Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις τιποτα πανω σε αυτο το θεμα; Θα το βαλουν ποτε;

Edited by paanos
6110 3310 - 3330 - Ericsson R320s - Panasonic GD 93 - 3510 - 6600 - 3230 - N73 - 5800 - C7 - iPhone 4 - iPhone 5 - iPhone 6 - iPhone 7 - iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχει δηλώσει η Wind το δίκτυο της έχει τις υποδομές για 4G αλλά δεν είναι προτεραιότητα άμεση.
Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνει, αν δεν είναι απολύτως έτοιμη ας μην το κάνει. Και οι άλλοι που δεν έχουν παντού 3G, το 4G τους μάρανε :p

 

Βάζει η vodafone 4G.Και με την συγχωνευση που ερχεται θα ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχει δηλώσει η Wind το δίκτυο της έχει τις υποδομές για 4G αλλά δεν είναι προτεραιότητα άμεση.

 

Όπως σωστά προαναφέρθηκε, προτιμώ να γίνει σωστά, παρά για λόγους εντυπωσιασμού που καλύπτουν μόνο την προβολή και το Θεαθήναι. Το 4G μπορεί να περιμένει.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Προταιρεότητά τους πρέπει να είναι η σωστή κάλυψη του δικτύου με τις υπάρχουσες υποδομές, τα άλλα ας περιμένουν λίγο.

ΘΈΛΩ Η ΚΕΡΑΊΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΝΌΜΙΜΗ

ΌΧΙ ΣΤΙΣ ΚΙΝΉΣΕΙΣ ΗΜΙΜΆΘΕΙΑΣ.

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα με ενδιαφερει να εχει σωστη καλυψη παντου (και οχι μονο μεσα την πολη) και ενα καλο 3g παντου στα βοθνα και στις θαλασσες και χεσ....α για το 4g ετσι και αλλιως τα τορρεντς τα κατεβαζω απο το PC οχι απο το κινητο

εαν σωστο 3g χρειαζονται ολες οι ετεριες καμαι δεν εχει παντου , ολες μεσα στσι πολεις ειναι full σημα , και οταν πας καπου βουνο θαλασσα το πολυ πολυ να εχεις 2g .

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει/διαβάσει κάτι για 4G και όπως έχω ξαναγράψει εδώ μέσα, δεν το θεωρώ απαραίτητο για το κινητό ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εμένα το 3G με νοίαζει (ετσι κι αλλιως η συσκευη μου δεν ειναι 4G, και δεν προβλέπεται άμεσα να την αλλάζω) και τελευταία βλέπω ότι τα πάνε καλά εκεί...
Link to comment
Share on other sites

Μουφα το 4g στην Ελλαδα

 

Για την ώρα είναι ακριβώς αυτό: μούφα. Κάποιοι πάροχοι (ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε), διαφημίζουν το 4G, όταν το 3G τους χωλαίνει. Είναι πάγια τακτική αυτή που ακολουθείται στην Ελλάδα και βασίζεται στην πώληση αέρα κοπανιστού...

Link to comment
Share on other sites

όντως το 4G στα δίκτυα που το υποστηρίζουν παίζει σε ελάχιστες περιοχές κυρίως στο κέντρο της Αθήνας, από κει και πέρα προτιμώ τα οικονομικά πακέτα της Wind ένα υποτιθέμενο 4G δίκτυο
ck
Link to comment
Share on other sites

εδω δεν εχει σε κεντρικες περιοχες σημα ακομα και κοντα στο κεντρο Αθηνας και μιλαμε για 4G? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ας φτιαξουν πρωτα το σημα να μιλαμε και να στελνουμε SMS, μετα το 3G που ακομα ειμαστε στο Edge και μετα βλεπουμε για 4G!

Link to comment
Share on other sites

εδω δεν εχει σε κεντρικες περιοχες σημα ακομα και κοντα στο κεντρο Αθηνας και μιλαμε για 4G? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ας φτιαξουν πρωτα το σημα να μιλαμε και να στελνουμε SMS, μετα το 3G που ακομα ειμαστε στο Edge και μετα βλεπουμε για 4G!

 

Όταν διάβασα το post σου νόμιζα ότι μιλούσες για Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Κάποιο νέο έχουμε για 4G απο wind?

 

Όλες οι πληροφορίες μέχρι τώρα λένε για μέσα στο 2015, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι πληροφορίες μέχρι τώρα λένε για μέσα στο 2015, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Νωρίτερα εγώ έμαθα.Μέσα στο 2014.Απλά ρωτάω μήπως κάποιος έχει ακούσει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Νωρίτερα εγώ έμαθα.Μέσα στο 2014.Απλά ρωτάω μήπως κάποιος έχει ακούσει το ίδιο.

 

Ίσως το ξεκινήσουν μέσα στο 2014, αλλά εμπορικά μάλλον πάει για 2015. Τουλάχιστον το gsmalliance αυτό ξερει.

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι ξέρω τον εξοπλισμό τον έχει ήδη. Δεν νομίζω να το καθυστερήσει καθαρά θέμα γοήτρου και ανταγωνισμού.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι ξέρω τον εξοπλισμό τον έχει ήδη. Δεν νομίζω να το καθυστερήσει καθαρά θέμα γοήτρου και ανταγωνισμού.

 

Τον εξοπλισμό τον έχει εδώ και καιρό. Πιο πρόσφατα από όλους μάλιστα, αναβάθμισε το δίκτυο της για να μπορεί να κάνει ανά πάσα στιγμή τη μετάβαση ;)

Link to comment
Share on other sites

Τον εξοπλισμό τον έχει εδώ και καιρό. Πιο πρόσφατα από όλους μάλιστα, αναβάθμισε το δίκτυο της για να μπορεί να κάνει ανά πάσα στιγμή τη μετάβαση ;)

 

Αυτό έπρεπε να γίνει. Οι ανταγωνιστές το είχαν ήδη κάνει επίσης πριν ξεκινήσουν την παροχή 4G. Το θέμα είναι να μην τρεχει να μαζέψει τ'ασυμμάζευτα πάλι, όταν το δώσει, γιατί αν όντως ισχύει αυτό για το 2015, ειναι τραγικό.. Ποιος ξέρει τότε τι θα έχουν καλύψει οι άλλοι 2...

Link to comment
Share on other sites

Τον εξοπλισμό τον έχει εδώ και καιρό. Πιο πρόσφατα από όλους μάλιστα, αναβάθμισε το δίκτυο της για να μπορεί να κάνει ανά πάσα στιγμή τη μετάβαση ;)

 

Δεν βάζεις εξοπλισμό που κοστίζει και δεν τον ενεργοποιείς. Ποιος ο λόγος;

 

άσε που και να ισχύει αυτό (που δεν ισχυει), θα κάνει μετά swap με νεώτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...