Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πρέπει να φτιαχτεί όμως άμεσα, διότι υπάρχει το θέμα της ανανέωσης online των καρτοκινητών.

Πώς θα γίνεται αυτό;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, p_k said:

Πρέπει να φτιαχτεί όμως άμεσα, διότι υπάρχει το θέμα της ανανέωσης online των καρτοκινητών.

Πώς θα γίνεται αυτό;

Από τις εφαρμογές. Και το my wind το έχει αυτό. 

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Για πληρωμή λογαριασμού σταθερής, φαίνεται να δουλεύει ο εξής σύνδεσμος 

https://www.wind.gr/gr/ebill/

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, panos.kar said:

Από τις εφαρμογές. Και το my wind το έχει αυτό. 

Δεν δουλεύει το mywind.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, p_k said:

Δεν δουλεύει το mywind.

Δεν δουλεύει επίσης ούτε το myf2g. Μόνο το myQ

Edited by dimitrisvasileiou
Link to comment
Share on other sites

Το myWIND και το myF2G άνοιξαν. Στις εφαρμογές myF2G και myQ τα λεπτά ομιλίας προς WIND/Q έγιναν NOVA/Q.

Edited by dimitrisvasileiou
Link to comment
Share on other sites

Λογικά από 11/1 θα πρέπει να βγουν και οι νέες εφαρμογές

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, p_k said:

Λογικά από 11/1 θα πρέπει να βγουν και οι νέες εφαρμογές

4 του μήνα είπαν

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Τυχαίος κατέβασα πριν λίγο την εφαρμογή f2go για τον πατέρα μ και δεν λειτουργεί προσωρινά. 

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο είναι το μόνο που μπορούμε να πούμε στους εργαζόμενους της Nova, που ακόμα και πρωτοχρονιά πραγματοποιούν αλλαγές. Ένα μεγάλο μπράβο σε όσους προσπαθούν!

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, panos.kar said:

Κουράγιο είναι το μόνο που μπορούμε να πούμε στους εργαζόμενους της Nova, που ακόμα και πρωτοχρονιά πραγματοποιούν αλλαγές. Ένα μεγάλο μπράβο σε όσους προσπαθούν!

Μπράβο φίλε που το βλέπεις και από την ανθρώπινη πλευρά το ζήτημα.

Τέτοιες μέρες που όλοι καθόμαστε και από την ευκολία του πληκτρολογίου κρίνουμε τους πάντες και τα πάντα, κάποιοι εργάζονται και μάλιστα πολύ σκληρά.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαν απλά να το πάνε μια μέρα αργότερα τη συγχώνευση και να μη τους βγάζουν τον άδοξαστο μέρα που είναι. Έτσι και αλλιώς κατάργησανε το ένα site, σε πάει στο άλλο και είναι λειψό.... Εύχομαι τουλάχιστον να πληρωθεί σε μπόνους όλο αυτό. Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά σε όλους εύχομαι!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να ξέρετε, εγώ έχω πάρει τα είδη μπεμπέ και περιμένω τα βαφτίσια. Ελπίζω να μην γίνει κανένα φιάσκο και μου μείνουν τα δώρα...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, aektzhs 1 said:

Βγήκε το νέο Nova app στο Google Play

Και στο App Store. Άλλαξε η γραμματοσειρά στην εφαρμογή. 

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα το my wind, βλέπω πως φαινόταν nova στο play store και είχε ενημέρωση διαθέσιμη, μετά από την οποία άλλαξε και όνομα στη συσκευή μου.

Sent from my Galaxy A52s

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και νέα ενημέρωση στο App Store για το myF2G που δεν γράφει πουθενά Wind πλέον 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tasosathan said:

Βγήκε και νέα ενημέρωση στο App Store για το myF2G που δεν γράφει πουθενά Wind πλέον 

Εγώ έκανα ενημέρωση στο my wind και ενώ μέσα στην εφαρμογή έγραφε νοβα το εικονίδιο παρέμεινε wind. Την διέγραψα και την ξανά κατέβασα και τώρα είναι κανονικά. Ίδιο κινητό έχουμε. 

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tasosathan said:

Βγήκε και νέα ενημέρωση στο App Store για το myF2G που δεν γράφει πουθενά Wind πλέον 

Όντως. Απλά myF2G.

 

Edited by dimitrisvasileiou
Link to comment
Share on other sites

Αν ζητήσετε κωδικό επιβεβαίωσης για είσοδο στο Nova App το μήνυμα έρχεται από άλλο Αποστολέα, που λέγεται NOVA

Edited by panos.kar

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mark_K said:

Εγώ που είχα το my wind, βλέπω πως φαινόταν nova στο play store και είχε ενημέρωση διαθέσιμη, μετά από την οποία άλλαξε και όνομα στη συσκευή μου.

Sent from my Galaxy A52s
 

Τι εννοείς άλλαξε όνομα και στην συσκευή σου;

1 hour ago, Mark_K said:

Εγώ που είχα το my wind, βλέπω πως φαινόταν nova στο play store και είχε ενημέρωση διαθέσιμη, μετά από την οποία άλλαξε και όνομα στη συσκευή μου.

Sent from my Galaxy A52s
 

Τι εννοείς άλλαξε όνομα και στην συσκευή σου;

Link to comment
Share on other sites

Είχα εγκατεστημένη την my wind. Ψάχνω την nova στο play store και την βλέπω σαν να υπάρχει στη συσκευή μου (δεν υπήρχε καν στο συρτάρι, αυτό είναι σίγουρο) και να έχει επιλογές κατάργηση και ενημέρωση. Όχι άνοιγμα. Κάνω ενημέρωση, και στην συνέχεια υπήρχε στο συρτάρι μου, ενώ εξαφανίστηκε η my wind. Είναι δηλαδή σαν να μετονόμασαν την my wind σε nova. Ανοίγοντας την είναι ίδιο περιβάλλον με πριν, αλλά γράφει nova. Έχει ήδη bugs. Στο "οι προσφορές μου" αν πατήσεις ανοίγει μια λευκή σελίδα χωρίς τίποτα, ενώ αν πατήσεις προηγούμενες προσφορές κολλάει και κλείνει.

Sent from my Galaxy A52s



Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mark_K said:

Είχα εγκατεστημένη την my wind. Ψάχνω την nova στο play store και την βλέπω σαν να υπάρχει στη συσκευή μου (δεν υπήρχε καν στο συρτάρι, αυτό είναι σίγουρο) και να έχει επιλογές κατάργηση και ενημέρωση. Όχι άνοιγμα. Κάνω ενημέρωση, και στην συνέχεια υπήρχε στο συρτάρι μου, ενώ εξαφανίστηκε η my wind. Είναι δηλαδή σαν να μετονόμασαν την my wind σε nova. Ανοίγοντας την είναι ίδιο περιβάλλον με πριν, αλλά γράφει nova. Έχει ήδη bugs. Στο "οι προσφορές μου" αν πατήσεις ανοίγει μια λευκή σελίδα χωρίς τίποτα, ενώ αν πατήσεις προηγούμενες προσφορές κολλάει και κλείνει.

Sent from my Galaxy A52s


 

Εγώ δεν εχω κάποιο από αυτά τα θέματα, μολις τα ειδα. Αυτή είναι μια πολυ προσωρινή έκδοση της εφαρμογής, μέχρι τις 4-1

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Nova γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...