Jump to content

Samsung Galaxy Core Duos (I8262)


zio_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν αποθηκεύεις στην κάρτα SD και είναι 32 GB υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας ακόμα και συμβαίνουν διάφορα παράξενα αλλάξεις κάρτα έως 16 GB …αν είναι μικρότερη δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει

 

Το παράξενο είναι ότι δεν έχω κάρτα μνήμης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 430
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΜΝΗΜΗ...ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΩΞΩ ΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;;

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by Superuser
Κεφαλαία Γράμματα
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο, συγγνώμη!

Ακόμα εκτός από το να μη βλέπω διαφημ, υπάρχει λύση στο να μην κάνει το μπιπ η κάμερα όταν βγάζω φώτο; δεν μπορώ να βρω λύση

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μια ερωτηση κι απο μενα το gps του για να λειτουργησει χρειαζεται συνδεση σε ιντερνετ ή ειναι αυτονομο ;;(ελπιζω να ρωτησα σωστα) γενικα απ οτι βλεπω ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο;;;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μια ερωτηση κι απο μενα το gps του για να λειτουργησει χρειαζεται συνδεση σε ιντερνετ ή ειναι αυτονομο ;;(ελπιζω να ρωτησα σωστα) γενικα απ οτι βλεπω ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο;;;

ευχαριστω

 

Θελει ιντερνετ.:D

Link to comment
Share on other sites

για πιο λογο θελει ιντερνετ το gps?δεν εχει agps

 

Αυτο που λες γινεται στα νοκια με symbian λειτουργικο δηλαδη να δουλευει χωρις ιντερνετ. Στα smartphones δεν γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι και τα nokia με symbian δεν ειναι smartphone;

 

Φυσικα και δεν χρειαζεται internet για να δουλευει το gps. Κανενα κινητο δεν θελει internet για αυτο το λογο αρκει να εχεις αγορασμενη εφαρμογη για gps με χαρτες που ξεκινανε για Ελλαδαι απο 10€.

 

Διαφορετικα αν δεν αγορασεις εξτρα εφαρμογη και αρκεστεις στη μαμισια google maps, τοτε θα πρεπει να βρεις μια προηγουμενη εκδοση οπου μπορουσες να αποθηκευσεις τους χαρτες ωστε να τους χειριστεις και offline .

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μια ερωτηση κι απο μενα το gps του για να λειτουργησει χρειαζεται συνδεση σε ιντερνετ ή ειναι αυτονομο ;;(ελπιζω να ρωτησα σωστα) γενικα απ οτι βλεπω ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο;;;

ευχαριστω

το Sygic πατως που εχω εγω δεν θελει internet

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση ακόμα, γιατί το κινητό δε φορτίζει με laptop ή με μια εφεδρική usb μπαταρία που έχω πάρει;

το έχει δοκιμάσει κάποιος;

Και κάτι για τις διαφημίσεις ρε παιδιά στις εφαρμογες...

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση ακόμα, γιατί το κινητό δε φορτίζει με laptop ή με μια εφεδρική usb μπαταρία που έχω πάρει;

το έχει δοκιμάσει κάποιος;

Και κάτι για τις διαφημίσεις ρε παιδιά στις εφαρμογες...

Μήπως φταίει το καλώδιο σου ..γιατί φορτίζει κανονικά με laptop

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια ειμαι αναμεσα σαυτο κ το GRAND πιο απ τα διο να προτιμισω ...? δωστε καμια βληθεια εσεις που τοχετε το αθλημα...

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι για τις διαφημίσεις ρε παιδιά στις εφαρμογες...

δες αυτο adfree η το adblock ψαξετο στο google

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση χωρις να ειμαι σιγουρος 100% οτι δεν υπαρχουν εφαρμογες για διακοπη απο τις διαφημισεις οπως στις παλιοτερες εκδοσεις android!
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση χωρις να ειμαι σιγουρος 100% οτι δεν υπαρχουν εφαρμογες για διακοπη απο τις διαφημισεις οπως στις παλιοτερες εκδοσεις android!

 

Υπάρχουν και δουλεύουν κανονικά .;)

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Όπως ποιο; ειχα παλια το adfree αλλά ειχα android 2 ενω ήμουν και root, τωρα δεν το έχω κάνει.

Ακόμα έχει δοκιμάσει κανεις να το φορτισει με εφεδρικο usb; Eμένα είναι σα να μη το βλέπει καν

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας μπορει καποιο παιδι που εχει το κινητο να μου πει αν η συσκευη σαν dual sim εχει 2 ιμει?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας μπορει καποιο παιδι που εχει το κινητο να μου πει αν η συσκευη σαν dual sim εχει 2 ιμει?

Ναι εχει 2 imei Ρυθμισεις/Πληροφοριες συσκευης/Κατασταση και βλεπεις το imei καθε καρτας

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει 2 imei Ρυθμισεις/Πληροφοριες συσκευης/Κατασταση και βλεπεις το imei καθε καρτας

 

οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ τη βοήθειά σας.

Αγόρασα το συγκεκριμένο τηλέφωνο αλλά οι υποδοχές για τις κάρτες sim είναι μικρές και οι κάρτες μου δεν είναι δυνατό να μπουν μέσα. Κάτι δεν είναι σωστό. Σημειωτέον ότι πρώτη φορά έρχομαι σε επαφή με smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό παίρνει microSIM οπότε πήγαινε σε ένα υποκατάστημα του πάροχου που είσαι για να σου κόψουν την SIM.

Αν θες καινούργια microSIM μπορείς να πάρεις με 5€.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Core Duos (I8262)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...