Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα νομιζω τραβαει κατι λαγκαρισματακια οταν το πιεζω κ γενικα βλεπω οτι ειναι μονιμα 1.90 με 2+ η μνημη ραμ τι μπορω να το κανω ισως εχω πολλες εφαρμογες κ απιχνιδια? περιμενω πως κ πως την κιτ κατ μηπως και στρωσει τελειως ! ουτε με την ταχυτητα του ιντερνετ ειμαι ευχαριστημενος.. η συνδεση μου μαλλον εχει θεμα εδω και 2 μερες κ το βλεπω να δυσκολευεται να τις ανοιξει γρηγορα τις σελιδες αν κ στο κατεβασμα μερικες φορες παει σφαιρα για πειτε μου τη γνωμη σας τι να το κανω να αρχισω να το αδειαζω σιγα σιγα? να περιμενω την αναβαθμιση κ οποτε ερθει? δεν πολυψηνομαι να ρουταρω κ σε αυτο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω ενα note 3 και μου επεσε και εσπασε το lcd και πριν παραγγειλω νεα οθονη θελω να σιγουρευτω οτι δεν εχει καποιο αλλο προβλημα.οταν ανοιγω το κινητο ακουω τον ηχο που κανει της.samsung και μετα τα.κατω κουμπια.μενουν μονιμα αναμενα και το κινητο κανει μια μικρη δονηση ανα 10 δευτερολεπτα.επισησ το pc το αμαγνωριζει κανονικα αλλα επειδη εχω κωδικο ξεκληδωματος δεν μπορω να δω τα αρχεια.επισησ μπαινει και σε recovery mode και.το αναγνωριζει και το odin.αν ομως βαλω την καρτα μου μεσα και καλεσω δεν χτυπαει και δειχνει.οτι ειναι κλειστο. Κανονικα δεν θα επρεπε να χτυπαγε?η συσκευη ειναι root.αν μπορει να βοηθησει κανεις ας μου πει ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με κιτ κατ 800mb ram μόνο ελεύθερα. Εσείς έχετε περισσοτερα;; Επίσης έκανα επαναφορά εργοστασιακων αλλά όταν το άνοιξα άρχισε πάλι να μου κατεβάζει τις εφαρμογές από το market.πως γίνεται να μην μου περάσει τιποτα;; Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

εμενα νομιζω τραβαει κατι λαγκαρισματακια οταν το πιεζω κ γενικα βλεπω οτι ειναι μονιμα 1.90 με 2+ η μνημη ραμ τι μπορω να το κανω ισως εχω πολλες εφαρμογες κ απιχνιδια? περιμενω πως κ πως την κιτ κατ μηπως και στρωσει τελειως ! ουτε με την ταχυτητα του ιντερνετ ειμαι ευχαριστημενος.. η συνδεση μου μαλλον εχει θεμα εδω και 2 μερες κ το βλεπω να δυσκολευεται να τις ανοιξει γρηγορα τις σελιδες αν κ στο κατεβασμα μερικες φορες παει σφαιρα για πειτε μου τη γνωμη σας τι να το κανω να αρχισω να το αδειαζω σιγα σιγα? να περιμενω την αναβαθμιση κ οποτε ερθει? δεν πολυψηνομαι να ρουταρω κ σε αυτο

Εμενα,γραφει οτι η μνημη που χρησιμοποιειται,ειναι 1.09GB.Ειναι καλα;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Σε σύγκριση με μένα που λέει ότι χρησιμοποιεί 1.9 με 2 , εννοείται...Εγώ έχω και κιτκατ
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

την έχουν και μαγαζιά στην ελλάδα, εγώ την αγόρασα απο ελληνικό μαγαζι 15Ε

http://www.rockphone.cn/en/Html/Product/49.html

 

Μπορείς να δώσεις το link από το μαγαζί που το πήρες; Έστω και με pm.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ανοιξεις το συγχρονισμο κατεβαζοντας κατω την κουρτινα.

 

 

 

 

 

 

 

Εχεις δίκιο δεν μπορω να κανω rename.

 

Υπαρχει λυση αρα προυποθετει να εισαι root. Το εκανα επιτυχως (πειραζεις ενα αρχειο στο φακελο system/permissions αν θυμαμαι καλα, το εχω αναφερει στο θεμα με τις Τροποποιησεις ψιλοπροσφατα αν ενδιαφερεσαι) :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα κι εγω και το περιμενω...Ξερετε εαν θα ερθει με android Κιτ κατ; Αν οχι ειναι καλο να το αναβαθμισω (εαν γινεται), εχει Lags κ.λπ;
Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα κι εγω και το περιμενω...Ξερετε εαν θα ερθει με android Κιτ κατ; Αν οχι ειναι καλο να το αναβαθμισω (εαν γινεται), εχει Lags κ.λπ;

 

Λογικά θα σου έρθει με 4.3. αλλά μάλλον με το που θα το ανοίξεις θα σου έρθει και η ειδοποίηση για update 4.4.2 . ίσως η καλύτερη συσκευή μετά τα nexus . Λαγκ ελάχιστα έως καθόλου σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! με βαση το sn μου βγαζει οτι ειναι απο το βιετναμ. Πρεπει να κοιτάξω κάτι άλλο για να δω αν προοριζεται για ευρώπη? Ισχύει η εγγυηση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

 

Ειμαι κατοχος iphone 5 και σκεφτομαι να μεταβω στο note 3 (το οποιο εχει ηδη ο αδερφος μου)και θελω να ρωτησω μερικα πραγματα και αν μπορει καποιος να μου απαντησει θα του ημουν υποχρεος.

 

1.οταν ανοιγεις τα δεδομενα ανοιγει κατευθειαν με 4g,υπαρχει καποια επιλογη να ανοιξω μονο 3g?

2.οταν ερχεται ενα μηνυμα ή μια ειδοποιηση μπορει να μου την εμφανιζει στην οθονη κλειδωματος οπως στα αιφον?

3.υπαρχει καποια εναλλακτικη εφαρμογη για τα μηνυματα οπως το bitesms αν το ξερει κανεις?

4.ποιο ifile προτεινεται?

5.back up ολων τν αρχειων μπορει να παιρνει με καποιον τροπο?γιατι νομιζω παιρνει μονο μαιλ κ επαφες μεσω του gmail.

6.ποιο gps προτεινεται για ελλαδα?

7.ποιο προγραμμα μου προτεινεται για την επεξεργασια φωτογραφιων?

8.ποιο προγραμμα μου προτεινεται για να αποθηκευω κωδικους?

9.υπαρχει καποιος περιορισμος στο να κατεβασεις μεγαλα αρχεια με 3g?

10.υπαρχει καποιο προγραμμα που να κραταει κωδικους wifi?

11.αμα θελω να κανω βιντεο κληση με iphone μπορω μονο μεσω skype ή υπαρχει καποιος αλλος τροπος?

12.το κινητο ζηταει gmail για να μπεις και εγω ηδη σε google chrome κανω sign in μεσω του hotmail,μπορω να το κανω και στο note 3 ή πρεπει να κανω gmail?

13.ποιο προγραμμα να χρησιμοποιω για το κινητο?π.χ. για το αιφον ειναι το itunes.

 

Ειναι αρκετες οι ερωτησεις μου καθως ειναι μια δυσκολη μεταβαση για μενα αλλα η δουλεια με αναγκαζει.Ευχαριστω εκ τν προτερων οποιος μπορεσει να μου απαντησει.

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να εκκινήσεις το μενού που ενεργοποιειται με το πάτημα του κουμπιού της πένας με άλλο τρόπο? Θα με βόλευε αν άνοιγε το ίδιο μενού απλά με long press της πένας στην οθόνη..

 

Επίσης με κρατημένο το μενού Key ανοίγει και το sfinder και το Google Now. Πως απενεργοποιώ ένα από τα 2

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

 

Ειμαι κατοχος iphone 5 και σκεφτομαι να μεταβω στο note 3 (το οποιο εχει ηδη ο αδερφος μου)και θελω να ρωτησω μερικα πραγματα και αν μπορει καποιος να μου απαντησει θα του ημουν υποχρεος.

 

1.οταν ανοιγεις τα δεδομενα ανοιγει κατευθειαν με 4g,υπαρχει καποια επιλογη να ανοιξω μονο 3g?

2.οταν ερχεται ενα μηνυμα ή μια ειδοποιηση μπορει να μου την εμφανιζει στην οθονη κλειδωματος οπως στα αιφον?

3.υπαρχει καποια εναλλακτικη εφαρμογη για τα μηνυματα οπως το bitesms αν το ξερει κανεις?

4.ποιο ifile προτεινεται?

5.back up ολων τν αρχειων μπορει να παιρνει με καποιον τροπο?γιατι νομιζω παιρνει μονο μαιλ κ επαφες μεσω του gmail.

6.ποιο gps προτεινεται για ελλαδα?

7.ποιο προγραμμα μου προτεινεται για την επεξεργασια φωτογραφιων?

8.ποιο προγραμμα μου προτεινεται για να αποθηκευω κωδικους?

9.υπαρχει καποιος περιορισμος στο να κατεβασεις μεγαλα αρχεια με 3g?

10.υπαρχει καποιο προγραμμα που να κραταει κωδικους wifi?

11.αμα θελω να κανω βιντεο κληση με iphone μπορω μονο μεσω skype ή υπαρχει καποιος αλλος τροπος?

12.το κινητο ζηταει gmail για να μπεις και εγω ηδη σε google chrome κανω sign in μεσω του hotmail,μπορω να το κανω και στο note 3 ή πρεπει να κανω gmail?

13.ποιο προγραμμα να χρησιμοποιω για το κινητο?π.χ. για το αιφον ειναι το itunes.

 

Ειναι αρκετες οι ερωτησεις μου καθως ειναι μια δυσκολη μεταβαση για μενα αλλα η δουλεια με αναγκαζει.Ευχαριστω εκ τν προτερων οποιος μπορεσει να μου απαντησει.

 

1. Nαι

2. Μεσω 3rd party app σιγουρα. Floatifications μια επιλογη αλλα εχει κι αλλες.

3. Πολλες. Go Sms, Handsent και διαφορες αλλες. Αυτη που λες δεν την ξερω.

5. Ναι. Φωτο, επαφες κλπ το κανεις manually για τις πρωτες και μεσω gmail για τις δευτερες. Για προγραμματα κοιτας το Carbon

6. Δες το αντιστοιχο νημα

10. Ναι αλλα θελει root. Wifi key recovery

12. Noμιζω μονο gmail αν δεν εχει αλλακει κατι

13. Δε χρειαζεσαι προγραμμα. Drag and Drop πετας τα αρχεια μεσα οπως θα εκανες σε φλασακι πχ. Υπαρχει βεβαια το Kies που ειναι επισημο αλλα ειναι αθλιο.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

1. Nαι

2. Μεσω 3rd party app σιγουρα. Floatifications μια επιλογη αλλα εχει κι αλλες.

3. Πολλες. Go Sms, Handsent και διαφορες αλλες. Αυτη που λες δεν την ξερω.

5. Ναι. Φωτο, επαφες κλπ το κανεις manually για τις πρωτες και μεσω gmail για τις δευτερες. Για προγραμματα κοιτας το Carbon

6. Δες το αντιστοιχο νημα

10. Ναι αλλα θελει root. Wifi key recovery

12. Noμιζω μονο gmail αν δεν εχει αλλακει κατι

13. Δε χρειαζεσαι προγραμμα. Drag and Drop πετας τα αρχεια μεσα οπως θα εκανες σε φλασακι πχ. Υπαρχει βεβαια το Kies που ειναι επισημο αλλα ειναι αθλιο.

2.μεσω 3rd party τ εννοεις?

1.πως μπορεις να ανοιξεις μονο 3g?

5.φωτος κτλ μεσω καλωδιου?

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

2.μεσω 3rd party τ εννοεις?

1.πως μπορεις να ανοιξεις μονο 3g?

5.φωτος κτλ μεσω καλωδιου?

 

2. Κατεβαζεις εφαρμογη απο το Play. Η Flotifications ειναι μια απο τις πολλες.

1. Settings> More Networks> Mobile Networks> Network Mode> WCDMA

5. Ναι

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να εκκινήσεις το μενού που ενεργοποιειται με το πάτημα του κουμπιού της πένας με άλλο τρόπο? Θα με βόλευε αν άνοιγε το ίδιο μενού απλά με long press της πένας στην οθόνη..

 

Επίσης με κρατημένο το μενού Key ανοίγει και το sfinder και το Google Now. Πως απενεργοποιώ ένα από τα 2

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmd.aircommand

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βοηθεια. οπως ειπα και σε θεμα που ανοιξα, μετα απο αναβαθμιση επισημη, ανεξηγητα η μπαταρια απο εκει που δεν ειχα κανενα προβλημα, τελειωνει μεσα σε 3 ωρες ακομα και αν δεν το χρησιμοποιω καθολου. δηλαδη με κλειστη την οθονη η μπαταρια εξακολουθει να πεφτει σαν να το λειτουργουσα κανονικα! εχω τρελαθει δεν μπορω να βρω ακρη. η αναβαθμιση που εγινε δεν ξερω αν ηταν τυχαιο γεγονος! σκεφτηκα να το κανω ρεσετ ολο αλλα παλι αν δεν φτιαξει και χασω και ολα αυτα που εχω μεσα που ειναι παααρα πολλα, θα ειναι @@ια! με το νοτε2 δεν ειχα κανενα προβλημα γιατι το ειχα ροοτ και του περναγα οποτε ηθελα κοστομ ρομ και λοιπα. δυστυχως με το νοτε3 παρολο που ειμαι εξαιρετικα ευχαριστημενος, εχω πελαγωσει στο να του κανω ρουτ η να του περασω κοστομ ρομ με αυτα που διαβαζω. Τι μπορω να κανω για το προβλημα μου? υπαρχει καπου καποιος οδηγος για να του περασω εστω επισημη ρομ? με odin μπορω?

ευχαριστω....

 

Εχω πολυ σοβαρο προβλημα με την καταναλωση. παιρνω μαζι μου και τις 2 μπαταριες, για να μου κρατησει ενα 6ωρο το κινητο στην αναμονη. ελεος.! οταν πριν μου κρατουσε 3 μερες με την ιδια χρηση!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις τόσο σοβαρό θέμα με τη μπαταρία, καλύτερα να κάνεις reset, εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα μετά την αναβάθμισηκαι ασχολούμαι πολύ μαζί του
Link to comment
Share on other sites

παιδια ετσι στο ξεκαρφωτο ακουγεται ο ηχος το σφυριγμα οταν ερχεται μηνυμα το κοιταζω και δεν βγαζει καμια ειδοποίηση!!! τι μπορει να ειναι αυτο? αυτη τη στιγμη ειμαι σε μερος που δεν εχεισ ημεα μηπως οταν βρισκει σφυριζει??? ααα κ κάτι αλλο οταν εχω ειδοποίηση απτο fb το σφυριγμα ακουγεται πολυ χαλια σαν να ειναι μποκωμενο σαν να χτυπανε δυο μηνύματα μαζι! οποιος ξερει ας βοηθησει!

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με κιτ κατ 800mb ram μόνο ελεύθερα. Εσείς έχετε περισσοτερα;; Επίσης έκανα επαναφορά εργοστασιακων αλλά όταν το άνοιξα άρχισε πάλι να μου κατεβάζει τις εφαρμογές από το market.πως γίνεται να μην μου περάσει τιποτα;;

 

Κι εγω το επαθα μια φορα γιατι ξεχασα να ξετικαρω το backup and restore της google στις πρωτες ρυθμισεις μετα το restore. Αμα το απενεργοποιησεις (προσωρινά η μονιμα οτι θες) δε θα κανει τιποτα restore απο πριν.

 

Απο μπαταρια δεν ειμαι ευχαριστημενος με την κιτ κατ. Χειρότερη αποτι με 4.3. Τωρα αμα μου διαφευγει κατι στις ρυθμισεις τι να πω... Επισης πιο ασταθες wifi για καποιο λογο.

 

Απο ταχυτητα παντως ελαφρως καλυτερο. (Δλδ ψιλοαστραπη)

 

Ραμ καπου 1.55-1.75 ειναι εμενα συνηθως.

Edited by General_lee
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μεγαλύτερο πρόβλημα με την KitKat είναι ότι δεν βρίσκω εφαρμογή για ηχογράφηση τηλεφωνημάτων.

Όλες γράφουν θόρυβο, λόγω bug, λέει.

Κάποιος κάτι έκανε, αλλά λέει θέλει root, που λέω να το αποφύγω για την ώρα.

Όποιος ξέρει κάτι το λέει.

Μακάρι να μπορούσε να γίνει εύκολο downgrade στην 4.3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

 

Ειμαι κατοχος iphone 5 και σκεφτομαι να μεταβω στο note 3 (το οποιο εχει ηδη ο αδερφος μου)και θελω να ρωτησω μερικα πραγματα και αν μπορει καποιος να μου απαντησει θα του ημουν υποχρεος.

 

1.οταν ανοιγεις τα δεδομενα ανοιγει κατευθειαν με 4g,υπαρχει καποια επιλογη να ανοιξω μονο 3g?

2.οταν ερχεται ενα μηνυμα ή μια ειδοποιηση μπορει να μου την εμφανιζει στην οθονη κλειδωματος οπως στα αιφον?

3.υπαρχει καποια εναλλακτικη εφαρμογη για τα μηνυματα οπως το bitesms αν το ξερει κανεις?

4.ποιο ifile προτεινεται?

5.back up ολων τν αρχειων μπορει να παιρνει με καποιον τροπο?γιατι νομιζω παιρνει μονο μαιλ κ επαφες μεσω του gmail.

6.ποιο gps προτεινεται για ελλαδα?

7.ποιο προγραμμα μου προτεινεται για την επεξεργασια φωτογραφιων?

8.ποιο προγραμμα μου προτεινεται για να αποθηκευω κωδικους?

9.υπαρχει καποιος περιορισμος στο να κατεβασεις μεγαλα αρχεια με 3g?

10.υπαρχει καποιο προγραμμα που να κραταει κωδικους wifi?

11.αμα θελω να κανω βιντεο κληση με iphone μπορω μονο μεσω skype ή υπαρχει καποιος αλλος τροπος?

12.το κινητο ζηταει gmail για να μπεις και εγω ηδη σε google chrome κανω sign in μεσω του hotmail,μπορω να το κανω και στο note 3 ή πρεπει να κανω gmail?

13.ποιο προγραμμα να χρησιμοποιω για το κινητο?π.χ. για το αιφον ειναι το itunes.

 

Ειναι αρκετες οι ερωτησεις μου καθως ειναι μια δυσκολη μεταβαση για μενα αλλα η δουλεια με αναγκαζει.Ευχαριστω εκ τν προτερων οποιος μπορεσει να μου απαντησει.

 

Και εγώ απο iphone 5 ήρθα στο note 3 :D

2 οι περισσότερες ειδοποίησεις εμφανίζονται στην οθόνη κλειδώματος!

3 κ εγώ χρησιμοποιουσα το bite SMS κ με είχε βολέψει πολυ!!Βέβαια μόνο για τα imessage!!πλέον viber η WhatsApp τα οποία κάνουν πιο πολλά !!

Εαν θες κάποιο παρόμοιο app για SMS θα πρέπει να υπάρχει αλλά δεν με ενδιέφερε πότε για να το ψάξω :O Ίσως κάποιος άλλος να ξέρει!!

7 το πρόγραμμα που έχει είναι πολύ καλό για επεξεργασία φωτογραφιών!!

Βέβαια αναλόγως τι θες να κάνεις!!Υπάρχουν αρκετά apps γι αυτήν την δουλειά :happy:

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

 

Επειδή δεν μου έχει έρθει ακόμα η αναβάθμιση σε 4.4 "Cec EUR" πώς μπορώ να την βάλω χειροκίνητα;

Επίσης εάν την βάλω χειροκίνητα μετά άμα κάνω πχ reset θα μου κρατήσει την 4.4 ή θα με γυρίσει στην 4.3;

Παρακαλώ όποιος μπορεί να μου στείλει οδηγίες και ότι άλλο χρειάζεται για να την κάνω...

 

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι , οι "μαμά" εφαρμογές λειτουργούν κανονικά. Η 4.4.2 απαιτεί επί πλέον permissions

για εγγραφή στην extSD. Έτσι οι άλλες εφαρμογές χρειάζονται updates. Ορισμένες, όπως

ο file manager ( RHYTHM Software) και ο ES File Explorer, ήδη τώρα λειτουργούν κανονικά.

Υπάρχει βέβαια και λύση για όλες τις εφαρμογές, αλλά απαιτεί rooting.

 

Εννοείς λειτουργούν χωρίς root;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...