Jump to content

Sony Xperia Z1 Compact


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενώ όταν υπερασπίζεται ο καθένας τη δικιά του εταιρία είναι καλά!

Σε κάθε εταιρία υπάρχουν οι υποστηρικτές.

Edited by iliasx8

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ στο group παρακαλώ. :happy:

 

Αλλά έχεις απόλυτο δίκιο, είναι 4-5 άτομα που έχουν πάρει εργολαβία την υπεράσπιση της τιμής της Sony. Σε όλα τα threads.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aυτό ακριβώς.

Αν γράψεις καλά σχόλια δεν τους πειράζει να επαναλαμβάνεσαι. :p

 

ελπιζω να μην λες για μενα γιατι και εγω ειμαι απλα στο γκρουπ για να το παρω. παρολα αυτα, εχουμε εδω μεσα ατομο που το εχει παρει, και αναρταμε φωτογραφιες απο διαφορα site που δεν ξερουμε ποσο αξιοπιστες ειναι, οταν ο ανθρωπος μπορει ελπιζω να μας διαφωτισει με μερικα δειγματα νυχτερινα και να μιλησουμε ηρεμα και ωραια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μην λες για μενα γιατι και εγω ειμαι απλα στο γκρουπ για να το παρω. παρολα αυτα, εχουμε εδω μεσα ατομο που το εχει παρει, και αναρταμε φωτογραφιες απο διαφορα site που δεν ξερουμε ποσο αξιοπιστες ειναι, οταν ο ανθρωπος μπορει ελπιζω να μας διαφωτισει με μερικα δειγματα νυχτερινα και να μιλησουμε ηρεμα και ωραια..

Αν θέλει ας γράψει.

Μπορεί να μην έχει το χρόνο.

Προσωπικά μερικά sites τα εμπιστεύομαι. Για κάποιο λόγο κάποιοι προσπαθούν να μας πείσουν ότι υπάρχει παγκόσμια συνωμοσία εις βάρος της Sony... Δε μασάω. Οι φωτογραφίες που θα μας δείξουν εδώ στο thread οι Έλληνες κάτοχοι της συσκευής μετρούν για εμένα το ίδιο με αυτές από τα sites που εμπιστεύομαι. Σε όποιον δεν αρέσω ας με βάλει στην ignore list να μη βλέπει τι γράφω. :happy:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ασπρίλα δεν έχει, μουντιλα έχει όμως. Φωτεινότητα υποτονική, το λευκό χρωμα είναι υποκίτρινο, πράγμα εξωφρενικό για LCD και τα χρωματα γενικοτερα ξεπλυμένα, όπως συνηθίζει τελευταία η Sony.

 

Αν συνεχίσει έτσι, του χρόνου θα πουλήσει και το τμήμα τηλεφώνων, πέρα απ των υπολογιστών.

Link to comment
Share on other sites

Ασπρίλα δεν έχει, μουντιλα έχει όμως. Φωτεινότητα υποτονική, το λευκό χρωμα είναι υποκίτρινο, πράγμα εξωφρενικό για LCD και τα χρωματα γενικοτερα ξεπλυμένα, όπως συνηθίζει τελευταία η Sony.

 

Αν συνεχίσει έτσι, του χρόνου θα πουλήσει και το τμήμα τηλεφώνων, πέρα απ των υπολογιστών.

 

στο media το ειδες αυτο?

γιατι εγω δοκιμασα στο media στην καβαλας το μαυρο και εκτος απο το λευκο που δεν ειναι καλυτερο απο το Ζ1, τα χρωματα ηταν πολυ ανωτερα, τοσο σε σχεση με το δικο μου Ζ1 οσο και με το Ζ1 που ειχαν εκει το μωβ. Το παλικαρι της σονυ που τα προωθει δεν ηξερε τιποτα για τετοιες διαφορες και μολις το ειδε επαθε πλακα. Προφανως ειτε το επαιζε κινεζος ειναι ειναι απλα πωλητης. Αλλα εγω αυτο που ειδα ειναι οτι το κινητο ειχε πολυ ανωτερη οθονη απο το Ζ1, και το ιδιο καλη με το asus infinity 2 που εχω (ειχα μεχρι το πρωι) . Απο εκει και περα αν ειδες κακα χρωματα ειτε μιλαμε παλι για 2 παρτιδες οθονων ειτε για αλλη αποψη για την ιδια οθονη.

 

Αν θέλει ας γράψει.

Μπορεί να μην έχει το χρόνο.

Προσωπικά μερικά sites τα εμπιστεύομαι. Για κάποιο λόγο κάποιοι προσπαθούν να μας πείσουν ότι υπάρχει παγκόσμια συνωμοσία εις βάρος της Sony... Δε μασάω. Οι φωτογραφίες που θα μας δείξουν εδώ στο thread οι Έλληνες κάτοχοι της συσκευής μετρούν για εμένα το ίδιο με αυτές από τα sites που εμπιστεύομαι. Σε όποιον δεν αρέσω ας με βάλει στην ignore list να μη βλέπει τι γράφω. :happy:

Δε διαφωνω μαζι σου, απλα προτιμω να εμπιστευτω τα μελη του φορουμ εδω και θεωρω οτι αν ενας χρηστης του κινητου ειχε τετοιο θεμα θα το ελεγε απο την αρχη. Τωρα αν φταιει το καπακι που ειναι ανοιχτοχρωμο, ειναι τραγικο...(εγω δοκιμασα μονο το μαυρο)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στο group παρακαλώ. :happy:

 

Αλλά έχεις απόλυτο δίκιο, είναι 4-5 άτομα που έχουν πάρει εργολαβία την υπεράσπιση της τιμής της Sony. Σε όλα τα threads.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aυτό ακριβώς.

Αν γράψεις καλά σχόλια δεν τους πειράζει να επαναλαμβάνεσαι. :p

 

Κι αλλα 10-15 ατομα που καθε φορα που βγαζει ενα high end κινητο η Sony γεμιζουν 5-6 σελιδες προσπαθωντας να πεισουν οι ιδιοι τους εαυτους τους γιατι Δεν θα το παρουν ..:rolleyes:

Τα ιδια γινονταν οταν βγηκε το Ζ ...μπλα μπλα στο τελος κατεληξαν στις γωνιες θεασης που δεν σου επιτρεπουν να βλεπεις ταινιες με 3-4 αλλους παραμασχαλα :rolleyes:

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του φλας δεν με απασχολεί γιατι δεν το χρησιμοποιώ εκτός ελαχίστων περιπτώσεων. Οι άλλες αναφορές είναι που με ανησυχούν που δείχνουν πρόσωπα χωρίς ευκρίνεια σε μικρές αποστάσεις απο την κάμερα.

 

Για το φλας σίγουρα φταίει η διάχυση. Για τις φωτο ενδέχεται να έχουν βάλει κατώτερα κρύσταλλα στον φακό η δεν ξέρω τι άλλο. Το Z1 είναι ανώτερο και ειδικά με άλλες εφαρμογές κάμερας βγάζει πολυ ικανοποιητικες φώτο.

 

Επαναλαμβάνω οτι η κάμερα στα smartphone αυτής της κατηγορίας είναι ενα απο τα 3 πράγματα που ενδιαφέρουν όλους.

Αν δεν μας ενδιαφέρει η φωτογραφία αγοράζουμε ένα Zoppo η ενα Xiaomi με snapdragon και έχουμε ενα πιστόλι με σχεδόν καθαρό android.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

στο media το ειδες αυτο?

γιατι εγω δοκιμασα στο media στην καβαλας το μαυρο και εκτος απο το λευκο που δεν ειναι καλυτερο απο το Ζ1, τα χρωματα ηταν πολυ ανωτερα, τοσο σε σχεση με το δικο μου Ζ1 οσο και με το Ζ1 που ειχαν εκει το μωβ. Το παλικαρι της σονυ που τα προωθει δεν ηξερε τιποτα για τετοιες διαφορες και μολις το ειδε επαθε πλακα. Προφανως ειτε το επαιζε κινεζος ειναι ειναι απλα πωλητης. Αλλα εγω αυτο που ειδα ειναι οτι το κινητο ειχε πολυ ανωτερη οθονη απο το Ζ1, και το ιδιο καλη με το asus infinity 2 που εχω (ειχα μεχρι το πρωι) . Απο εκει και περα αν ειδες κακα χρωματα ειτε μιλαμε παλι για 2 παρτιδες οθονων ειτε για αλλη αποψη για την ιδια οθονη.

 

Κ γω εκεί που το είδα στα media στο Μαρούσι μια χαρά οθόνη είχε. Τώρα πέρα από τη κάμερα θα βγει και προβληματική η οθόνη!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Σας το έχω πει πολλές φορές και θα σας το ξαναπω...

Το τηλ είναι παντού κορυφαίο εκτός απο την κάμερα του,πάντα σε σχέση με τα άλλα που έχω και κυρίως με (note 3 htc one)

Οθόνη μπαταρία ταχύτητα απόκριση οθόνης άνοιγμα εφαρμογών πάντα κατα την γνώμη είναι πρώτο παντού...

Μα παντού...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω οτι η κάμερα στα smartphone αυτής της κατηγορίας είναι ενα απο τα 3 πράγματα που ενδιαφέρουν όλους.

Αν δεν μας ενδιαφέρει η φωτογραφία αγοράζουμε ένα Zoppo η ενα Xiaomi με snapdragon και έχουμε ενα πιστόλι με σχεδόν καθαρό android.

 

Έχεις κάποιο μοντέλο, σε αυτές τις 2 εταιρίες, που έχε τα ίδια μεγέθη με το C και επιπλέον είναι αδιάβροχο και έχει 2 MB Ram και θα τρέξει 4.4 άμεσα ή σχετικά σύντομα;

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Το ότι καταφέρατε να γεμίσετε 2 σελίδες σε ένα βράδυ είναι πραγματικά εντυπωσιακό! Χαίρομαι πάντως που δεν βγήκαν μαχαίρια!

 

Θα παρακαλέσω ωστόσο κάποια στιγμή να εκτονωθεί λίγο η κουβέντα γύρω από την κάμερα γιατί καταντάει κουραστικό. Νομίζω ότι λίγο πολύ το πιάσαμε το νόημα οπότε ας πάμε την συζήτηση λίγο παραπέρα.

Ευχαριστώ!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κι αλλα 10-15 ατομα που καθε φορα που βγαζει ενα high end κινητο η Sony γεμιζουν 5-6 σελιδες προσπαθωντας να πεισουν οι ιδιοι τους εαυτους τους γιατι Δεν θα το παρουν ..:rolleyes:

Τα ιδια γινονταν οταν βγηκε το Ζ ...μπλα μπλα στο τελος κατεληξαν στις γωνιες θεασης που δεν σου επιτρεπουν να βλεπεις ταινιες με 3-4 αλλους παραμασχαλα :rolleyes:

 

Να το προσέξεις αυτό, λέγεται μανια καταδίωξης.

Δηλαδή δε μας επιτρέπεται να σχολιαζουμε τα κινητά της Sony χωρίς να μας κατηγορήσει κάποιος ότι το κάνουμε επειδή μισούμε την εταιρία. 5-6 άτομα της Sony και 2-3 της HTC το έχετε αυτό απο ολο το forum.

 

 

ΥΓ. Σε προκαλώ να ψαξεις το έχω γράψει για το original Z1. Δε θα βρεις τίποτα γιατί εκείνο δε με ενδιέφερε. Επομένως δεν έχω κάποιο ειδικό μίσος προς τη Sony. Το Compact όμως με ενδιαφέρει άρα αν δε θέλεις να βλέπεις τι γράφω βάλε με στην ignore list.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να το προσέξεις αυτό, λέγεται μανια καταδίωξης.

Δηλαδή δε μας επιτρέπεται να σχολιαζουμε τα κινητά της Sony χωρίς να μας κατηγορήσει κάποιος ότι το κάνουμε επειδή μισούμε την εταιρία. 5-6 άτομα της Sony και 2-3 της HTC το έχετε αυτό απο ολο το forum.

 

 

ΥΓ. Σε προκαλώ να ψαξεις το έχω γράψει για το original Z1. Δε θα βρεις τίποτα γιατί εκείνο δε με ενδιέφερε. Επομένως δεν έχω κάποιο ειδικό μίσος προς τη Sony. Το Compact όμως με ενδιαφέρει άρα αν δε θέλεις να βλέπεις τι γράφω βάλε με στην ignore list.

 

Ignore list μπα..προτιμω να διαβαζω και να ψυχαγωγούμαι ,να ψαξω τι εχεις γραψει και που ? αδιαφορο παντελως ,φορουμ ειναι γραφει ο καθενας οτι θελει ,απο ειδκους και πραγματογνωμονες ειναι γεματο το νετ ,δεν εννοω εσενα ..

Τελος.-

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, πως κανετε ετσι, ειπαμε να μην ειμαστε υπερβολικοι, αλλα παμε απο το ενα ακρο στο αλλο. μια μεση λυση δε μπορουμε να κρατησουμε? γρηγορο καλο κινητο, με οθονη που θα δουμε αν ειναι 2 ταχυτητων (οπως και στο Ζ1, δηλαδη καλη σε χρωματα και ξεθωριασμενα χρωματα-εγω εχω δει μια αριστη) και καμερα που υπαρχει θεμα με το φλας σε ανοιχτοχρωμα Ζ1compact.

ας κρατησουμε αυτο και απο εκει και περα ελπιζω καποιο παιδι που εχει ενα Ζ1c να μας διαφωτισει. εγω δηλωνω οτι μολις πεσει λιγο η τιμη του θα το παρω καθως θεωρω πως ειναι χαζο να βιαστω να σκασω 500 οταν ξερουμε ποσο γρηγορα τα ριχνει η σονυ. (και ειδικα οταν το εχουν 550 οι κλασσικοι ακριβοι).

Αν παρολα αυτα το βρω μεταχειρισμενο εδω μεσα, θα το παρω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάλι το έπαιξα στο πλαίσιο Πειραιά , έχει σε χρώματα το lime αυτο που έβγαλε στα review τα προβλήματα. έβγαλα πολλές φωτογραφίες δεν είδα πουθενά όσο μπορεί να γίνει αυτο με τα φώτα του καταστήματος κάποιο πρόβλημα σε καμία φωτό. Σε οποία ανάλυση και αν το είχα. Αυτο όμως που με ενοχλεί ειναι ο θόρυβος σε μεγέθυνση, όμως και το μεγάλο Ζ1 έτσι είδα βγάζει . Η μπαταρία πραγματικά ειναι βράχος, η οθόνη καλή, δεν ξέρω έξω με ήλιο πως θα ειναι.
Link to comment
Share on other sites

lewton,θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω αν και εχεις δικιο στο οτι δεν πρεπει να υπερασπιζεται κανεις την καθε εταιρια με τοσο σθενος. σφαλεις ομως οταν λες οτι αυτο γινεται μονο απο κατοχους sony και htc. αυτο απο μονο του δειχνει προκαταληψη η αγνοια, εσυ ξερεις.
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Δείτε το official trailer του Compact. Από το ενάμισι λεπτό που ουσιαστικά διαρκεί το trailer, το μισό λεπτό είναι αφιερωμένο αποκλειστικά στην κάμερα. Για όσους δεν το έχουν αντιληφθεί, η συσκευή προωθείται ως camera phone και ως τέτοια κρίνεται, είτε το θέλουν κάποιοι είτε όχι. Δεν έχω κάτι με τη Sony, αντιθέτως τη θαυμάζω (και τα ιαπωνικά προϊόντα γενικά). Μακάρι να διαψευστούν όλα τα αρνητικά για την κάμερα, περιμένω περισσότερες γνώμες χρηστών που το έχουν (και δεν είναι fan-boys) να μας πουν τη γνώμη τους. Όταν μπορέσω θα πάω σε κάποιο μαγαζί να το δω από κοντά. Αν με καλύψει (και στην κάμερα, που το θεωρώ πολύ σημαντικό) θα το πάρω.

 

Κώστα (Te_salat), αν το πήρες (ή θα το πάρεις) απ' τον Νίκο πες μας εντυπώσεις σε παρακαλώ μπας και βγάλουμε κανένα σοβαρό συμπέρασμα.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Να το προσέξεις αυτό, λέγεται μανια καταδίωξης.

Δηλαδή δε μας επιτρέπεται να σχολιαζουμε τα κινητά της Sony χωρίς να μας κατηγορήσει κάποιος ότι το κάνουμε επειδή μισούμε την εταιρία. 5-6 άτομα της Sony και 2-3 της HTC το έχετε αυτό απο ολο το forum.

 

 

ΥΓ. Σε προκαλώ να ψαξεις το έχω γράψει για το original Z1. Δε θα βρεις τίποτα γιατί εκείνο δε με ενδιέφερε. Επομένως δεν έχω κάποιο ειδικό μίσος προς τη Sony. Το Compact όμως με ενδιαφέρει άρα αν δε θέλεις να βλέπεις τι γράφω βάλε με στην ignore list.

 

Ignore list μπα..προτιμω να διαβαζω και να ψυχαγωγούμαι ,να ψαξω τι εχεις γραψει και που ? αδιαφορο παντελως ,φορουμ ειναι γραφει ο καθενας οτι θελει ,απο ειδκους και πραγματογνωμονες ειναι γεματο το νετ ,δεν εννοω εσενα ..

Τελος.-

 

Είπα κι εγώ! Δεν θα έβγαιναν μαχαίρια; Το γράφω από τώρα προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

Γράψτε ότι θέλετε, θάψτε όποια εταιρεία θέλετε όσο θέλετε. Κανένα πρόβλημα.

Όταν όμως βλέπω ειρωνικά σχόλια, υφάκι, εξυπνάδες, καμία επιχειρηματολογία γίνομαι άλλος άνθρωπος.

 

Και προφανώς δεν αναφέρομαι μόνο στα δυο παιδιά του quote αλλά σε όλους. Ας μην το φτάσουμε στα άκρα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι το είπα και σε ένα άλλο μέλος του φόρουμ σε πμ, θα το πω και εδώ...

Όπως και να το κάνουμε η κάμερα σε σχέση με το νοτελι αλλά και το one είναι κατώτερη...

Αλλά ακόμα και αυτά τα δύο που θεωρώ κορυφαία σε σχέση με το 1020 που επίσης είχα φαίνονται πολύ μικρά...

Αν η Sony το προμωταρει σαν hi and camera όχι δεν είναι...

Κατηγορηματικα όχι...

Αυτό όμως που είναι αναμφίβολα αληθές είναι ότι το τηλέφωνο σε όλους τους άλλους τομείς είναι κορυφαίο.

Ίσως ότι καλύτερο έχω πιάσει ποτέ...

Ο λόγος που τελικά θα το δώσω (Ακόμα είμαι ντεμη) είναι ότι τελικά δεν μπορώ χωρίς μεγάλη οθόνη ας πρόκειται και για δεύτερη συσκευή, και γι αυτό προσανατολιζομαι να κρατήσω το one μέχρι την έλευση τον επόμενο μήνα του s5 -m8 -lg g3...

Όποιος πάει σε ένα κατάστημα και το παίξει για λίγο θα δεί ότι έχω δίκιο...

Edit

Πάρτε το δικό μου και γλυτωστε 100 ευρώ...

Ούτε αγ Βασίλης να ήμουν.

Χαχαχα

Πέρα απο την πλάκα σας μεταφέρω ότι βλέπω και νιώθω...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δείτε το official trailer του Compact. Από το ενάμισι λεπτό που ουσιαστικά διαρκεί το trailer, το μισό λεπτό είναι αφιερωμένο αποκλειστικά στην κάμερα. Για όσους δεν το έχουν αντιληφθεί, η συσκευή προωθείται ως camera phone και ως τέτοια κρίνεται, είτε το θέλουν κάποιοι είτε όχι.

 

Στο trailer αυτό εσύ είδες να διαφημίζει τόσο πολύ την κάμερα του; Μάλλον βλέπουμε άλλο βίντεο, δεν εξηγείται αλλιώς!:blink:

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Λίγη υπομονή να δούμε, το νοτε 3 ξεκίνησε με 100 ευρώ δωροεπιταγη... :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Κώστα (Te_salat), αν το πήρες (ή θα το πάρεις) απ' τον Νίκο πες μας εντυπώσεις σε παρακαλώ μπας και βγάλουμε κανένα σοβαρό συμπέρασμα.

 

Δεν το πήρα γιατι η DHL για να μου το φέρει στο Cairo ζήτησε 65 ευρώ και για να μην πληρώσω τελωνείο θα πρέπει να είναι χωρίς το κουτί του και για ακόμα πιο σιγουριά να έχει μια sim ώστε να ισχυριστώ οτι το ξέχασα και μου το στέλνουν.

Εδω ειναι πολυ αυστηρά. Για κατι θήκες απο netimes που κοστίζουν 8 ευρώ πλήρωσα 7 ευρώ φόρο στο ταχυδρομειο.

Συνεπώς θα έχανα το κέρδος απο την καλύτερη τιμή που θα μου έκανε ο Νίκος.

Θα το πάρω τέλος Μάρτη που θα έλθω Ελλάδα. Θα εχει πέσει η τιμή, θα εχουν έλθει νεότερες παρτίδες και θα ξέρουμε περισσότερα για τα προβλήματα της κάμερας.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...