Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά το Instabridge δε σε συνδέει κατευθείαν στο δίκτυο. Πρέπει να μπεις μέσω προγράμματος και να συνδεθείς.

 

Αν το εχεις αποθηκευσει σε συνδεει απευθειας(εκτος απο καποιες φορες-λιγες-)που χρειαστηκε να γινει χειροκινητα.

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας μια ερώτηση. Όταν βλέπω video στο YouTube κάποια στιγμή κόβεται η εικόνα αλλά ο ήχος παίζει κανονικά. Ξέρει κανείς τι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας μια ερώτηση. Όταν βλέπω video στο YouTube κάποια στιγμή κόβεται η εικόνα αλλά ο ήχος παίζει κανονικά. Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

Λογικά ειναι θεμα του app. Μου το χει κάνει σε ολες τις συσκευές μου.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ειναι θεμα του app. Μου το χει κάνει σε ολες τις συσκευές μου.

 

Το goglara λίγο και λένε και άλλοι με note 3 και s5 ότι έχουν το ίδιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Το goglara λίγο και λένε και άλλοι με note 3 και s5 ότι έχουν το ίδιο πρόβλημα

 

Μου το χει κανει και στο Note 8 και στο tab s και στο Note 3 άρα ειναι θεμα της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

Μου το χει κανει και στο Note 8 και στο tab s και στο Note 3 άρα ειναι θεμα της εφαρμογής.

 

Υπάρχει άλλο app μα παίζει youtube χωρίς θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους..ειναι καλη εποχη να δωσω το S4 και να παρω Note 3?να περιμενω?η να περιμενω το Note 4 ?

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω, με την πυξιδα του note εχετε βγαλει ακρη?

 

Προσωπικα ειναι απο τα θεματα που με εχουν ταλαιπωρησει πιο πολυ απολα σχεδόν. Κανω calibrate καθε δευτερη φορα που την ανοιγω στο gps status και παλι τρελλά μου κάνει.

 

Καταρχην στο gps only, high accuracy, η power saving εχετε ΚΑΙ στα τρια λειτουργική πιξιδα? Εμενα στο high accuracy και στο power saving πρακτικα ποτε δεν εχω σωστη. Μονο αν κανω calibration επι τοπου.(στο high accuracy λειτουργεί μετα απο calibration). Στο gps only συνηθως εχω περισσοτερες να δειξει σωστα ακομα και χωρις καλιμπραρισμα αλλα κι αυτπ οχι παντα. Αν εχω ωρα να ανοιξω δε θα δειξει ουτε αυτο. Για ακρίβεια δε το συζητω ειναι οτι να ναι.

 

Το πιο περιεργο σπολα ομως ειναι στο google maps. Το βελακι ειναι παντα λάθος κοιταειψοπου να ναι. Η μονη περιπτωση που εχει δουλεψει σωστα ειναι με gps only και αμεσως μετα απο καλιμπραρισμα.

 

Το note κανονικα εφόσον εχει εσωτερική δικη του πυξιδα ανεξαρτητως data και gps δεν επρεπε μετα το καλιμπραρισμα να δειχνει παντου και παντα σωστα? Τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άλλο app μα παίζει youtube χωρίς θέμα;

Το viral http:// https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Mata.YTplayer

εγώ έχω το pro σβήνω το άχρηστο κατεμε YouTube και έχω μόνο αυτό παίζει και βίντεο - μουσική στο παρασκήνιο τι αλλά θες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι βέβαια εντελώς απροβληματιστο το viral. Κανει κάποια περιεργα σε popup k subscriptions.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εγινε μια αναβάθμιση 197mb Έβαλε το knox2 και μια καλή φάση bridge το lte με το wifi για ποιο γρήγορο κατέβασμα Το λεει ενίσχυση λήψεων. Τι άλλα εχει προσθέσει ξέρει κάποιος? Edited by Iannis
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Βαζω την ερωτηση εδω γιατι με ενδιαφερει η γνωμη των ΝΟΤΕ 3 κατόχων.

Τι λετε για το Clean Master? Κανει δουλεια στο δικο μας κινητο ή μονο χωρο πιανει?

 

Ευχαριστω

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Είναι άχρηστο τελείως. Τσάμπα χώρο πιάνει.

 

Ποιο κανει δουλιά κατα την γνωμη σου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Βαζω την ερωτηση εδω γιατι με ενδιαφερει η γνωμη των ΝΟΤΕ 3 κατόχων.

Τι λετε για το Clean Master? Κανει δουλεια στο δικο μας κινητο ή μονο χωρο πιανει?

 

Ευχαριστω

 

Είναι άχρηστο τελείως. Τσάμπα χώρο πιάνει.

 

κανενα τετοιου ειδους προγραμμα δεν χρειαζεται να βαλεις.αχρειαστο ειναι δουλεψε το το κινητο οπως εχει.

Αχρείαστο είναι όσον αφορά την απελευθέρωση της μνήμης.

Είναι όμως χρήσιμο για να διαγραφεί υπολείμματα αρχείων ή εφαρμογών που έχεις διαγράψει.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Αχρείαστο είναι όσον αφορά την απελευθέρωση της μνήμης.

Είναι όμως χρήσιμο για να διαγραφεί υπολείμματα αρχείων ή εφαρμογών που έχεις διαγράψει.

 

Σε αυτό έχεις δίκιο. Αν και σε μερικές περιπτώσεις διαγράφει τις φωτογραφίες που έχεις δει και τις έχει αποθηκεύσει, και χρειάζεται να τις ξαναδιαβάσει...

Link to comment
Share on other sites

Αχρείαστο είναι όσον αφορά την απελευθέρωση της μνήμης.

Είναι όμως χρήσιμο για να διαγραφεί υπολείμματα αρχείων ή εφαρμογών που έχεις διαγράψει.

 

Σας ευχαριστω όλους. Οπότε μήπως υπαρχει καποιο app που κανει μονο τη διαγραφη των αχρηστων εφαρμογων ή των υπολειμμάτων εφαρμογων?

Μηπως αυτο γινεται μεσα απο τις ρυθμισεις του ΝΟΤΕ 3 ωστε να μη χρειαζεται app?

 

TNX

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω όλους. Οπότε μήπως υπαρχει καποιο app που κανει μονο τη διαγραφη των αχρηστων εφαρμογων ή των υπολειμμάτων εφαρμογων?

Μηπως αυτο γινεται μεσα απο τις ρυθμισεις του ΝΟΤΕ 3 ωστε να μη χρειαζεται app?

 

TNX

SD Maid από το playstore

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι με το YouTube app καθώς παίζει το βίντεο παγώνει η εικόνα αλλά ο ήχος συνεχίζει κανονικά . Είχε κανείς κανα παρόμοιο πρόβλημα ;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι με το YouTube app καθώς παίζει το βίντεο παγώνει η εικόνα αλλά ο ήχος συνεχίζει κανονικά . Είχε κανείς κανα παρόμοιο πρόβλημα ;

Για εμένα η χειρότερη εφαρμογή.

δοκίμασε viral να σωθείς. Εγώ έχω την pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...