Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 minutes ago, Eliseos said:

Έχω γυρίσει αυτή τη στιγμή 4  κατάστημα Περιστέρι Πανόρμου  πανεπιστημίου Αμπελοκήπους  πραξητελους .. Δεν έχουν κάρτα και με θράσος να κάνω συμβόλαιο … Είναι δυνατόν τους  είπα καινούρια εταιρία και να μη  έχετε κάρτες  δεν  ντρεπόμαστε λιγάκι.. Και αυτό που πραγματικά με στέλνει Σου φέρονται λες και είσαι Πελάτης 2 κατηγορίας . Ντροπή της πραγματικά είμαι  έξω φρενών … Πολύ φοβάμαι ότι θα την θάψουν την καρτοκινητή .

Αφου επικρατησε το ονομα της Nova (=συμβολαια) θα έχουν δώσει εντολή στους υπαλλήλους να κυνηγάνε μόνο συμβόλαια. Οπως σωστα λες θα την θάψουν την καρτοκινητη. 

ΥΓ. ψηνομαι να ψάξω νεες μαυρες συσκευασιες απο νεα νουμερα καρτοκινητης, να τα παρω ολα και να τα μοσχοπουλαω στην μαύρη αγορά. 

μαύρη εταιρία - μαύρη αγορά (τίποτα δεν ειναι τυχαίο)

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίρνουν τηλέφωνο στον πατέρα μου 70+ και λένε...κερδίσατε δωρεάν δωράκι από Wind .... τηλέφωνηστε στην Wind για επαλήθευση....

 

Τηλέφωνο....

 

9019015914

Τι σας φαίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έτσι όπως τα βλέπω τα πράγματα δεν πιστεύω να "ανέβει" η πλήρης λειτουργική ιστοσελίδα τους σήμερα.

Σχεδόν 2 χρόνια μετά την εξαγορά της WIND από την United Group και μετά από το απίστευτο μπαράζ διαφημίσεων σχετικά με την νέα NOVA όλες τις προηγούμενες ημέρες των εορτών, θα έπρεπε να είχε ανέβει "χθες" η ιστοσελίδα τους...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μετά το πέρας του Event θα πατήσουν το κουμπί και θα βγει μία χοντρή!

Αν βγει σήμερα πάντως θα είναι κατόρθωμα και σίγουρα θα έχει πολλές ελλείψεις...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Eliseos said:

Έχω γυρίσει αυτή τη στιγμή 4  κατάστημα Περιστέρι Πανόρμου  πανεπιστημίου Αμπελοκήπους  πραξητελους .. Δεν έχουν κάρτα και με θράσος να κάνω συμβόλαιο …έχουμε  πόσα  συμβόλαια να κάνουνε πια  Είναι δυνατόν τους  είπα καινούρια εταιρία και να μη  έχετε κάρτες  δεν  ντρεπόμαστε λιγάκι.. Και αυτό που πραγματικά με στέλνει Σου φέρονται λες και είσαι Πελάτης 2 κατηγορίας . Ντροπή της πραγματικά είμαι  έξω φρενών … Πολύ φοβάμαι ότι θα την θάψουν την καρτοκινητή .

Aπαραδεκτοι!!!!

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Pedro_G said:

Παιδιά παίρνουν τηλέφωνο στον πατέρα μου 70+ και λένε...κερδίσατε δωρεάν δωράκι από Wind .... τηλέφωνηστε στην Wind για επαλήθευση....

 

Τηλέφωνο....

 

9019015914

Τι σας φαίνεται;

Λαμόγια! Απάτη!

4 minutes ago, Nickchris36 said:

Aπαραδεκτοι!!!!

Επιεικώς...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς επιβεβαιωθηκα.... δεν περίμενα τίποτα καλύτερο (χειρότερο) απ αυτήν την εταιρεία... κοινώς άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς... Κλασική ελληνική νοοτροπία....

Link to comment
Share on other sites

Τί θα γίνει με αυτή την πρεμιέρα επιτέλους; Κρύωσαν και τα ποπ κορν από χθες το βράδυ. Πέρασε 12 το βράδυ, πέρασε 12 το μεσημέρι. Τίποτα ακόμη. Να βάλω να φτιάξω άλλα ή μια και καλή με τον Σασμό & Αυτή Η Νύχτα μένει, που έρχονται την επόμενη Δευτέρα;

1 ώρα πριν, sakels said:

λενε εχει press event και θα γινει μετα ταχα...

Κάπου υπάρχει αυτό το press event να το πάρουμε μάτι; Θα μπορούσε πx να έπαιζε live σε popup στο site τους, πριν ανοίξει...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Ασπρόμαυρα μπαλόνια έξω από τα καταστήματα. Καλά θα πάει αυτό στο κατάστημα Πειραιά...

Kαι εδώ Κοζάνη 1η μέρα το κεντρικό και μοναδικό κατάστημα που έγινε nova και πάλι βαράνε μύγες... Αδιάφορο εντελώς.. Ενώ στο απέναντι vodafone γεμάτο.. Θα δείξει στο μέλλον πως θα πάει..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lyricmyth said:

Ιεροσυλία το πρώτο μέρος του σποτ. Στο δεύτερο μέρος, ναι ok, προλάβανε και αλλάξανε, τα ...αυτοκόλλητα στο κτίριο και μόνο...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jimmis11 said:

Ναι, μετά το πέρας του Event θα πατήσουν το κουμπί και θα βγει μία χοντρή!

Αν βγει σήμερα πάντως θα είναι κατόρθωμα και σίγουρα θα έχει πολλές ελλείψεις...

"Το καλό πράμα αργεί να γίνει"

Αστιεύομαι , βέβαια!

Και "ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ" (όπως πάντα, δηλαδή).

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bbbb said:

Kαι εδώ Κοζάνη 1η μέρα το κεντρικό και μοναδικό κατάστημα που έγινε nova και πάλι βαράνε μύγες... Αδιάφορο εντελώς.. Ενώ στο απέναντι vodafone γεμάτο.. Θα δείξει στο μέλλον πως θα πάει..

Η Κοζάνη πάντα ηταν κοκκινη λογω καταγωγης του μεγαλύτερου συνεργάτη της.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Eliseos said:

Έχω γυρίσει αυτή τη στιγμή 4  κατάστημα Περιστέρι Πανόρμου  πανεπιστημίου Αμπελοκήπους  πραξητελους .. Δεν έχουν κάρτα και με θράσος να κάνω συμβόλαιο …έχουμε  πόσα  συμβόλαια να κάνουνε πια  Είναι δυνατόν τους  είπα καινούρια εταιρία και να μη  έχετε κάρτες  δεν  ντρεπόμαστε λιγάκι.. Και αυτό που πραγματικά με στέλνει Σου φέρονται λες και είσαι Πελάτης 2 κατηγορίας . Ντροπή της πραγματικά είμαι  έξω φρενών … Πολύ φοβάμαι ότι θα την θάψουν την καρτοκινητή .

Κεφαλονιά και Ιεράπετρα δοκίμασες; Γιατί εγώ εκεί είχα βρε (εντελώς τυχαία) twin sim κάρτες όταν επί ένα ολόκληρο χρόνο το κατάστημα της Βέροιας απλά με "αγνοούσε"...
Κάρτες sim έτσι. Το αυτονόητο...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Στην Κεφαλονιά δεν έχει καν κατάστημα πλέον

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, georgeavl3 said:

Στην Κεφαλονιά δεν έχει καν κατάστημα πλέον emoji23.png

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Πάει κι αυτός ο "συνεργάτης". Να φανταστώ νύχτα έκλεισε; Δε λες που πρόλαβα και πήρα τις twin sim...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, georgeavl3 said:

Στην Κεφαλονιά δεν έχει καν κατάστημα πλέον emoji23.png

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

🤔κανένα δε μπορεί?

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pluss said:

Λειτουργεί πλέον το site. Ορμήξτε! 🤣

Γιουργιααα🤣

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Nova γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...