?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είχα γράψει και σε προηγούμενο ποστ για ένα δέμα YT1615916214418430, εμφανίζεται στο 17track είναι ήδη Κέρκυρα το θέμα είναι ότι δεν εμφανίζεται πουθενά αλλού.. Πήγα στα ΕΛΤΑ και στην acs δεν έχουν κανένα τέτοιο νούμερο και οι 2 μου είπαν πρώτη φορά το βλέπουν.. Αλλα απ ότι φαίνεται είναι κερκυρα. Που πρέπει να πάω για να το πάρω??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είχα γράψει και σε προηγούμενο ποστ για ένα δέμα YT1615916214418430, εμφανίζεται στο 17track είναι ήδη Κέρκυρα το θέμα είναι ότι δεν εμφανίζεται πουθενά αλλού.. Πήγα στα ΕΛΤΑ και στην acs δεν έχουν κανένα τέτοιο νούμερο και οι 2 μου είπαν πρώτη φορά το βλέπουν.. Αλλα απ ότι φαίνεται είναι κερκυρα. Που πρέπει να πάω για να το πάρω??

Σου το είπα ξανά, ΔΕΝ είναι συστημμένο και θα το πάρεις ΜΟΝΟ από τα ΕΛΤΑ ....

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα, κάποιος που αγόρασε από aliexpress να πει τα στοιχεία απο 17truck συνολικά ώστε να μπορούμε να υπολογίσουμε τις μέρες χοντρικά. Συν πλην 3 μέρες εργάσιμες νομίζω οτι θα είναι φυσιολογικό. Νομίζω οτι γύρω στις 14 μέρες κάνει περίπου να φτάσει ή κάνω λάθος?

 

μεχρι πριν απο ενα χρονο που παραγγελνα απο ali , παραλαμβανα μεταξυ 15 και 30 ημερων.ενα-δυο μονο εφτασαν 40 μερες μετα.μαλιστα ειχα παρατηρησει οτι εφταναν πολυ γρηγορα σε 2 εβδομαδες μονο καποια μικρα που ηταν untracked.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι πριν απο ενα χρονο που παραγγελνα απο ali , παραλαμβανα μεταξυ 15 και 30 ημερων.ενα-δυο μονο εφτασαν 40 μερες μετα.μαλιστα ειχα παρατηρησει οτι εφταναν πολυ γρηγορα σε 2 εβδομαδες μονο καποια μικρα που ηταν untracked.

Πάντως από τους "κανονισμούς" του ali , ΟΛΑ πρέπει να έχουν αριθμό, εμένα μου έδωσαν αριθμό ακόμηκαι για ψιλολόγια του ενός ευρώ.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από τους "κανονισμούς" του ali , ΟΛΑ πρέπει να έχουν αριθμό, εμένα μου έδωσαν αριθμό ακόμηκαι για ψιλολόγια του ενός ευρώ.

 

δεν το ηξερα αν και το θεωρω πλεονεκτημα για το ali σε σχεση με το ebay αλλα και δε με απασχολησε.οτι εχω παρει απο ali το παραλαβα.δεν ημουν βεβαια ευχαριστημενος απο την γνησιοτητα των κινητων που αγορασα για αυτο και δεν τα ξαναπαιρνω απο aliexpress παρα μονο μικρο gadgets.αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα off topic και μεγαλη ιστορια για να αναφερω οσα τραβηξα περυσι τετοια εποχη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μετα απο 95 μερες αναμονης του κινητου (ναι καλα διαβαζετε)

η Selina μου εγραψε στο Skype οτι θα μου στειλουν αλλο κινητο, αφου το πρωτο που παρηγγειλα δεν εφθασε ποτε με SG Post.

το νεο κινητο μου το στελνουν με NL Post.

ξερεις καποιος να μου πει μετα απο ποσες μερες εμφανιζεται το tracking number οταν προκειται για αποστολη με NL Post ?

Ευχαριστω.

 

ισως χρειαστει να περιμενεις ως και 7 ημερες για να εμφανιστει οποτε λιγη υπομονη.κι εγω για το ιδιο πραγμα περιμενω

για το παλιο ανοιξες dispute στο paypal ; πηρες τα λεφτα πισω τελικα ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα το πρωί 2 πακέτα μου με Sg post από ali. Ένα από eternalteam και ένα από dreammi είχαν updates στο 17track.

Την στιγμή που έχω κάνει παραγγελία και απο vickmall με PostNL και έχει από τις 14 που λέει ότι είναι pre-advised και όταν μίλησα με εκπρόσωπο της postnl στο twitter και μου είπε ότι έκαναν το scan αλλά δεν παρέδωσαν ακόμα το πακέτο.

 

με αφορμη αυτο το post να αναφερω οτι η SG πρεπει να ξεπερασε το θεμα που ειχε με τα παλια χαμενα πακετα και τα καινουρια ερχονται κανονικα.φιλος που παραγειλε απο το official Elephone store,σταλθηκε μεσω SG στις 8/6,σημερα φανηκε στο site των ΕΛΤΑ και προχωρησε στο ΚΔ Αττικης για να το παραλαβει.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

ισως χρειαστει να περιμενεις ως και 7 ημερες για να εμφανιστει οποτε λιγη υπομονη.κι εγω για το ιδιο πραγμα περιμενω

για το παλιο ανοιξες dispute στο paypal ; πηρες τα λεφτα πισω τελικα ;

 

επειδη ειχα θεμα με κωδικους τους Paypal, ειχα τη φαεινη να πληρωσω με Western Union (ναι μπορεις να με μουτζωσεις),

οταν ζητησα τα χρηματα μου πισω μου ειπαν οτι δεν μπορουν να μου τα δωσουν επειδη απ αυτους ειχε φυγει το κινητο (εν μερει λογικο)

τελος παντων, μετα απο 3μιση μηνες σχεδον μου λενε οτι θα μου στειλουν εκ νεου αλλο κινητο.

 

Οψομεθα και αναμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σου το είπα ξανά, ΔΕΝ είναι συστημμένο και θα το πάρεις ΜΟΝΟ από τα ΕΛΤΑ ....

 

Μα για αυτό ξαναεστειλα, πήγα στα ελτα σήμερα το πρωί και τους εξήγησα ότι από εδώ θα το πάρω και οτι δεν είναι συνημμένοκαι ότι έχει έρθει από τις 16/06, το έψαξε στο πσ και δεν βρήκε τπτ μου είπε ο υπάλληλος.. Δεν είναι από εμάς μου λέει είναι από άλλη ταχυδρομική εταιρία και έτσι έφυγα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζονται εντάσεις στις συζητήσεις και προσωπικές αντιπαραθέσεις. Διαγράφηκαν ποστ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έκανα λάθος που παράγγειλα χωρίς να είμαι συνδεδεμένος. Το "δεν μου τα λέει καλά" ,αν καταλαβαίνεις ελληνικά ,πήγαινε στο οτι έκαναν να μου στείλουν απάντηση 4 μέρες στο μαιλ τους και στο ότι μου άλλαξαν τον τρόπο αποστολής από αυτόν που είχα επιλέξει. Επίσης τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα απαντήσουν πιο γρήγορα στο forum από ότι στο επίσημο μαιλ τους? Κατά τα άλλα οι άνθρωποι απάντησαν έστω και καθυστερημένα και όλα οκ. Και λίγο ευγένεια δεν βλάπτει γενικότερα.

 

παραθεσα 4 εναλλακτικους τροπους να επιλεξεις να επικοινωνησεις.εχω μιλησει πολλες φορες με το vickmall και ειναι πολυ εξυπηρετικοι και ανοιχτοι με καθε τροπο επικοινωνιας , οχι απαραιτητα με εναν.

καλο θα ειναι να κοιταμε και τη δικη μας πλευρα πριν πουμε οτιδηποτε για τον αλλο.

υγ. btw νομιζω οτι ημουν ευγενικος ισως παρεξηγηθηκα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ισως χρειαστει να περιμενεις ως και 7 ημερες για να εμφανιστει οποτε λιγη υπομονη.κι εγω για το ιδιο πραγμα περιμενω

για το παλιο ανοιξες dispute στο paypal ; πηρες τα λεφτα πισω τελικα ;

 

επειδη ειχα θεμα με κωδικους τους Paypal, ειχα τη φαεινη να πληρωσω με Western Union (ναι μπορεις να με μουτζωσεις),

οταν ζητησα τα χρηματα μου πισω μου ειπαν οτι δεν μπορουν να μου τα δωσουν επειδη απ αυτους ειχε φυγει το κινητο (εν μερει λογικο)

τελος παντων, μετα απο 3μιση μηνες σχεδον μου λενε οτι θα μου στειλουν εκ νεου αλλο κινητο.

 

Οψομεθα και αναμενουμε.

 

ειναι λιγο περιεργα οταν οι εναλλακτικοι τροποι πληρωμης δεν μας παρεχουν ασφαλεια.χρησιμοποιωντας το email σου μπορουσες να κανεις ανακτηση των κωδικων σου αν και δε ξερω αν υπηρχε κατι ιδιαιτερο στην περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

με αφορμη αυτο το post να αναφερω οτι η SG πρεπει να ξεπερασε το θεμα που ειχε με τα παλια χαμενα πακετα και τα καινουρια ερχονται κανονικα.φιλος που παραγειλε απο το official Elephone store,σταλθηκε μεσω SG στις 8/6,σημερα φανηκε στο site των ΕΛΤΑ και προχωρησε στο ΚΔ Αττικης για να το παραλαβει.

 

Αυτό βλέπω και εγώ.Αλλά το θέμα τώρα είναι το vickmall ,που όλοι το έχουμε σαν το πλέον αξιόπιστο, έχει 20 μέρες που με κοροιδευει. Αμέςως μετά που χάθηκε το προηγούμενο τηλ που παρήγγειλα.

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Αυτό βλέπω και εγώ.Αλλά το θέμα τώρα είναι το vickmall ,που όλοι το έχουμε σαν το πλέον αξιόπιστο, έχει 20 μέρες που με κοροιδευει. Αμέςως μετά που χάθηκε το προηγούμενο τηλ που παρήγγειλα.

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τραβήξεις screenshot τα mails από την παραγγελία, τον αριθμό αποστολής, το tracking από το 17track. Τα mails που Έστειλες και πόσες μέρες έχουν που δεν απάντησαν και να τα ανεβάσεις στο topic του vickmall. Ήρεμα και ωραία ξεμπροστιασμα.

 

Και εσύ φίλε μου που πάει ακαποτος σε *********.; :mad:

Edited by three_brothers1
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό βλέπω και εγώ.Αλλά το θέμα τώρα είναι το vickmall ,που όλοι το έχουμε σαν το πλέον αξιόπιστο, έχει 20 μέρες που με κοροιδευει. Αμέςως μετά που χάθηκε το προηγούμενο τηλ που παρήγγειλα.

 

δε θα ελεγα οτι μας κοροϊδευει.Πολλοι παραγγειλαμε την προηγουμενη εβδομαδα,το δεμα εφυγε την επομενη και ας παραπονιουνται ολοι οτι ειναι offline,δεν μας ενημερωσαν κτλ οποτε πλεον περιμενουμε να παραλαβουμε με NL.σκεψου λιγο ομως την κατασταση απο την πλευρα του Vickmall αλλα και των υπολοιπων καταστηματων που εστειλαν πακετα με SG και χαθηκαν.μια γενικη αποψη τους μπορεις να την δεις στο νημα τους οπου ενημερωνουν εν μερει για την κατασταση.

 

προσεξε τι εχει γινει : τα eshops εστειλαν με την SG συσκευες που πληρωσαν τον προμηθευτη αλλα δε θα παρουν τα λεφτα τους πισω απο εμας (ενω εμεις μια χαρα τα παιρνουμε στο 100% μετα το dispute) παρα μονο ενα αντιτιμο απο την SG λογω εγγυησης .δε νομιζω να τους επιστρεφουν ολο το ποσο πισω ιδιως οταν βαζουν "χαμηλη αξια" στην περιγραφη.

οποτε βγαινουν οικονομικα χαμενοι,δυσφημισμενοι και εχουν και διαδικαστικα θεματα να τρεξουν και με την SG και με το paypal.xαμενη βεβαια θα βγει και η SG αλλα τουλαχιστον εκεινη εχει και την ευθυνη των πακετων απο την παραλαβη μεχρι την παραδοση.

Link to comment
Share on other sites

Μα για αυτό ξαναεστειλα, πήγα στα ελτα σήμερα το πρωί και τους εξήγησα ότι από εδώ θα το πάρω και οτι δεν είναι συνημμένοκαι ότι έχει έρθει από τις 16/06, το έψαξε στο πσ και δεν βρήκε τπτ μου είπε ο υπάλληλος.. Δεν είναι από εμάς μου λέει είναι από άλλη ταχυδρομική εταιρία και έτσι έφυγα..

Ειναι σαν απλο γραμμα τωρα στην Ελλαδα και ο αριθμος που εχεις δεν δουλευει στην Ελλαδα.Ειναι σαν να λες να δεις που βρησκετε το γραμμα με τον λογαριασμο της ΔΕΗ.Δεν γινετε.Οταν θα ερθει η ωρα του θα στο φερει.

 

Στάλθηκε από το S308 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Μ.Δ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16-06-2016 06:40 Μ.Δ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ακομα περιμενω να παει ο ταχυδρομοs να το φερει ειναι και η ζεστη.ξερω οτι μπορω να το παρω εγω αλλα περιμενω να δω τι θα μου πει για τι το δεμα ειναι μικρο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Μ.Δ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16-06-2016 06:40 Μ.Δ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ακομα περιμενω να παει ο ταχυδρομοs να το φερει ειναι και η ζεστη.ξερω οτι μπορω να το παρω εγω αλλα περιμενω να δω τι θα μου πει για τι το δεμα ειναι μικρο.

 

Αν είναι δέμα και όχι φάκελος θα σου φέρει μόνο ειδοποίηση για το συστημένο για να πας να το πάρεις , έτσι έγινε με το δικό μου τον μαιο (δεν παραδίδουν συστημενα δέμα μου είπαν όσο μικρό και αν είναι ,ΕΛΤΑ Καλλιθέας)

Edited by kostasc4
Link to comment
Share on other sites

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 18-06-2016 07:27 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 21-06-2016 15:43 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

 

NLPost από Fasttech. Το πρώτο μύνημα (pre-advised) εμφανίστηκε 15/06. Τι έγινε, τόσο σβέλτοι είναι; Όχι μόνο ήρθε από Κίνα μέσω Ολλανδίας σε 6 ημέρες, αλλά ανοίχτηκε και ο σάκος στα μπαμ; Να πάω να παίξω λόττο, ή κάτι χάνω και θα παραμείνω με τα ίδια κανά 10ήμερο;;

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 18-06-2016 07:27 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 21-06-2016 15:43 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

 

NLPost από Fasttech. Το πρώτο μύνημα (pre-advised) εμφανίστηκε 15/06. Τι έγινε, τόσο σβέλτοι είναι; Όχι μόνο ήρθε από Κίνα μέσω Ολλανδίας σε 6 ημέρες, αλλά ανοίχτηκε και ο σάκος στα μπαμ; Να πάω να παίξω λόττο, ή κάτι χάνω και θα παραμείνω με τα ίδια κανά 10ήμερο;;

 

Κανονικά από Ολλανδία πατάει Ελλάδα σε 7

μέρες.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Απ'το τελευταίο μήνυμα όμως, μιας και είναι από το site των ΕΛΤΑ, δε σημαίνει ότι πάτησε και ανοίχτηκε και ο σάκος; Ή κάνω λάθος;

 

Άκυρο... έκλεισε και από ΚΔ Αεροδρομίου...!

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελάνει η nl και τα ΕΛΤΑ , nl αποστολή ελλαδα 18/6 άφιξη χώρα 21/6 στις 9 το πρωί ΕΛΤΑ κδ αεροδρομίου το απόγευμα , δεν το πιστεύω , δεν έχουν πάρει άδειες ακόμα;
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τραβήξεις screenshot τα mails από την παραγγελία, τον αριθμό αποστολής, το tracking από το 17track. Τα mails που Έστειλες και πόσες μέρες έχουν που δεν απάντησαν και να τα ανεβάσεις στο topic του vickmall. Ήρεμα και ωραία ξεμπροστιασμα.

 

Και εσύ φίλε μου που πάει ακαποτος σε *********.; :mad:

 

Ντάξει δεν πήγα τόσο ότι ναναι,το κοιτάω το θέμα.Γτ ακριβώς πριν παραγγείλω πήρε φίλος από εκεί και σήμερα έφτασε Κοζάνη το δέμα.

 

Bασικά με την κατάσταση είναι να τρελάινεσαι.Στο ξεκάρφωτο μου έρχετε notification από το πακέτο NETHERLANDS.ARRIVAL AT AIRPORT χωρίς καμία προηγούμενη ενημέρωση. Άντε να δούμε τώρα.

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν πήγα τόσο ότι ναναι,το κοιτάω το θέμα.Γτ ακριβώς πριν παραγγείλω πήρε φίλος από εκεί και σήμερα έφτασε Κοζάνη το δέμα.

 

Bασικά με την κατάσταση είναι να τρελάινεσαι.Στο ξεκάρφωτο μου έρχετε notification από το πακέτο NETHERLANDS.ARRIVAL AT AIRPORT χωρίς καμία προηγούμενη ενημέρωση. Άντε να δούμε τώρα.

Μάλλον μπέρδεψα τα quotes. :p

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...