Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλοι έχουμε πρόβλημα!! Οι φωτογραφίες αυτές είναι χειρότερες από dslr αξίας 1000€...Τραγικό γρήγορα στο service!!

ετσι, ετσι :lol: :lol:

 

 

 

 

 

 

Καλημερα παιδια και χρονια πολλα! Το νοτε 3 που εχει το φιλαρακι μου μετα την αναβαθμιση σε 4.4 εδω και 1μιση μηνα περιπου χανει συνεχως τους κωδικους απο το wifi και ειναι πολυ σπαστικο αυτο που συμβαινει. υπαρχει καποια λύση?
θα σου ερθει το update σε NC2 που απ οτι βλεπω ως στιγμης στο δικο μου, μάλλον λυνει το πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Ας ανοίξει κάποιος ένα θέμα ,φωτογραφίες ,βίντεο.

Γιατί δεν μας ενδιαφέρει όλους το θέμα κάμερας.

Link to comment
Share on other sites

θα σου ερθει το update σε NC2 που απ οτι βλεπω ως στιγμης στο δικο μου, μάλλον λυνει το πρόβλημα

Ευχαριστώ φιλε θα περιμενω την αναβαθμιση, αν θυμαμαι ειναι γαλλικο το τηλ, να δουμε ποτε θα ερθει...

Link to comment
Share on other sites

:!: Ενημέρωση

Δημιουργήθηκε ανάλογο θέμα σχετικά με τη κάμερα του Galaxy Note 3. :)

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεω στο S Voice να ψαξει κατι στο Internet μου βγαζει να εγκαταστησω το Google Now. Να το κανω? Ειναι χρησιμο το app αυτο ή θα καθεται και θα μου τρωει απλα μπαταρια ολη την ωρα στο background?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!επειδη σκεφτομαι να παρω και εγω νοτελια αλλα μεταχειρισμενη πρεπει να προσεξω κατι ;

 

να τσεκάρεις τον knox counter να είναι στο 0x0 για να έχεις εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Κανε κληση και μπες στο ιντερνετ. Αν εχεις σκοπο να μπεις στο club των custom rom το knox δε σε πειραζει να εχει γραψει
Link to comment
Share on other sites

Οχι στα note 3 δεν ειχαμε καποιο θεμα απο εργοστασιακο προβλημα.

 

καλά για την κάμερα μην παίρνεις και όρκο...πολλά ακούγονται.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς, αν τα Note 3 της Vodafone είναι Ελληνικά και αν είναι χωρίς τα λογότυπα της Vodafone επάνω στην συσκευή;

Καλή Ανάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μενα 27 mb αναβάθμιση. Ισωσ εχει λυθει το πρόβλημα με το wifi

 

Ολλαδικο εχεις?Ποια εκδοση σου εγινε μετα το update,γιατι βλεπω οτι παιζει πλεον η ND3

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση και απο εμενα που γραφω 1η φορα εδω,καθως το κινητο το εχω μια βδομαδα.σε λειτουργεια οθονης ποια επιλογη εχετε επιλεγμενη???
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση και απο εμενα που γραφω 1η φορα εδω,καθως το κινητο το εχω μια βδομαδα.σε λειτουργεια οθονης ποια επιλογη εχετε επιλεγμενη???

 

Δυναμικό :)

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση και απο εμενα που γραφω 1η φορα εδω,καθως το κινητο το εχω μια βδομαδα.σε λειτουργεια οθονης ποια επιλογη εχετε επιλεγμενη???

 

Υποθετω χωρις να ξερω οτι οι περισσότεροι εχουν το adapt.

 

Προσωπικα εχω το dynamic γιατι εχει τα πιο φωτεινα λευκα, και οταν διαβαζω κατι σε εξωτερικες συνθηκες το λευκο δε με βολεύει να ειναι τοσο κιτρινο η σκοτεινο οσο στα αλλα. Απλά στο dynamic τα χρωματα γενικα ειναι πολυ εντονα.

 

Για ακριβη αναπαράσταση των χρωματων αλλα ειναιψτα καλυτερα. Ισως το movie η το photo κατι. Δε θυμαμαι τι γραφανε στα τεστ. Εμενα παντως αυτα που εχουν πιο καλη ακριβεια στα χρωματα μου φαινονται χαλια στην αποδοση λευκού.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και στο Sole έσπασε η οθόνη, πήρα την απόφαση να... κιοτέψω στο Knox της Samsung πριν Applοποιηθεί τελείως και για μένα που κρατάω ένα κινητό τουλάχιστον 2 χρόνια, το Note 3 είναι μονόδρομος σε συνδυασμό και με την μειωμένη τιμή του και όλες του τις δυνατότητες. Στα συν φυσικά και η αλλαγή μπαταρίας.

 

Σε σύντομο χρονικά διάστημα μετά τις γιορτές θα το έχω στα χέρια μου. Νομίζω οτι τα Note εμφανίζονται σαν τα μανιτάρια τώρα τελευταία στη χώρα μας και μάλιστα πολλές κοπέλες δείχνουν την προτίμηση τους. Και όχι άδικα. Στην αρχή είπα να πάω για Nexus 5 ή G2 αλλά αποφάσισα να κάνω την υπερβαση κι ας πάει στο διάολο το Knox προς το παρον.

Edited by Androides
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS έκανα αναβάθμιση σε 4.4.2 το note 3 του θείου μου και μου βγάζει το πληκτρολόγιο διακόπηκε... Τι κάνω;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια επαναφορα εργοστασιακων και ξαναστηστε το τηλεφωνο

 

Το έκανα ευχαριστώ :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...