Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Geia sas paidia. Meta tin anabathmish se 4.4.2 den mporw na allaxw apo aggkika se ellhnika sto plhktrologio... enw exw epilexei glwsses ellhnika & agglika.. ti kanw??

 

Έπαθα και εγώ το ίδιο και έκανα factory reset και επανήλθε.

και μην γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες μόνο ελληνικούς κανόνας .

Edited by sider
Link to comment
Share on other sites

Έπαθα και εγώ το ίδιο και έκανα factory reset και επανήλθε.

και μην γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες μόνο ελληνικούς κανόνας .

 

Φτιαχνει με hard reset? Εγω εβαλα αλλο πληκτρολογιο... Που να καθομαι να ξαναφτιαχνω απο την αρχη την συσκευη!!!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Φτιαχνει με hard reset? Εγω εβαλα αλλο πληκτρολογιο... Που να καθομαι να ξαναφτιαχνω απο την αρχη την συσκευη!!!

 

Πηγαινε : Ρυθμισεις-συσκευη-προσβασιμοτητα (υπηρεσιες)και ξετικαρισε οτι ειναι ενεργο..Λογικα το πληκτρολογιο θα δουλευει κανονικα.Συνηθως φταιει το NoLed

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα,βαζω κωδικο για καποιο δικτυο wifi και μετα απο κανα δυο μερες μου το ξαναζηταει,ακομα και του σπιτιου μου,υπαρχει ρυθμιση που δεν την εχω βρει?
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα,βαζω κωδικο για καποιο δικτυο wifi και μετα απο κανα δυο μερες μου το ξαναζηταει,ακομα και του σπιτιου μου,υπαρχει ρυθμιση που δεν την εχω βρει?

Είναι bug της 4.4.2. Περιμένεις διορθωτική αναβάθμιση της samsung.

Στο μεταξύ, υπάρχει κάποια αλληλουχία κινήσεων που το προκαλεί. Σε μένα έχει συμβεί μόνο μία φορά. Αλλά κρατάω τα πάντα αναμμένα συνέχεια (wifi, 4g, BT κλπ). Αν έχω καταλάβει καλά, όταν τα σβήνεις/ανάβεις, υπό κάποιες προϋποθέσεις, συμβαίνει.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου βγαζει κατι με τα wifi αλλα τον τελευταιο καιρο σε 2-3 συγκεκριμενα δικτυα που προσπαθω να συνδεθω μου βγαζει σφαλμα πιστοποίησης και πρεπει να κανω reset στο ρουτερακι για να συνδεθει...Ξερει κανεις τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα όταν εισε στην αρχική οθόνη έβγαζε κάτι στα πλάγια μια συντομευσει να μπαίνεις στης εφαργογες.. εμένα τώρα δεν το βγάζει, μπορείτε να με βοηθήσετε? οποιος δεν κατάλαβε δειτε στο βίντεο. παντε στο 13:11

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα όταν εισε στην αρχική οθόνη έβγαζε κάτι στα πλάγια μια συντομευσει να μπαίνεις στης εφαργογες.. εμένα τώρα δεν το βγάζει, μπορείτε να με βοηθήσετε? οποιος δεν κατάλαβε δειτε στο βίντεο. παντε στο 13:11

 

 

Κρατα για λιγο πατημενο το ¨back¨ και θα εμφανιστει, αν οχι δες στις επιλογες του notification bar αν ειναι ενεργοποιημενο το ¨πολλαπλα παραθυρα¨

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Κρατα για λιγο πατημενο το ¨back¨ και θα εμφανιστει, αν οχι δες στις επιλογες του notification bar αν ειναι ενεργοποιημενο το ¨πολλαπλα παραθυρα¨

 

οκ το έκανα ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλος με μαυρο ελληνικο Note 3 , εχει το προβλημα με το home button σε εντονο βαθμο.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PtC8l_3qj6A

 

Το ειχε αρκετο καιρο ετσι , και τωρα λεει οτι του χειροτερεψε.

Η εγγυηση το καλυπτει;Το εχετε και εσεις;

Επιασε ενα ασπρο στα public και δεν ηταν ετσι.

 

Επισης ισχυει οτι οι πρωτες παρτιδες ειχαν θεματα υπερθερμανσης , ή λυθηκαν με update?

σας κατεβαινει η φωτεινοτητα εσας επειτα απο εντονη χρήση;

Edited by takisss

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου βγαζει κατι με τα wifi αλλα τον τελευταιο καιρο σε 2-3 συγκεκριμενα δικτυα που προσπαθω να συνδεθω μου βγαζει σφαλμα πιστοποίησης και πρεπει να κανω reset στο ρουτερακι για να συνδεθει...Ξερει κανεις τι παιζει?

ακριβως τα ιδια και εγω !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχθες μου ηρθε μια ενημερωση λογισμικου 27 mb περιπου το κι ητο ειναι βαλτικης σε 4.4.2 και ειχα κατεβαση και το διορθωτικο πακετο που ειχαν βγαλει αυτη η νεα αναβάθμιση τι ειναι γνωριζει κανεις ???
Link to comment
Share on other sites

Τι έκδοση είχες πριν και τι σου δείχνει τώρα?
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε : Ρυθμισεις-συσκευη-προσβασιμοτητα (υπηρεσιες)και ξετικαρισε οτι ειναι ενεργο..Λογικα το πληκτρολογιο θα δουλευει κανονικα.Συνηθως φταιει το NoLed

 

Στις υπηρεσιες δεν εχει κατι εκτος απο το greenify που εχω κατεβασει.. Τιποτα δεν ειναι τικαρισμενο...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το κουμπί αλλά το wallpaper που έχει βάλει ο τύπος στο βιντεάκι είναι απίστευτο

hexagon wallpaper

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να περάσει στοκ ρομ μέσω odin και να αλλάξει το csc πχ από dbt σε eur θα γράψει ο knox?
noikia 5130-nokia3210-ericsson T28-ericsson T39m-nokia7210-Eten m500-MioA701-Omnia i900-HTC Diamond2-HTCDesire-HtcDesireHD-HtcSensation-Iphone4-Samsung GalaxyS2-Samsung Galaxy S3-Samsung Galaxy Note 2-Samsung Galaxy Note3-Meizu pro 5-Samsung Galaxy Note 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω αλλαξα και δεν εγραψε..Οπως και σε ολους νομίζω αν γινει σωστά η διαδικασία.

 

Μετα απο μερικες μερες που ρουταρα εγραψε ομως :) :p

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να περάσει στοκ ρομ μέσω odin και να αλλάξει το csc πχ από dbt σε eur θα γράψει ο knox?

 

Δε γραφει ο κnox. Ειχα EUR το φλασαρα σε COS cosmote 4.4.2 και μολις βγήκε EUR 4.4.2 ξαναφλασαρα και ολα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δε γραφει ο κnox. Ειχα EUR το φλασαρα σε COS cosmote 4.4.2 και μολις βγήκε EUR 4.4.2 ξαναφλασαρα και ολα καλά.

 

Υπάρχει κάπου οδηγός; έχω γερμανικό και σκέφτομαι να περάσω άλλη. ..όχι πως έχω πρόβλημα αλλά έτσι να νιώθω Ευρωπαίος

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μια αξιοπιστη βαση για το αυτοκινητο.υπαρχει κατι καλο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μια αξιοπιστη βαση για το αυτοκινητο.υπαρχει κατι καλο?

 

Θα σου συνιστούσα να ρωτήσεις στο ανάλογο νήμα για να να πάρεις και καλύτερες απαντήσεις ;)

Αξεσουάρ Note 3 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου οδηγός; έχω γερμανικό και σκέφτομαι να περάσω άλλη. ..όχι πως έχω πρόβλημα αλλά έτσι να νιώθω Ευρωπαίος

Αν δεν κάνω λάθος το γερμανικό παίρνει πρώτο αναβαθμίσεις και γενικά είναι πολυ σταθερό και καλό.

 

Ο οδηγός είναι ίδιος οπως το s4 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=363603

Edited by johnmakro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...