Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα με νορμαλ χρηση ποση ελευθερη ραμ εχεται?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα με νορμαλ χρηση ποση ελευθερη ραμ εχεται?

 

600-700MB, αλλά έχω φτάσει και το 1GB μία φορά!;)

 

Δεν βλέπω προτίμηση σε αυτό το κατάστημα,ξέρουμε κάτι;

 

http://www.xiaomiworld.com/

Μια χαρά μαγαζί είναι, έχω ακούσει

Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρια παιδια την βγαζει την μερα?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με νορμαλ χρηση ποση ελευθερη ραμ εχεται?

 

χρησιμοποιει αρκετη ραμ, 60-70% αλλα στην χρηση δεν καταλαβαινεις τιποτα, δεν κολλαει πουθενα

 

απο μπαταρια παιδια την βγαζει την μερα?

 

ανετα

Link to comment
Share on other sites

Α οκ. Οσο αφορα λοιπον την τελευταια εκδοση την developer απ οτι διαβασα αν δν κανουμε wipe δεν χανεται τπτ. Απλα δν θα εχουμε ενημερωσεις σωστα; ομως κατεβαζοντας τη μεσω updater θα περναει κανονικα ε;
Link to comment
Share on other sites

Α οκ. Οσο αφορα λοιπον την τελευταια εκδοση την developer απ οτι διαβασα αν δν κανουμε wipe δεν χανεται τπτ. Απλα δν θα εχουμε ενημερωσεις σωστα; ομως κατεβαζοντας τη μεσω updater θα περναει κανονικα ε;

ετσι ειναι, αν πας σε νεοτερη εκδοση απλα την περνας χωρις wipe, ναι ενημερωσεις ota δεν θα εχεις, πρεπει να κατεβαζεις μονος σου την ρομ και να την περνας απο τον updater

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα! Πανέμορφο ,αγορασμενο απο coolicool στα 293$ σε μαυρο χρώμα ενω έδειχναν στην σελιδα οτι μονο ασημένιο υπάρχει! Με ελληνικά ,φοράει 4.3.

Όταν πάω για update όμως με πετάει αρχική οθόνη, κάποια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα! Πανέμορφο ,αγορασμενο απο coolicool στα 293$ σε μαυρο χρώμα ενω έδειχναν στην σελιδα οτι μονο ασημένιο υπάρχει! Με ελληνικά ,φοράει 4.3.

Όταν πάω για update όμως με πετάει αρχική οθόνη, κάποια ιδέα;

 

καλοριζικο :D πως προσπαθεις να κανεις update ?

Link to comment
Share on other sites

Με έχει ψήσει τώρα που έπεσε λίγο η τιμή του..

Με συγχωρείτε αν έχει ήδη απαντηθεί, αλλά έκανα αρκετές αναζητήσεις και δεν καλύφθηκα πλήρως.

Η ποιότητα κατασκευής, τα υλικά του, πώς είναι?Είναι πολύ πλαστικούρα, σαν το LG G2? Είμαι μεταξύ αυτών των 2 αλλά παρά τα specs του, το G2 με χάλασε λίγο στην ποιότητα κατασκευής του και γι αυτό σκέφτομαι Mi-3 και ίσως το -άγνωστο- Kingzone K1 που είναι μεταλλικό.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τηλέφωνο-ενημέρωση συστήματος.

Όταν το παταω με πετάει στην αρχική οθόνη

Κάνε update με τον δεύτερο τρόπο . Άμα δεν τα καταφέρεις update με τον 3

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Board/77-HowTo-%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CE%AF/

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τηλέφωνο-ενημέρωση συστήματος.

Όταν το παταω με πετάει στην αρχική οθόνη

 

Εγώ πάω ασφάλεια -> αναβάθμιση και ψάχνει μέσω OTA αν υπάρχει κάτι νεο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάω ασφάλεια -> αναβάθμιση και ψάχνει μέσω OTA αν υπάρχει κάτι νεο

 

]Με την rom που παρέλαβε δεν έχει update και δεν μπορεί να αναβαθμίσει με τον κλασικό τρόπο

Link to comment
Share on other sites

Ασφάλεια και απόρρητο; δεν υπάρχει αναβάθμιση σε εμένα. Κάτι μου λέει οτι η έκδοση του coolicool είναι προβληματική.
Link to comment
Share on other sites

Το Τ9 πως στο καλο το απενεργοποιουμε !? Το εχω ψαξει στις ρυθμισεις, απενεργποιησα οτι ειχε, αλλα αυτο βγαινει και πολλες φορες μου γραφει οτι θελει ο κορεκτορας!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τηλέφωνο-ενημέρωση συστήματος.

Όταν το παταω με πετάει στην αρχική οθόνη

 

Δώσε μου σε pm το email σου, να σου στείλω επισυναπτόμενη την εφαρμογή updater.apk (2,2 mb) την οποία εγκαθιστάς, και μπορείς να κάνεις αναβάθμιση κανονικά!

Edited by Ploiarxos
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε και η δικη μου παραγγελια απο vickmall. Δυστυχως οπως διαπιστωσα το πακετο ηταν παραβιασμενο και το τηλεφωνο ελειπε απο μεσα.Ειχαν αφησει το κουτι του.Τωρα τρεχω και δεν φτανω με το paypal. Ριξτε μια ματια εδω https://www.youtube.com/watch?v=hpW6_U4q_oY
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε και η δικη μου παραγγελια απο vickmall. Δυστυχως οπως διαπιστωσα το πακετο ηταν παραβιασμενο και το τηλεφωνο ελειπε απο μεσα.Ειχαν αφησει το κουτι του.Τωρα τρεχω και δεν φτανω με το paypal. Ριξτε μια ματια εδω https://www.youtube.com/watch?v=hpW6_U4q_oY

 

Κρίμα ρε φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Με έχει ψήσει τώρα που έπεσε λίγο η τιμή του..

Με συγχωρείτε αν έχει ήδη απαντηθεί, αλλά έκανα αρκετές αναζητήσεις και δεν καλύφθηκα πλήρως.

Η ποιότητα κατασκευής, τα υλικά του, πώς είναι?Είναι πολύ πλαστικούρα, σαν το LG G2? Είμαι μεταξύ αυτών των 2 αλλά παρά τα specs του, το G2 με χάλασε λίγο στην ποιότητα κατασκευής του και γι αυτό σκέφτομαι Mi-3 και ίσως το -άγνωστο- Kingzone K1 που είναι μεταλλικό.

To mi3 είναι μεταλλικό κράμα... δεν είναι πλαστικό...

 

Σημερα ηρθε και η δικη μου παραγγελια απο vickmall. Δυστυχως οπως διαπιστωσα το πακετο ηταν παραβιασμενο και το τηλεφωνο ελειπε απο μεσα.Ειχαν αφησει το κουτι του.Τωρα τρεχω και δεν φτανω με το paypal. Ριξτε μια ματια εδω https://www.youtube.com/watch?v=hpW6_U4q_oY

Με τι στο έστειλαν ταχυδρομείο Σιγκαπούρης; Κρίμα μπήκες σε μπελάδες...

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε και η δικη μου παραγγελια απο vickmall. Δυστυχως οπως διαπιστωσα το πακετο ηταν παραβιασμενο και το τηλεφωνο ελειπε απο μεσα.Ειχαν αφησει το κουτι του.Τωρα τρεχω και δεν φτανω με το paypal. Ριξτε μια ματια εδω https://www.youtube.com/watch?v=hpW6_U4q_oY

 

Έλεος... Με τι υπηρεσία έγινε η αποστολή;

 

Καλά ξεμπερδέματα...

Link to comment
Share on other sites

Με singapore post εγινε η αποστολη παιδια. Θα περιμενω τωρα το paypal να αναλαβει δραση. Ειδατε ομως το χαρτακι πανω που εγραφε οτι ''Εφθασε οπως ειναι'' ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...