Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

41 minutes ago, Chrischal1908 said:

Αναβαθμίζουν γι'αυτό!😉

είμαι σιγουρος🥳🥳🥳🥳🤣🤣🤣🤣

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, rebel1 said:

Ξάνθη ΔΠΘ
af1533e8920ab621f4ff64ccab6747f2.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Από την 915 από το βουνού στην παναγία προφανώς. Άνοιξε και πουθενά αλλού;

Βάλε ένα netmoster να δουμε τι γίνεται οποτε μπορέσεις.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ξάνθη ΔΠΘ
af1533e8920ab621f4ff64ccab6747f2.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κιμμέρια ή Προκάτ;

Poco X3 Pro via Tapatalk

Αναβαθμίστηκε η 989 τουλάχιστον από μεριας Wind. Ήταν μόνο Β20, τώρα ειναι 1+3+20. Βέβαια από ταχύτητες όχι κατι τρελό. Η μέτρηση έγινε στην Γέφυρα του Κοσυνθου έξω από την εκκλησία Κωνσταντίνου και Ελένης 22a102b2dd70666323b2dad0ac97c053.jpge4d53d4a344eadb675c957f9f3ab4e06.jpg

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 26/11/2022 at 2:20 ΜΜ, cmvr said:

Σε αυτό το σημείο οι victusιανες από ότι φαίνεται είναι για τα πανηγύρια. Αναβάθμιση με micro micro και ότι άλλο χρειάζεται. Έλεος δηλαδή και με τα τρία δίκτυα.

Ε πάντα κολλάει στα κακά η Κοσμοτε. Ακόμα και αν στη Ναυαρίνου έχει Ν78.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mixtri said:

Ε πάντα κολλάει στα κακά η Κοσμοτε. Ακόμα και αν στη Ναυαρίνου έχει Ν78.

Παντού κολλάει είναι σαν την κόκα κόλα πάει με όλα 🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

βάζετε οπότε μπορείτε χριστιανοί μου ένα link από Google maps κεντραρισμενο το σημείο να καταλαβαίνουμε που είναι 😃

είναι σαν να πω Αττική γενικά και αόριστα.  εδώ είμαστε όλοι γάτωνια ξέρουμε να το κάνουμε 🤣

9 ώρες πριν, Arinos said:

Νέα Ιωνία

Screenshot-2022-12-04-09-05-44-37-79d0ff

Η Nond τσιγκουνιά κάνει με 2100 όπως φαινεται 😂

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, cmvr said:

βάζετε οπότε μπορείτε χριστιανοί μου ένα link από Google maps κεντραρισμενο το σημείο να καταλαβαίνουμε που είναι 😃

είναι σαν να πω Αττική γενικά και αόριστα.  εδώ είμαστε όλοι γάτωνια ξέρουμε να το κάνουμε 🤣

Η Nond τσιγκουνιά κάνει με 2100 όπως φαινεται 😂

Με 5g έως 150 Mbps το πολύ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, scream said:

Γιαννιτσά σήμερα το πρωί επιτέλους αναβάθμιση. e5cd275a15090bcf303142e337e5bd17.jpg

έχεις netmonster η τίποτα άλλο να δούμε ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, CosMap said:

Με το που ξυπνήσαμε το πρωί το είδαμε. Μόνο που θυμήθηκαν επιτέλους μια Β3 στα Γιαννιτσά είναι σαν να λέμε καλωσήρθατε στο 2015 🥳 κατά τις 8 ακριβώς ξεκίνησε η 1778 πρώτα το είδε αυτός με χαμηλή ισχύ και μετά το είδα κι εγώ από το χωριό και όσο περνάει η ώρα τόσο δυναμώνει η κάλυψη! Χρωστάει και μια Β1 μη σε πω και μια Ν78 αλλά καλή αρχή nova.

@scream 

Υστερόγραφο: Χρωστάνε να βάλουν 4G στο Ελευθεροχώρι που ακόμα η κεραία είναι με 3G εν έτη 2022! Επίσης η κεραία 1778 με το update μπήκε ήδη στο χάρτη αφού το μετρούσαμε ταυτόχρονα.

Άλλες περιοχές που αναβαθμίζονται από την NOVA αυτή τη περίοδο ξέρουμε;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, scream said:

Γιαννιτσά σήμερα το πρωί επιτέλους αναβάθμιση. e5cd275a15090bcf303142e337e5bd17.jpg

Απο πια πλευρά της πόλης; 

Στην πλατεία Μαγγου μέχρι λίγο πριν φτάσεις στον πεζόδρομο (στην ανηφόρα με τα καταστήματα) φτάνει από 700+ μέχρι 500+, στον πεζόδρομο 15-20, από την άλλη πλευρά στον πύργο του ρολογιού δε θυμάμαι τιμές απλά ότι ήταν απαράδεκτη. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Κέντρο είμαι στο γραφείο εσωτερικό χώρο απέναντι από το κατάστημα της wind. Βενιζέλου με ταγματάρχη γεωργουλη γωνία. Εσύ για σήμερα λες; Γιατί μέχρι χθες είχε μόνο 800 άρα παντού. Σε λίγο θα γυρίσω όλη την πόλη να μετρήσω.





Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, scream said:

Κέντρο είμαι στο γραφείο εσωτερικό χώρο απέναντι από το κατάστημα της wind. Βενιζέλου με ταγματάρχη γεωργουλη γωνία. Εσύ για σήμερα λες; Γιατί μέχρι χθες είχε μόνο 800 άρα παντού. Σε λίγο θα γυρίσω όλη την πόλη να μετρήσω.




 

Όπα γράψε λάθος. 

Μπέρδεψα τα θέματα, για cosmote έλεγα. 

Η Wind είχε καλήτερη συμπεριφορά από την Cosmote πριν (όχι καλύτερες ταχύτητες). 

Την περασμένη Παρασκευή ήμουν εκεί. Στο άναμμα του δένδρου. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Άλλες περιοχές που αναβαθμίζονται από την NOVA αυτή τη περίοδο ξέρουμε;;

Να ρωτήσουμε στο διπλανό φόρουμ να ακούσουμε ψέμματα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικά τα νέα λοιπόν, πήρε μπρος και ο νομός Πέλλας από ό,τι βλέπω!

Και φαντάζομαι αφού τώρα προ εορτών υπάρχει τέτοια κίνηση αναβαθμίσεων, τι θα γίνεται με την έναρξη του νέου έτους.

 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, p_k said:

Σημαντικά τα νέα λοιπόν, πήρε μπρος και ο νομός Πέλλας από ό,τι βλέπω!

Και φαντάζομαι αφού τώρα προ εορτών υπάρχει τέτοια κίνηση αναβαθμίσεων, τι θα γίνεται με την έναρξη του νέου έτους.

 

Γενικότερα η Victus πήρε φωτιά και μου κάνει εντύπωση που δεν αναφέρουν άνθρωποι που κινούνται εκεί τη διαφορά.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν πήρε φωτιά. Ένα καντηλάκι άναψε μάλλον

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, georgeavl3 said:

Μάλλον δεν πήρε φωτιά. Ένα καντηλάκι άναψε μάλλον emoji1787.png

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Μπα βλέπω πολύ στοχευμένα πράγματα από μερικούς. Θα τα δω πολύ σύντομα στον βορρά.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...